Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 15., kedd 22:56

MesQueUnClub írta:Gusztustalan volt ez a Shaktar, nagyon remélem, hogy már csoport körből kiesnek. Kova múltkor azt nyilatkozta, hogy kifogja harcolni, hogy a kezdőben legyen (vagy mi ilyesmi). Ha Benítez tényleg ez alapján fogja csinálni, hamar elfogja akkor érni.
Nem értek egyet!

Akartak ők, de ennyi volt közte. Ezen nem segített volna ha nem kapjuk a kamu 11-est sem.

Nem egy erős csapat a Shakhtar.Ennyire futotta. Az egész csapat összesen kerül annyiba mint amennyit CR költ egy évben hajzselére.Igyekeztek csapatként védekezni és csapatként támadni egyikkel sem volt a Real szintjén.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 15., kedd 22:48

Igazából a hozzáállással volt nekem bajom ma, nagy volt az arc az 5-0 és 6-0 után, és gondolom ezután a meccs után sem lesz kissebb. :lol:
Dekoncentráltak voltunk rengeteg helyzetben, néha hátul, támadás felépítésnél és befejezésnél is.
Granadat valószinüleg megint megszórjuk itthon, aztán viszont egy igazán nehéz meccs jön a San Mamesben, ott ha ilyen langyin állunk hozzá pontokat fogunk otthagyni.
Love football, hate antifa.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 22:42

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
BLben nem egy csoport, bajnokságban még csak 3. forduló. Úgy aggódsz mintha utolsó előtti forduló lenne és BL elődöntő.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 15., kedd 22:42

peadani írta:
MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Mi köze a barcanak ehhez a győzelemhez?
Ők már továbbjutottak a 16 közé. Nekünk még le kell játszani 5 meccset. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 15., kedd 22:40

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Úgy csinálod, mintha olyan egyszerű lenne 100%os szezont hozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. szeptember 15., kedd 22:40

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Mi köze a barcanak ehhez a győzelemhez?

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. szeptember 15., kedd 22:38

Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 22:37

Gusztustalan volt ez a Shaktar, nagyon remélem, hogy már csoport körből kiesnek. Kova múltkor azt nyilatkozta, hogy kifogja harcolni, hogy a kezdőben legyen (vagy mi ilyesmi). Ha Benítez tényleg ez alapján fogja csinálni, hamar elfogja akkor érni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 23:07

R.M.C.F írta:
Arra gondoltam hogy az is jott ment mint a vasalo,valamint hasonlo a mentalitás.
De oke RMCF akkor,ès maradjunk a cheseanèl,olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Úgy igen....megvan a lassúság,megvan a szűk terület amit bejátszik..minden összevág. :lol: :lol:
Ennyi :D
De legalább nem Khedira.Engem már ez is feldob :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:49

Arra gondoltam hogy az is jott ment mint a vasalo,valamint hasonlo a mentalitás.
De oke RMCF akkor,ès maradjunk a cheseanèl,olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Úgy igen....megvan a lassúság,megvan a szűk terület amit bejátszik..minden összevág. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 22:48

MesQueUnClub írta:
morientes írta:olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Matic egy olyan szűrő aki ha nálatok játszana Modric és Kroosnak annyival kevesebb dolga lenne védekezésben, hogy az felbecsülhetetlen lenne. :)
A stilusra irtam,nem arra hogy a brazil olyan jo mint a szerb...mind ketto azt játsza,csak Matic kicsit jobban.Habár idèn...mèg az sem biztos.Eddig legalább is nagyon nem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 22:45

morientes írta:olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Matic egy olyan szűrő aki ha nálatok játszana Modric és Kroosnak annyival kevesebb dolga lenne védekezésben, hogy az felbecsülhetetlen lenne. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 22:33

R.M.C.F írta:
amolyan Ramires feeling,csak a másik brazil tobbet èr fel a támadásokhoz,nyilván mert nem is játszik olyan mèlyen,meg annyira benn kozèpen.

:D :D vagyis minden szegmensben más ramires.... :D :D de egyébként előre játékban ramires nagyon aktiv volt,mint csapat és mint egyéni szinten is.
Arra gondoltam hogy az is jott ment mint a vasalo,valamint hasonlo a mentalitás.
De oke RMCF akkor,ès maradjunk a cheseanèl,olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 21:02

amolyan Ramires feeling,csak a másik brazil tobbet èr fel a támadásokhoz,nyilván mert nem is játszik olyan mèlyen,meg annyira benn kozèpen.

:D :D vagyis minden szegmensben más ramires.... :D :D de egyébként előre játékban ramires nagyon aktiv volt,mint csapat és mint egyéni szinten is.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 14:50

Casemiro. Kicsit darabos, fejben lassú, és a játékintelligenciája sem verdesi az egeket, de harcos, és nem vállalja túl magát, ami nagyon fontos az ő posztján. Az önbizalma helyreállt, ilyen meccseken használható, komolyabb meccseken azért necces lenne, pláne ha még a sok faultját is hozzávesszük. Nekem ő lóg ki a csapatból leginkább, de tegnap jó döntés volt a játéka.
Èn pont egy ilyen tipusu játèkost hiányoltam,aki leutkozik,megtartja a labdát,megakesztja az ellenfèl támadását,amolyan Ramires feeling,csak a másik brazil tobbet èr fel a támadásokhoz,nyilván mert nem is játszik olyan mèlyen,meg annyira benn kozèpen.
Persze nem kezdo szint Kázmèr,de mondjuk egy èlesebb meccsen is,ha vezetunk,simán be lehet cserèlni hogy vèdekezèsben stabilabb legyen a kp.
Látszik hogy kegyetlen jo eroben van,semmi sulyfelesleg,nem volt rossz elgondolás visszahozni.
Carvajalról csak annyit, hogy rendkívül jó érzéke van ahhoz, hogy mikor, milyen ütemben kell fellépni a támadáshoz, nagyon sok pluszt tud adni a csapatnak. A védekezése kicsit gyengébb, mint Daniloé, valószínűleg ezért van a padon (Rafa a védőket védekezésre akarja használni, ami megjegyzem azért nem butaság). Kis csapatok ellen nálam ő kezdene, de egyébként egy kiváló taktikai fegyver.
Ezzel nem mindenben èrtek egyet.Pontosan az a fajta játèkos,ami a modern szèlsovèdo ismèrve,aki nem csak vèdekezik hanem nagyban segiti a támadásokat.Danilo ezzel szemben sokkal deffenzivebb támadásban,ami egy betomorulo csapatnál hátrány.Nálam o a meccs egyik legjobbja volt.

Egyèbkènt Casemirora visszatèrve,èrdekes hogy nálad kilog egy kicsit,mikor azt hangoztattad anno,hogy Khedira mennyire szuksèges egy sikeres csapathoz :D

Ronaldo megtalálta a gollovo niket,kèrdès mennyire lesz spiller komolyabb csapatok ellen,de ėn azt hiszem,(irtam is a minap),hogy ha felszakad a gát,akkor nagyon.Mert ha egyszer egy biznisz beindul... :D

Balebe meg ennyi van,nem tobb.Hozta amit amugy is tud,de nálam,-agyturkász ide vagy oda-ez kevès.O a PL-be valo,ott ez a teljesitmèny naggyá tennè,de itt sosem lesz olyan szintu támado mint egy Ronaldo vagy Benzema.Messze nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:30

bár nálam nagyon a mélyből kell jönnie rafának (mondjuk nemhiszem, h nagyon izgatja :D ) de ez most +1 neki. a rotációra gondolok. kroos végigülte, modric játszott 50-55percet, karim is csak 60at, még ramos is lejött ráadásul 0-6, fasza. plusz így casemiro, vazquez arcok is meccsben lehetnek, aztán nyílván nem barca,atm ellen kell bedobni őket, viszont ha meccsben vannak és ezeket a kötelezőket így lehozza a csapat velük is és a rohadt sérülések is elkerülik a gárdát akkor egy ideinél szebb tavasz elé nézhetünk.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. szeptember 13., vasárnap 14:23

persze egy hatnullát nem kell magyarázni, de azért csalóka a kép, az Espanyol teljesen érthetetlen módon hatalmas területeket hagyott nekünk, gyakorlatilag mind a 6 gólunkat kontra szituáció előzte meg. Márpedig nekünk a sarkunkban lévő, letámadó, agresszíven védekező csapatok ellen vannak gondjaink, úgyhogy erre a tegnapi produkciónk nem válasz.

ami nekem nagyon bántotta a szemem, az Casemiro, hát nagyon nem szint a srác. Én nem sok fejlődést látok benne, és annyira lassú (fizikailag és fejben is), hogy az már fáj. Láthatólag a többiek sem bíznak benne, mert nem nagyon kapott labdát középpályán, ha kapott is többször szerelték mire rájött, hogy tovább kellene tenni. Szóval lehet, hogy a lefutott meccseken jó lesz helytartónak, a nagyokat tehermentesítendő, de éles meccsen én nem bízok benne.

Kovacic viszont nagyon pozitív, erős, gyors, határozott, gyorsan gondolkodik és cselekszik, ő szerintem nagyon jó lesz nálunk!

rinaldo
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2013. június 26., szerda 19:09
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rinaldo » 2015. szeptember 13., vasárnap 11:47

3.14sty írta:Nem is Én lennék!

Minden meccset végigszenvedtem a szezonban (előszezon és az első 2 forduló) és pont tegnap kell dolgoznom... Egyetlen videót sem láttam és hozzászólást sem olvastam a meccsről, csak az eredményt láttam és szeretném az egészet megnézni. Hol találom meg?

Segítsetek plíz!

Én itt néztem vissza az este: http://www.fullmatchesandshows.com/2015 ... match-2/#2

3.14sty
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. augusztus 5., hétfő 12:24
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Xabi Alonso, Roberto Carlos, Iker Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: 3.14sty » 2015. szeptember 13., vasárnap 11:44

Nem is Én lennék!

Minden meccset végigszenvedtem a szezonban (előszezon és az első 2 forduló) és pont tegnap kell dolgoznom... Egyetlen videót sem láttam és hozzászólást sem olvastam a meccsről, csak az eredményt láttam és szeretném az egészet megnézni. Hol találom meg?

Segítsetek plíz!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 13., vasárnap 11:13

Nagyon kellemes meglepetés volt a tegnapi meccs, ugyanis a válogatott szünet után nem szoktunk villogni, és sokszor nem sikerül begyűjteni a 3 pontot sem, most viszont látványos játékkal gáláztunk. Ami nekem nagyon tetszett, az a csapat új játékfelfogása. Nem tutujgatni akarjuk a labdát, hanem a sebességünket próbáljuk kihasználni, és bizony ez a csapat erőssége még mindig. Nagyon szép kontrákat vezettünk 1-2 húzásból, jól támadtuk a szabad területeket, és az erényeinkre alapozva megvertük az Espanolt. Látványos volt, ahogy szinte kispályás gólokat rúgtunk, azt csináltunk, amit akartunk. Az Espanol is szétesett rendesen, de ez az eredmény nem csak ennek köszönhető. Életveszélyesek voltak a kiugratásaink, nagyon jól ráéreztünk az ellenfél lescsapdájának mozgására, és sokszor sikerült olyan ütemben átrúgni a pályát, hogy a támadónk nem volt lesen, amikor a labdát kapta. Gólt megint nem kaptunk, volt benne némi szerencse, de így is dicséretes.

Bale nagyon tetszett, annyit tett hozzá, amennyit kellett, azonnal tette tovább a labdát, jól mozgott üresbe, 4 gólban is komoly szerepet vállalt. Ha a csapat a sebességre akar alapozni, és a kontrajátékunk ülni fog, akkor azért ő elég hasznos lehet.

Modric tegnap nagyon jó volt. Az első gólnál ő adta a gólpasszt, zseniális indítás volt, azon kívül pedig a kp-n oktatott, ahogy szokta. vele nagyon gördülékeny volt a labdakihozatal. Nem értek egyet azzal a véleménnyel, hogy gyenge volt, azzal sem, hogy magához képest. A támadók elvitték a showt, ahogy azt kell.

CR rúgott 5-öt, nagy gratula hozzá, kicsit helyrerázódhat, és akkor rendben lesz. Tegnap ő is sallangmentes volt, nem egyénieskedett, neki is jobban fekszik a gyors, sebességre alapozó játék, semmint a gyömöszöljük az ellenfelet típusú labdatologatás. Ha ez lesz a Real idei stílusa, akkor még játékban is javulhat nem is keveset, ami komoly boost lehet a csapat számára.

Casemiro. Kicsit darabos, fejben lassú, és a játékintelligenciája sem verdesi az egeket, de harcos, és nem vállalja túl magát, ami nagyon fontos az ő posztján. Az önbizalma helyreállt, ilyen meccseken használható, komolyabb meccseken azért necces lenne, pláne ha még a sok faultját is hozzávesszük. Nekem ő lóg ki a csapatból leginkább, de tegnap jó döntés volt a játéka.

Carvajalról csak annyit, hogy rendkívül jó érzéke van ahhoz, hogy mikor, milyen ütemben kell fellépni a támadáshoz, nagyon sok pluszt tud adni a csapatnak. A védekezése kicsit gyengébb, mint Daniloé, valószínűleg ezért van a padon (Rafa a védőket védekezésre akarja használni, ami megjegyzem azért nem butaság). Kis csapatok ellen nálam ő kezdene, de egyébként egy kiváló taktikai fegyver.

Isco. Múltkor Marceloról írtam, hogy a csapat játékának inverz fokmérője, nos ez igaz Iscora is. Tegnap keveset volt játékban, egész egyszerűen azért, mert hátrébbról indul, mint a másik 3 támadó, és az posztja gyakorlatilag át lett rúgva a kp-n. Nem is volt baj, mert sokszor csak lelassította a játékot, amikor hozzá került a labda. Ő is akkor játszik jól, amikor a csapatnak nem megy, és akkor néhány csele a pálya közepén ül, és úgy tűnik, mintha az egyetlen értelmes arc lenne a csapatban. De akkor sem adnak sokat a cselei, a látványon kívül nem sikerült velük előrébb jutni. Kicsit még formálni kellene rajta, rá kellene szoktatni a gyorsabb, direktebb focira, és akkor jó lenne. Ő is egy komoly taktikai fegyver lehet, Rafának rá kell jönnie, hogyan lehet őt a legeffektívebben használni. De ezt még nem látom körvonalazódni.

Kovacic jól szállt be, kicsit idegenül mozog még, nem igazán meri a komoly labdákat bevállalni, de jól tartja a labdát, jók a beindulásai, a játékintelligenciája is rendben van, várom már a pillanatot, amikor egy meccset kezdőként is letolhat. Ott többet lehet majd tőle látni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég