Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 5., csütörtök 9:33

1. hamesz hogy sérült meg?
nem mutatták.
2. marcelo sárgalapját ugye megfellebezzük? ...
szerk.: most látom, hogy fellebezünk, biztos vagyok benne, hogy elutasítják.
:Đ :Đ sztem is elutasítják a kurvaannyukat, de ez hatalmas volt. reméled, h fellebbezünk, aztán látod h meg is történik, de leírod, h biztos, h elutasítják. :mrgreen:
3. modrics mikorra lesz kész? eléggé kéne.
március előtt semmiképp. sztem április jó esetben az az bl döntőre talán játékban is lesz.
6. atma ellen még nem, de utána próbálnék egy krósz-szilva-isco,bbc csapatot.
ne má. 433? ne mondd már, h a 442 nem faszább.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 5., csütörtök 9:26

nem láttam a teljes meccset, tehát lennének kérdéseim:

1. hamesz hogy sérült meg?
2. marcelo sárgalapját ugye megfellebezzük? ezt pont láttam, rohadtul nem volt sárgalap, de még szabálytalan se. a büdösgyökerek ellen nagyon kéne, hogy játsszon, mert contráó nagyon impotens támadásban.
szerk.: most látom, hogy fellebezünk, biztos vagyok benne, hogy elutasítják.
3. modrics mikorra lesz kész? eléggé kéne.
4. lukács szilvát remélem megnézzük hamarost vmi meccsen, kedirától bőgök. (nem lesz nagy eresztés, de hátha jobban kanyarodik, mint kedira.)
5. dzsesszit kölcsönbe kell csapni nyártól, mert óborzalom, amit művel sajnos. kell neki a játékperc.
6. atma ellen még nem, de utána próbálnék egy krósz-szilva-isco,bbc csapatot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 5., csütörtök 9:17

de hogy egy sima 5 öst lőhettek volna Iván egy vicc, 66 szor lezárhatták volna a meccset
azért valamennyi igaza most volt, mert a Sevilla tényleg olyan helyzeteket szórakozott el, amit egyszerűen nem szabad egy Real Madrid szintű ellenfél ellen. Legalább 3-4 tiszta gólhelyzetük volt. Igaz, mi is eldönthettük volna többször a meccset, de az utolsó 20 percben simán benne volt az egyenlítés is, annyira magunkra húztuk őket (bár akkor már nem volt igazán nagy helyzete a vendégeknek).

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 5., csütörtök 9:12

Nem volt nehéz meccs, nem értek egyet Hegyivel, az nemnormális az az ember, hebeg habog majd felrobban a feje, uralta a meccset a Sevilla, nem játszott rosszul az tény, de hogy egy sima 5 öst lőhettek volna Iván egy vicc, 66 szor lezárhatták volna a meccset, Balre már kivan a micsodám , rossz döntéseket hoz az utóbbi meccseken, és sok rossz megoldása is van , nincs formában az tény, nem tud vezér lenni ha nincs Cr ,meccsről meg annyit igaza volt a Hajdú Attilának ez a védelem ilyen összetételben gyenge volt, nincsenek nagyon meccsben.. lényeg a 3 pont az volt a legfontosabb a többi már a múlt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 5., csütörtök 8:31

Sunsky írta:Mikor nyert a Barca 5-6 góllal? Egyszer, max kétszer. Hétvégén épphogy jött nekik.
a sociedad elleni vereség óta volt nekik, 4-0, 4-0, 5-0, 6-0 többek közt (tudom, h elche ellen, de akkor is, pl a bajnoki volt a 6os) emellett 10-12 nap alatt 3x verték meg az atleticot és vhogy de mindig behúzzák a meccsüket.
ezért mondtam, h most jön az az időszak mikor nem szabadna pontokat veszítenünk, mert ezek lendületben vannak.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 5., csütörtök 8:25

Mikor nyert a Barca 5-6 góllal? Egyszer, max kétszer. Hétvégén épphogy jött nekik.
Azt meg bárhogy nézem, egy Isco, Kroos, Jesé, BBC-nél nem sok jobb van, hátul lehetnek gondok, de ott is inkább Marceli kiesése a legrosszabb támadás szempontjából, Ramos hülyeségei talán nem is hiányoznak most. Verni kell őket így is, eddig úgyis szidta mindenki Jamest, Ramos meg amúgy is bolond szokott lenni a derbin. Nem értem miért lennénk annyival hátrébb. Sőt, ha szerencsénk van, akkor talán Marcelo lapját eltörlik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 5., csütörtök 8:06

kibaszott fontos 3 pont, de lehet nem ilyen áron.
bármennyire is baszogatják sokan hameszt, hasznos tagja ő a csapatnak. pláne ilyen sérülésekkel és rövid kispaddal teli időkben. ramos kiesése pepe hiányában még nagyobb tré. fasz kivan.
coentrao, marcelo, pepe, ramos, modric, james ... ezt benéztük azthiszem, de nem is csak az atletico ellen, hanem bazdmeg kezdődik a bl tavasz, bajnokságban is most nem szabadna pontokat veszíteni mikor a barca ráadásul 5-6 góllal nyeri a meccseit. kibaszott szerencsétlenek vagyunk.

most minden pesszimizmus meg köcsögösködés nélkül, számoljunk azzal, h 1 ponttal fogjuk vezetni a hétvégén a bajnokságot, készüljünk így.. aztán maximum ér vmi kellemes meglepetés, hátha pontokat bukik esetleg a barca.. mert, h a mi pontot nemhiszem, h fogunk szerezni, de hagyjuk.. számoljunk 1 ponttal. az is előny, aztán le lesz tudva ez az atletico elleni meccs, lesz 1 teljes nyugodt hete a csapatnak, majd jövőhét szombaton otthon kötelező megverni a deport, ez nem is kérdés és aztán jöhet a menetelés, 4 napra rá schalke.. elkezdődik az igazi tavasz. meglátjuk mi lesz ennyi hiányzóval, mindenesetre, a jövőhét, az az 1 teljes hét fontos lesz. felkell készíteni fejben is a csapatot, visszakellene állni arra a rohadt 442re, összekell rakni mindent. aztán belevágni. (persze egy atletico elleni vereség után nem lesz felhőtlen a hét nyílvánvaló, de le kell szarni, nem ott fog eldőlni a bajnokság és ennyi hiányzóval nem lesz meglepetés ha kikapunk)

egyben bízom, h cristiano vmi kibaszott őrültként tér vissza a kényszerpihenő után, mint vmi terminátor, vadállatként és hátára veszi a csapatot hétvégén és akaszt kettőt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 5., csütörtök 0:35

Amúgy ma Jesé tetszett. A gólon kívűl jó pár támadást remekül olvasott, letette amikor kellett, pl. Isconak ugye.
A cselek és az elfutások is jönni fognak reméljük, többet kéne játszatni.
Love football, hate antifa.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 5., csütörtök 0:03

Arbeloa és Khedira hozta a kötelezőt :mrgreen:
Nagyon gyenge volt mindkettő szokás szerint...
Khedirával nem volt gond szerintem, az egyik legjobb meccsét hozta madridban, viccen kívül. Persze magához képest volt jó, de most sikerült nem kilógnia lefelé. Nacho is tetszett, de valahogy ez a páros hátul nem az igazi persze, hiába csinálnak szép dolgot egyenként. Nincs meg az összhang, persze alig játszottak együtt.

Az elején nem volt rossz a Sevilla,m de azért a meccs középső részében simán lőhettünk volna még 1-2 gólt, és nincs miről beszélni. Az utolsó 20 percben elkezdtük húzni az időt, spórolni a hétvégére, ami kicsit visszaütött, de a sevilla se tudott már igazán felpörögni a góljuk után sem.

Ja, Jesé is egész jól szállt be, hasznosabbnak tűnt, mint a jobb oldalon, ahol mostanában játszott.

Isco meg talán megint a legjobb volt, nélküle elég halott a csapat.

Hétvégén a körülményeket figyelmbe véve nem lennék elégedetlen egy döntetlennel...

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. február 4., szerda 23:07

Na hegyi azért "megszakértelte" milyen jó szó :mrgreen: a végén:D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 4., szerda 22:55

Szépen megtizedelődtünk a derbire. Még jó, hogy akkor szoktam tévedni amikor azt gondolom, hogy erős a megérzésem, mert olyan 1-0-at érzek az atleticonak mint a ház. :lol:
Love football, hate antifa.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 4., szerda 22:54

A csaj mondjuk jó. :D

vezetjük négy ponttal a ligát, sok a sérülés, remélem hogy azért Ramos és James is felépül,
hát nehéz lesz szombaton, szerintem komoly vízválasztó lesz a hétvége..

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 4., szerda 22:54

ikarus93 írta:Kroos hogy bírja ezt a tempót? Cserélgeti a tüdejét 10 meccsenként? Gép az emberünk, de azért már kezd fásulni.
Na, azt hittem már eltelik úgy 5 perc, hogy nem jelenik meg ehhez hasonló hsz a meccs után :D

Nyugi van, német, bírják azok a tempót, majd ha úgy érzi, hogy nem fog menni, akkor nem játszik.
Jó meccs volt, bár nem játszottunk annyira jól, de az alap csapatból hiányzott CR, Modric, Carvajal, Ramos, James. A sérülések után ugye.. Isco nálam a legjobb volt ma is.
Marcelo lapjával meg nem tudom, hogy lehet e kezdeni valamit, holnap már csütörtök, de nevetséges, hogy egész meccsen odafigyel, hogy nehogy lapot kapjon, erre hozzá sem ér a csávóhoz és villan is...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 4., szerda 22:53

Iszonyatosan fontos 3 pont, a játék olyan volt amilyennek vártam.A lényeg a 3 pont.

Ennyi hiányzóval/sérülttel menni a Calderonba sose jó, így én most negatívan várom a szombati meccset.Bekalkulálok egy vereséget előre,aztán lepjenek meg a srácok.De így bármi lesz maradunk tabella elsők,rohadt fontos volt ez a győzelem.Elég jó a tavaszi sorsolásunk így akár az is belefér,hogy kicsit magunkra húzzuk a barcát, akik bilbaoba mennek szóval egyáltalán nem biztos,hogy ha nem is nyerünk ők hozzák a meccsüket...

De természetesen mindent bele hétvégén,Marcelo lapját nem lehet megfellebbezni?


ui.: Durva,hogy CR mennyire hiányzik ebből a Realból.Na most nem a játékról vagy a góljairól beszélek,szimplán esztétikailag... kicsit olyan üres ez a csapat nélküle,mennek gólokat lőnek nyeregetnek,de azért érződik a csapaton is ,hogy nincs otthon a király. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 4., szerda 22:53

Ugyebár a meccs előtt szó volt róla,hogy nem játszik Marcelo és James,mert "kipontozódhatnak".
Mindkettő kezdett és meg is történt,amitől tartottunk...

Ha nem gyógyulnak meg hirtelen (nálunk ez nem szokás),akkor elég szép névsort lehet írni a hiányzókról az Atletico ellen....

Modric,Coentrao,Pepe,James,Ramos,Marcelo ....

Ez így azért elég durva lesz.... :hmmm:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 4., szerda 22:51

miro írta:Benzemanak amugy nem jart volna piros?
Max sárga. De szerintem nem csinált semmi rosszat, labdára ment. A kapus jött ki rosszul. Sokkal határozottabban kell kijönnie egy kapusnak ilyen szituációkban.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 4., szerda 22:51

Miért csak Hegyit emlegetitek?
Ez a Hajdú a vicc. Állítása szerint Real szurkoló, de én csak szidást hallok tőle

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2015. február 4., szerda 22:51

miro írta:Benzemanak amugy nem jart volna piros?
Szerintem nem, nem volt szándékos. De a másik oldalon ki lehetett volna osztani egyet.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 22:50

Benzemanak amugy nem jart volna piros?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. február 4., szerda 22:48

ikarus93 írta:Kroos hogy bírja ezt a tempót? Cserélgeti a tüdejét 10 meccsenként? Gép az emberünk, de azért már kezd fásulni.
Majd nyáron pihen :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég