Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 9., péntek 15:42

Engem mondjuk hidegen hagy a Király Kupa, főleg, hogy tavaly behúztuk...idén a Bajnokság és a BL kell!!!
És mi lesz ha szembejön az atma mondjuk a BL-ben?Hagyjuk a francba mert ellenük úgy sem megy?Meg amúgy is tavaly megnyertük a BL-t,szal engedjük el...ez nagyon nem profi hozzáállás,most a kupában kellett volna megtörni őket oszt utánna kuss van...így meg kinyílt a csipa,nekünk meg marad ellenük a görcsös akarás.
Nem játszatta Ronaldot,oke.De én nem láttam hogy nem venné komolyan a meccset,mert ugye csak becserélte a portugált,meg csak volt fennegy Bale meg egy Benzema meg egy James...a teljesség igénye nélkül.
Nem azért kaptunk ki,mert a mester elengedte volna a kupát,hanem mert gyenge volt a csapat.
Akkor engwdte volna el mindjárt az elején,akkor ezt a meccset sem kellett volna lejátszani.jaaa hogy az blama lett volna...hát de ha nem fontos a kupa akkor meg mindegy is.Ha csinálok valamit csináljam rendesen.
Ezzel az "elengedésekkel" még az is a bajom,hogy nehogy azután a tervezgetésekből pofáraesés legyen,mert a liga még koránt sincs meg,a BL meg pláne...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 9., péntek 14:35

El Unico írta:En azt nem ertem,hogy az Ancelotti fele Real Madrid hogy a fszba nem tud tanulni az Atletico elleni meccsekbol?! Volt par a kozelmultban,es rendre megfogtak minket,hatastalanok voltunk ellenuk,nem tudtunk veluk mit kezdeni. Akkor mi a tokomet keszulnek az Atletico ellen? Pontosan tudjuk mit jatszanak,semmi meglepetes nincs a jatekukban lassan 2 eve... Engem ez bosszant. Es a BL donto is hajszalon mulott,amugy ott is megvertek minket szinte mindenben,Ramost megtalalta a labda,utana meg osszeestek mert fejben mar a trofeat puszilgattak es sokkot kaptak..
Az a baj, hogy nekünk egyáltalán nem fekszik az antifoci stílus...egyszerűen nincs rá ellenszerünk...nem nagyon tudjuk feltörni a reteszt az ilyen csapatok ellen sajnos...
Meg azt is bele kell számolni ilyenkor, hogy az Atletico az életéért játszik mindig ellenünk...a lelkét is kihajtja még a labdaszedő is a meccseken...azt kell ismerni, hogy Simeone csodálatosan tudja fanatizálni a játékosait, igaz ez már nagyrészt agresszióba megy át, de amint látjuk hatásos...
Kezdem azt érezni, hogy lassan nekünk lesz Atletico fóbiánk...ezért is érzem azt, hogy valószínűleg a továbbjutás elúszott...ennek az Atleticonak nem nagyon fogunk rúgni 3-4 gólt, ez biztos (igen, tudom a BL döntőben sikerült, de az más kávéház)...
Engem mondjuk hidegen hagy a Király Kupa, főleg, hogy tavaly behúztuk...idén a Bajnokság és a BL kell!!!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 9., péntek 14:32

A triplázást Carloék másképpen képzelik el.
10., 11., 12. ...... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 9., péntek 14:11

Nas írta:
Persze normális esetben a cél a triplázás kéne legyen,
Én pedig pont úgy gondolom, hogy az elmúlt években nem volt esély a triplázásra, most viszont van. A kezdő 11 a legjobb a világon. A cserék pedig nem rosszabbak mint az elmúlt években. Csak (szerencsére) a mérce igazán magas lett.
Mikor menjünk a triplázásra, ha nem most? Ha sikerülne tényleg korszakos csapattá válnának.

ps: kíváncsi lettem volna a véleményekre a Valencia meccs előtt it.
Minden evben a legfobb cel a triplazas, de a korulmenyeket is figyelembe kell venni. Es igen, a Valencia elleni meccs elott sok embernek mas volt a velemenye, de nem veletlenul. Azota tobb dolog is megvaltozott. Jatekban mar korabban is visszaestunk, de az utobbi 2 meccsen eredmenyessegben is. 0-2 rol az Atleti ellen amugy is nehez lenne visszahozni a meccset, de a jelenlegi formankban.. Ha kapunk egy golt, maris 4-et kell lojunk. :roll:

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 9., péntek 13:56

Persze normális esetben a cél a triplázás kéne legyen,
Én pedig pont úgy gondolom, hogy az elmúlt években nem volt esély a triplázásra, most viszont van. A kezdő 11 a legjobb a világon. A cserék pedig nem rosszabbak mint az elmúlt években. Csak (szerencsére) a mérce igazán magas lett.
Mikor menjünk a triplázásra, ha nem most? Ha sikerülne tényleg korszakos csapattá válnának.

ps: kíváncsi lettem volna a véleményekre a Valencia meccs előtt it.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 9., péntek 13:53

Ha jól számolom akkor maradt 8 használható emberünk... :hmmm:
Remélem az első osztályban bennmarad a csapat..
A 7 trófeás barcának "mekkora padja" volt?
Igenis legyen cél a 3 kupa! :-@
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 13:52

Olyan kell a padra,aki ha beszáll egy meccsen akkor tudjon pluszt adni a csapatnak,azaz hogy legyen értelme a becserélésének,de ilyen nálunk jelenpillanatban szinte nincs is.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. január 9., péntek 13:49

Realista24 írta:
fanático írta:Ráadásul Khedirának, Illarrának és lassan Arbeloának is annyi hasznát vesszük, mintha keretben sem lennének. :mrgreen: Ez így azért már nagyon szűkös.
Továbbra sem FM, hogy három világklasszis legyen a padon, az éves fizetési összeg, meg a költségvetés 60%-a legyen. A többit nem is részletezem. Megbeszéltük már százszor.
Egy szóval nem mondtam, hogy három világklasszis kell a padra, nem is értem a felvetést. Látni való, hogy Ancelotti előbb teszi be Khedirát, mint Illarrát, Arbeloa meg hibát hibára halmoz az utóbbi időben. Azért ez számomra minden, csak nem megnyugtató. Nem mondom, hogy top játékosok kellenek, mert nyilván hülyeség és kivitelezhetetlen, de biztos, hogy lehetne jobb megoldást találni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 9., péntek 13:45

fanático írta:Ráadásul Khedirának, Illarrának és lassan Arbeloának is annyi hasznát vesszük, mintha keretben sem lennének. :mrgreen: Ez így azért már nagyon szűkös.
Továbbra sem FM, hogy három világklasszis legyen a padon, az éves fizetési összeg, meg a költségvetés 60%-a legyen. A többit nem is részletezem. Megbeszéltük már százszor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. január 9., péntek 13:40

Ráadásul Khedirának, Illarrának és lassan Arbeloának is annyi hasznát vesszük, mintha keretben sem lennének. :mrgreen: Ez így azért már nagyon szűkös.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 9., péntek 13:35

Realista24 írta:
Tehát ha minden jól megy, a Sevilla elleni bepótolt meccs után mind2 rivális 6pontra vagy annál többre lesz tőlünk.Ekkora előnnyel el lehet lavírozni tavasszal,lehet a Bl-re koncentrálni de eltunyulni sem fognak mert nem 10-15 pontos az előny... Szerintem ha ez megvalósul senkit nem fog izgatni ,hogy idén nem lesz meg a kupa.
HA megvalósul akkor nem, de mi van ha nem?

Egyébként valóban kevés a keret, de nem azért, mert igazolni kéne. Hanem többek között azért, mert
1. Modric kiesett
2. Bale nulla
3. Bale visszatérése után James is nulla lett
4. Szerintem
5. Peace :mrgreen:
Bale addig jó volt míg sérült volt :mrgreen: , szóval a 3-as pontból következik a maradék meg a kettes. Plusz a 433 nem működik. Peace
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 9., péntek 13:33

Tehát ha minden jól megy, a Sevilla elleni bepótolt meccs után mind2 rivális 6pontra vagy annál többre lesz tőlünk.Ekkora előnnyel el lehet lavírozni tavasszal,lehet a Bl-re koncentrálni de eltunyulni sem fognak mert nem 10-15 pontos az előny... Szerintem ha ez megvalósul senkit nem fog izgatni ,hogy idén nem lesz meg a kupa.
HA megvalósul akkor nem, de mi van ha nem?

Egyébként valóban kevés a keret, de nem azért, mert igazolni kéne. Hanem többek között azért, mert
1. Modric kiesett
2. Bale nulla
3. Bale visszatérése után James is nulla lett
4. Szerintem
5. Peace :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 13:30

dzsi91 írta:
Ez mind annyira szépen és jól hangzik,hogy mi vagyunk a Real Madrid és minden meccset nyerni kell és minden létező trófeát be kell húzni... hányszor is nyertünk meg minden trófeát?hányszor volt triplázás?...

Nem kell aggódni,Carlo-ék csütörtökön úgy fognak kimenni,hogy tovább akarnak jutni, vagy sikerül vagy nem...

Ha kiesünk megúszunk 4db hétközi meccset ebből 2 classico-t+1 döntőt ami szokás szerint a szezon legfontosabb meccse elé vagy mögé esik majd(bl elődöntő).Most hétvégén valamelyik riválist lerázzuk 4(7) pontra,vagy mind2őt 3(6) pontra... és akkor ők egymást gyűrik majd hétköznap amíg mi mindig egy hetet pihenünk az aktuális bajnokinkra, elnézve a mostani barcát náluk garantált egy bajnoki betli és az atletico-nal is jó esély lesz erre...

Tehát ha minden jól megy, a Sevilla elleni bepótolt meccs után mind2 rivális 6pontra vagy annál többre lesz tőlünk.Ekkora előnnyel el lehet lavírozni tavasszal,lehet a Bl-re koncentrálni de eltunyulni sem fognak mert nem 10-15 pontos az előny... Szerintem ha ez megvalósul senkit nem fog izgatni ,hogy idén nem lesz meg a kupa.

A cél szentesíti az eszközt,a cél idén a bajnoki cím és valahogy megvédeni a bl címünket...Persze normális esetben a cél a triplázás kéne legyen,de szerintem mindenki tudja aki kapcsolatban van a Real Madrid-al ,hogy mi fontos jelenleg a klubnak, és a spanyol kupa közel sem,főleg a sorsolás miatt és mert tavaly behúztuk.
:salute:

Köszönöm szépen.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 9., péntek 13:29

kelemen.istvan írta:Igen. Jó lenne, ha a Bl-t is leadnánk, mert nekem a bajnokság megnyerése a fő prioritás és mi van, ha elfáradnak pár nehezebb meccs után.. :roll:
Ez mind annyira szépen és jól hangzik,hogy mi vagyunk a Real Madrid és minden meccset nyerni kell és minden létező trófeát be kell húzni... hányszor is nyertünk meg minden trófeát?hányszor volt triplázás?...

Nem kell aggódni,Carlo-ék csütörtökön úgy fognak kimenni,hogy tovább akarnak jutni, vagy sikerül vagy nem...

Ha kiesünk megúszunk 4db hétközi meccset ebből 2 classico-t+1 döntőt ami szokás szerint a szezon legfontosabb meccse elé vagy mögé esik majd(bl elődöntő).Most hétvégén valamelyik riválist lerázzuk 4(7) pontra,vagy mind2őt 3(6) pontra... és akkor ők egymást gyűrik majd hétköznap amíg mi mindig egy hetet pihenünk az aktuális bajnokinkra, elnézve a mostani barcát náluk garantált egy bajnoki betli és az atletico-nal is jó esély lesz erre...

Tehát ha minden jól megy, a Sevilla elleni bepótolt meccs után mind2 rivális 6pontra vagy annál többre lesz tőlünk.Ekkora előnnyel el lehet lavírozni tavasszal,lehet a Bl-re koncentrálni de eltunyulni sem fognak mert nem 10-15 pontos az előny... Szerintem ha ez megvalósul senkit nem fog izgatni ,hogy idén nem lesz meg a kupa.

A cél szentesíti az eszközt,a cél idén a bajnoki cím és valahogy megvédeni a bl címünket...Persze normális esetben a cél a triplázás kéne legyen,de szerintem mindenki tudja aki kapcsolatban van a Real Madrid-al ,hogy mi fontos jelenleg a klubnak, és a spanyol kupa közel sem,főleg a sorsolás miatt és mert tavaly behúztuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 13:24

BBeno írta:Visszavagora en bedobnam odagaardot meg enzo zidanet. Passzolgassanak parat aztan essunk ki. Nem kell eroltetni.

Mindenki poénkodik,de senki nem mond egy helytálló érvet hogy pl Ronaldo,Carvajal miért volt csere,illetve a Khedira miért volt kezdő.

Mindkét játékos pihenhetett volna az Espanyol ellen is,nem hiszem hogy megerőltető lenne az a meccs a Bernabeuban,Khediráról nem is beszélve,bedobta Carlo hogy játsszon jól és vigyék el a...

Ja,talán azért,mert egy Espanyol elleni bajnoki meccs is fontosabb mint az Atletico elleni kupa meccs. :hmmm: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 9., péntek 13:17

Visszavagora en bedobnam odagaardot meg enzo zidanet. Passzolgassanak parat aztan essunk ki. Nem kell eroltetni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 13:17

kelemen.istvan írta:Igen. Jó lenne, ha a Bl-t is leadnánk, mert nekem a bajnokság megnyerése a fő prioritás és mi van, ha elfáradnak pár nehezebb meccs után.. :roll:
Nincs olyan cserénk aki egy nehezebb meccsen pluszt tudna hozni.(tudom,jesé,sérült volt,tőle ne várjunk még sokat.)
Így nem lehet három kupás szezonra hajtani.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 9., péntek 13:11

Farokméregetés privátban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 9., péntek 13:07

Igen. Jó lenne, ha a Bl-t is leadnánk, mert nekem a bajnokság megnyerése a fő prioritás és mi van, ha elfáradnak pár nehezebb meccs után.. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 9., péntek 13:06

morientes írta:Szerintem is,hagyjuk a francba az egészet,a csütörtöki meccset is,megspórolnának egy csomó időt a szurkolóknak,meg a jegy árát...
Csak azt a meccset játszák le,amihez kedvük van.Ha esetleg elúszni látszana ne aggy isten a liga,akkor vessünk véget a szezonnak is...
Látom,megfogtad a lényegét,ügyes,jár a jutalom falatka! :)

Még jó hogy Carlo is szart rá,és nem fogunk továbbjutni,nem véletlenül ült CR a padon. :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég