Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 22., szerda 21:51

Steve írta:Szerintem meg lófax a fületekbe és behúzzuk. :sziv:
Idén úgy fest tényleg akarjuk. :agree:
Ha iden se huzzuk be, akkor nem tudom mikor... :)

Ilyen gyenge konkurencia regen volt, es gyanitom hogy nem is mostanaban lesz.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 21:46

Realista24 írta:
sonic írta:Nehogy elkiabald. :) Hetvegen megverik az ATMA-t, mi szopunk a tengeralattjarotol, es rajonnek hogy megse edzot buktatni szeretnenek, hanem inkabb bajnoki cimet unnepelni. Kiesnek gyorsan a BL-bol, Messinek megjon a kedve a futballhoz, eeeeeees ott is a bombasztikus formaidozites. Celta elleni meccsunket berakjak valami lehetetlen idopontra, ok meg vegigviszik.

Tul borulato vagyok? :D
Szinte realista :mrgreen:
Szerintem meg lófax a fületekbe és behúzzuk. :sziv:
Idén úgy fest tényleg akarjuk. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 22., szerda 21:34

sonic írta:
Realista24 írta:sonic, igaz hogy csak két vereségünk van, de a Barcának is. Két döntetlennel játszottak csak többet, mint mi. Ők is makkolják a meccseket, meg mi is, a nagy széria idején is. Az utóbbi évek leggyengébb bajnokát köszönthetjük majd május végén. Hacsak nem jön egy bombasztikus formaidőzítés.
Nehogy elkiabald. :) Hetvegen megverik az ATMA-t, mi szopunk a tengeralattjarotol, es rajonnek hogy megse edzot buktatni szeretnenek, hanem inkabb bajnoki cimet unnepelni. Kiesnek gyorsan a BL-bol, Messinek megjon a kedve a futballhoz, eeeeeees ott is a bombasztikus formaidozites. Celta elleni meccsunket berakjak valami lehetetlen idopontra, ok meg vegigviszik.

Tul borulato vagyok? :D
Szinte realista :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 22., szerda 21:31

Realista24 írta:sonic, igaz hogy csak két vereségünk van, de a Barcának is. Két döntetlennel játszottak csak többet, mint mi. Ők is makkolják a meccseket, meg mi is, a nagy széria idején is. Az utóbbi évek leggyengébb bajnokát köszönthetjük majd május végén. Hacsak nem jön egy bombasztikus formaidőzítés.
Nehogy elkiabald. :) Hetvegen megverik az ATMA-t, mi szopunk a tengeralattjarotol, es rajonnek hogy megse edzot buktatni szeretnenek, hanem inkabb bajnoki cimet unnepelni. Kiesnek gyorsan a BL-bol, Messinek megjon a kedve a futballhoz, eeeeeees ott is a bombasztikus formaidozites. Celta elleni meccsunket berakjak valami lehetetlen idopontra, ok meg vegigviszik.

Tul borulato vagyok? :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 22., szerda 21:28

Azt nem tudom melyik bosszant jobban a vereség, úgy hogy mi voltunk a jobbak, vagy ez a görcs d parejo, akiről süt, hogy mennyire utálja a realt, mert nem tudott gyökeret verni. Az a csempe málé szája és szemei, ahogy értetlenül néz, a hosszabbításban visszahúzza a játékosunkat aki emberelőnyt alakit ki vele szemben, majd még sípszó után el is rúgja a labdát majd csodálkozva tárja szét a karjait, hogy a bíró lefújja, holott egy akción belül 2 sárga járt volna a megmozdulásaiért....de nem érti a csótány.

A meccsről röviden annyit, hogy megint mint a napoli ellen egy kvázi semmiből jövő de csodaszép gólt kaptunk, ami meg is fogta a csapatot, de ettől nem voltam nagyon kiborulva, ha van csapat a világon aki feláll a hátrányokból az a real madrid. De jött a második, varane sajnos nagyot hibázott, de ez benne van, az hibázik aki játszik, a padon ülők nem szoktak hibázni, varane.t meg is zavarta ez(nem értem mert soha sem zavarta a nyomás) és több nagy hibát is megcsinált. Kell most neki 2-3 meccs pihenő, ez indokolt. Ha ezt nem húzza meg ZZ akkor baxhatjuk idén varane-t, kell neki a gondolkodás. Rendezze a sorait.
Mégis a legfőbb gondot ZZ makacssága a statikus casemiróhoz és marcelo visszaesése okozza, marcelo pontossága, betörései, potenciálja hetek, hónapok óta visszaesett. Casemiro meg tökéletesen felesleges, egy játszóbb, előre játékban hasznosabb alak kellene oda. A kp-a nem tud megfelelő minőségű támogatást nyújtani a támadóknak, ez jelentős része a rosszabb formánknak.

A hétvégén lehet a valencia ellen fogadni, bárki is legyen az ellenfél, mert teljesen elkészültek, bele futnak egy 2 gólos vereségbe könnyedén ebben az állapotban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 21:23

Realista24 írta:Persze, igazából nem egy ponttal vezettük a bajnokságot, hanem héttel :lol: Az nem számít, hogy ezeket a meccseket még le is kell játszani :smile:

sonic, igaz hogy csak két vereségünk van, de a Barcának is. Két döntetlennel játszottak csak többet, mint mi. Ők is makkolják a meccseket, meg mi is, a nagy széria idején is. Az utóbbi évek leggyengébb bajnokát köszönthetjük majd május végén. Hacsak nem jön egy bombasztikus formaidőzítés.

Gondolom uazok az emberek vannak most teljesen megdöbbenve és elkönyvelték a bajnokság elbukását.

Ezeknek az embereknek akkor lehet szólni előre, hogy ne várjanak gálázást vasárnap a Villarreal otthonában. :kivagyhe:

..persze senki nem fakadna sírva egy 0-5-ös Real győzelemnél sem

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 22., szerda 21:22

Realista24 írta: Az első húsz percet leszámítva nem volt annyira rossz, de továbbra sem megy a védelem feltörés, de minek is Isco vagy Kova ha van James meg Casemiro. Bale ugyan beállt, de csak megtolta és futott. Cé és Karim nem kapott nagyon használható labdát, James kuka, Varane élete flopját hozta. Kroos és Modric is szürkébbek voltak.
Navas is vakon volt.

Na jó, lehet mégis rossz volt :lol:

Nem biztos, hogy a hétvégi meccset fogom tudni nézni, de azért remélem megszerezzük a 3 pontot és ez csak pillanatnyi formaingadozás volt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 22., szerda 21:16

Steve írta:
Realista24 írta:Majd lassan jelentkezhet a sok okos, amelyik ezt a meccset is három ponttal számolta korábban és engem oktatott :lol:
Volt ilyen?!


Elég a statisztikánkat az utóbbi időből megnézni a Mestallaban.. :coffee:
Persze, igazából nem egy ponttal vezettük a bajnokságot, hanem héttel :lol: Az nem számít, hogy ezeket a meccseket még le is kell játszani :smile:

sonic, igaz hogy csak két vereségünk van, de a Barcának is. Két döntetlennel játszottak csak többet, mint mi. Ők is makkolják a meccseket, meg mi is, a nagy széria idején is. Az utóbbi évek leggyengébb bajnokát köszönthetjük majd május végén. Hacsak nem jön egy bombasztikus formaidőzítés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 21:14

Realista24 írta:Majd lassan jelentkezhet a sok okos, amelyik ezt a meccset is három ponttal számolta korábban és engem oktatott :lol:
Volt ilyen?!


Elég a statisztikánkat az utóbbi időből megnézni a Mestallaban.. :coffee:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 22., szerda 21:12

Ja, és a spori. Hát ilyen egy szart én még nem is láttam. Totál vakon volt végig.
Zidane sajnos egy vegtelenul rutintalan es kepzetlen edzo. Persze ez nem az o hibaja, hogy nincs ott 10-20 eve az elitben, de sajnos ez kemenyen visszaut. Szarul menedzseli a keretet, szarul cserel, idiotan rakja ossze a kezdot. Szerintem egyreszt azert mert keves a tudasa, de az is benne van hogy beszari, Egyszeruen nem mer elszakadni attol amit elkepzelt, mert nem igazan tudja hogy mit kene valtani, kiserletezni meg nem mer. Ez addig fajult hogy jelenleg mar a teljesen nyilvanvalo hibakon sem mer valtoztatni. Remeli hogy magatol megjavul, es ennyi. Ha a tamadosorunkban Ronaldo es Benzema egy hulladek akkor sem rakja ki egyiket sem, inkabb uljon a padon a masodik vonalunk hogy nekik is elmenjen a kedvuk. Ugyanez kozepen, Kovacic es Isco mellozese ilyen szinten, mikor valoszinuleg sokat hozza tudnanak tenni, de nem... Ulnek a padon. Aztan mikor teljesen indokolatlan, akkor kirak 5 vedot,egyszeruen erthetetlen. Logikus magyarazat nincs szamtalan dontesere, es ez a vegelszamolasnal trofeakat erhet.
Ez azért érdekes, mert a tavalyi fél szezonban ennek pontosan az ellentétét csinálta. Ott akkor sokkal tökösebb volt a változtatásokra, cseréi is rendre ültek, több fantázia volt a támadójátékunkban. Majd a BL elődöntőknél behúzta a féket, és akkortól kezdve kezdte el játszatni ezt az óvatos focit. Érthetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2017. február 22., szerda 21:16-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 22., szerda 21:12

Majd lassan jelentkezhet a sok okos, amelyik ezt a meccset is három ponttal számolta korábban és engem oktatott :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. február 22., szerda 21:11

Realista24 írta:
ikarus93 írta:Nem láttam a meccset. Hogy játszottunk ?
Az első húsz percet leszámítva nem volt annyira rossz, de továbbra sem megy a védelem feltörés, de minek is Isco vagy Kova ha van James meg Casemiro. Bale ugyan beállt, de csak megtolta és futott. Cé és Karim nem kapott nagyon használható labdát, James kuka, Varane élete flopját hozta. Kroos és Modric is szürkébbek voltak.
Navas is vakon volt.

Na jó, lehet mégis rossz volt :lol:
Nem igazán hibáztatnám Navast.. :hmmm: Nem volt segítsége a két gólnál..

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 22., szerda 21:11

petiamadridista írta:
Azért valljuk be igazi bravúr lenne ezt a bajnokságot elveszíteni egy ilyen Barcával szemben. Ezt tényleg csak magunknak köszönhetnénk.
14-ben és 15-ben is sikeresen megcsináltuk.
Szóval nem lenne bravúr.

Én igazából ma elengedtem a bajnokságot, bármennyire brutálisan is hangzik.

Aztán remélem nem lesz igazam.
egy közmegegyezés szerint eddig fosul focizó Barca ellen összesen van 1 pont előnyünk..
Kurva elkeserítő...

hétvégén Villareal, akár még meg is cserélődhet a rangsor...

Errol beszeltem a Leganes elleni Barca meccs utan. Begyokerkedi a harom pontokat ez a vilagi fosh Barca, mi meg szepen asszisztalunk hozza. Kiesnek a BL-bol, valoszinuleg heti 1 meccsel vegigkocogjak a ligat, es kheci szoros lesz a vege. Sajnos siman kinezem Zidanebol hogy leadja... De ez bazi nagy blama lesz ha megcsinalja.

Hetvegen megyunk a Villarrealhoz ami ismet kurva kemeny lesz. Amilyen makunk van a Barca lezuzza idegenben az Atma-t es utana futhatunk utanunk szerda-szombat sorsdonto meccsekkel.

Qrvara idegesito!!! 2 veresegunk volt egesz szezonban a bajnoksagban, es egy pont az elonyunk azzal a barszaval szemben ahol mar azon gondolkoznak hogy ki legyen a kovetkezo edzo. Vicc.


Zidane sajnos egy vegtelenul rutintalan es kepzetlen edzo. Persze ez nem az o hibaja, hogy nincs ott 10-20 eve az elitben, de sajnos ez kemenyen visszaut. Szarul menedzseli a keretet, szarul cserel, idiotan rakja ossze a kezdot. Szerintem egyreszt azert mert keves a tudasa, de az is benne van hogy beszari, Egyszeruen nem mer elszakadni attol amit elkepzelt, mert nem igazan tudja hogy mit kene valtani, kiserletezni meg nem mer. Ez addig fajult hogy jelenleg mar a teljesen nyilvanvalo hibakon sem mer valtoztatni. Remeli hogy magatol megjavul, es ennyi. Ha a tamadosorunkban Ronaldo es Benzema egy hulladek akkor sem rakja ki egyiket sem, inkabb uljon a padon a masodik vonalunk hogy nekik is elmenjen a kedvuk. Ugyanez kozepen, Kovacic es Isco mellozese ilyen szinten, mikor valoszinuleg sokat hozza tudnanak tenni, de nem... Ulnek a padon. Aztan mikor teljesen indokolatlan, akkor kirak 5 vedot,egyszeruen erthetetlen. Logikus magyarazat nincs szamtalan dontesere, es ez a vegelszamolasnal trofeakat erhet.


Remelem oriasi formaba lendul a galakezdonk, mert gyanus hogy ez maradt a legnagyobb sanszunk, mert a "csereink" nem fognak jelentos szerepet kapni ez utan sem ha a fene fenet eszik se.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 21:10

Kerlon írta:Szerintem az a meglepő, hogy peti még csak most adta fel a bajnokságot és nem szeptemberben. :mrgreen:
Szerintem van amúgy egy bája Peti pesszimizmusának és meccs utáni elkeseredéseinek. :D

Na de ezt befejezem mert ez személyeskedés, még ha nem is rosszat akarok. :ike:



Tényleg nem értem mi volt a cél a 2. félidőben is a Kroos+Casemiro kettősnek, miközben úgy kontráztak le minket, hogy ha ott sincsenek akkoris uez van. Nem tudom Béla jobb lehetett-e volna, ha kap egy egész félidőt, mert ő sem hozott újat.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. február 22., szerda 21:09

A Celta elleni meccsünk mikor lesz egyébként??
Amikor a Vigóiak úgy érzik, hogy jó formában vannak??
Megvárja a szövetség hogy addig vezessen a Varca??
hogy lesz??

HOgya lesz a kéletbeműWEPFJALfsÉ

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 22., szerda 21:09

Hát ez egy hitvány fos volt, nincs ezen mit szépíteni, ki kell mondani kerek-perec. Magával a kezdővel nem lett volna gond, mert egyszerűen ez volt nyomatva, nem most kellett volna váltani. Az viszont elég gáz, hogy ilyen védelmi hibákból szoptuk a meccset, mint ami az első 10 percben volt. Neveket nem is mondok, mert felesleges.

Nem jött a váltás, amivel reagálni kellett volna a két gólra. Nyomtunk, nyomtunk, de ötlettelenül, folyamatosan a széleket használva. James is kurva szar volt, de amíg a pályán volt, addig azért volt egy-két forintos labdája a védelem közé, én ezeket nagyon hiányolom. CR gólja jött a semmiből, ami erőt adott, de a második félidőben a nyomásgyakorlásnak nem lett eredménye. Itt ugye bele kellett volna nyúlnia ZZ-nek egyből, de most sem tette, mint már sokszor. Varane cseréje abszolút érthető, de a másik kettő nem. Ott van Isco, aki meccsben van, ott van Morata, aki szintén. Miért egy ilyen meccsre kell bedobni Balet? Három hónapja nem játszott gyakorlatilag, ilyen helyzetben nem egy ilyen játékostól kell várni a csodát. Aztán Modric lecserélése is érthetetlen, miért nem Kázmér lett levéve? Kovacic nyugodtan mehetett volna helyette. Benzema helyzete továbbra is rejtély, őt is simán levettem volna még a 60. perc előtt.

Falramászok már ettől a sok beíveléstől. Olyan játékosaink vannak, akik ezen kívül bármelyik más szisztémára alkalmasak lennének, mégis ez megy orrba-szájba. Elhiszem én, hogy kurva jól fejelő támadóink vannak, és hülyeség is lenne ezt kihagyni a repertoárból, de ne erre építsünk már állandóan.

Hétvégére Casemirot, Varanet, Benzemát nyugodtan padra lehet vágni, és lehet tolni egy 4-2-3-1-et. Veszíteni való nincs, ettől szarabb már nem lehet. Keylor-Carvajal-Nahco-Ramos-Marcelo-Kovacic-Modric-Isco-CR-Morata-Lucas. Aztán majd a mérkőzés alakulásától függően lehet variálni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 22., szerda 21:06

ikarus93 írta:Nem láttam a meccset. Hogy játszottunk ?
Az első húsz percet leszámítva nem volt annyira rossz, de továbbra sem megy a védelem feltörés, de minek is Isco vagy Kova ha van James meg Casemiro. Bale ugyan beállt, de csak megtolta és futott. Cé és Karim nem kapott nagyon használható labdát, James kuka, Varane élete flopját hozta. Kroos és Modric is szürkébbek voltak.
Navas is vakon volt.

Na jó, lehet mégis rossz volt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. február 22., szerda 21:02

Nem láttam a meccset. Hogy játszottunk ?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 22., szerda 21:01

Szerintem az a meglepő, hogy peti még csak most adta fel a bajnokságot és nem szeptemberben. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. február 22., szerda 20:58

Petiapesszimista! Öreg cimborám! :agree: :-*

Ne keseredj már el folyton ennyire. Világ vége nincs, a szezont most temetni butaság.

Konzekvenciáka le lehet és kell vonni, de ereket felvágni még korai. :sziv: :-*


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 243 regisztrált és 0 vendég