Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 26., szerda 12:11

Matt009 írta:Loooool!!!!!!!!!

Visszasírjuk Khedirat?
Nem sírom vissza, mert mint játékost nem szeretem, de az, hogy sokat robotol, lehet, hogy most nem jönne rosszul, főleg nagyobb meccseken. De ez is csak feltételezés. Ami biztos, hogy kell egy Makalelle 2.0 (kár, hogy ilyen nincs...) vagy valami hasonló...
Sierra írta:Azért benne mindig ott van a gól, még ha hígfosul játszik is, szóval valahol érthető, hogy fent maradt.
Ezt maximálisan adom, de ha régen le tudtak cserélni egy Zidanet, vagy tudott csere lenné egy Figó, akkor miért nem lehet lecserélni egy CR-t, ha nem játszik jól. Persze ilyen alapon én sem cserélném le, mert benne van a gól, de vicces, hogy nem lehet lecserélni mert ő CR... Ettől független hamarabb hoznám le Bale-t ez oké, de ettől független rém gyenge volt vasárnap...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. március 26., szerda 12:02

Loooool!!!!!!!!!

Visszasírjuk Khedirat?
looool.

nem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. március 26., szerda 10:34

Már csak az kellett volna, hogy Cét cseréljék le.. Média szétszedné a csapatot, megint jönnének a pletykák, hogy eligazol és nincs jóban az edzővel stb stb.. Csak rosszul jöhetnénk ki belőle, az meg a másik, hogy ő tényleg bármikor képes gólt szerezni, viszont 10 emberrel esélytelenek voltunk erre sajnos.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 26., szerda 10:29

Géci írta:komutnemukod (miért nem találtál értelmesebb nevet? :mrgreen: ) !
Az irásod amúgy tetszik, és egyben sajnos igaz is, de szerintem annyi is elég lett volna, hogy Xabi helyén Illarra kezd. Alonsonak ritkán van jó meccse, és azt viszont teljesen adom, hogy igy egy ilyen széthajszolható DM kell oda most nekünk mert más ezt nem birná, és igy viszont nem kell meglepődni Isco gyenge játékán azon a poszton... Modric és DM mellé kell még egy olyan aki végigrobotol egy meccset és keményen leütköz, mert amúgy ez kevés lesz. Az viszont, hogy Carlót ezért el kell hajtani szerintem nagy túlzás. Ő jelenleg abból főz ami van. Egy olyan valaki aki felépitett egy olyan kp-t amivel a Milan rendelkezett az ezzel pontosan tisztában van, hogy mit kell alakitania, és biztos vagyok benne, hogy ezt nyáron meg is teszi. Itt jön képbe amúgy nálam Khedira. Mert ami vicces, hogy pont ő volt az a 2 tüdejű valaki aki zavart, ütközött és futkározott egész meccsen mint egy mérgezett egér, és igy már értem Matt érvelését. Hidjétek el amúgy, hogy ha jön egy melós tag akkor nem lesz itt baj egy cseppet sem, de jelenleg Alonso ingadozó teljesitménye az ami megfogja a kp-t. Edzőt semmi esetre sem küldenék el, mert pont Carló lesz az aki szerintem olyan kp-t fog csinálni, hogy behugyozik a világ... Igy is ne is panaszkodjunk, mert azért ott vagyunk még mindenhol, közel a tűzhöz, de ettől független én úgy gondolom, hogy a jövő éve Real lesz az ami nagyot fog szólni, mert már idén is vannak nyomok. Azért hol csinált 31 meccses veretlenségi sorozatot kezdő évében akárholis egy edző, úgy, hogy új szisztémát vitt a játékba!? Szerintem sehol... Minden féle képpen várnék még ezzel egy évet, de összességében igazatok van. Matt a te fő bajod az, hogy nem igy fogalmazol ahogy komut. Amúgy szerintem veled sem lenne az embereknek baja, mert ez amúgy nem hülyeség amit leirtatok... Sajnos
Nem akarok tiszteletlen lenni és no offense akárkit is sértene a dolog, de


Loooool!!!!!!!!!

Visszasírjuk Khedirat? Na ez már tenyleg a vég! :D

Erről téptem a szám nyáron, ki is lettem röhögve. Lám a a láthatatlan ember nyomait is fel lehet fedezni, kár, hogy ilyen drága volt az ár ... Mindegy, az már a múlt. Ide nem Khedra kell, egy nála jobb emberben kell gondolkodni, 2-3 ilyen arc van, nem szabad rá sajnálni a pénzt.

Amúgy értem én, hogy sokszor provokatív dolgokat írok, néha kicsit radikális is (ami egyébként nem vagyok élőben), de nálam a vitapartnereimmel szemben alapelvárás, hogy a mondandóm lényeget értékeljék és ne 1-1 kiragadott félmondatot. (Most egyébként ugyanezt csináltam, de nem szokásom ez sem). Pont ezért meg lettem bélyegezve Khedira fannak, aki abszolút nem vagyok, csak tisztában vagyok azzal, hogy sok játékos, aki a helyére jöhetne (pl.: anno Fellaini) nem jelentene előrelépést csak azért mert nem Khediranak hívják.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. március 25., kedd 23:47

Géci írta:vagy CR-nek kellet volna lejön, de hát egy CR-t lehotni egy klasszikuson...
Azért benne mindig ott van a gól, még ha hígfosul játszik is, szóval valahol érthető, hogy fent maradt.

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. március 25., kedd 23:36

Géci írta:
Hát sirok :lol: :lol:

Ez már ott elment amikor DM lejött. Bale-nek vagy CR-nek kellet volna lejön, de hát egy CR-t lehotni egy klasszikuson... :roll: Én azt arra gondoltam, hogy alapból Illarának kellet volna kezdeni és nem Alonsonak, mert Illarra többet megy mint Alonso, és szerintem agresszivabb is.

Örülök, hogy tetszik.

CR-t ha nem sérült nincs az az edző aki leveszi és ez teljesen normális. Én arra céloztam, hogy 4 kp-sal kellet volna kezdeni a Madridnak és ha az eredmény engedi a 70. perc környékén lecserélni az egyiket és egy friss Bale-t betenni, átállni a Vasárnap látott formációra.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 23:04

komutnemukod írta: Olvasd el vissza fele és rájössz,
Hát sirok :lol: :lol:
komutnemukod írta:Szerintem ez érdemben nem változtatott volna az utolsó 30 percen.
Azon már nem sok minden segitett volna... Ez már ott elment amikor DM lejött. Bale-nek vagy CR-nek kellet volna lejön, de hát egy CR-t lehotni egy klasszikuson... :roll: Én azt arra gondoltam, hogy alapból Illarának kellet volna kezdeni és nem Alonsonak, mert Illarra többet megy mint Alonso, és szerintem agresszivabb is. Apóban azt szeretem, hogy rémisztően nyugodt. Néha túlzottan is az... Ez bejön kis és közép csapatok ellen, de komoly csapatok ellen kevés jelenleg. Ettől független kis szerencsével bármit nyerhet ez a csapat, de tény, hogy az a kp még mindig sz@r...

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. március 25., kedd 22:56

Géci írta:komutnemukod (miért nem találtál értelmesebb nevet? :mrgreen: ) !
Az irásod amúgy tetszik, és egyben sajnos igaz is, de szerintem annyi is elég lett volna, hogy Xabi helyén Illarra kezd.
Régen kellett valamihez gyorsan egy nick és ez lett. Olvasd el vissza fele és rájössz, hogy az asztal bal felső sarkára néztem abban a pillanatban, aztán ez maradt.
Ancelotti elküldése bennem fel sem merült. Ez egy hibás taktika volt(a szememben) egy fontos meccsen, de nem ok a váltásra. Ha Xabi-t kicseréled Illara-ra attól még a létszám fölény marad a Barca oldalán, lévén idén már a fontos meccseken 4 kp-val állnak ki. Szerintem ez érdemben nem változtatott volna az utolsó 30 percen.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. március 25., kedd 21:40

komutnemukod (miért nem találtál értelmesebb nevet? :mrgreen: ) !
Az irásod amúgy tetszik, és egyben sajnos igaz is, de szerintem annyi is elég lett volna, hogy Xabi helyén Illarra kezd. Alonsonak ritkán van jó meccse, és azt viszont teljesen adom, hogy igy egy ilyen széthajszolható DM kell oda most nekünk mert más ezt nem birná, és igy viszont nem kell meglepődni Isco gyenge játékán azon a poszton... Modric és DM mellé kell még egy olyan aki végigrobotol egy meccset és keményen leütköz, mert amúgy ez kevés lesz. Az viszont, hogy Carlót ezért el kell hajtani szerintem nagy túlzás. Ő jelenleg abból főz ami van. Egy olyan valaki aki felépitett egy olyan kp-t amivel a Milan rendelkezett az ezzel pontosan tisztában van, hogy mit kell alakitania, és biztos vagyok benne, hogy ezt nyáron meg is teszi. Itt jön képbe amúgy nálam Khedira. Mert ami vicces, hogy pont ő volt az a 2 tüdejű valaki aki zavart, ütközött és futkározott egész meccsen mint egy mérgezett egér, és igy már értem Matt érvelését. Hidjétek el amúgy, hogy ha jön egy melós tag akkor nem lesz itt baj egy cseppet sem, de jelenleg Alonso ingadozó teljesitménye az ami megfogja a kp-t. Edzőt semmi esetre sem küldenék el, mert pont Carló lesz az aki szerintem olyan kp-t fog csinálni, hogy behugyozik a világ... Igy is ne is panaszkodjunk, mert azért ott vagyunk még mindenhol, közel a tűzhöz, de ettől független én úgy gondolom, hogy a jövő éve Real lesz az ami nagyot fog szólni, mert már idén is vannak nyomok. Azért hol csinált 31 meccses veretlenségi sorozatot kezdő évében akárholis egy edző, úgy, hogy új szisztémát vitt a játékba!? Szerintem sehol... Minden féle képpen várnék még ezzel egy évet, de összességében igazatok van. Matt a te fő bajod az, hogy nem igy fogalmazol ahogy komut. Amúgy szerintem veled sem lenne az embereknek baja, mert ez amúgy nem hülyeség amit leirtatok... Sajnos

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. március 25., kedd 17:53

CS0ki írta:

Ehhez jön még Ancelotti pazar taktikája, hogy hagyta a Barca-nak uralni a középpályát. A BBC egyik tagja helyett inkább egy középső középpályást játszatott volna és lehet nem rúgnak 3-at, de minimum az x és zsebben a bajnokság.
Vagy éppen semmi esélyünk nem lett volna...ezt így elég nehéz belőni. Ha megváltoztatjuk a felállásunkat, lehet jobban megzavar minket, mint a barcát. Ebben a felállásban játszottuk a legjobb meccseinket, a nagy megvariálásból nem hiszem, hogy jobban jöttünk volna ki. Főleg úgy, hogy a helyzeteket nézve nem mondhatnám, hogy rosszul működött a taktika. Több helyzetünk volt a Neymar akcióig, inkább állt nekünk a zászló.
A BBC-ből is kit kellett volna lehozni?
Nyilván enyhe túlzás amit írok, garancia semmire sincs.
Azonban az első Barca gólt kb. 25 passz előzi meg, úgy hogy Xabi Alonso nagyjából a 15. után próbál először és utoljára ütközni. Ezen 25 passz alatt Valdes kivételével "minden" vendég játékos labdához ér. Ilyet a világ legjobban(talán már csak második) passzoló csapata ellen nem lehet megengedni. Ez a támadás nagyjából előre vetítette az egész meccs várható képét, lévén a Madrid kergetni fogja a labdát. DiMaria a 20. perc környékén rosszul lesz a pályán és nem is bírja végig(mondjuk ebben Xabi Alonsonak vaskos szerepet nyilvánítok, már a cserében). Lehet, hogy 60 percig jól működött a taktika, de a meccs 90 percig tart.
Továbbá ajánlom figyelmedbe az ominózus Neymar kiugrás előtti fél percet, ahol DiMaria veszít labdát Xavi-val szemben méghozzá úgy hogy Xavi !utol éri! és az Argentín nem bírja erővel a vissza támadást és Bale tesz kósza mozdulatot a védekezésre, majd Messi vissza lép labdáért teljesen zavartalanul átveszi megfordul és egy passzal eldönti a meccset. Mindezt Modirc-Xabi-DiMaria-Bale között a kezdő körben és a legközelebb lévő Alonso 3m-re van. Ez számomra egyértelműen mutatja, hogy a Madrid-i középpálya ekkora elkészült erejével.
Ebből a szemszögből nézve, pedig az én meglátásom szerint Ancelotti taktikája kudarc.
Szóval, ha engem kérdezel én Bale-t a kispadon kezdetem és Illara-t rakom a kezdőbe, majd 70. környékén jön Bale(balosra) és szarrá futtatom a Barca jobb oldalát fenn ragadó Alves ill. bénázó(de inkább Xavi miatt szintén hulla fáradt) Mascheranostól. Amire látva az idei Barca teljesítményt azt hiszem minden esély meg lett volna bármennyire is fáj ez nekem.
Arról nem beszélve, hogy egy x esetleg egy minimális győzelem milyen lélektani hatással bírt volna a szezon hátra lévő részére Madridi oldalon.
Akiknek még így is minden össze jöhet, de most már a verhetetlenség nimbusza nélkül kell ezt elérniük.
Azt gondolom, ha ezt a classico-t Pep ill. Mou végig nézte picit megnyugodott és ha ezt nem látják be a Királyiak gondban lesznek, mondom szigorúan véve szerintem.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 25., kedd 16:37

ja,és az utolsó ember piros,szabály......már megszűnt,már csak sárga.Március 1től ha jól tudom.
Nem az utolsó ember a lényeg, hanem hogy gólhelyzetben kilépő támadó ellen elkövetett szabálytalanság. Ami ennél az esetnél is téma volt.

Erről a március elsejei eltörlésről meg nem hallottam. :hmmm: Volt téma ez pár hónapja, de akkor is csak arról volt szó, hogy Platini ezt nyomja. De a FIFA beintett március elején.

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... alatt.html

De még tegnap is ezzel kampányolt Champagne, tehát nem hinném, hogy eltörölték volna.
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-r ... ltje-81958
Sima rájátszás,
A rájátszás meg alapesetben nem vétség. a színészkedés az más, amikor egy nem szabálytalankodásból akarnak szabélytalankodás látszatát kelteni. Amikor fizikailag csak egyet kéne hemperegni, de helyette 5-öt forog a földön, miután felrúgták, az a szabályok szerint nem oszt, nem szoroz. És elméleti szinten nekem is tetszik, hogy a rájátszás miatt beintsenek a támadónak, de a szabályok szerint ha szabálytalankodást követknek el ellened, mindegy mekkorát repülsz.
És a konkrét esetet nézve, szerintem volt szabálytalanság, volt minimális kontakt a lábaknál(ha csak a kezét nézzük Ramosnak, az kevés lett volna), ami ilyen körülmények között bőven elég az eséshez. (tapasztalat is, hozzám is értek már minimálisan hasonló helyzetben, aztán akkorát estem mint az állat, még én is meglepődtem.)

Ramosnak még egy kicsit távolabb kellett volna lennie, ez van.

Ehhez jön még Ancelotti pazar taktikája, hogy hagyta a Barca-nak uralni a középpályát. A BBC egyik tagja helyett inkább egy középső középpályást játszatott volna és lehet nem rúgnak 3-at, de minimum az x és zsebben a bajnokság.
Vagy éppen semmi esélyünk nem lett volna...ezt így elég nehéz belőni. Ha megváltoztatjuk a felállásunkat, lehet jobban megzavar minket, mint a barcát. Ebben a felállásban játszottuk a legjobb meccseinket, a nagy megvariálásból nem hiszem, hogy jobban jöttünk volna ki. Főleg úgy, hogy a helyzeteket nézve nem mondhatnám, hogy rosszul működött a taktika. Több helyzetünk volt a Neymar akcióig, inkább állt nekünk a zászló.
A BBC-ből is kit kellett volna lehozni?

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. március 25., kedd 16:32

De én nem is értem,h miért nem akarunk ütközni.. A milannál anno ott volt gattuso Carlo-nak, most itt van Pepe :mrgreen: Mi a gond?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. március 25., kedd 16:23

Ehhez jön még Ancelotti pazar taktikája, hogy hagyta a Barca-nak uralni a középpályát. A BBC egyik tagja helyett inkább egy középső középpályást játszatott volna és lehet nem rúgnak 3-at, de minimum az x és zsebben a bajnokság. A Xavi-Iniesta-Fabregas-Busquets 4-es a szezon legsimább meccsét hozta le jóformán ütközés nélkül. Egy olyan középpályát amit erővel lehetne verni nem ütközik le a Real. Amikor megtudta tartani a labdát Real tisztán látszott, hogy Xavi már alkalmatlan a védekező feladatok ellátására és erre Ancelotti megengedi neki azt a luxust, hogy 50percen keresztül ne is kelljen megpróbálnia(meg lehet nézni amikor Marcelo passzából adja a gól passzt DiMaria, hogy Xavi fel adja az üldözést 20 méterre a kaputól és gólt rúg Benzema).
Kár a kifogásokat keresni, ezt a Real úgy elbas.ta ahogy csak lehet.
:agree:

Tegnap kicsit más szavakkal ugyanezt írtam le. Ez a különbség a Mou-féle Real meg az Ancelotti-féle Real között. Az Ancelotti-féle nem ütközi le az ellenfelet. Így csak azokat tudjuk megverni, akiknél jobbak vagyunk. És ez az oka annak, amiért elveszítjük a rangadókat.

A másik topikban írtam, hogy vagy új kh, vagy új kkp, vagy új edző kell, de leginkább mindhárom. Géci ezen kiakadt. Itt a válaszom Géci. Ancelottival ez a Real, ebben a koncepcióban az életben nem fog ütközni a kp-n. Ha pedig nincs ütközés, akkor azt fogjuk látni, amit a Barca ellen. Abban én meg nem bízom, hogy erőből meg fogunk verni mindenkit jövőre. Akkor meg mi a tökömért várjunk az edzőváltással? Mert hát jöhet ide Pogba, de ha nem azt kapja feladatnak, hogy ütközze le az ellenfelét, akkor nem fogja leütközni. Vagy ha csak egyedül fog ütközni a 3 kp-sból, még az is kevés.

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. március 25., kedd 15:39

hehe írta:
de amúgy tényleg elpuhul ez a sport is, egy dolog az ilyen anyámasszonykatonája céronaldok, buszkeccek, neymarok, akik a legkisebb szellentéstől már vetődnek homoritva, hanyattdőlve, de mindennek az alapja a játékvezetői felfogás, az egész fifa/uefa hozzáállás. sajnos elkurvult a foci és nem a vénember beszél belőlem, mert bárki meg tud nézni egy 90-es évekbeli olasz rangadót vagy spanyol bajnokit, vagy akár vébéről, ebéről meccset, ott nem puhány kisköcsögök játszottak, hanem férfiak, ma meg rinyáló túlfizetett ribancokat látok mindenütt. nem csak a fociban, hanem az utcákon, más sportokban, a médiában, a tévében, nőies, nyámnyila, lófasz az egész.

szomorú, persze hogy fel mer vonulni a buzi bugyira vetkőzve mindenkit provokálva.
Ez sajnos már nem csak a foci problémája. Minden téren egyre jellemzőbb ez a tendencia, sőt ez már nem is csak tendencia.
Hol van már a 90'-es évek focijához ez a mai...
Mindent felül ír a nézettség. Ki tudja a Brazil Ronaldo vagy mondjuk Owen mire lenne képes ebben a mai "vigyázunk a nézettséget hozó sztárokra" fociban. Vagy VanBasten...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 25., kedd 15:24

+ eggy.
Kép
Kép
Kép

komutnemukod
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 8:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: komutnemukod » 2014. március 25., kedd 15:21

R.M.C.F írta:
czipi írta:Az NEM kérdés, hogy hozzáért!
https://twitter.com/English_AS/status/4 ... 40/photo/1
Már csak az a kérdés, hogy mennyire játszott rá! Eléggé, de kontakt volt! 11 és piros!
Lesről tud valaki küldeni képet?

utolsó ember ellen elkövetett szabálytalanságért már nem jár piros,csak sárga.
A kontakt megvolt a kép szerint,de a szabály nem azt mondja hogy NEM LEHET hozzáérni. Alig érinti, ez nevetséges.
ettől még egy nyugdijas járókeretes nénike se esik el.
Azon senki nem gondolkodik el, hogy a Ramos-nak miért van annyi esze amennyi kilátszik? A világon nincs ember aki ne tudná, hogy a Brazil "wannabeRonaldo" olyan mint egy bak kecske, ha valaki a közelébe ér és ennek ellenére a védelem vezére lekeresztezi ahelyett, hogy hagyná a kapusra a dolgot. Az nem bűn, ha a védő hülye, de ha a csatár kihasználja ezt akkor ő az anti-krisztus.
Igazság szerint ez a jelenet tökéletesen jellemzi az egész meccset. Ezt a csatát a Real fejben vesztette el. Egyszerűen nincs elég IQ a csapatban. Túl sok a tökéletes atléta akik a gondolkodást a vegetatív lét küzdelmeire használják.
Ehhez jön még Ancelotti pazar taktikája, hogy hagyta a Barca-nak uralni a középpályát. A BBC egyik tagja helyett inkább egy középső középpályást játszatott volna és lehet nem rúgnak 3-at, de minimum az x és zsebben a bajnokság. A Xavi-Iniesta-Fabregas-Busquets 4-es a szezon legsimább meccsét hozta le jóformán ütközés nélkül. Egy olyan középpályát amit erővel lehetne verni nem ütközik le a Real. Amikor megtudta tartani a labdát Real tisztán látszott, hogy Xavi már alkalmatlan a védekező feladatok ellátására és erre Ancelotti megengedi neki azt a luxust, hogy 50percen keresztül ne is kelljen megpróbálnia(meg lehet nézni amikor Marcelo passzából adja a gól passzt DiMaria, hogy Xavi fel adja az üldözést 20 méterre a kaputól és gólt rúg Benzema).
Kár a kifogásokat keresni, ezt a Real úgy elbas.ta ahogy csak lehet.
A Barca számára pedig az adhat igazán önbizalmat, hogy a nyilatkozatok alapján a Madrid vagy nem érti miért kapott ki vagy túl arrogáns belátni a saját hibáit. Ez utóbbi nagyon is jellemző volt rá a hosszú és sikeres történelme során, de Ancelotti múltjára ez nem volt jellemző.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. március 25., kedd 15:17

R.M.C.F írta:
czipi írta:Az NEM kérdés, hogy hozzáért!
https://twitter.com/English_AS/status/4 ... 40/photo/1
Már csak az a kérdés, hogy mennyire játszott rá! Eléggé, de kontakt volt! 11 és piros!
Lesről tud valaki küldeni képet?

utolsó ember ellen elkövetett szabálytalanságért már nem jár piros,csak sárga.
A kontakt megvolt a kép szerint,de a szabály nem azt mondja hogy NEM LEHET hozzáérni. Alig érinti, ez nevetséges.
ettől még egy nyugdijas járókeretes nénike se esik el.
de basszameg, akkor miért állitja ki pirossal?
MIÉRT?
ha meg pláne nem alkalmazta egy ilyen felkészületlen / direkt csinálta igy, akkor a minimum, hogy eltörlik a lapot.

de ettől még nem változtat a tényen, hogy megint ramos miatt szoptunk, mert vagy érjen oda előbb (nem fog mert lassú, mert nem egy varane) vagy akkor még a legkisebb esélyt se adjon arra, hogy ez legyen belőle, teljesen kerülje el a támadót és fusson a kapuba tisztázni.

de amúgy tényleg elpuhul ez a sport is, egy dolog az ilyen anyámasszonykatonája céronaldok, buszkeccek, neymarok, akik a legkisebb szellentéstől már vetődnek homoritva, hanyattdőlve, de mindennek az alapja a játékvezetői felfogás, az egész fifa/uefa hozzáállás. sajnos elkurvult a foci és nem a vénember beszél belőlem, mert bárki meg tud nézni egy 90-es évekbeli olasz rangadót vagy spanyol bajnokit, vagy akár vébéről, ebéről meccset, ott nem puhány kisköcsögök játszottak, hanem férfiak, ma meg rinyáló túlfizetett ribancokat látok mindenütt. nem csak a fociban, hanem az utcákon, más sportokban, a médiában, a tévében, nőies, nyámnyila, lófasz az egész.

szomorú, persze hogy fel mer vonulni a buzi bugyira vetkőzve mindenkit provokálva.
Kép
Kép
Kép

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 25., kedd 15:15

Ramosnak az esélyét se szabadott volna annak megadnia, ami megtörtént... az esélyét se....
Tudjuk Ramos előéletét az ilyen esetekben és Neymart is ismerhette már... erre meg Ramos keze Neymar vállán van és fut mögötte pár centivel és csodálkozik, hogy a brazil esik és pirosat kap Sergio barátunk...
hülye volt, kár is ezt ragozni, az esélyét se szabadott volna annak megadni, hogy őt kiállíthassák... erre látjuk mit művelt le megint... 1 gólos előnyben, úgy hogy még az X is jó lett volna ilyet nem szabadott volna csinálnia.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. március 25., kedd 15:02

Nekem meg azt tanították, hogy a csatár mögött nem futok el keresztbe, mert abból sehogy nem jössz ki jobban.


De mindegy, megtörtént, erősen vitatható eset, egy darabig még téma lesz. Viszont biztos vagyok benne, hogy a következő szezonban ha lesz egy Pogbánk, ezeket hárommal csapjuk a Bernabeuban, persze csak ha ők sem erősítenek.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 25., kedd 14:51

czipi írta:Az NEM kérdés, hogy hozzáért!
https://twitter.com/English_AS/status/4 ... 40/photo/1
Már csak az a kérdés, hogy mennyire játszott rá! Eléggé, de kontakt volt! 11 és piros!
Lesről tud valaki küldeni képet?

utolsó ember ellen elkövetett szabálytalanságért már nem jár piros,csak sárga.
A kontakt megvolt a kép szerint,de a szabály nem azt mondja hogy NEM LEHET hozzáérni. Alig érinti, ez nevetséges.
ettől még egy nyugdijas járókeretes nénike se esik el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég