Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1250
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 4., vasárnap 19:46

Azt nyilván senki sem gondolta, hogy minden meccset nyerni fogunk, egyszer minden sorozat megszakad. A baj csak az, hogy hiába döntünk meg minden rekordot, mindenki itt van mégis a seggünkben. Úgy látszik, más is megdönt mindent. Ez van.
Nem vártam győzelmet, a Valencia sajnos minden évben ezt csinálja, nem úszunk meg szezont újabban pontveszteség nélkül ellenül. Ez az életük, hogy a Realt minden áron verni kell, mint a másik katalán bandának. Döntetlentől nem számítottam jobbra ilyen Dubai bohóckodás meg sok marhaság miatt. Úgy látszik, mi mindig nehezen lendülünk bele.

Én nem érzem úgy, hogy megérdemeltük a vereséget, szerintem az egyik pontra LEGALÁBB rászolgáltunk a helyzetek alapján. Azt sem mondanám, hogy mindenki rossz volt, meg ilyenek. Casillas fogta, amit lehetett, Pepe, Marcelo, Isco, Kroos, helyenként Carvajal kimondottan jó teljesítményt nyújtott. Jó húzás, hogy újabban Marcelo feljebb is játszik, jól is megy ott neki, csak kellene egy bal hátvéd még a keretbe, a kiszámíthatatlan Coentrao nem megoldás. Isconak néha sajnos védekező kpt is játszania kellett kényszerből, nem ez a fő profilja, alkatilag sem feltétlenül alkalmas rá, de neki legyen mondva, próbálta megoldani, ütközött, emellett próbálta a támadásokat is építeni. Szerintem mindent megpróbált, még ha sok is volt a hiba. Jamest nem is tudtam, hogy a pályán van, szerintem ő volt a leggyengébb, mert a másik bűnrossz, Bale legalább aktív volt, láttuk, hogy még él egyáltalán. Le is vették mindkettőt. Egyébként nem értem, Carlo szerződésének van egy olyan záradéka, hogy 70 perc előtt nem cserélünk, akkor meg mindenképpen ? Sírt a játékunk egy védekező középpályásért, már így kellett volna kijönni a másodikra, James rovására.
CR jó volt az első félidőben, a másodikban az egyik leggyengébb. Jesé nem tudott többet hozzátenni, mint Bale, de meccsekre van szüksége, hogy formába kerüljön, úgyhogy a következő bajnokin kezdenie kéne. Hosszú távon ő lesz a megoldás. Benzemát nem tudtam hová tenni, nagyon eltűnt, viszont labdát sem nagyon kapott.
Játékvezetéssel nem volt gond, bár ilyen kézilabdás stílusú lefújást még nem láttam focimeccsen, támadás közben. Nem befolyásolt semmit, csak furcsa volt. Az is érdekes, ha nekünk kell az idő, akkor mindig 2-3 perc a hosszabbítás csak, ha minket szorítanak egygólos meccsen, akkor rendre 4-5. Nagyság átka.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 4., vasárnap 19:36

Megérdemelte a fordítást a valencia,a végén érdekes elkezdtünk akarni,ilyenkor rúgnám pitsán mindet,hogy ezt 75 percig miért nem lehet elővenni?

Mindig utáltam azokat,akik egy real vagy pl barca ellen,130%ot nyújtanak,életük meccsét vívják,csak,hogy azon az egy szaros meccsen bizonyítsák,hogy egy szaros meccsen tudnak hasonlóak is lenni,mint a nagyok játékosai.....aztán a következő fordulót ha megnézzük,szenvednek egy gyengébb csapat ellen,ez afféle tendencia.

Ronaldo új szerepköre miért? Vonalszélső? Miért nem lehet mint régebben oldalakat cserélni? Bale is olyan mint a fa@ a darázsfészekben,ide oda vergődik de semmi haszna.
Nem is megyek végig a neveken,mert marcelo és pepe aki korrekt volt,a többi tudása alatt.

AZ AM meg még nehezebb lesz,úgy hogy célszerű felvenni a kesztyűt,mert a csolócsapat,feni a kést......és szúrják is ha kell.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 4., vasárnap 19:29

Pepe, mint leggyengébb ma? Az szép, bárki volt.

Modric kiválásával egyértelműen visszaestünk és bár végeredményekben ez sokszor nem mutatkozott meg, játékban nagyon is. Ronaldo és Bale kitolva teljesen a szélére semmit nem ér. Ronaldo és Benzemának kéne elől lenni, mert ezt így nagyon könnyű hatástalanítani.

Isco volt az, aki leginkább pörgött és húzott pár váratlant, de ez is kevés volt ma.

Kroos is pontatlan volt, egymás után 4 szöglet is rövidre ment, pedig Ramos nem arra volt, az meg sztem egyértelmű, hogy őt kell keresni. Mezőnyben is több hibája volt.

Ronaldo szélen teljesen 0, 2-3 ember figyel rá, így nem lehet.
Bale. Topikjába minden benn van, nagyképű, önző, nem fut, nem harap.. Áldani fogom azt a Reus-Bale cserét, csak legyen eszük Perezéknek. Abból a pénzből amit érte kapnánk még marad is másra.

James. Szintén ahogy többen leírták. Alibi, nem kicsit. Egymás után 3-4 hátrapassz, meg sem próbálja a cselt. Valami nagyon nem oké. Még mindig nem tudom felfogni, hogy a világ legnagyobb klubcsapatában ilyen emberek, hogyan férnek el, mikor robbanékonyabb, ügyesebb játékosokat még a megyeiben is találok, ha nagyon körbenézek. Lehet túlzás, de nem, nem értem.

Benzema szintén semmit nem csinált ma, Jesé beállt, megpróbálta 5ödszörre is elvinni jobbra a labdát. Meglepő, de nem sikerült.
Nagy bajok voltak ma a fejekben, ha jól emlékszem a Sociedad ellen is 2-0 után volt egy ziccer ami kimaradt és 3-0 helyett lett a szép 4-2-es vereség, ma ugyanez.

Na, de ennyit a mai meccsről, kellett ez a pofon, ettől még a sorozat szép volt. Carlonak rendbe kell tenni a dolgokat, mert egyértelmű Modric sérülése óta nem az igazi a játék, de a gólok eddig jöttek. Ma nem. Sem Ronaldo, sem Benzema, sem Isco, sem Bale nem lőtte be és még Ramos is melléfejelte.

Igazából így felsorolva azért látszik, hogy a lehetőségek megvoltak..

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 4., vasárnap 19:29

A Valenciai vezető gól után már ment az akarás. Addig lehetett volna jobban. de szerintem nem ezen múlt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 4., vasárnap 19:27

Azt kell belátni, hogy csak a legoptimális formációval és formával mehet a győzelem kb 80%os akarással és erőbedobással egy valencia szintű csapattal szemben

Ha a formáció sem a legjobb és a forma sem éppen fullos, akkor legalább teperni kell, mint állat, vagy valahogy behúzni kis szerencsével. De utóbbival nem lehet konstansan számolni. Előbbi meg mondjuk gyakran rosszul sül el néhány embernél (Ramos, Carvajal, Isco pl)
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 4., vasárnap 19:25

Realista24 írta:Karim lövés is, amit középre rugott.
Voltak helyzetek, de nem akartak ugy a győzelmet, mint a Valencia.
Így van,de nincs baj.
Van ilyen..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 4., vasárnap 19:21

Karim lövés is, amit középre rugott.
Voltak helyzetek, de nem akartak ugy a győzelmet, mint a Valencia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 4., vasárnap 19:20

Beszarás azért hogy ennyire nem ment senkinek..
A BBC katasztrófa volt+James is beállhatott melléjük a sorba.
22 meccs után egy ilyen Valencia ellen idegenben bőven ki lehetett kapni,nem dőlt össze a világ.
Ez van.
Ott volt C és Bale helyzete is,ha az egyik bemegy....
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 4., vasárnap 19:19

Szerintem simán azt mutatta, hogy Balenek be kellett volna passzolnia neki annál a helyzetnél. :D
Valóban, ez is lehet igaz. Az a baj, hogy mindenképp igaza van...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. január 4., vasárnap 19:19

ateeemadrid írta:
Teljesen megérdemelt vereség...gratulálok a Valenciának, szerintem jobbak voltak ma...
ezt hallotam már a kommentátortól is, elárulná valaki miért érdemelték meg jobban?


Ezt én sem értem.
Jóval több helyzetünk volt
Azt aláírom, hogy szürkék,szarok,gyengék voltunk, de akkor is többször kerültünk oda és csak a szerencsén múlt, hogy nem mi húztuk be a végére.

Sokan összekeverik a küzködést az akarással és a jó játékkal.... :roll:



Amúgy érdekes... emlékszem, amikor tavaly hasonló helyzetben vitte Bale, Neuerre a labdát és akkor betette Ronaldonak. :/
ZIDANE

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 4., vasárnap 19:18

Volt is erről egy nagyon jó kép, amikor Karim lejött és Ronaldo 10 másodpercre rá ellőtte..(kapus simán fogta) Illarrának elég egyértelmű mozdulatokat tett arról, hogy mi a véleménye erről a lövésről..
Szerintem simán azt mutatta, hogy Balenek be kellett volna passzolnia neki annál a helyzetnél. :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 4., vasárnap 19:17

Teljesen megérdemelt vereség...gratulálok a Valenciának, szerintem jobbak voltak ma...
ezt hallotam már a kommentátortól is, elárulná valaki miért érdemelték meg jobban?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 4., vasárnap 19:16

Mindenki elég gyenge volt, de szerintem Ronaldo mindenkinél szürkébb teljesítményt nyújtott. Bale hihetetlenül veszélytelen, az üres kapu is megtréfálná.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. január 4., vasárnap 19:15

Nem történt semmi váratlan szerintem. A Valencia hihetetlenül felkészült, remekül védekeztek, mi meg nagyon gyengék voltunk. Az első hármas értékelhetetlen volt, ahogy James is.
Fáradtak kicsit, Carlo nem igazán rotál, az már más kérdés hogy mennyire tud..
Jókor jött ez a vereség, így legalább a srácok osszekapják magukat. Reméljük.
Szerdán már lehet is javítani.
Coentrao helyére kell egy balbekk, mert hihetetlen hogy minden második meccsen megserül. Mehet a Mu -ba, viheti magával a walesi villámot..
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 4., vasárnap 19:15

Teljesen megérdemelt vereség...gratulálok a Valenciának, szerintem jobbak voltak ma...jobban is akarták a győzelmet...kellett már ez a pofon...mi sem vagyunk verhetetlenek...szerdán szerintem még nehezebb meccs jön amúgy...jó lesz felkötni a gatyát, mert kemény január elé nézünk, nehéz ellenfelekkel, kemény pályákon...remélem még időben észbe kapnak a srácok...

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 4., vasárnap 19:13

Kemény meccs volt és végül bejött a Valencia játéktördelő játéka. Úgy gondolom, hogy maximálisan elvégezték azt, amit az edzőjük kért.

Én úgy gondolom, hogy a Klub Vb után pihenni kellett volna, nem a Milannal játszani Dubaiban..(gondolom ez egy, a szerződésben foglalt kötelező bohóckodás volt, de lehetett volna ezt júniusra is tenni...) Sajnos nem elég középen a Kroos - Isco - James középpálya, nem értem miért nem Illarrát játszatja Carlo. Úgy mennek át a középpályán, ahogy akarnak. Főleg úgy, hogy Kroos ma gyengébb napot fogott ki.

Hajtós meccs volt, de elszúrták... Főleg Bale... ott ment el a meccs, hogy a sebességváltóval babrált, közben meg frontálisan ütközött Diegoval.. Egy kis pici passz és vége.. Mindegy túl kell ezen lépni, de az a probléma, hogy Carlo filozófiája (ha Bale egészséges, játszik..)miatt ezt megteheti... A mai napon megint az volt a jellemző ránk - ahogyan már a Milan ellen is -, hogy az egyénieskedés fontosabb volt a csapatnál.. Volt is erről egy nagyon jó kép, amikor Karim lejött és Ronaldo 10 másodpercre rá ellőtte..(kapus simán fogta) Illarrának elég egyértelmű mozdulatokat tett arról, hogy mi a véleménye erről a lövésről..

Amit pedig még pluszban kiemelnék.. James, Ramos, Ronaldo, Jesé.. :roll: :roll: :(

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9577
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. január 4., vasárnap 19:13

Aki nálam kifejezetten gyenge volt a szarból is lefelé lógott

-Benzema:
Nem is emlékszem, hogy helyzetbe került volna
-Bale:
Önző,átlátszó, hatalmas pofa
-James:
Sablon és még azt is sokszor pontatlanul

Akit talán pozitívumként lehet kiragadni az Pepe és Marcelo

Atletico ellen jó lenne valami változás, bár szerintem a legnagyobb baj az, hogy fáradt a csapat és nincs Modric. :roll:



BTW, ha egy picit több szerencsénk van most is behúzzuk bármilyen szarul játszottunk

Edit:
Ki a fck szavazott Pepe-re? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2015. január 4., vasárnap 19:13-kor.
ZIDANE

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 4., vasárnap 19:12

Na ez a gáz, ez a para, ez nagyon demoralizáló, hogy hiába versz agyon mindenkit 22 meccs után sem vezeted a hazád bajnokságát.
ezért gáz sorban 2 meccsen is veszíteni, az a sociedad meccs nagyon gáz volt, de az atleticot is simán verhettük volna.
na mind1, most megint jött sorban 2 vereség, szerencsére az egyik barátságos meccs volt. tudjátok mi jön most. sikerszéria. :D

nagyon felbaszott a meccs, de azért kicsit számítottam is egy pontvesztésre, törvényszerű volt sajnos. most lehet bízni a sociedadban, jövőhéten meg atleti barca meccs, úgyhogy nem vészes egyelőre a dolog.

modric kiesése viszont hatalmas érvágás, hiába van kroosunk vagy éppen isconk, egyik sem ér fel sajnos modric közelébe, semmilyen szempontból. egyértelműen a legfontosabb játékosunk.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 4., vasárnap 19:12

nem értem mi ez a nagy elégedetlenkedés, 22 meccses győzelmi szériában voltunk, minden sorozat megszakad egyszer, pláne ilyen sűrű programnál. az újévet pedig legendásan szarul szoktuk kezdeni. haveromnak hoztam is egy 5.75ös oddsot :mrgreen:
össze kell kapni magunkat, jókor jött ez a pofon, egy elmaradt meccsünk még van, az első helyet visszaszerezhetjük.
csak előre szabad nézni, be kell ütni az atleticot, hogy vérszemet ne kapjon a többi csapat is.

amúgy durva, hogy mi tolongás van a tabellán... ilyet nem láttunk már talán 9 éve :|

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2015. január 4., vasárnap 19:10

Na akkor jöhet egy újabb 22 meccses széria. :mrgreen: Bár sajna köv meccs az atmával van azzal a favágó stílussal megint nem lesz foci. De remélem szerencsénk lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég