Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 16., péntek 8:02

Az az amatőr banda te :lol:

Hát mit akarunk mikor kétszer játsszuk el egy meccsen azt,hogy ziccerbe hozzuk őket?
Egyerűen kibaszott nevetséges már. Toni nem bírja el azt,hogy mellette a kp-n két támadó típusú játékos van.
Az első félidő tetszett azért, persze gondoltam,hogy a sok beívelésből egy gól se születik de azért mindig meg volt az esély rá. Isco a második félidőben ahogy átkerült a balosra, rögtön olyan gyönyörű és hasznos dolgokat csinált,hogy leszarom az egylábas szarlassú kolumbiait a szar boxeralsóival eggyütt, a spanyolnak kell játszania. Remélem igaz a Reus-os hír, Bale meg mehet vissza a pl-be rohangászni, meg lődözni. Nem ide való. 5-ből nulla idén a matracos tahók ellen. Well done. Már a szerencse is olyan szinten elpártolt a csapattól ebben a párharcban,hogy az már-már bundát sejtet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 7:45

Nézem a topicokat és csodálkozom, hogy Benzemához meg Jeséhez egy betű nem lett vésve.
Előbbi lábában volt gól, de miért is tudna gólt lőni, amikor kéne...három méterről ki a lelátóra :fpalm: , utóbbinak meg jó passzára nem is emlékszem, lassú és körülményes volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 16., péntek 5:34

Dehogynem fogunk felállni. Bajnokságbak gyökkető a legtöbb csapat hozzánk képest. 1 ponttal megyünk és van egy elmaradt meccsünk. Ennyi erővel ki fog előzni? Az a Barca, akinek az elmúlt 10 meccséből volt 1 jó? De ott is ott volt a szerencsefaktor a góloknál. Nagyon jól tudjuk, hogyha az elején bemegy nekünk valami az Atletico ellen, akkor cseszhetik a taktikájukat. A bajnokságban idén csak nem jön ki nekik a lépés megint minden kiscsapat ellen... Volt egy kis visszaesés, de most koncentrálhatunk a Blre és bajnokságra, Modric is majd visszajön, Isco bombaformában. Nem tudom mi ez a negatív hangulat, nem lehet mindig nyerni és mindig januárban van visszaesés.. Azt meg hagyjuk már, hogyha Barca lennénk, akkor tegnap bepattan minden.. Ellenünk Messi két méterről mellélőtt, aztán volt olyan meccsük, hogy úgy lett 0-0, hogy 3x is nem voltak eltalálni 5 méterről a kaput. Nemcsak a végleteket kell nézni mikor minden bepattan, rohadt unalmas ez a mártírkodás.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 15., csütörtök 23:17

Kroos és Isco a Guardiola-féle cuccból kaphat, mert hogy játékos ennyire ne legyen rászorulva a pihenőre, ilyet rég láttam. Elképzelhető hogy a félidei eligazítás közben könyörögtek a mesternek, hogy ne cserélje le őket, az utolsó percekre sem, az állás meg tök mindegy...

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. január 15., csütörtök 23:17

olyan perverzul hangzik ez a Messi a Real Madridban dolog, hogy szinte már jó :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 23:11

rashidm írta:Az a szomorú szerintem, hogy nyáron megint valami Pérez őrültség lesz (60-100 milla Pogbáért, atyúristen, nagyon túl van hypolva szerény véleményem szerint... vb-n se bizonyított, sőt...fejben szerintem nagyon gyenge), és akkor majd Carlo papa rakhatja össze újra a csapatot.
Nekem ma is tetszett a Verona ellen. Bale el, 150 millió, James el 80 millió, Messi és Pogba in 330 millió.
Kroos-Isco-Pogba-Modric-CR-Messi :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 15., csütörtök 23:10

Az a szomorú szerintem, hogy nyáron megint valami Pérez őrültség lesz (60-100 milla Pogbáért, atyúristen, nagyon túl van hypolva szerény véleményem szerint... vb-n se bizonyított, sőt...fejben szerintem nagyon gyenge), és akkor majd Carlo papa rakhatja össze újra a csapatot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 15., csütörtök 23:03

ui.: tényleg, a Madridom.hu nem tudna írni Perecnek, meg Carlo-nak egy nyílt levelet, hogy álljanak már vissza a 442-re? :banplz:
Egyébként pont ma tudtuk meg az email címüket :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 15., csütörtök 23:02

R.M.C.F írta:
jó de meddig tart a hullamvölgy?
Nem állunk idén már ebből fel,csak szólok.
Igazad lehet, kivéve, ha Bale (vagy Benzema vagy CR) lesérül, vagy Bale-t Carlo le meri tenni a padra. Teljesen egyértelmű, hogy a 442-ben van meg mindenkinek a helye, ott van meg a csapat játéka, ereje, de ez Bélával nem megy és nem is fog menni soha, a 433-hoz nincs minőségi védekező játékos a keretben, nincs meg a két, védelmeket megbontó szélső, a gyilkos befejező, stb.

ui.: tényleg, a Madridom.hu nem tudna írni Perecnek, meg Carlo-nak egy nyílt levelet, hogy álljanak már vissza a 442-re? :banplz:

ui2.: Modric-csal sem fog visszatérni a 442, mert ott Balenek nincs helye. Maradni fog a 433-nál, majd Isco vagy James padozik, CR-Benzema kettős flopp lesz, Bale meg szögletzászlót fog játszani.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 15., csütörtök 23:01

Teljesen irreleváns amit írsz, mert arról volt szó, hogy már a BL döntőben is vertek minket,
Hol vertek minket a bl döntőben? Azóta eltelt kb 5 meccsen is jó ha max 2őn érdemeltek eredményt,a bl döntőben is kizárólag a mázli góljukkal voltak versenyben,semmi mással,semmilyen szinten nem veszik fel a versenyt fociban,azóta sem,csak a terror,a rúgdosódás,a duma révén....mindig kiemeltem a kitűnő védekezésüket,amit ma is megtartok,de kiegészítem azzal,hogy a mi balfék védelmünk fele annyi hibát vétett és ők 4ed annyi ziccerből mentek tovább.....ez nem más mint szerencse,ez a foci,ez benne van.....de ezt nem elismerni azért fura.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 15., csütörtök 22:58

Toti írta:baszogathatjátok rmcf-et. de ebben most teljesen igaza.
én is úgy gondolom, h ezt benéztük.
fejben, létszámban, taktikában, mindenben..

modric visszatérése nem fog segíteni. (az is kitudja mikor lesz..)
a 433 meg úgy is maradni fog....
miért lenne teljesen igaza? még mindig nem értem, hogy januárban mi alapján vonjátok le ezeket a következtetéseket, úgy, hogy a csapat egyik legfontosabb játékosa hamarosan visszatér.

kikaptunk a valencia ellen idegenben, meg az atletico ellen idegenben. úgy, hogy egyik meccsen sem voltunk rosszabbak, ebből a párosításból kicsit több szerencsével, és kevesebb Ramos-faszsággal simán továbbmehettünk volna.
még mindig nem értem azt, hogy mire fel ez a negatív hangulat.

szar a játékunk? tény. ettől függetlenül Carlo fel tudja magát találni, tavaly is bizonyítota már, és idén is. visszatér Modric, és jönni fog a 4-4-2, vele együtt az újabb győzelmi szériák is.

a bajnokságot meg már mondtam, hogy megfogjuk nyerni. nem viccelek. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 22:57

Sőt még a BL hely se lesz meg. :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2015. január 15., csütörtök 22:57

Én csak Ramos-ra térnék ki, mert iszonyú szar volt. Ma vagy 4-5-ször passzolta le labdát az ellenfélnek a tizenhatosunk előtt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 15., csütörtök 22:53

baszogathatjátok rmcf-et. de ebben most teljesen igaza.
én is úgy gondolom, h ezt benéztük.
fejben, létszámban, taktikában, mindenben..

modric visszatérése nem fog segíteni. (az is kitudja mikor lesz..)
a 433 meg úgy is maradni fog....
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. január 15., csütörtök 22:52

ISCO ( :salute: ), Bale, Marcelo pozitívum, a többi az idegösszeroppanás szélére sodor, ha most belegondolok.
A második félidő vége felé már meg sem lepődtem, hogy mit levágott hátul Ramos... :fpalm:
Ha megnyerjük 3-2-re, akkor már nem vagyok ennyire ideges, de ugyanaz jött elő, amit a Barca ellen leműveltünk évekkel ezelőtt, csak ők nem csak a fát vágták emellett...2 helyzet, 2 gól...és pont Torres, ugyanabban a percben, a KIRÁLY. :cens:
Oldalakat tudnék írni, de ez nem a dühöngő topik, Raúl Garciáról már ismeritek a véleményemet, most csatlakozott hozzá a druszám is az ellenféltől. :vivo:
Szerkesztve: a meccs közben nagyon elítéltem Carvajal és Isco tarolását, most valahogy más véleményen vagyok, a düh...megtapasztalták ők is. A Barca ellen lehet nekik fogok szorítani, kíváncsi vagyok, hogy milyen taplóságok lesznek emellett a játék mellett, de senkinek nem kívánom az olyasmit, ami a legutóbbi meccsükön is történt Neymar ellen. :ozil: :shutup:
Koke is teljesen benne van már ebben a "taktikában", pedig jó játékosnak tartom. Godin védekezése pedig nem semmi + a :luck: , ami velük volt 1-0, és 1-1 után az első félidőben. :argue: A bíró most legalább nem vállalt főszerepet.

Fel kell állni innen, kevesebb meccs, jobban lehet koncentrálni a két fontosabb feladatra, és meg kell csapkodnunk végre őket is, Vamooos! :salute:

Eléggé összevisszaság lett, de muszáj volt kiírnom magamból legalább a 10%-ot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lordgabi 2015. január 15., csütörtök 22:55-kor.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. január 15., csütörtök 22:45

Ramioli írta:És annyira nem megy az Atletico ellen, hogy 1 percen múlott hogy a bl döntőbe is nyerjenek , hála istennek jött Ramos, mert ha azt is behúzták volna akkor már 3 meccsen pottyantanak ki , nem hullámvölgy ez , hanem nem megy ellenük és kész .. ez már nem véletlen , az a stílus amit az Atletico játszik nem fekszik a csapatnak, nem tudnak vele mit kezdeni mert sokszor meddő tanácstalanok.. az meg hogy ilyen hibák is jönnek nem bírja el a csapat..
Teljesen igazad van, de ez nem normális. Azért van ott egy ember a padon, hogy ezekre a dolgokra megoldással álljon elő. Egy meccs oké, kettő, hagyjuk, de hogy sorozatban nem tud reagálni, változtatni, akkor nem alkalmas a feladatra. Nem tudom, jól emlékszem-e,de volt valami cikk ezzel kapcsolatban, hogy nem tudunk nyerni nagyobb meccseken már.
Ide jött Mourinho, picsázta a Barca a Madridot eleinte akkor is, de kísérletezgetett, próbált valamit kitalálni, és be is jött, megtörte őket. Ha nem is volt szép, és kicsiny múlott az eredményessége is (Pepe piros lap, stb stb), de megcsinálta összességében.
Ettől edző egy edző szvsz, és ezért van ő ott a padon, nem pedig Jóska bácsi a csűrből.
Ez nem ilyen 1xű...ha ott megnyerik a bl.t,akkor azóta eltelt minden meccsen mi nyertünk volna,mert a motiváltságuk nem lenne 120 %,nekünk meg több lenne mint a bl döntő megnyerése után.......mert azóta esett azért.
Teljesen irreleváns amit írsz, mert arról volt szó, hogy már a BL döntőben is vertek minket, és természetes, hogy nem akkora a motivációnk már a serleg után, de ennek nem szabad ennyire így működnie. Alapjáraton sem szabad, de a második legnagyobb riválisunkkal szemben nem fordulhat elő, hogy ne legyenek motiváltak.
És bár ki kéne rúgdalni a keretből az ilyen játékosokat, akik megengedik maguknak ezt ilyen szituációban, ettől függetlenül a motiváltság fenntartását minden sportban az edző számlájára írom elsősorban.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

petiamadridista
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 15., csütörtök 22:39

Nem jósolni szoktam...
Hát akkor igazad lesz, akkor nekem is abban a felvetésben, hogy a 22 meccses győzelmi széria egy kamu.
Ha idén nem nyerünk semmit, akkor azt a győzelmi sorozatot egy nagy lufinak kell majd titulálni.
Ez van.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 15., csütörtök 22:37

petiamadridista írta:
Nem állunk idén már ebből fel,csak szólok.
akkor egy nagy kamu volt a 22 meccses győzelmi széria is.
Pedig azért nem elképzelhetetlen szerintem.

Nem tudom egyébként, hogy ilyet lehet-e csinálni (vagy beleírni a klubnak a nem tudom milyébe): hogy ha ilyen undorító meccset lehoz valaki, akkor fizetéséből le kellene vonni x százalékot. Én tuti megcsinálnám. Ha ilyen hibák miatt kiesnénk a BL-ből, mint amit Ramos összehozott a 2 meccsen, én a hajamat tépném...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 15., csütörtök 22:36

Nem állunk idén már ebből fel,csak szólok.
mert Ő mondjuk Modric visszatérését nem egy hónapra kalkulálja, ami érthető is persze, de én bízok benne, hogy egyszer bejön a jóslat, és tényleg időben felépül valaki. szerencsére Modricról van szó, a lábtörése után is gyorsan felépült.

szerencsére még csak január van, amint visszatér a 4-4-2 és Modric, szerintem ugyanolyan jók leszünk, mint a veretlenségi sorozat alatt. ráadáasul a padon így legalább már lesz Jesé mellett még 1 nagyobb név. kupa nincsen.

a bajnokság meglesz, azt garantálom nektek. a bl már más kérdés, az mindig lutri.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 15., csütörtök 22:35

Ramioli írta:És annyira nem megy az Atletico ellen, hogy 1 percen múlott hogy a bl döntőbe is nyerjenek , hála istennek jött Ramos, mert ha azt is behúzták volna akkor már 3 kupadöntőn pottyantanak ki , nem hullámvölgy ez , hanem nem megy ellenük és kész .. ez már nem véletlen , az a stílus amit az Atletico játszik nem fekszik a csapatnak, nem tudnak vele mit kezdeni mert sokszor meddő tanácstalanok.. az meg hogy ilyen hibák is jönnek nem bírja el a csapat..

Ez nem ilyen 1xű...ha ott megnyerik a bl.t,akkor azóta eltelt minden meccsen mi nyertünk volna,mert a motiváltságuk nem lenne 120 %,nekünk meg több lenne mint a bl döntő megnyerése után.......mert azóta esett azért.
amennyiben a jóslatod igaznak bizonyul,
Nem jósolni szoktam...
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég