Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 21., vasárnap 18:26

racism miniszter gólját hogy adhatta meg? a tobbi bírói döntés ült. nagy csoda hogy kifogtunk egy birot, aki kétes szitukban nekünk kedvez

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. január 21., vasárnap 18:25

Nem lehetne valami panaszlevelet kuldeni Farkas Norbival kapcsolatban? Azert ossze lehetne hozni par szaz alairast a forumrol. :lol:

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 21., vasárnap 18:23

Alapvetoen eleg nyugodt ember vagyok, de egy-egy ilyen Real meccs elvesz fel evet az eletembol. Az ilyen gyozelem, foleg a tok utolso nyeretlen csapat ellen mindig rossz izt hagy az ember szajaban es ez nalam ma Carlo sara attol fuggetlenul hogy voltak gyenge egyeni teljesitmenyek. Judeot es Carvajalt imadom.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3907
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. január 21., vasárnap 18:23

ateeemadrid írta: Nem is értem amúgy akik a vége előtt sírnak, ti nem néztetek meccseket az elmúlt években? 95. percben is tudtam hogy jönni fog a gól.
dettó
asszony is már csak annyit mondott a 93.percben, hogy úgyis jönni fog a gól
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. január 21., vasárnap 18:22

Nem is értem amúgy akik a vége előtt sírnak, ti nem néztetek meccseket az elmúlt években? 95. percben is tudtam hogy jönni fog a gól.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2024. január 21., vasárnap 18:22

Gondoltam leülök megnézem a könnyed kis vasárnap délutáni meccsünket a tökutolsó szarok ellen, erre ezt kapjuk. :lol:

Menjen a faszomba az összes, Jude miatt éri meg csak leülni megnézni a meccseinket, a többi egy nulla.

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 21., vasárnap 18:21

MVPP írta: 4 nap alatt kuka az egész szezon.
Vagy nem.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 21., vasárnap 18:20

gutihaz14 írta:
Yazid írta: Ez a döntetlen sokat fog számítani a végelszámolásnál ha a girona tovabbra is tapad és a többiek is felzárkoznak(atleti,barca)
szitu? :kalapos:
Elfelejtette egy pillanatra, hogy ez a Real Madrid! :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 21., vasárnap 18:20

Tukorsima.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MVPP
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. január 21., vasárnap 18:16

4 nap alatt kuka az egész szezon.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. január 21., vasárnap 18:15

Yazid írta: Ez a döntetlen sokat fog számítani a végelszámolásnál ha a girona tovabbra is tapad és a többiek is felzárkoznak(atleti,barca)
szitu? :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. január 21., vasárnap 18:11

Fuggetlenul eztol a meccstol nekem az a bajom, hogy miota Vini visszajott a kombinativ gyors tamadojatekunk amit jo volt nezni e snem utolso sorban eredmenyes volt, egyszeruen eltunt, pedig a jatekosok kb ugyan azok

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. január 21., vasárnap 18:01

Ez a döntetlen sokat fog számítani a végelszámolásnál ha a girona tovabbra is tapad és a többiek is felzárkoznak(atleti,barca)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. január 19., péntek 17:49

MarioCirolo írta: 5. Fede es Jude egesz szezonban szarra vannak jatszatva, rajtuk is egyre jobban latszik, hogy faradnak.
6. Brahim es Joselu akarmit csinalnak, nem kezdenek es rendre keson kuldi be oket. Ennek ellenere Brahim beallasaval kb uj mecs kezdodik es Joselu hozza a golokat/pontokat.
7. A ket brazil teljesitmenye nagyon hektikus egyik meccsen mesterharmas 30 perc alatt, masik meccsen szenvedes vegig.
8. Cama es Tchouameni lathaton kisebb serulesekkel jatszanak egesz szezonban, Modric Krossal szembeni kezdetese a nagymeccseken kb. emberhatrany.
9. Carlo keret menedzselesevel nagyon nem vagyok megelegedve. Nem teljesitmeny alapjan rakja ossze a kezdoket, rendre keson cserel es vagy egyaltalan nem, vagy rosszkor probal rotalni. Ha nem valtoztat ezen, nehez tavaszunk lehet, pedig par hete meg nagyon pozitivan lattam a dolgokat.
ezekkel nehéz vitatkozni :salute:

ha valaki jó formában van, kezdjen, tök mindegy mi van a hátára írva...
ez valamiért Zizunak sem ment

főleg Brahimra vonatkozik nálam

Joselu jól van használva, ő csereként majd mindig hasznosabb :hmmm:
az viszont tény, 20 perccel hamarabb bejöhetne ő is és Ceballos is sokszor...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. január 19., péntek 17:42

Blanco88 írta: Szenvedés volt ez a meccs.
Van pár dolog, amit orvosolni kell, ha sikeresek akarunk lenni.

1. Kapus: választani kell, mert ez a rotáció a lehető legrosszabb megoldás. Én Kepát kezdetném, nálam Lunin még cserének is kevés. Nagyon máshogy nézne ki még a védelem is, ha a világ legjobb kapusa nem lenne sérült.

1. Nincs vezére a védelemnek és még a kapusok is csak növelik a bizonytalanságot. Kell egy Ramos tipusú középső védő.

2. Közzéppálya: Modric bármennyire is nagy kedvencem már csak kiegészítő ember lehet. Tchouameni meg soha nem lesz több, mint kiegészítő ember én tőle is szabadulnék megfelelő ajánlat esetén. Azt sem értem Ceballos-t miért nem lehet többet játszatni.

3. Támadók: Továbbra is kell egy elit csatár. (mondjuk a nem elit Joselu is segíthetne néha, ha játszana) Rodrygo balra kezdőnek, Brahim meg jobbra. Vini meg 130 millióért mehet is az MU féle játékos temetőbe.
Lunin jobb képességű mint Kepa, mehet is majd vissza ha Körtisz felépül, és marad az ukrán.Védelem is adott középen, csak ezek a sérülések...majd fiatalítani kell, de jobbos az fontosabb sztm. A középpályánk meg világelit, nagyon jól összerakta a vezetőség. Manapság mindenféle botlábovics megy súlyos milliókért, Vinit vihetik, megfelelő ajánlatért, ami nem ez a 130.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 19., péntek 17:12

Fifa manager :lol:
thereisonly1ronaldo

Blanco88
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2023. április 26., szerda 21:49
Kedvenc játékosaid: Raul, Hierro, Ramos, Valverde
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Dynamo Dresden

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Blanco88 » 2024. január 19., péntek 17:07

Szenvedés volt ez a meccs.
Van pár dolog, amit orvosolni kell, ha sikeresek akarunk lenni.

1. Kapus: választani kell, mert ez a rotáció a lehető legrosszabb megoldás. Én Kepát kezdetném, nálam Lunin még cserének is kevés. Nagyon máshogy nézne ki még a védelem is, ha a világ legjobb kapusa nem lenne sérült.

1. Nincs vezére a védelemnek és még a kapusok is csak növelik a bizonytalanságot. Kell egy Ramos tipusú középső védő.

2. Közzéppálya: Modric bármennyire is nagy kedvencem már csak kiegészítő ember lehet. Tchouameni meg soha nem lesz több, mint kiegészítő ember én tőle is szabadulnék megfelelő ajánlat esetén. Azt sem értem Ceballos-t miért nem lehet többet játszatni.

3. Támadók: Továbbra is kell egy elit csatár. (mondjuk a nem elit Joselu is segíthetne néha, ha játszana) Rodrygo balra kezdőnek, Brahim meg jobbra. Vini meg 130 millióért mehet is az MU féle játékos temetőbe.
"Egész Spanyolország felett felhőtlen az ég"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2024. január 19., péntek 15:08

Donát írta: Amúgy ha mi játszunk az Uniostassal, és a Barca a Ticoval mi megyünk tovább, és a katalánok esnek ki. Később pihentebben, akár 2 meccsen az elődöntőn kicsaptuk volna matracékat. Nagyon sok múlt most a sorsoláson. De mindegy igazából annyira sok jelentősége nincs a kupának. Persze, jó érzés megnyerni, de a bajnokságot nem éri meg kockáztatni miatta. Márpedig nincs nagy előnyünk benne.

Legyünk bajnokok, és szerepeljünk minnél jobban a BL.ben, szezon előtt is ezek voltak a legfontosabbak. A kupával meg szívjanak a riválisok, minél jobban fáradjanak ki, és mellé persze azt se bánnám, ha valami lutricsapat nyerné. :D
Girona megnyerhetne, orulnek nekik, mert a futball, amit jatszanak, latvanyos es eredmenyes, mindegy ki az ellenfel, felvallaljak a tamadofutballt. Cserebe szepen szakadjanak le a tabellan. :D
:goat:

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. január 19., péntek 13:38

Szerintem ahogy az a topicjan is latszik a Vinivel kapcsolatos ellenerzesek es a vallalhatalan viselkedese eltereli a figyelmet a valos problemainkrol.

1. Kozel 2 het alatt rugtunk 3 meccsen 3golt/90 perc a barcanak es az atletinek es csak egyszer tudtunk nyerni a rendes jatekidoben.
2. Kaptunk 6 golt aminek a nagyresze amator hibakbol esett, ongol, kapushibak es ellenfelhez fejelt/passzolt labdak.
3. A kapusainkon igyis hatalmas nyomas van es Ancelotti meg mindig nem nevezte meg ki lesz a kezdoje, pedig ezzel legalabb minimalisan lehetne ezt csokkenteni.
4. Militao talan, Alaba tuti nem fog mar iden visszaterni. Rudiger es Carvajal a csapat legjobbjai szarra vannak jatszatva es latszik rajtuk a fizikalis es mentalis kimerultseg is. Nacho ugy tunik osszeszedte magat es Mendy minden hianyossagaval egyutt ujra prime Maldiniben nyomja, de nala ez sajnos nagyon idoszakos. Fran es LV nem alternativak semmilyen szinten es a vezetosegen nem latnam hogy keresnenek valami rovid tavu megoldast.
5. Fede es Jude egesz szezonban szarra vannak jatszatva, rajtuk is egyre jobban latszik, hogy faradnak.
6. Brahim es Joselu akarmit csinalnak, nem kezdenek es rendre keson kuldi be oket. Ennek ellenere Brahim beallasaval kb uj mecs kezdodik es Joselu hozza a golokat/pontokat.
7. A ket brazil teljesitmenye nagyon hektikus egyik meccsen mesterharmas 30 perc alatt, masik meccsen szenvedes vegig.
8. Cama es Tchouameni lathaton kisebb serulesekkel jatszanak egesz szezonban, Modric Krossal szembeni kezdetese a nagymeccseken kb. emberhatrany.
9. Carlo keret menedzselesevel nagyon nem vagyok megelegedve. Nem teljesitmeny alapjan rakja ossze a kezdoket, rendre keson cserel es vagy egyaltalan nem, vagy rosszkor probal rotalni. Ha nem valtoztat ezen, nehez tavaszunk lehet, pedig par hete meg nagyon pozitivan lattam a dolgokat.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. január 19., péntek 12:41

Amúgy ha mi játszunk az Uniostassal, és a Barca a Ticoval mi megyünk tovább, és a katalánok esnek ki. Később pihentebben, akár 2 meccsen az elődöntőn kicsaptuk volna matracékat. Nagyon sok múlt most a sorsoláson. De mindegy igazából annyira sok jelentősége nincs a kupának. Persze, jó érzés megnyerni, de a bajnokságot nem éri meg kockáztatni miatta. Márpedig nincs nagy előnyünk benne.

Legyünk bajnokok, és szerepeljünk minnél jobban a BL.ben, szezon előtt is ezek voltak a legfontosabbak. A kupával meg szívjanak a riválisok, minél jobban fáradjanak ki, és mellé persze azt se bánnám, ha valami lutricsapat nyerné. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég