Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 7., szombat 19:48

Mou szelleme...jól van :D :D :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 7., szombat 19:44

csak nyerni? legyél edző kérlek, legyél
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 7., szombat 19:35

na valami ilyesmire gondoltam mikor írtam hogy a bajnokság el van bukva. semmi nulla játék január óta. ancselotti nagy mágus. lehet imádkozni csak tavaly sem tudtuk úgy megnyerni a bajnokságot hogy a barca meg az atma sorra bukta a meccseit. nekünk csak nyerni kellett volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. március 7., szombat 19:33

a meccs végétől függetlenül lófaszt nem fogunk idén nyerni
semmi, de tényleg semmi elképzelés, próbáljuk beadni a labdát, de ez nagyon kevésszer jut el a címzetthez, vagy ha el is jut, akkor nem tudjuk kihasználni, mert gyengék a játékosok fejjel
egyszerűen fel nem foghatom, hogyan tud egy csapat ennyire drasztikusan megváltozni negatív irányban

egy pár hónapja még rekord rekord hátán, bárkit megfektettünk, élvezet volt nézni a játékot, most meg ez a fos, és még kispad sincs

kezdem azt érezni, hogy most halt ki a csapatból mourinho "szelleme"
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 4., szerda 16:20

morientes írta:
A probléma az,hogy ha 30 perc vissza van,nem állsz égésre,ráadásul a csapat abban a periódusban jobb volt és veszélyesebb mint az ellenfél,akkor nagy butaság egy kp-ás helyére egy támadót behozni. Akkor lett volna ez jó,ha vesztésre állunk pl.
Persze ha Jesé eltalálja azt a kibaszott kaput,más lenne a leányzó fekvése...
Engem inkább az Isco/Illarra csere lepett meg,olyan volt mintha az öreg őrizni akarná az x-et...ok hogy Isco elfáradt,(ezt sem tudom hova tenni amúgy),de sztm azon a 20 percen még mindig hasznosabb lehetett volna...
Isco/Illarra csere inkább Isco/Jesé csere volt, csak eltolva kicsit. Jesé korábban jött Lucas helyére, hátha a több támadó játékossal gyors meglepetést tud okozni az ellenfélnek, de sajnos feléledtek, így jött is a korrekció.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 13:31

A probléma az,hogy ha 30 perc vissza van,nem állsz égésre,ráadásul a csapat abban a periódusban jobb volt és veszélyesebb mint az ellenfél,akkor nagy butaság egy kp-ás helyére egy támadót behozni. Akkor lett volna ez jó,ha vesztésre állunk pl.
Persze ha Jesé eltalálja azt a kibaszott kaput,más lenne a leányzó fekvése...
Engem inkább az Isco/Illarra csere lepett meg,olyan volt mintha az öreg őrizni akarná az x-et...ok hogy Isco elfáradt,(ezt sem tudom hova tenni amúgy),de sztm azon a 20 percen még mindig hasznosabb lehetett volna...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 3., kedd 20:22

morientes írta:
nem értem, hogy miért nem a támadó hármasból kapott le valakit
Nyilván azért csak bízott hogy bennük lehet a gól... :) Akár milyen szarok voltak aznap :D

A probléma az,hogy ha 30 perc vissza van,nem állsz égésre,ráadásul a csapat abban a periódusban jobb volt és veszélyesebb mint az ellenfél,akkor nagy butaság egy kp-ás helyére egy támadót behozni. Akkor lett volna ez jó,ha vesztésre állunk pl.
Bennünk akkor sokkal jobban bennünk volt a gól,mint a villarealban,nem is értettem miért kellett ezt csinálni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 3., kedd 13:52

___Samy___ írta: bár tényleg nem értem, hogy miért nem a támadó hármasból kapott le valakit
mert, ha a bbc egészséges akkor játszik és úgy tűnik már le se lesznek cserélve :kivagyhe:
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 3., kedd 13:01

nem értem, hogy miért nem a támadó hármasból kapott le valakit
Nyilván azért csak bízott hogy bennük lehet a gól... :) Akár milyen szarok voltak aznap :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 3., kedd 10:39

idén hány kapufát lőttünk úgy minden sorozatot figyelembe véve? vhol nílván van ez tartva? csak mert sztem eléggé az élen vagyunk ebben, nincs túl sok szerencsénk ilyen téren (sem).
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. március 2., hétfő 23:14

Azokkal nem tudok egyeterteni akik szerint jok voltak a cserek. Jese-Lucas csere azert volt borzaszto mert behozott elore egy embert akirol mindenki tudta hogy nemsokmindent lehet tole varni, csak annyit ert el hogy megtovabb gyengult a kp, Isco meg, aki az egyik olyan a keretbol aki itt valamit alkotni tudott volna helyzetek kialakitasa teren meg hatrebb kenyszerult. Latszolag tamado csere, de valojaban egy nagy nulla. Amugy is ilyen rizikos cseret nem 1-1nel huzunk a hetvenedik perc korul hanem meccs utolso 5-10 perceben ha nagyon kell a gol es egyertelmuen a kapuhoz nyomjuk az ellenfelet. Akkor is vedo le, tamado be, nem az amugy is instabil kp-t aldozzuk be egy relative veszelyes szituacioban 20 perccel a vege elott... Felesleges kockazatot vallalt ugy hogy gyakorlatilag semmi elonyt nem kovacsoltunk belole. Full amator, nem is ertem. Aztan persze hogy kellett hozni Illarra-t mert atszaladtak a nemletezo kozeppalyankon, de miert nem az egyik semmitnemero tamado helyett? Ez a ket csere csak rontott az eselyeinken szerintem. A BBC-t csak a legvegen bontotta meg pedig mar joval elotte latszott hogy nem jo. Ronaldo golja utan nem reagalt semmit, pedig akkor johetett volna egy tamado le, Illarra be csere siman, hogy befagyasszuk/leultessuk kicsit a meccset, ugyanis a tamadoink tevekenyseget elnezve nagyon nem ugy allt a hogy meg baszunk gyorsan 2-t erobol es eldontjuk. Amit paran irtak hogy Coentraot be lehetett volna hozni es Marcelot egy sorral feljebb tolni, annak is sokkal tobb ertelme lett volna mint Carlo barmelyik cserejenek. Az meg tovabbra is az o hibaja hogy alig van opcio a padon, de o ebbel a keves opciobol sem hozott ki semmit se, nemhogy a maxot.
+1
nagyon mellényúlt carlo azzal a lucas-jesé cserével, egyszerűen muszáj volt kompenzálni illarrával
bár tényleg nem értem, hogy miért nem a támadó hármasból kapott le valakit
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. március 2., hétfő 21:05

CR-re nyomtam... Tragikus volt.. főképp az első félideje.
De 4-5 játékos ugyanúgy elővehető lett volna rajta kívül, CR-től viszont már többet várna az ember végre. :/

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. március 2., hétfő 19:38

Meccs összképét tekintve sajnos igazságos eredmény született; hazai pályán (meg egyébként is) ennél sokkal több kell egy Real Madridtól; főleg a kreativitás, hatékonyság és pontosság terén! A fogadkozások ellenére azért csak sikerült a fiúknak ismét lightosra venni a figurát - különösképp igaz ez az első félidőre - bízva abban, hogy valahogy csak behúzzuk ezt is és rúgunk pár gólt, hát nem jött be. :coffee: :-* Mint már sokadjára, most is későn ébredtünk, ami párosult egy mostanában szintén nem új keletű dologgal, a hihetetlen pontatlansággal, illetve ötlettelenséggel.
Vegig egesz szezonba pofankopi a csereket, egyreszt alig ad nekik lehetoseget, masreszt hangoztatja hogy a BBC kezd barmi van. Hat ez mi? Mikor meg szukseg lenne rajuk akkor szart se ernek. Nem kell csodalkozni rajta.
Cserek: Ancelotti eljutott arra a szintre ahol mar nyugodtan szettarhatja a karjait. Hat kit csereljen be? Senkivel nem lehet valtoztatni a meccs kepen. Viszont ez 100%-ban az o hibaja.
Ami a rotációt és annak hiányát illeti nyilvánvalóan vastagon benne van Carlo, vagy la.is sokkal okosabban is kezelhette volna ezt a dolgot (nyilván utólag könnyű okosnak lenni), de a 100%-ot azért egy picit erősnek érzem! Egyrészt baromira nem látunk a kulisszák mögé és nem látjuk a "cserék" edzésmunkáját, másrészt a be nem tervezett sérülések (max. Modric és Ramos esete elgondolkodtató carlo-i felelősség szempontjából, de azok is elég ingatag lábakon állva és egyáltalán nem bizonyítható módon) vélhetően sok mindent átírtak a hónapok folyamán. Nézzük meg ezt a padot: Arbeloa (fociban már rég nem tesz hozzá semmit, óriási madridizmus ide vagy oda), Coentrao (ősz óta szinte soha nem bevethető), Khedira (folyamat sérült, de ha épp nem, akkor sem Madridban jár már a feje /a vezetés is már nyáron lemondott róla/, a többit meg hagyjuk is vele kapcsolatban, hisz sosem volt itt szint, Illarra (Dortmund óta neki reszeltek /Carlonál meg főleg/, csak az alibi és más semmi), Jesé (decemberig kényszerpihenő, azóta meg jó megoldás nélkül elégedetlenkedik), Chicharito (kezdeti bizalom, játéklehetőség után valami megtörhetett, azóta látványos mellőzés; hozzáteszem, hogy Cristiano és Bale mellett ő már abszolút nem fér meg 3. statikus elemként a támadósorban) és akkor hozzájuk jött még Modric, James (kettejük kiesése a fentiekkel együtt alapvetően lekorlátozta elsősorban a középpálya és ezáltal közvetve, illetve utána a támadó harmad variációs lehetőségeit, opcióit is), Pepe, Ramos huzamosabb, komolyabb sérülése; Bale borzasztó és Cristiano idei formája! :hmmm: Nyilván mindig lehetne sokkal jobb, de mindezek fényében szerintem nem is állunk olyan rosszul jelenleg. :mrgreen:
Most meg amikor ég a ház, akkor mindenki a cseréktől várta azt, hogy lendítsenek a játékunkon, hát én az előzményeket ismerve, tudva azt, hogy nincsenek játékban, egyáltalán nem vártam tőlük semmit, ezt hozták is szépen :-( .
Lehet, hogy egy rendszeresen, csereként játszó Jesé simán beveri a tegnapi ziccert.
Nyilván nagyobb esély van rá, de egyszer sem biztos; mint ahogy az sem lehet véletlen, hogy idén jóval kevesebbet nyúl Carlo a tavalyi szuper cseréhez!
Biztos hogy ez még a fáradság,vagy hogy egyáltalán az benne van?
Érdekes kérdés; nyilvánvaló a fizikai fáradtság és a még ennél is súlyosabb mentális fáradtság; de a pontatlanság, könnyelmű labdavesztések, helyzetkihasználás, az ígérgetések ellenére becsúszó pontvesztések, üresjáratok /"úgy tűnik mi soha nem tanulunk a hibáinkból" by Modric/ sajnos nem idegen és főleg nem csak idei betegségei a közelmúlt Real Madridjának!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 2., hétfő 16:48

Habár ha az inter így folytatja Mancini nemsokára szabad :mrgreen: :lol:

Ha már Mancini...
Fel lett dobva, hogy José mennyivel jobb bajnoki címekben, mint Carlo...Mourinho azzal Interrel nyert 2 bajnoki címet, amellyel előtte egy Mancini zsinórban hármat. Ez mindent elmond az olasz bajnokságról. Szép José 7 bajnoki címe, de az Interrel meg a Portóval kb. olyan helyzetben volt, mint amilyenben a Bayern van a bundásban. Művészet lett volna nem megnyerni. Ancelotti ugyan olaszban talán nyerhetett volna többet, de a bundaJuve mellett ez azért nem volt egy egyszerű történet. Mire a Juve elszállt, a Milan kiöregedett. Szívás. Angliában 2 szezon, egy bajnoki cím. Franciaországban ugyanez. Ott valóban illett volna mindkettőt behúzni, még úgy is, hogy az első szezonjában azért még nem Ibrák meg Silvák rohangáltak a csapatban. Josénak is elég vegyesek azon szezonjai, ahol komoly kihívók voltak. Madridban 3 szezonból csak egyszer jött össze. Pedig a 2013-as Barcát-figyelembe véve a beteg Titót, Rourát, a sérült, motiválatlannak tűnő Messi többek között-illett volna megelőzni. Ezzel nem Mourinhót akarom lehúzni, mert az eredményei önmagukért beszélnek, de a dolog bonyolultabb annál mintsem hogy elintézzük, hogy az egyiknek van 7 és penge, a másiknak meg csak 3 és akkor szar.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 2., hétfő 16:22

hunmadridista írta:Nagy változást én már nem nagyon várok a csapattól idén...valószínűleg ugyanez a felállás marad ugyanezekkel az emberekkel év végéig...a sérültek is mire formába lendülnek vége lesz az idénynek is...
Ha nem nyerünk idén semmit, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy Carlo menesztve lesz...(hozzáteszem, hogy én nem akarom, hogy távozzon, mert nem hiányzik még egy edzőkeringő senkinek sem...)
A másik meg az hogy kit?Nincs megfelelő arc erre,persze be lehet dobni jó pár nevet,el is lehet rajta vitázni,de fölösleges mert jelenleg a piacon jobb opcio nincs...mint Carlo Ancelotti.
Habár ha az inter így folytatja Mancini nemsokára szabad :mrgreen: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 2., hétfő 15:40

Nagy változást én már nem nagyon várok a csapattól idén...valószínűleg ugyanez a felállás marad ugyanezekkel az emberekkel év végéig...a sérültek is mire formába lendülnek vége lesz az idénynek is...
Ha nem nyerünk idén semmit, akkor elképzelhetőnek tartom, hogy Carlo menesztve lesz...(hozzáteszem, hogy én nem akarom, hogy távozzon, mert nem hiányzik még egy edzőkeringő senkinek sem...)

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 2., hétfő 14:38

Voltam képes es meg neztem egy tucatnyi összefoglalót azokról a meccsekről ahol Béla nem jatszott.
Nem tehet ő róla hogy Sehogysem illik semmilyen rendszerbe.
Az persze csak ellene szólt hogy amire visszatért a sérüléséből addigra lassan a fel csapat leserult. De aki latta a villareal játékát az osszel ellenünk mar bale gyerekkel, tudja hogy csak a mázli volt velünk hogy nem kaptunk gólt golokat.
Egyszerűen képtelen jól játszani ebben a csapatban és ezt még véletlenül sem képes felülmúlni. Pedig nagyon alacsony a léc már nála. Tavaly sem volt az a penge csak hat sokszor volt jokor jo helyen neha elkapott pár jo meccset...de az a csapat már teljesen más irányba indult ő pedig még mindig egyben áll.
Nem bántani akarom mert kurvara örültem amikor megvettuk...de hat Modric 1 év után 180 fokot mozdult jó irányba mi meg Bélaval varjuk ezt de sehogysem akar megtortenni.
ez a csapat ezzel a taktikával semmit nem nyer bale gyerekkel...vagy ha igen cáfoljon rám de idén nem fog.
Annyira szépen kombinativan játszottunk nélküle most meg sablon felfutasok beadasok s kész. Semmi több.
Hogy mi lessz ezután nem tudom...de elég gáz hogy ha csak le nem sérül mjnd1 mennyire szarul jatszik elől Bale akkor is kezdő.
Pihenjen 2 meccset lássuk mi lessz nélküle adddig...sokkal rosszabb nem tud lenni. Az meg ha játszik legalább azt a bunrossz hajat vágná már le...mar csak azért se szavaznek ra a szezon gyenge játékosara!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 2., hétfő 13:56

Azokkal nem tudok egyeterteni akik szerint jok voltak a cserek. Jese-Lucas csere azert volt borzaszto mert behozott elore egy embert akirol mindenki tudta hogy nemsokmindent lehet tole varni, csak annyit ert el hogy megtovabb gyengult a kp, Isco meg, aki az egyik olyan a keretbol aki itt valamit alkotni tudott volna helyzetek kialakitasa teren meg hatrebb kenyszerult. Latszolag tamado csere, de valojaban egy nagy nulla. Amugy is ilyen rizikos cseret nem 1-1nel huzunk a hetvenedik perc korul hanem meccs utolso 5-10 perceben ha nagyon kell a gol es egyertelmuen a kapuhoz nyomjuk az ellenfelet. Akkor is vedo le, tamado be, nem az amugy is instabil kp-t aldozzuk be egy relative veszelyes szituacioban 20 perccel a vege elott... Felesleges kockazatot vallalt ugy hogy gyakorlatilag semmi elonyt nem kovacsoltunk belole. Full amator, nem is ertem. Aztan persze hogy kellett hozni Illarra-t mert atszaladtak a nemletezo kozeppalyankon, de miert nem az egyik semmitnemero tamado helyett? Ez a ket csere csak rontott az eselyeinken szerintem. A BBC-t csak a legvegen bontotta meg pedig mar joval elotte latszott hogy nem jo. Ronaldo golja utan nem reagalt semmit, pedig akkor johetett volna egy tamado le, Illarra be csere siman, hogy befagyasszuk/leultessuk kicsit a meccset, ugyanis a tamadoink tevekenyseget elnezve nagyon nem ugy allt a hogy meg baszunk gyorsan 2-t erobol es eldontjuk. Amit paran irtak hogy Coentraot be lehetett volna hozni es Marcelot egy sorral feljebb tolni, annak is sokkal tobb ertelme lett volna mint Carlo barmelyik cserejenek. Az meg tovabbra is az o hibaja hogy alig van opcio a padon, de o ebbel a keves opciobol sem hozott ki semmit se, nemhogy a maxot.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 2., hétfő 12:16

Mit kell megijedni?
Ki nem esünk,valószinű a BL hely is meg lesz csont nélkül,a klub bevételei a csillagos eget súrolják...szal keine problem :DJa foci....fici az mostanság nincs,de majd lesz,ha nem is két hét múlva,de jövőre vagy az után biztosan....
Na meg ha megjön Modric...akkor aztán!Akkor lesz csak majd motiváció,Ronaldo meg felenged majd a feszültségből,Bale elkezd végre futballozni,Jesé meg nem bassza el a 100%-os ziccert,Ancelotti meg nem játszik a meccs végén X-re...pedig még Mounak is csak idegenben volt jóaziksz...
Egyébként is a horvát,amint visszatér,azonnal top formában adja majd elő,szó sincs róla hogy kell majd pár hét,hogy visszanyerje a formáját...
Na szal,semmi gond nincsen,vezetjük a tabellat,reméljük hogy a barca több pontot veszt mint mi,(na ez volt a legszánalmasabb meg a bírózás),aztán annyi...
Fel a fejjel,hajrá Real Madrid,Vamos el Blancos,csak így tovább...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 2., hétfő 11:49

Realista24 írta: Szezon vége előtt kár ekézni, meglátjuk. Én továbbra is bízom benne, hogy formaidőzítés, két hét múlva csúcsforma. Ha nem, fél évre kitiltom ziro-t.
Ez most igazi éles szilánk volt érzékeny lelkem üvegfalán. :'( :lol:

Amúgy szerintem a bl negyeddöntő lesz a kritikus, onnan kell majd továbbmenni és behúzzuk. A bajnokság már neccesebb... :mrgreen:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég