Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 13:52

ferni írta: De ezzel nem is lenne gond ha a csapatok kapnák meg a pénz nagy részét, ehelyett a szövetség meg Piqué rakja zsebre :lol:

Tök jó ötlet lenne pl több helyen játszani ezt évenként, néha maradna spanyolban stb.
De ez hogy a csapatok 🐎kuki pénzért utazgatnak az arabokhoz, hogy másnak jó legyen...

Real meg egy Barca bárhol megtöltene háromszor is egy stadiont pár nap alatt.
Mondjuk a Real kapott 6 milliot, most plusz egy a donto miatt, es meg 1 ha nyerunk. 2 meccsert minimum 7 millio nem rossz.

Az mar mas kerdes, hogy ennyit keres rajta Pique is, de legalabb (ha el lehet hinni) egy nagy szelet jut a spanyol kicsiknek is a penzbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. január 11., csütörtök 13:47

En ilyenkor mindig a kiscsapat drukkereit sajnalom. Csori Osasunasok fel evszazadonkent jutnak kupa kozelebe, erre nem tudjak eloben buzditani a csapatukat. Mennyire zsenialis.

Persze, mehetsz az arabokhoz, minden penz kerdes, de na…
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 11., csütörtök 13:47

ferni írta: De ezzel nem is lenne gond ha a csapatok kapnák meg a pénz nagy részét, ehelyett a szövetség meg Piqué rakja zsebre :lol:

Tök jó ötlet lenne több helyen játszani ezt évenként, néha maradna spanyolban stb.
De ez hogy a csapatok 🐎kuki pénzért utazgatnak, hogy másnak jó legyen...
Nem kell pályára lépni, ahogy a törökök tették, aztán lehet gondolkodni az okosoknak.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. január 11., csütörtök 13:45

De ezzel nem is lenne gond ha a csapatok kapnák meg a pénz nagy részét, ehelyett a szövetség meg Piqué rakja zsebre :lol:

Tök jó ötlet lenne pl több helyen játszani ezt évenként, néha maradna spanyolban stb.
De ez hogy a csapatok 🐎kuki pénzért utazgatnak az arabokhoz, hogy másnak jó legyen...

Real meg egy Barca bárhol megtöltene háromszor is egy stadiont pár nap alatt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 13:32

Kercsó írta:
Realista24 írta:De legalabb 2031-ig Pique jol keres.
Ez komoly?? :kivagyhe:

meg lett mentve a fobbal
Igen, eredetileg 2029 lett volna, de 2021ben alairtak egy uj, 10 eves szerzodest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3923
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 11., csütörtök 13:29

Realista24 írta:De legalabb 2031-ig Pique jol keres.
Ez komoly?? :kivagyhe:

meg lett mentve a fobbal
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 12:35

23.392 nezo volt tegnap a meccsen. 25ezres stadion.
Kihasznaltsag jo, csak ezeknek az 10%-a ha spanyol volt, lehet sokat mondok. Spanyolorszagban minimum a duplaja lett volna a nezoszam.

De legalabb 2031-ig Pique jol keres.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. január 11., csütörtök 10:30

kiserik írta:
Brahim: én továbbra is megértem, hogy általában a padon kezd. Guler kiesésével szinte az egyetlen támadó csere (ott van Joselu, de ő teljesen más típus, mint a többiek), aki mellesleg 4 kezdő játékos helyére is be tud állni és kiváló teljesítményt hozni. Egy ilyen játékossal kupákat lehet nyerni (lásd régebben a mindig csere Rodrygo).
Ez az álláspont is helytálló, de az ilyen cseréknek a morálját nem lehet hosszútávon optimális szinten tartani, elöbb vagy utóbb döntést kell hozni hogy kire milyen szerep jut a jövőben.
Hacsak nem üt be a jó szerencse egy fasza sérüléssel valakinél. :(

Sok meccsünk van viszonylag kevés - használható - támadóval így meglehetne oldani hogy senki ne durcázzon nagyon, meglátjuk.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11431
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 11., csütörtök 10:23

Beli valvi serulesekkel mi van?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 11., csütörtök 9:32

kiserik írta:
Ettől féltem: visszatért Tchou és mi is az év eleji szenvedős gyémánthoz. Amint visszaállt a Kroos-Fede középső kettős és bejött Brahim jobb szélre, teljesen megváltozott a csapat játéka.
Vagy lehet ugy is nezni, hogy nincs a kozepevel semmi baj, es ha elol nincs Vini, akkor mindenki ott tud lenni, ahol a legjobb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 11., csütörtök 9:24

kiserik írta: Persze rá lehet ezt zsigerből fogni Vinire (mert hát őt utálni és hibáztatni mindenért már alap), de akkor is ez volt, amikor ő sérült volt. A támadó játékunk akadozott, általában
Ez úgy ahogy van nem igaz, csak Vini védése megy megint részedről. A támadó játékunk épp, hogy beindult és igenis pofás volt Vini nélkül a visszatérése előtt. Aki ezt vitatja az nem nézte a meccseket csak megnézte a gólokat utána, vagy csak az eredményt. Vinin viszont elhaltak a támadások tegnap is, nincs meg benne az ami miatt kiemelkedő volt. Amikor meg megcsinál egy jó cselet, de fel sem nézve bevágja a védők közé ahol a közelben nincs társ akkor hadd ne örüljünk a jó csel miatt, előrébb nem vagyunk vele. Gyenge, ezt be kell látni. A kérdés az, hogy megéri nekünk nyomatni Őt a meccsek elején hát ha egyszer beindul, vagy most pihentetni kellene? Carlo döntött, meglátjuk mi lesz belőle, de Vinit jelen pillanatban teljesen jogosan érik kritikák

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 11., csütörtök 8:59

ANDS írta:
kiserik írta: Ettől féltem: visszatért Tchou és mi is az év eleji szenvedős gyémánthoz. Amint visszaállt a Kroos-Fede középső kettős és bejött Brahim jobb szélre, teljesen megváltozott a csapat játéka.
Azért szép teljesítmény ötöt rúgni a Matracnak.
Ami furcsa, és nem tudom, hova tegyem, az az, hogy a rendes játékidőben a gólszerzők védők:
Rüdiger,
Mendy,
Carvajal.

A hosszabbításban már a támadók szerezték a gólokat, Joselu és Brahim, de ők csak később álltak be. Miért csak cserék, ha ennyit dobnak a támadójátékon?
Nekem nem szokásom kritizálni Ancelottit, meg nem gondolom, hogy jobban értek hozzá, mint ő, de ez nem tetszik.
Meg az sem, hogy a Matractól ket meccsen sikerült 6 gólt kapni.
Persze hogy szép, csak megint az volt, amit sokan kritizáltak év elején, hogy az eredmény jön, de a játék képe nem jó. Persze rá lehet ezt zsigerből fogni Vinire (mert hát őt utálni és hibáztatni mindenért már alap), de akkor is ez volt, amikor ő sérült volt. A támadó játékunk akadozott, általában Jude meglepetés góljaival nyertünk és Rodrygo is ezt a formát mutatta. Tchou sokkal statikusabb, mint Fede. Igazi vkp, aki a 3 kps rendszerben érzi jól magát (mint Case annó). Fede viszont sokkal védekezőbb, mint pl Brahim, nem tud úgy fellépni a támadásokkal, mint a másik oldalon Jude és ha Jude fix 10esben játszik (gyémánt egyetlen csúcsa), akkor sokkal jobban, könnyebben levédekezhető.

Gólok: első látásra valóban furi, de Rudi gólja szöglet, ez nem rendkívüli. Mendyé már más, ott a Matrac nem tudta normálisan levédekezni, hogy hirtelen feltűnt egy nem támadó "" támadó"". És teljesen világos, hogy tegnap Ferland eltitkolt (és néha színre lépő) ikertestvérét láthattuk, Zinedine Mendyt :D Carvajalé meg egy harmadik hullámos gól, mikor már lass haan mindenki feküdt.

Brahim: én továbbra is megértem, hogy általában a padon kezd. Guler kiesésével szinte az egyetlen támadó csere (ott van Joselu, de ő teljesen más típus, mint a többiek), aki mellesleg 4 kezdő játékos helyére is be tud állni és kiváló teljesítményt hozni. Egy ilyen játékossal kupákat lehet nyerni (lásd régebben a mindig csere Rodrygo).

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 11., csütörtök 2:17

ANDS írta:
kiserik írta: Ettől féltem: visszatért Tchou és mi is az év eleji szenvedős gyémánthoz. Amint visszaállt a Kroos-Fede középső kettős és bejött Brahim jobb szélre, teljesen megváltozott a csapat játéka.
Azért szép teljesítmény ötöt rúgni a Matracnak.
Ami furcsa, és nem tudom, hova tegyem, az az, hogy a rendes játékidőben a gólszerzők védők:
Rüdiger,
Mendy,
Carvajal.

A hosszabbításban már a támadók szerezték a gólokat, Joselu és Brahim, de ők csak később álltak be. Miért csak cserék, ha ennyit dobnak a támadójátékon?
Nekem nem szokásom kritizálni Ancelottit, meg nem gondolom, hogy jobban értek hozzá, mint ő, de ez nem tetszik.
Meg az sem, hogy a Matractól ket meccsen sikerült 6 gólt kapni.
Joselu nincs mit a kezdőben keressen, gólt sem szerzett.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8517
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. január 11., csütörtök 1:43

csak az osszefoglalot lattam, de az alapjan ez aztan nagybetus meccs volt. :mrgreen:

grat a dontohoz, jo lenne majd egy klasszikus igy az uncsi januarra.

kiserik
Hozzászólások: 5837
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. január 10., szerda 23:42

Ettől féltem: visszatért Tchou és mi is az év eleji szenvedős gyémánthoz. Amint visszaállt a Kroos-Fede középső kettős és bejött Brahim jobb szélre, teljesen megváltozott a csapat játéka.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. január 10., szerda 23:16

Nagyon éltem ezt a meccset, kis decima flashback volt.
Modric szöglet után Rüdi fejes, balfasz kapushibával előny matracéknak, Camavinga Brahim az Isco Marcelo cserével párhuzam, aztán hosszabbításba megbasztuk őket. Brahim mezlevétel meg CR :mrgreen:

Ezek után be kell húzni a döntőt.

ELSiete
Hozzászólások: 2981
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 10., szerda 23:16

flori írta: Még mindig teljesen súlytalan a két brazil elől, elvesznek a pályán. Valamit itt ki kell találni Carlo mestinek, mert most Vini tényleg többet vesz el.

Egy jó Vini jobb mint egy jó Brahim, ebben azért nem lehet vita. Egyelőre nagyon dob a gép a kis spanyolnak, szóval mindenképpen őt kellene játszatni, viszont Vinit is meccsbe kell rugatni, mert BL-ben kelleni fog. Ott jobban is ment neki.
Bellingham is jobb volt, amíg Vini nem volt a pályán, a Beli-Rodrygo-Brahim trio nagyon korrekt volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ELSiete 2024. január 10., szerda 23:16-kor.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2024. január 10., szerda 23:14

Még mindig teljesen súlytalan a két brazil elől, elvesznek a pályán. Valamit itt ki kell találni Carlo mestinek, mert most Vini tényleg többet vesz el.

Egy jó Vini jobb mint egy jó Brahim, ebben azért nem lehet vita. Egyelőre nagyon dob a gép a kis spanyolnak, szóval mindenképpen őt kellene játszatni, viszont Vinit is meccsbe kell rugatni, mert BL-ben kelleni fog. Ott jobban is ment neki.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 10., szerda 23:10

krisz24 írta: Engem az zavar igazán, hogy Vini jatszatasa teljesen tönkre teszi Rodrygot is. Így nem elég hogy az egyik gyenge, de a másikat se hagyja érvényesülni.. Vagy formáció váltás kell vagy valamelyik brazil padra ( jelenleg egyértelműen Vini).
Ez lenne az idealis, Brahim kezdo jobb szelen es a ket bazil megharcol a masik oldalert.

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2024. január 10., szerda 23:06

Engem az zavar igazán, hogy Vini jatszatasa teljesen tönkre teszi Rodrygot is. Így nem elég hogy az egyik gyenge, de a másikat se hagyja érvényesülni.. Vagy formáció váltás kell vagy valamelyik brazil padra ( jelenleg egyértelműen Vini).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 119 regisztrált és 0 vendég