Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 21:15

mathers írta:Amúgy Kaká maradhatott volna. Akármennyire is gyenge volt. De szerintem annyit ő is lehozna a középpályán mint hámesz. Védekezik meg előre ad egy két passzt és csá. Vagy ha még padon is van, azért több az esély rá, hogy Kaká bejön és gólt szerez, minthogy Khedira. :mrgreen:
Ezt csak viccből írtad, ugye? :hmmm:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 21:14

mathers írta:Amúgy Kaká maradhatott volna. Akármennyire is gyenge volt. De szerintem annyit ő is lehozna a középpályán mint hámesz. Védekezik meg előre ad egy két passzt és csá. Vagy ha még padon is van, azért több az esély rá, hogy Kaká bejön és gólt szerez, minthogy Khedira. :mrgreen:
Nap hozzászólása :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 4., vasárnap 21:13

Amúgy Kaká maradhatott volna. Akármennyire is gyenge volt. De szerintem annyit ő is lehozna a középpályán mint hámesz. Védekezik meg előre ad egy két passzt és csá. Vagy ha még padon is van, azért több az esély rá, hogy Kaká bejön és gólt szerez, minthogy Khedira. :mrgreen:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 4., vasárnap 21:11

Akkor csak szerintem kellett volna kiszórni? Mikor az elején Bale-re rá csúszott az elején, az 5. perc körül az sima sárga nálam. Vagy akkor a 2. maradt volna el neki? Mert az pofázásért kapta.

Játékunk nem volt, de szerintem így is nyernünk kellett volna a meccset kis szerencsével.
2 100%-os helyzet (CR oldalháló, Bale bénázása) pluszba Ramos fejese amit 100-ból 95x befejel, Isco (?) fejese amit szerintem Alves sem tudja, h-h fogott meg...
A másik oldalon meg egy megpattanó utáni kapufa, alapból megpattant lövésből gól, meg egy rohadt rögzített szituáció.
A lényeg amit ki akartam hozni belőle, hogy bezzeg a Barca csak bemakkolt egy gólt, -pedig ők aztán tényleg nem érdemelték meg, mert helyzetekbe nem érződött igazán a nyomásuk- nekünk meg nem volt szerencsénk. Ugyanaz a Getafe ellen, ziccer közben lefújt meccs... Ha ilyeneken fog elmenni a bajnokság, akkor agyf***t kapok...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 4., vasárnap 21:09

ziro4vr írta:
lordgabi írta:Orbán volt a legjobb nálam
te kis nyaller, te :lol: :banplz:
:lol:

Különben múltkor egy Valencia meccsen hallottam, hogy Lucas Orbannak van magyar felmenője. Farkas Norbi mondta, és azt is, hogy meg kellene próbálni a válogatotthoz csábítani. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 21:06

tucsoki írta:
Babinho írta:Chicharito még olyan, hogy szerintem már 1 hónapja szóltak neki, hogy akkor köszi majd lehet menni vissza az muba. Azóta meg várja, hogy mikor induljon, erre ma is beküldik...ez még néz hogy mivan, ez a reptér? Nem, még nem. Akkor most focizzunk. Hogy is kell azt? Mire észbe kap, már a pálya gondnok is haza ment...
Én Khedirán is ezt látom amikor játszik. Nem arról van szó hogy nagy ász lenne Illarra, de legalább akar.
Nem tudom mennyivel jobb egy lelkes Khedira mint egy kedvét szegett. Szerintem semennyivel. Csicsa szintén. Ha megy a csapatnak és beteszed őket, akkor valamennyire elvannak, de ha nem megy és őket kell beküldeni tűzoltásra, akkor már bajban vagy.

Meg kell tőlük szabadulni és jobbakat hozni.
Nem illik.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. január 4., vasárnap 21:05

Realista24 írta:Whoscored
Orban 6,7 pont, Bale 6,8 pont. :mrgreen:
Nem mindig mérvadó egy oldal... :mrgreen:
ziro4vr írta:
lordgabi írta:Orbán volt a legjobb nálam
te kis nyaller, te :lol: :banplz:
:smile: Ne politizáljunk. :Đ

Most nem otthonról vagyok, nem fogom pontosan megkeresni, de a 21-es számú ellenfél engem nagyon irritált az egész meccs folyamán, és talán sárga nélkül is megúszta...nyugodtan mehetett volna a madridiakhoz, beleillene a taktikába.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 4., vasárnap 21:03

Babinho írta:Chicharito még olyan, hogy szerintem már 1 hónapja szóltak neki, hogy akkor köszi majd lehet menni vissza az muba. Azóta meg várja, hogy mikor induljon, erre ma is beküldik...ez még néz hogy mivan, ez a reptér? Nem, még nem. Akkor most focizzunk. Hogy is kell azt? Mire észbe kap, már a pálya gondnok is haza ment...
Én Khedirán is ezt látom amikor játszik. Nem arról van szó hogy nagy ász lenne Illarra, de legalább akar.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 20:56

lordgabi írta:Orbán volt a legjobb nálam
te kis nyaller, te :lol: :banplz:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 20:54

Whoscored
Orban 6,7 pont, Bale 6,8 pont. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. január 4., vasárnap 20:43

Benzemára nyomtam, de sokan felidegesítettek, rengeteg pontatlan passz, valahogy semmi nem jött össze, meg sem lepődtem, amikor a végén minden elkerülte szinte a kaput...Isco fejesét a kapus "bevédi", de Otamendi épp kivágja akrobatikus mozdulattal, annyira jellemző volt. Kroos is amikor a szögleteivel Khedirát célozta meg zsinórban háromszor a röviden...szinte már agyvérzés nálam. Jesének sem jött össze semmi, a bíró nem volt rossz, bár ő is kapott egy szép megjegyzést, amikor lefújta a szöglet után...épp a tizenhatosnál csapott le rá valaki tőlünk, ha valami történt előtte, akkor elnézést. A Barca ellen bezzeg nem bírták ki végig. Parejo szabadrúgásaitól féltem csupán a meccs előtt, adott is egy gólpasszt szögletből. Mondjuk valahogy jobban felszabott a Milan elleni vereség, fel a fejjel, az Atlético keményebb falat lesz. Marcelo végre pozitívum, az ellenfélnél Orbán volt a legjobb nálam. Hala Madrid!
:shutup:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 4., vasárnap 20:43

Chicharito még olyan, hogy szerintem már 1 hónapja szóltak neki, hogy akkor köszi majd lehet menni vissza az muba. Azóta meg várja, hogy mikor induljon, erre ma is beküldik...ez még néz hogy mivan, ez a reptér? Nem, még nem. Akkor most focizzunk. Hogy is kell azt? Mire észbe kap, már a pálya gondnok is haza ment...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 4., vasárnap 20:30

ezt beszoptuk rendesen.
a lehető legszarabbkor jött a vereség.

újév, első meccs.. egy-két játékos formán kívűl, modric nincs, a pad rövid (ha van ennél is jobb kifejezés rá akkor az) ráadásul 3 nap múlva megyünk az atleticohoz.. biztos borzasztó motivált lesz mindenki.. ott valószínűsíthető a vereség. amúgy sem nyerni járunk oda, pláne nem most majd. hogy azok 1 embert nem fognak pihentetni a gálacsapatukból az fix..

most reménykedjünk, h botlik a barca is.. bár a csapaton az sem segítene sokat az a baj.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 20:29

miro írta:Csóró Carlo amúgy nem is tudott ma mit csinálni.
Cserélt hármat,de hát Khedira szerintem már nem is akar itt futballozni,Chicha már besérült egyszer rá hogy nem kap elég játéklehetőséget,tehát biztos volt hogy aztán ő sem szakad meg,+ volt egy Jesé aki nem sportolt több mint féléve rendszeresen,láttuk is az eredményét.
Így nehéz lesz az biztos,rövidek vagyunk,ezt magyaráztam.
Khedira ennyit tud, a játék képét ő nem fogja kedvezően megváltoztatni egy ilyen meccsen. Csicsa szintén, +3nál belő még egyet a megtört ellennek, de kiélezett helyzetben én sokat nem várok tőle. Teszem hozzá sajnos.
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 4., vasárnap 20:22

Csóró Carlo amúgy nem is tudott ma mit csinálni.
Cserélt hármat,de hát Khedira szerintem már nem is akar itt futballozni,Chicha már besérült egyszer rá hogy nem kap elég játéklehetőséget,tehát biztos volt hogy aztán ő sem szakad meg,+ volt egy Jesé aki nem sportolt több mint féléve rendszeresen,láttuk is az eredményét.
Így nehéz lesz az biztos,rövidek vagyunk,ezt magyaráztam.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 20:18

Az atma ellen azért már necces lesz, zsinórban 3 vereség (még ha az első sörmeccs) akkor is negatív, plusz a rossz játék már régebb óta tendencia...ellenben egy komoly küzdelem árán megszerzett győzelem lendíthetne egyet a csapaton.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 4., vasárnap 20:15

Vártam a botlást jött is.Semmi baj nincs ezzel,22 győztes meccs...talán az x meglehetett volna ezért kicsit savanyú most a szám íze, de a jobb csapat nyert, megérdemelték.Még hasonló kínlódást várok az atma ellen is aztán szépen lassan beindulunk megint,kell ez a kis hullámvölgy.Inkább most mint március április környékén.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 20:15

Nem a vereséggel van gondom, hanem a mutatott játék képével, ami meccsről meccsre esik szét. A csapatból 6-7 embernek 120-130%-ot kellene hoznia, hogy pótolni tudjuk érdemben Modricot, ennek ellenére inkább 60-80%-okat látok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 4., vasárnap 20:03

Gratulálni kell a Valencianak és menni tovább.......

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 4., vasárnap 19:50

Megérdemelte a fordítást a valencia,a végén érdekes elkezdtünk akarni,ilyenkor rúgnám pitsán mindet,hogy ezt 75 percig miért nem lehet elővenni?
hát én azért a végén se fostam magam össze, hogy úúúú mikor jön a fordítás. konkrétan 1 ziccerre emlékszek amit a kapus fogott. azon kívül erőtlen volt, ahogy az egész meccs. belementünk ebbe a kaputól-kapuig küzdelembe. nem is értem mit képzelt ancelotti.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég