Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. november 8., kedd 8:18

babaking írta: *Egyébként tényleg szarok voltunk A tól Z ig, de van ilyen.

Aggasztó, hogy Karim idén állandóan kidől.
Nem aggasztó, egy ennyi idős játékos (hacsak nem tud valami örökélet cheatkódot) egy ilyen tavasz után (bár igazából 2021 tavasza eleje óta kecske-formában van-volt Benz), ennyi perccel a lábában törvényszerű, hogy előbb-utóbb ki fog esni hetekre/néha pihentetni kéne.

Bármennyire is más hangzik el a sajt.tájokon Carlotól, örülnék, ha a vb után 2 arc jönne (bika jobbhátvéd + támadó) és a Bodri, Hazi, Mariano trióból is mehetnek nyugodtan. A védelemben még lehet forgatni, a középpálya is okés(ka), de elöl lepkefing van a kezdőkön túl.

Engem is csak az zavar, hogy a barca ilyen "tákolt" védelmekkel tart ott ahol. Szerda-szombatozás van 3 hónapja, vesztettünk 7 pontot.. Ez semmi, csak az a (qva) barca... Ott kéne lenniük max 2-3 ponttal az atma előtt, erre vezetik a ligát.

Azt láttam a csapaton, hogy már nagyon fáradt mindenki, még holnapután valahogy húzzák be.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 8., kedd 8:14

babaking írta:Aggasztó, hogy Karim idén állandóan kidől.
És amikor játszik is full homály szegény. :D
Egyébként Carvajal a 2. góljukban is vastagon benne volt. Saját 16-osa mellől átíveli a pálya másik oldalára ahol a falábú Mendy meg nem tudja lekezelni. Aztán a bedobás után jött a káosz majd a gól.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. november 8., kedd 8:01

Realista24 írta: Világvége hangulat megvan? Csak mert akkor nem olvasok vissza :kalapos:
Igen :D

Egyébként tényleg szarok voltunk A tól Z ig, de van ilyen.

Aggasztó, hogy Karim idén állandóan kidől.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 8., kedd 8:00

Közepre Kroos es Modric utodnak mindenkeppen fehernek lennie...csak mondom, es a vedelembe sem artana valaki.
Ezert is banom, hogy De Ligtet nem sikerult hozni vegul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 8., kedd 7:43

de a 11-esetek sem volt korrekt, főleg onnantól kezdve, hogy a bíró nem adta meg, és onnan csak egyértelmű hibára lehetne kihívni, közben meg Asensio magára rántotta kézzel a védőt. Utána tény, hogy volt kontakt, de hát...
Ertem en, hogy barcas vagy, de szerintem ezen a tizin nincs mit vitatni, teljesen jogos. Hat a csavo hatulrol akasztotta Asensiot, nem is ertem ez miert kerdeses valakinel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 8., kedd 4:43

Világvége hangulat megvan? Csak mert akkor nem olvasok vissza :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. november 8., kedd 1:20

A leggyengébb műsor volt ez tőlünk eddig 22/23-ban, persze ha a bíró nem egy fasz ismételten, akkor még így se kapunk ki. Megérdemeltük, szó se róla, viszont a Rayo túlpörgött, rengeteg szabálytalanságot megúsztak + egy sima pirost.

Carvajal és Mendy vitte a pálmát, Militao meg Alaba is gyászos volt, ez a védelem nagyon nem áll össze... Tchouaménitől is több kell majd az tény, parádésan kezdett, a visszaesés azért nem olyan durva, de Camavingát simán be lehet tenni cdm-nek néha. Hiányzott Kroos, nagyon. Tényleg baj lesz ha nyáron visszavonul.

Legkevesebb futott kilométert tettük le elvileg az idei meccseink közül, hát látszott. Frant nyáron vissza kell venni, ahogy kb már le is volt zsírozva, csak Rüdiger miatt offoltuk. Mendy és Alaba mellé nagyon elférne, az osztrák szélen lusta, a francia meg korlátolt. Jobbhátvédben nem is reménykedem, hogy valaha is veszünk, Carvajal kiégett teljesen (nem hibáztatom, ő is eléggé kimaxolta magát), már 2-3 éve kellett volna vennünk oda valakit, érthetetlen miért nem lépünk. A BL győzelem elvakította a boardot. Tobiasról nincs semmi bíztató sajnos, LV nem rossz backup de ez a max, Odriozoláról meg nem tudom tudja e Ancelotti, hogy a keretben van.

Vinit leradírozták de vicc, hogy 5-ből 1 szabálytalanságot fújnak be rá. Tett is érte, de nonszensz, hogy engedik, hogy végig üssék vágják. Benzema hiánya a legaggasztóbb hosszútávon, nem értem mi van a háttérben, vb miatt óvatoskodunk vagy kipurcant az elmúlt évek terhelésétől. Aggódom. Csak kéne egy csatár télen....

Ps. Teljesen jó, erős a recordunk amúgy. Első vereség a 13.fordulóban, szerintem nagyon rég nem álltunk ilyen jól, a Barca pontjai a teljességgel irreálisak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

lettherightonein92
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2022. november 8., kedd 0:36
Kedvenc játékosaid: Messi, Raphinha, Ben Yedder, Modric, Leao, Maignan
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, AC Milan, Leicester

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lettherightonein92 » 2022. november 8., kedd 0:49

Remélem nem gond ha Barcás szemmel reagálok egy-két korábbi dologra:

A kevés kapott gól: eleve elég kevés helyzetet dolgoznak ki ellenünk, a várható kapott gólok száma sem magas, de TS bombaformában véd az elmúlt 2 év csetlése-botlása után. Amúgy odaát sem értjük, hogy lett ennyire alacsony a szám, mikor 2 top és 1 erős védőink alig játszottak. A fontosabb BL meccsen mindhárman sérültek voltak egyébként, azért a Piqué-Eric Garcia hátsó sorral még lehet, hogy egy City is kizúgott volna egy ilyen csoportból. Mondjuk azt sem értem a másik oldalró, ti hogy kaptok ennyi gólt, csak 1-2 meccseteket láttam.

A bírói tevékenység tényleg botrányos volt, de szerintem mindkét irányba. Viniről ki kellett volna állítani azt a srácot, aki Bud Spencernek képzelte magát, szinte hallottam a cintányérhangot közben, de a 11-esetek sem volt korrekt, főleg onnantól kezdve, hogy a bíró nem adta meg, és onnan csak egyértelmű hibára lehetne kihívni, közben meg Asensio magára rántotta kézzel a védőt. Utána tény, hogy volt kontakt, de hát...
De ellenetek több favágás ment, az is tény.

Szerintem nem lesz gondotok, jó tavaszotok lesz megint, szerintem amelyik a két nagy csapat közül végül elbukja a bajnokságot, az sok ponttal fogja, és nem szégyenben, hanem emelheti a kalapját a másik előtt, hogy ők még többet szereztek. Ezen a ponton elég nehéz lenne megjósolni, ki lesz az, de legalább izgalmas a verseny. Te legalább még álltok a BL-ben, mi meg egy EL előzetes körben is a Unitedet kaptuk meg. :D

A mai meccs meg olyan volt, hogy mind a Rayo mind a közönség vért ivott, szerintem kicsit meg is rettentetek/lepődtetek a pályán. Plusz ugye a tavalyi szezon után most azért valamennyire nyomás alatt is játszotok, illetve Benzema nyilván nagyon hiányzik elölről, oda mindenképp kellett volna hozni legalább egy erős középszert.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11457
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 8., kedd 0:37

unalmasak vagytok mind srácok... :mrgreen:

oh wait :lol: :lol: :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. november 8., kedd 0:18

Szerintem itt senkinek sem a vereséggel van a gondja, hanem annak mikéntjével.

Olyan alap dolgok cseszik fel az ember agyát, hogy

Mendy nem tud labdát kezelni, előre 0, de már hátra is,
Carvajal minden hónapban összehoz egy tizit,
Vinicius bár sokat fejlődött, de még mindig nem tud lőni, viszont egyre többet pofázik,
Camavinga meccsek óta lejtmenetben van (pedig hatalmas kedvencem)
A védelem átjáróház, Alaba mindig úton van de sokszor mégsincs ott ahol kéne.

A vezetőséget meg senkivel nem cserélném el, de vegyék már észre az évek óta meglévő hiányposztokat, és hozzanak is oda valakiket. Ne mondja nekem senki, hogy pl Fran Garcia nem férne be néhanapján bal hátvédbe…

Persze a kupákat tavasszal osztják, igazatok van, de ez a mai meccs úgy mindennel együtt nagyon összehozta a fellegeket az elszalasztott lehetőségek miatt és a kérdőjeles bíró tevékenység okán is.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. november 8., kedd 0:07

RealAsensio írta: Mindenki tavaszrol ir, meg a szezon masodik felerol, de inkabb maradjunk annyiban, hogy a tel kovetkezik, a szezon masodik harmada. :D lesz meg meccs ket unnep kozott is, spanyol kupa, szuperkupa, bajnoksag, februarban bl, hajajjajajjjjj messze meg a vege.
Mivel minden ősszel új keret kell, a vezetőség láma, a Barca alig kap gólt, stb stb. Cinkelt kockával játszik az összes nagykutya ellenfelünk, egy db Bayern + Liverpool kivétellel, mégis oktatja őket Perez 10 éve...de amint nem sül két meccs...

Tavasszal viszont mindenki sütkèrezik az újabb BL serlegről visszaverődő napfényben és aranylabda top10be követelik a fél keretet.
Szóval ezért írunk a tavaszról, szeretjük a boldog embereket. :sziv:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2022. november 7., hétfő 23:59

A másik pedig - csak nem akartam hosszú lenni az előző hsz-ben - hogy soha nem hallottatok vagy láttatok csapatot gödörben? Most tagadhatatlanul visszaesett a formája több kulcsjátékosnak és mint ha a fáradság is felütötte volna a fejét…
De nem misztifikálnám túl e rossz eredményeket, ahogy a győztes El Clásicóbol sem lehetett még levezetni a bajnoki címet :coffee:
Tavaly is csatár meg szélső hátvédek után ment a sírás, aztán csak a Király Kupát nem nyertük meg…
Valóban még ne nézzünk messzire és ne a tavaszt kémleljük, de ne is rendezzünk temetést…
Pár hete még nem hiányzott Case, most meg Tchuoaméni már nem megfelelő, aki a La Ligában a legtöbb labdát szerezte??? :roll: A bajnokság ezen szakaszában gyakran kellet Benzemát nélkülöznünk, még is most kaptunk ki a ligában előszőr…
Én nem cserélnék a culékkal, ők a BL-ben botladoztak és ki is zúgtak az Európa Ligába, míg mi a bajnokságban még bőven esélyesek vagyunk :)
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. november 7., hétfő 23:39

Mindenki tavaszrol ir, meg a szezon masodik felerol, de inkabb maradjunk annyiban, hogy a tel kovetkezik, a szezon masodik harmada. :D lesz meg meccs ket unnep kozott is, spanyol kupa, szuperkupa, bajnoksag, februarban bl, hajajjajajjjjj messze meg a vege.
:goat:

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2022. november 7., hétfő 23:37

Megint végletekbe estek - ezért is szoktam ritkán írni, mert a fórum nagy része nagyon negatív, hiába bizonyította számtalanszor a csapat, hogy jobban kellene bennük bízni… - és ez egyszerre megmosolyogtató és szomorú :(
Hanyadik fordulót rendezték? A 13. játéknap volt csupán a mai. Hány ponttal vezet a katalán rivális? 2 ponttal, úgy hogy korábban mi is ennyivel álltunk hetekig előttük, de a legnagyobb előnyünk is csak 3 pont volt… Mikor avatnak téli bajnokot? A 19. forduló után és közben még lesz egy Vb is, így azt mondom calma, calma :coffee: Azt már nem is írom le, hogy hol van még a La Liga vége…
Egy bajnokságban nem - vagy csak igen ritkán - lehet 13 meccsből 13-at megnyerni, ennyi találkozóból csak háromszor botlani, nem rossz eredmény.
Az egyetlen gond a sok kapott gól, de nem is novemberben kell összeállnia a védelemnek és csúcsformában focizni :)
Egy szó mint száz, a mi csapatunk mindig akkor játszik a legjobban, amikor kell! Hala Madrid!
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. november 7., hétfő 23:34

Jót aludtak ma a fiúk. Sajna Modric, Vini, Fede legrosszabb meccse volt a mai amire emlékszem az elmúlt hónapokban. Rodrygo kb ennyit tud de azért el szokta rakni háromból azt az egyet ami ma nem jött be.

Marco fiu jó volt, főleg a másodikban mikor mèg védekezett is.
Náluk sok nagyon jó teljesítmény volt, Isi, meg Fran is átlagon felüli volt.

Ősszel van még egy darab cadiz meccs, lehet hozni egy 11gy 2d 1v első harmadot... tavaly 12 db pontvesztesunk volt, most járunk háromnál. BLben helyünkön vagyunk. Ahogy a remekül védekező Barca is (btw 8.8ra kaptak 4et a híres xga alapján).

Az elmúlt években szokásos tavaszt várom a csapattól, pont ahogy a szokásos őszt látjuk a szurkolóknal...

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. november 7., hétfő 23:30

Összességében a 13 meccsen a 10-2-1 nem rossz, ha így folytatjuk, az kb. 94-96 pont a végén. Ez még akkor sem rossz, ha ez most lehet, hogy kevés lesz. Inkább a többi csapatot csókoltatom ezúton is a ligában, nekem senki ne beszélje be, hogy ennek a barcának még gólt sem lehet rúgni. Érdekes, mi mindjárt hármat gurítottunk, a BLben is sikerült mindenkinek.
Plusz egy érv Perez szuperligája mellett. Legalább nem kellene ezzel a sok cigány csapattal küszködni, ez nekünk nem megy, nem is áll jól. Ehhez a katalán stílus, életérzés kell.

Meccshez: Viniciust le lehetne már ültetni két-három meccsre a padra nyugodtan, idegesítő, amit csinál. Fetreng, dobálja magát, hisztizik, már a sporik sem veszik komolyan. El kellene már felejteni ezt a nejmárkodást és a játékkal foglalkozni, jobb lenne.
Tudom, hogy szentségtörés, de néha még megnézném tétmeccsen az ukrán gyereket is a kapuban. Úgy nyeljük a gólokat, mint kacsa a nokedlit. Nem azt mondom, hogy ez mind a belga számláján van, sőt, kifejezetten kedvelem, de azért már a kisördög azt mondja, hogy egyszer-egyszer csak-csak.

Pozitív: Asensio az elmúlt meccseken, a talán mallorcás hiszti és elbeszélgetés után mintha valami jellemfejlődésen ment volna át, szemrebbenés nélkül adtam volna el évekig, de mostanában hasznos, alázatos, komolyan veszi, csapat egyik legjobbja tud lenni. Így tovább. A korlátok persze maradnak, de ezek tudatában is lehet hasznos valaki, ha odateszi magát, lásd Lucas vagy Nacho.

Azzal meg nem értek egyet, hogy télen nem kell játékos. Jobbhátvédünk gyakorlatilag nincs, balhátvédben sír a labda, ha Mendyt meglátja. Cserecsatárunk nincs, Mariano a büdös életben nem fog gólt lőni soha senkinek. Legalább vegyünk kölcsön valakit vagy mittudomén. Casemirot meg eddig nem sikerült pótolni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2022. november 7., hétfő 23:27

ANDS írta:
___Samy___ írta:

Ugyanannyi lott golunk van, mint nekik, en most kivetelesen nem a tamadosorban latom a hibat, barmennyire is foghijas. A barca rengetegszer hozza az 1-0-akat, nekunk meg van vagy ket olyan meccsunk, hogy nem kaptunk golt.

Jobb a katalanok vedelme, csak azt nem ertem hogyan. Tele vannak helyzetekkel az ellenfeleik, csak valahogy basznak azokat kihasznalni.
A Bl- ben meg 6 meccsen kaptak 12 gólt, még a Plzen is rúgott nekik 2 meccsen 3- at.

Érthetetlen, a bajnokságban hogy nem kapnak gólokat?
Hat ez az. Viszont valamiert nagyon bizom benne, hogy itt is ki fog ez jonni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. november 7., hétfő 23:27

portillo írta: A Clásico óta az egész csapat fejben a VB-n van, vagy már a karácsonyi szüneten. Ott megmutattuk, mit tudunk, megvolt az előny a bajnokságban, meg volt a BL továbbjutás, gondoltuk ezt a pár meccset már rutinból lehozzuk idén.
Ez viszont az edző felelőssége, neki kell úgy összeállítani és motiválni a csapatot, hogy megfelelő hozzáállással menjenek ki a pályára. És azt lehet tudni, hogy az idén sok pontot nem fog veszíteni a Barca, tehát arra nem lehet építeni, hogy önmagában a két classico megnyerésével meglesz a bajnoki cím.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1342
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2022. november 7., hétfő 23:23

Reménykedni kell, hogy a vért ivó Osasuna elkaszálja a Barcát, meg abban is, hogy nem csak a mezt visszük fel a Cadiz ellen.

Akkor legalább már lesz Toni. :sziv:

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. november 7., hétfő 23:22

___Samy___ írta:
_Bushido_ írta:

Annyi a különbség főleg, hogy ott a laligában van egy golvágó csatár. Ez rohadtul hiányzik a Realbol idén. Egy 9es hiányzik középről - meg még ugye 2 szélső védő, középpálya - case utód)
Ugyanannyi lott golunk van, mint nekik, en most kivetelesen nem a tamadosorban latom a hibat, barmennyire is foghijas. A barca rengetegszer hozza az 1-0-akat, nekunk meg van vagy ket olyan meccsunk, hogy nem kaptunk golt.

Jobb a katalanok vedelme, csak azt nem ertem hogyan. Tele vannak helyzetekkel az ellenfeleik, csak valahogy basznak azokat kihasznalni.

Pont az történik, ami nálatok megy egy ideje. Van kapusunk. TS idén nagyon nagy formában véd. Ha nem ő lenne a hálóőr, akkor nyugodtan vezetnétek úgy 6-8 ponttal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég