Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. április 18., szombat 22:55

Realista24 írta:Ancelotti: “Benzema has 4 days to recover and I think he will be able to play on Wednesday."
Ancelotti: “With or without Bale, we will give everything in the semi-finals."
Ancelotti: “Coentrão? He’s the best choice to replace Marcelo on Wednesday.”
Ancelotti: “Bale and Modric will both have tests tomorrow. We are confident they can play on Wednesday."
na, az jó jel ha már ancelotti az elődöntőben érzi magát :mrgreen:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. április 18., szombat 22:34

Mi van itt? :ozil: Egy brutál fontos hajtós meccs után és egy még fontosabb, hajtósabb meccs előtt vertük 3-1-re azt a csapatot, akik elverték a Barcát nem is olyan régen. Nem mondom, hogy hú de nagyot játszottunk, de egy két kivételtől eltekintve teljesen korrekt meccset hoztak le a fiúk. Jöhet a matrac! Ha BL-t akarunk védeni, akkor otthon egyértelműnek kell lennie a győzelemnek. Idegenben hoztuk a kötelezőt (döntetlen), innen már csak meg kell nyerni a hazai meccset :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 18., szombat 22:32

Ancelotti: “Benzema has 4 days to recover and I think he will be able to play on Wednesday."
Ancelotti: “With or without Bale, we will give everything in the semi-finals."
Ancelotti: “Coentrão? He’s the best choice to replace Marcelo on Wednesday.”
Ancelotti: “Bale and Modric will both have tests tomorrow. We are confident they can play on Wednesday."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 18., szombat 22:31

Röviden.
Iker bizonytalan mint a nyugdijrendszer.A malaga gólnál is hibázott.
Arbeloa,nem bántom,soha sem volt egy cafu....carvaj jobb nála,ő csak kiegészitő ma.
Pepe ekézés alatt,de semmivel sem volt rosszabb mint a nagy átlag,a gólnál marcelo hibázott és iker,egy váratlan emberelőny alakult ki marcelo rosszul mérte fel a védekezési mozgását,iker elhamarkodottan ugrott el.
Marcelo több hibát is vétett ma.
kroos szürkevolt,és akadtak hibái.keveset volt szabad pozicióban,valószinű keveset mozgott le hogy megjátsszák.
Modric kitűnő volt,mint általában szokott,ha szerdán nem játszik akkor 1 gól minusz,minőségben senki sem tudja pótolni,nem csak nálunk,sehol máshol sem.
James szépen alakul,látszik rajta hogy higgadtabb,nem lót fut már össze vissza,ha robbanékony lenne nem lehetne tartani.
Isco,tanácstalan volt szinte minden labdával.Lehajtott fej,kedvtelen és szenvtelen játék.
Csika, szépen adta át ronaldonak,de volt egy nagy periódus amikor láthatatlan volt,azt hittem már lecserélték csak nem láttam a cserét.
Ronaldo,boldog volt.....gólt szerzett. :D :D

Bale hamar kiesett igy itt volt a lehetőség hogy végre jól játsszunk.

Gólokkal jobbak voltunk,ezen a langyos meccsen is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 18., szombat 22:25

Ez a Modric kiesés ha csak 1 meccsre is, de megint komoly gond. Isco nem az igazi mostanában, hullámzó nagyon, Kroos ad egyfajta biztonságot illetve a labdakihozatalnál nagyon fontos, de mégis szürkébb mostanában..szóval nagyon hiányozhat a horvát a szervezésből. Illarra most így hirtelen az atma ellen nem lenne életbiztosítás..szinte biztosan a tutit választaná mindig, vagy belehibázna. Szóval marad majd az ívelgetés, vagy Kroos labdaeladás, segítő társ hiánya miatt. Szar ügy.
Nem illik.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 18., szombat 22:19

miro írta:Cáfoljanak rám,ne legyen igazam,de én nem gondolom hogy itt szerdán továbbjutás lesz.
Szerintem eljött a végállomás.Ez csak az én véleményem,de 1000 sebből vérzünk.
Ez az eredmény pont jó Szerdán is :D

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 18., szombat 22:11

Cáfoljanak rám,ne legyen igazam,de én nem gondolom hogy itt szerdán továbbjutás lesz.
Szerintem eljött a végállomás.Ez csak az én véleményem,de 1000 sebből vérzünk.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 18., szombat 22:05

James, Ramos, Ronaldo tetszett... Isco az első félidőben borzalmas volt, a másodikra kicsit összekapta magát. Modricnak remélem semmi baja, Illarra egész jól szállt be a helyére.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 18., szombat 22:04

Nem fejtem ki, mert nincs értelme.
Chichára nyomtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 18., szombat 22:01

___Samy___ írta:ancelotti még próbálja tüzelni őket, de semmi eredménye, mintha oda sem figyelnének rá
Ezzel az a baj, hogy ezt a brigádot senki nincs aki motiválja, ha csak nem motiválják magukat.

Nagy vonalakban értem persze.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 18., szombat 21:59

sok értelme van ezeknek a hozzászólásoknak.
Hiába, hogy nem tetszik, de ez sokkal közelebb van a realitáshoz, mint az hogy duplázunk.
Love football, hate antifa.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. április 18., szombat 21:59

Dupla D írta:
kapor_89 írta:Pepe szar, Ramos flegma és szar (legalább van tehetége, amit néha meg is mutat), Arbeloa :lol: , Marcelo szar, Kroos nagyon gyenge, Modric megsérült, Iker nézi a tőle 20 centire lévő beadást és tapsikol, CR képes kihagyni az üreskaput és a tizenegyest, Benzema sérült, Bale :lol: , Isco az utóbbi fél év leggyengébb produkcióját hozta le (de még így se volt annyira rossz), így marad nekünk egy szem borsócska, és a sokat szídott James, aki 80 millió formában van végre.. Hát ez fasza lesz!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sok értelme van ezeknek a hozzászólásoknak.
Had gratuláljak az értékes hozzászólásodhoz, belekötni a másikba, annak van értelme.. Menj inkább igyál meg egy almaszörpöt..

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 18., szombat 21:58

___Samy___ írta: szerintem meg nagyon gyengék voltunk, örüljünk, hogy nem vitt el pontot a malaga
én úgy látom, hogy nagy gondok vannak fejben, szanaszét mindenki

ancelotti még próbálja tüzelni őket, de semmi eredménye, mintha oda sem figyelnének rá

chicharito meg a képességeihez képest nagyon keveset játszik, azért ő bőven hasznára lehetett volna a csapatnak egész évben, ha normálisan lett volna használva
Én is így látom a dolgokat.
Katasztrófa volt ez a mai,az ég világon semmi koncepcióval.
kapor kicsit érdekesen fogalmazott,de a mondanivalója mindenképp igaz.
Ez a szezon menjen le,még szorítsuk össze a fogainkat és utána nyáron 180 fokos fordulat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. április 18., szombat 21:59-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. április 18., szombat 21:58

3 pont, ennyi a lényeg. Remélhetőleg Modric és Bale nagy baj nélkül megússzák.

MOM meg legyen Borsócska, kevés lehetőset kap a szezonban, de folyamatosan próbál élni vele, így kellene hozzáállni a többinek is. James is fasza volt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 18., szombat 21:57

kapor_89 írta:Pepe szar, Ramos flegma és szar (legalább van tehetége, amit néha meg is mutat), Arbeloa :lol: , Marcelo szar, Kroos nagyon gyenge, Modric megsérült, Iker nézi a tőle 20 centire lévő beadást és tapsikol, CR képes kihagyni az üreskaput és a tizenegyest, Benzema sérült, Bale :lol: , Isco az utóbbi fél év leggyengébb produkcióját hozta le (de még így se volt annyira rossz), így marad nekünk egy szem borsócska, és a sokat szídott James, aki 80 millió formában van végre.. Hát ez fasza lesz!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja, nekem is "tetszett" amit láttam...

Meccs embere James

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 18., szombat 21:56

james meccsembere. csicsa meg egész korrekt meccseket hoz le mostanában, simán több lehetőséget érdemelt volna korábban is úgy tűnik
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. április 18., szombat 21:56

kapor_89 írta:Pepe szar, Ramos flegma és szar (legalább van tehetége, amit néha meg is mutat), Arbeloa :lol: , Marcelo szar, Kroos nagyon gyenge, Modric megsérült, Iker nézi a tőle 20 centire lévő beadást és tapsikol, CR képes kihagyni az üreskaput és a tizenegyest, Benzema sérült, Bale :lol: , Isco az utóbbi fél év leggyengébb produkcióját hozta le (de még így se volt annyira rossz), így marad nekünk egy szem borsócska, és a sokat szídott James, aki 80 millió formában van végre.. Hát ez fasza lesz!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sok értelme van ezeknek a hozzászólásoknak.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 18., szombat 21:55

Realista24 írta:Na, tetszett amit láttam, esküszöm. Mármint a Bale és Modric kiesése utáni részre gondolok.
szerintem meg nagyon gyengék voltunk, örüljünk, hogy nem vitt el pontot a malaga
én úgy látom, hogy nagy gondok vannak fejben, szanaszét mindenki

ancelotti még próbálja tüzelni őket, de semmi eredménye, mintha oda sem figyelnének rá

chicharito meg a képességeihez képest nagyon keveset játszik, azért ő bőven hasznára lehetett volna a csapatnak egész évben, ha normálisan lett volna használva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2015. április 18., szombat 21:56-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2015. április 18., szombat 21:55

Pepe szar, Ramos flegma és szar (legalább van tehetége, amit néha meg is mutat), Arbeloa :lol: , Marcelo szar, Kroos nagyon gyenge, Modric megsérült, Iker nézi a tőle 20 centire lévő beadást és tapsikol, CR képes kihagyni az üreskaput és a tizenegyest, Benzema sérült, Bale :lol: , Isco az utóbbi fél év leggyengébb produkcióját hozta le (de még így se volt annyira rossz), így marad nekünk egy szem borsócska, és a sokat szídott James, aki 80 milliós formában van végre.. Hát ez fasza lesz!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ui.: Realista "mi tetszett" monológjára én is kíváncsi vagyok! lehet valami tök mást nézett :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kapor_89 2015. április 18., szombat 21:57-kor.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 18., szombat 21:54

Realista24 írta:Na, tetszett amit láttam, esküszöm. Mármint a Bale és Modric kiesése utáni részre gondolok.
Kifejeznéd hogy pontosan mi tetszett?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég