Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. március 10., vasárnap 20:47

Ki merem jelenteni a celta a leggyengebb csapat a ligaban helyezestől fuggetlen, de legalabb mar nyomokban volt focira emlekezteto dolgok.


Gondolom osasuna ellen rodrygo megint kezd

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. március 10., vasárnap 20:34

Későn jöttek a cserék. Hamarabb kellett volna frissíteni. Van kihez nyúlni a padon is.
Ahogy Rodrygot váltották, újra 11en voltunk a pályán.

Szvsz. a meccs három legjobbja Vini, Rüdi és Starfelt voltak. De nagyot ment Modric, Cama, és Lucas is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. március 10., vasárnap 20:31

tomi_b írta: Kifejezetten szimpatikus Ceballostól, hogy már a gólpassza előtt is kereste a labdákkal Gülert. :agree:
Ceba és Güler is kaphatna nyugodtan több lehetőséget
nem annyira gyengék, mint sokan mondják :D

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 10., vasárnap 20:29

4-0t akartunk mi károgók, hát megkaptuk :mrgreen:

Cebától az a passz a végén nagyon gutis volt, ő osztott ki régen ilyeneket :'(

Cama,Modric,Rudi,LV patika volt ma.

ELSiete
Hozzászólások: 2748
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 10., vasárnap 20:29

tomi_b írta: Kifejezetten szimpatikus Ceballostól, hogy már a gólpassza előtt is kifejezetten kereste a labdákkal Gülert. :agree:
Arda golja elott volt egy másik olyan passza a törökhöz, hogyha azt nem füleli le a Celtas, akkor Arda 1v1ben mehet a kapussal szemben. Szép volt Dani!
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1288
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. március 10., vasárnap 20:26

Kifejezetten szimpatikus Ceballostól, hogy már a gólpassza előtt is kereste a labdákkal Gülert. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 20:54

petiamadridista írta:
dzsi91 írta:

De ehhez milyen érzés kell? Bajnokságot meg a lipcse meccset is már csak le kell(et) pörgetni. Innentől semmi más cél nincs tavaszra mint a bl rangadókra formaidőzíteni.

Pontosan úgy zajlik a tavaszunk ahogy minden évben amikor kupákat nyerünk. Tavaly a pool ellen kellett az extra tavalyelőtt meg a psg meccseket ugyanúgy átaludtuk a 16 között az utsó félórát leszámítva. Aztán a chelsea ellen jött a gála az egyik szezonban a stabil meccs meg a másikban.

Én nemtudom néhányan itt olyanok mint a szakértők. Minden meccs meg szezon után reset és mintha életükbe nem követték volna a csapatot.

Cityvel mi vagyunk a legesélyesebbek ők meg nem fognak minket zsinórban 2szer kiejteni. A tavalyi vereséghez is azért egy brutál rossz napot kellett kifogni,

Azt akartam csak érzékeltetni, hogy ezt a “lepörgetés” dolgot kicsit túltolják a srácok.
Nagyon vékony amit a Girona meccs óta csinálnak. Ilyen csak legyünk túl rajta, totál passzív, a november-januári időszakra még távolról sem hasonlító tempó és taktika.
Formaidozites.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2024. március 7., csütörtök 20:50

dzsi91 írta:
petiamadridista írta: Nekem van egy olyan érzésem a Girona elleni meccs óta, hogy ezt a szezont már csak ki akarja ülni a stáb. Hogy rendben ez a bajnoki cím jó eséllyel megvan, kényelmes az előny, 1-2 idegenbeli x simán belefér, nincs gáz, ja hát a Lipcse az veszélyes lehet, de nem gond mert vhogy továbbmegyünk, aztán jön valaki aztán valami lesz.
De ehhez milyen érzés kell? Bajnokságot meg a lipcse meccset is már csak le kell(et) pörgetni. Innentől semmi más cél nincs tavaszra mint a bl rangadókra formaidőzíteni.

Pontosan úgy zajlik a tavaszunk ahogy minden évben amikor kupákat nyerünk. Tavaly a pool ellen kellett az extra tavalyelőtt meg a psg meccseket ugyanúgy átaludtuk a 16 között az utsó félórát leszámítva. Aztán a chelsea ellen jött a gála az egyik szezonban a stabil meccs meg a másikban.

Én nemtudom néhányan itt olyanok mint a szakértők. Minden meccs meg szezon után reset és mintha életükbe nem követték volna a csapatot.

Cityvel mi vagyunk a legesélyesebbek ők meg nem fognak minket zsinórban 2szer kiejteni. A tavalyi vereséghez is azért egy brutál rossz napot kellett kifogni,

Azt akartam csak érzékeltetni, hogy ezt a “lepörgetés” dolgot kicsit túltolják a srácok.
Nagyon vékony amit a Girona meccs óta csinálnak. Ilyen csak legyünk túl rajta, totál passzív, a november-januári időszakra még távolról sem hasonlító tempó és taktika.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 18:50

inkább egy ronaldkőman az a biztos, fáj is, gól is :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 18:49

hehetheoriginal írta:
realbeckham írta:

Veled rugatnam a tiziket :)
vagy téged rúgnálak a tiziknél :kalapos:
Gulácsinak Bepányenkáznám mind az ötöt :kalapos:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11006
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 18:35

realbeckham írta:
dzsi91 írta: Még így se igazán viszi fel a pulzusom :mrgreen:
Veled rugatnam a tiziket :)
vagy téged rúgnálak a tiziknél :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. március 7., csütörtök 18:30

Valamikor ezt is ki kellett próbálni, 433, 2 szélsővel. Belliben bőven megvan az az ész, technika, higgadtság, amit Benz is hozzá tudott tenni, de tegnap nem ék volt, csak vmi árnyék ebben a fociban. (Meg ahogy írtam, Kroos sztem túl messze volt, Cama/Tchouaméni mehetett volna a védelem elé, ő meg közelebb a támadókhoz, az lehet jobb lett volna)

Lehet ezt még próbálgatni, csak nem ugyanezt, ugyanígy mégegyszer, mert az megint nem lesz jó.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 7., csütörtök 18:27

dzsi91 írta: Még így se igazán viszi fel a pulzusom :mrgreen:
Veled rugatnam a tiziket :)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 18:16

realbeckham írta:azt tudom, hogy neked dzsi nem ment fel a pulzusszámod, de úgy 50k embernek a helyszinen, meg tobb millionak a tv előtt igen. :lol:
Hát de most ezzel mit kezdjek még csak döntetlenre se állt a párharc tegnap egy percig sem :mrgreen: ha rúgnak egy gólt akkor döntetlen és megyünk hosszabbításba hazai pályán na bumm. Még így se igazán viszi fel a pulzusom :mrgreen:

Na mindegy én neméreztem ezt olyan hű de drámainak. Alibiztünk egy jót mert belefért de nem igazán pörgettük fel a dolgot 60% fölé.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 7., csütörtök 17:51

Mondjuk ennel szarabbul nehezen tudunk jatszani, igy igen, rajtunk is mult, hogy ilyen lett a meccs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1326
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 7., csütörtök 17:41

Azert arra hogy az openda x sesko paros 4 ziccert lo melle, lunin fog, mint a festék, meg daniolmo az utolsó percben kapufat lő, nem mondanám, hogy kezben tartjuk a meccseket. Jol esett volna 120 percig még ki-ki meccsen orosz rulettet jatszani ezek ellen. Szép az is, hogy egy percig nem alltunk kiesesre, de ez akkor lenne faszagyerek duma a részünkről, ha ez csak mi miattunk történt volna, nem pedig azert mert az ellenfélnél 2 higuain szaladgált elől.

Nekem a bl a legfontosabb minden évben. Ebben a sorozatban meg azt is simán elviselem, ha valami undormany catenaccioval megyunk 6kpsal ki es eszunk agaban sincs golt loni, de folytsuk le őket, meg legyünk akkor olyan, mint egy pajzs. De ezt nem. A tegnapi eloadas az a totalis taktikai megsemmisules volt. Carlo elovette az ijat, fellőtt egy nyilat, aztan szaladgaltunk vegig, nehogy a fejunkbe essen. azt tudom, hogy neked dzsi nem ment fel a pulzusszámod, de úgy 50k embernek a helyszinen, meg tobb millionak a tv előtt igen. :lol:

Én kövi körben egyébként cityt szeretnék kapni. Tudom, hogy ez a csapat mire képes, ha felpörög csapatként es egyénileg is, ha elohuzzak a zsenit...ez carlora is igaz. Lássunk végre fasza meccseket.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 7., csütörtök 17:11

petiamadridista írta: Nekem van egy olyan érzésem a Girona elleni meccs óta, hogy ezt a szezont már csak ki akarja ülni a stáb. Hogy rendben ez a bajnoki cím jó eséllyel megvan, kényelmes az előny, 1-2 idegenbeli x simán belefér, nincs gáz, ja hát a Lipcse az veszélyes lehet, de nem gond mert vhogy továbbmegyünk, aztán jön valaki aztán valami lesz.
De ehhez milyen érzés kell? Bajnokságot meg a lipcse meccset is már csak le kell(et) pörgetni. Innentől semmi más cél nincs tavaszra mint a bl rangadókra formaidőzíteni.

Pontosan úgy zajlik a tavaszunk ahogy minden évben amikor kupákat nyerünk. Tavaly a pool ellen kellett az extra tavalyelőtt meg a psg meccseket ugyanúgy átaludtuk a 16 között az utsó félórát leszámítva. Aztán a chelsea ellen jött a gála az egyik szezonban a stabil meccs meg a másikban.

Én nemtudom néhányan itt olyanok mint a szakértők. Minden meccs meg szezon után reset és mintha életükbe nem követték volna a csapatot.

Cityvel mi vagyunk a legesélyesebbek ők meg nem fognak minket zsinórban 2szer kiejteni. A tavalyi vereséghez is azért egy brutál rossz napot kellett kifogni,
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. március 7., csütörtök 15:23

Szerintem meg eddig kibaszott jól kimaxoltuk a szezont, sima edzői hiba, hogy tegnap miért így álltunk fel, semmi nem indokolta.

Aki aggaszt, az Beli, jogos volt tegnap a cseréje, a passzon kívül csak lötyögött és mega lassú és lomha volt.
Nem illik.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2024. március 7., csütörtök 15:21

Nekem van egy olyan érzésem a Girona elleni meccs óta, hogy ezt a szezont már csak ki akarja ülni a stáb. Hogy rendben ez a bajnoki cím jó eséllyel megvan, kényelmes az előny, 1-2 idegenbeli x simán belefér, nincs gáz, ja hát a Lipcse az veszélyes lehet, de nem gond mert vhogy továbbmegyünk, aztán jön valaki aztán valami lesz.
Minden bizonnyal tudnak már Mbappéról, várják h akkor kinek mi lesz a sorsa, hogy lesz mi lesz, vele milyen lesz a csapat stb..
És mintha mindenki mostmár úgy lenne h a bajnokság megvan, a BLben valami lesz, de már a jövő év a lényeg amikor itt lesz a teknős aki pár arcnak még haverja is.
Én ezt a belekényelmesedést érzem a csapaton már egy hónapja. Olyan jólvan teljen el ez is érzés, és sztem tegnap is így mentek fel a pályára. Valahol még jól is jött hogy nem estünk ki, de mocsokszar volt a produkció és fütyültek a nézők, kell egy kis pofon, mert a Girona elleni óta nagyon takarékon van mindenki.

Egyébként sztem itt a fórumon is ez a közhangulat.

MarioCirolo
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 7., csütörtök 14:08

Raúlito írta: Nem ez az első alkalom és - amennyire így a neten keresztül, csak a meccsek utáni kommentárjaitokat olvasva, “megismerhettem” az itteni kemény magot - nem is az utolsó, amikor kesergéssel szembesülök, mikor feljövök a fórumra :(
Sokadjára kell azt érzékelnem, hogy itt sokan nem látják reálisan a csapat jelenlegi helyzetét és lehetőségeit… Mutassatok a Liverpool csapatán kívül olyan élcsapatot a legerősebb bajnokságokból, amely ennyi sérülttel, mint a mi csapatunk, ennyire jól és eredményesen szerepel?
Vezetjük a La Ligát és a 8 között vagyunk úgy, hogy egy világklasszis kapus és a legjobb belső hátvédünk a szezon eddigi részét kihagyta és nincs Haaland kaliberű támadónk… Néhány rosszabb meccs és olyan hangulat van, mintha már kiestünk volna és harmadik helyen állnánk a bajnokságban 8-10 pontra a listavezetőtől…
Arról már nem is írok, hogy az élsport egyik legfontosabb komponense a formaidőzítés, vagyis, akkor kell a legjobban teljesíteni, amikor a legnagyobb a kihívás! E “tudomány” pedig régóta csapatunk egyik ismérve :)
Tehát, ha a sorsolás úgy alakul, hogy egy Inter vagy Arsenal ellen kell majd teljesíteni és akkor fog így, félgőzzel játszani a csapat, jogosak lesznek a kritikák…
Csak halkan jegyzem meg, hogy 2005 és 2010 között, a BL ezen szakaszában szerettünk volna így bosszankodni a nyolc közé jutás után :coffee:
Ezt a vezetjuk a ligat akkora onamitasnak tartom. Tavaly az aktualis aranylabdas csatarunkkal vert rank 10 pontot az a barca, akinel az elmult evek legnagyobb koklere ul a padon. Es iden nem mi lettunk jobbak, hanem a liga szinvonala esik evrol-evre penzugyileg, jatekban, biraskodasban, mindenben kb.
Lehet en vagyok telhetetlen es kussolhatnek, mert az eredmenyek es a kupak tekinteteben rendesen el lettunk kenyeztetve az elmult evekben, de azt is gondolom, hogy sokan lenyeltuk a Carlo/Zidane alatti pocsek jatekot a kupak miatt es most szeretnenk vegre elvezni a meccseinket is vegre.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég