Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 15., csütörtök 22:06

Én azért köszönöm a srácoknak az első félidőt főleg, Isconak meg az egész meccset. Ramos volt egyedül buta ma. Mikor játszunk velük a bajnokságban? Remélem letöröljük Simeone képéről a vigyort.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 15., csütörtök 22:06

hogy sokkal lendületesebbnek tűnt most jesé.
Sokkal lendületesebben csinálta a hülyeségeit.. Téptem a hajam...

Én már unom ezt a 100 millás szöveget is egyébként.. Rúgtunk kettőt.. 2 percet kellett volna koncentrálni hátul.. nem sikerült..

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 15., csütörtök 22:05

Sierra írta:Két dolog miatt idegesítő (na jó, három miatt) ez a kiesés:
-nem lesz triplázás idén sem (kurva élet)
-pont ez ellen a retek banda ellen esünk ki
-megint nem sikerült győzni ellenük
Én még odatenném, hogy ezzel adtunk egy kupát vagy az Atleticonak vagy a Barcának. :lol:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. január 15., csütörtök 22:03

ja még annyi pozitívum van, hogy sokkal lendületesebbnek tűnt most jesé
James után nem nehéz :lol: :lol: :lol:

szerk.: kontrázni meg elfelejtettünk, mert az a cölöplábú ott futkos valahol középen mindig, Di María de jó lennél néha :'(

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 15., csütörtök 22:02

kár érte, mert igazából simán meglehetett volna, ha a teljes védelmünk nincs bebaszva és nem lövetünk velük 2 gólt.
0 kidolgozott helyzet, 4 lőtt gólt, gg wp atletico. :lol:

isco küzdött, ő tetszett, a többi meg csak a szokásos. a két idióta százmillásunk lebutított játéka egyre jobban felidegesít viszont, rossz nézni. ja még annyi pozitívum van, hogy sokkal lendületesebbnek tűnt most jesé.

na remélem ölik majd keményen egymást a katalánokkal a következő 2 meccsen.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 15., csütörtök 21:58

Hát el kell ezt felejteni.. Meggyőződésem, hogy félidőbe megbeszélték, ha kapunk még egyet vége. Vége is volt, de már az első percben.

A mai nap EGYÉRTELMŰEN leggyengébbje Ramos volt. Nem érdekel a gólja, fejben elfáradt, vagy végig bulizta a Karácsonyt.. Gyenge.

A második leggyengébb Carlo.. 100 éve eldőlt meccsen egyet tud cserélni (Pepe miatt 2).. Kroos, Isco párosra nagy ráférne a pihi.. 0 km-es Illarra meg a padon..

El kell ezt felejteni, bár a meccs előtt reménykedtem, hogy továbbmegyünk.. Nem így lett és ez picit aggaszt is. Marad a BL és bajnokság..


Ui.: Végen szépen visszaadtuk az első meccs fájdalmait.. :Đ

petiamadridista
Hozzászólások: 5241
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. január 15., csütörtök 21:57

Kérdésem a következő:
A kommentátor gyerek már letörölte a szája széléről az atletikós ondót?? Vagy??

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 15., csütörtök 21:55

Két dolog miatt idegesítő (na jó, három miatt) ez a kiesés:
-nem lesz triplázás idén sem (kurva élet)
-pont ez ellen a retek banda ellen esünk ki
-megint nem sikerült győzni ellenük

Ami pozitívum:
-Többet pihennek a játékosok, koncentrálhatunk a bajnokság+BL kombóra
-Nem kaptunk ki. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 11., vasárnap 17:53

Realista24 írta:Osztályzatok spanyol módra
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 75e687a123
Kroos 6-s elegge kevesnek tunik, legalabb egy 7 v 7,5.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 11., vasárnap 17:53

Realista24 írta:Osztályzatok spanyol módra
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 75e687a123
Ez most statiszkia alapján vagy hogyan? Mert Ronaldo és Kroos között zongorázni lehetett a különbséget, mégis mindkettő 6-os.. :roll: :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 11., vasárnap 17:49

Osztályzatok spanyol módra
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 75e687a123
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. január 11., vasárnap 13:36

Csabi írta:
terry76 írta:Nos ,azért néznèk egy statisztikát,hogy amikor Pepe Varane ill Ramos Varane duó játszott mennyi gólt kapott a csapat?
Ramosszal 28-at, Pepéve 24-et. Illetve volt egy meccs, amikor mindhárman kezdők voltak, akkor 2 gólt kapott a csapat. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy a Pepe-Varane 24 góljának majdnem a felét (10) a Dortmund lőtte.
Köszi a választ!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 11., vasárnap 13:01

terry76 írta:Nos ,azért néznèk egy statisztikát,hogy amikor Pepe Varane ill Ramos Varane duó játszott mennyi gólt kapott a csapat?
Ramosszal 28-at, Pepéve 24-et. Illetve volt egy meccs, amikor mindhárman kezdők voltak, akkor 2 gólt kapott a csapat. Viszont azt hozzá kell tenni, hogy a Pepe-Varane 24 góljának majdnem a felét (10) a Dortmund lőtte.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 11., vasárnap 12:40

morientes írta:
Azt hittem ez megtörtént a Valencia meccs utan...na de jobb későn, mint soha.
Nem is az a legnagyobb baj hogy nem passzol...mert mindig nem kell.Hanem az,hogy ha már nem passzol,ne bassza el a kihagyhatatlant,pláne kétszer egymás után.
Egy top játékosnak kell hogy legyen önbizalma,nincs is azzal baj,csak akkor rúgja már be azt a kurva ziccert.
Egyetértek. CR-en látszik, hogy ő valamikor sok munkát fektetett bele a ziccerek kihasználásába, mert gyakorlatilag a tizenhatos bármely pontjáról szinte felnézés nélkül lő. Bale-nek is kellene ezt gyakorolnia, és akkor jobb lenne. Az egyébként Bale-lel kapcsolatban tetszik, hogy egyre többet keressük a fejét, és mintha ezt gyakorolná is edzésen. Szépen lassan azért egy CR-t megközelítő játékossá lehet formálni őt, csak az bele telik 1-2 évbe, addig azért sokkal jobban törekedhetne a kiszolgálásra.
Isco, Kroos tetszett, előbbi talán a meccs legjobbja is volt.
Pont ugyanígy láttam, ők voltak messze a legjobbak.
Nacho továbbra is meggyőző nekem, nem tudom miért nem lehet többet nyomatni.
Nálam ő lenne az első számú jhv csere.
CR meg úgy emlékszem tavaly ugyanilyen béna és görcsös volt az aranylabda átadás előtt.
Engem ő idegesített nagyon. Ezt a CR-t nem szeretem. Önző, görcsös, ideges... Ilyenkor netto emberhátrány, ha nem talál be. Hatalmas a kontraszt az őszi csapatot kiszolgáló CR és a tegnapi között. Nem értem az okát. Az aranylabda miatt meg ne görcsöljön, mert úgyis megkapja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 11., vasárnap 12:34

CS0ki írta:Egy rohadt áramszünet miatt csak most lestem meg a meccset. Nem volt rossz, bár ez az espanyol meglepően gyenge volt.

Isco, Kroos tetszett, előbbi talán a meccs legjobbja is volt.
Ideje volt már lőni egy szabadrúgás gólt, szép volt. Nem tűnt olyan szarnak bale, de hogy hogy képes egy hét alatt kétszer ugyanazt eljátszani...El sem hittem, komolyan. A hétfői után azt hittem, hogy még egy tizenegyest is lepasszolna inkább, de nem. Valaki írta, hogy CRnek sem kéne magyaráznia, mert ő se passzolná le az ilyet. És ez lehet így is van, de pont ezért nem kell két vezérbika egy ilyen csapatba, hanem CR alá oda kell tenni a Benzemákat. És akkor ilyen jellegű gond nincs.
Ha már a francia...jó lenne végre megtalálni azt a rohadt góllövő cipőt, mert kezd megint kínos lenni. mondjuk csütörtökön egy dupla jöhetne.
CR meg úgy emlékszem tavaly ugyanilyen béna és görcsös volt az aranylabda átadás előtt. Talán az atletico ellen már felszabadultan fog játszani.

Nacho továbbra is meggyőző nekem, nem tudom miért nem lehet többet nyomatni. Oké, hogy most nagyon kellett a győzelem, de Carlo elkezdhetne rotálni normálisan. Bár ha kiesik a kupából, akkor nagyon nem lesz rá szükség, lesz pihenő időnk...

Varane meg egyszerűen hihetetlen. Párszor már leírtam, de nála jobban senki nem érzi a lesreállítást, szerintem még soha nem ragadt be. A második féálidő elején volt is ebből egy vicces helyzet, amikor az espanyol focisták a jobb szélen variáltak, a iugratáskor varane már szépen kilépett, lesre állítva az illetőt, aztán nézett maga mögé, ahol Pepe meg Arbeloa persze bőven belógva, és az espanyolost játékban tartva pislogtak. Azt sajnálom, hogy a francia nem lép fel többször, mert ma is az egyik megindulásából lett a jó passz benzemának, aki csak kicsit adta hosszan bale felé, és a kapus elérte.
Varanet azért is lehet favorizálni - főleg Pepevel szemben -, mert remek támadásépítő passzai vannak és okosan tudja kihozni a labdát is. Ramosnál is jobb ebben szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 11., vasárnap 11:51

Azt hittem ez megtörtént a Valencia meccs utan...na de jobb későn, mint soha.
Nem is az a legnagyobb baj hogy nem passzol...mert mindig nem kell.Hanem az,hogy ha már nem passzol,ne bassza el a kihagyhatatlant,pláne kétszer egymás után.
Egy top játékosnak kell hogy legyen önbizalma,nincs is azzal baj,csak akkor rúgja már be azt a kurva ziccert.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 11., vasárnap 8:32

Carlo mondta:
Az önzetlenség fontos a Real Madridnál: “A Valencia elleni mérkőzés kapcsán az egész világ azt gondolta, hogy Bale lepasszolhatta volna a labdát. Meg fogjuk vizsgálni ezt az esetet, mert az önzetlenség fontos tényező nálunk, és ha önzőséget fedezünk fel, azt megszüntetjük”. Forrás: Madridom.hu

Azt hittem ez megtörtént a Valencia meccs utan...na de jobb későn, mint soha.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 11., vasárnap 0:38

Egy rohadt áramszünet miatt csak most lestem meg a meccset. Nem volt rossz, bár ez az espanyol meglepően gyenge volt.

Isco, Kroos tetszett, előbbi talán a meccs legjobbja is volt.
Ideje volt már lőni egy szabadrúgás gólt, szép volt. Nem tűnt olyan szarnak bale, de hogy hogy képes egy hét alatt kétszer ugyanazt eljátszani...El sem hittem, komolyan. A hétfői után azt hittem, hogy még egy tizenegyest is lepasszolna inkább, de nem. Valaki írta, hogy CRnek sem kéne magyaráznia, mert ő se passzolná le az ilyet. És ez lehet így is van, de pont ezért nem kell két vezérbika egy ilyen csapatba, hanem CR alá oda kell tenni a Benzemákat. És akkor ilyen jellegű gond nincs.
Ha már a francia...jó lenne végre megtalálni azt a rohadt góllövő cipőt, mert kezd megint kínos lenni. mondjuk csütörtökön egy dupla jöhetne.
CR meg úgy emlékszem tavaly ugyanilyen béna és görcsös volt az aranylabda átadás előtt. Talán az atletico ellen már felszabadultan fog játszani.

Nacho továbbra is meggyőző nekem, nem tudom miért nem lehet többet nyomatni. Oké, hogy most nagyon kellett a győzelem, de Carlo elkezdhetne rotálni normálisan. Bár ha kiesik a kupából, akkor nagyon nem lesz rá szükség, lesz pihenő időnk...

Varane meg egyszerűen hihetetlen. Párszor már leírtam, de nála jobban senki nem érzi a lesreállítást, szerintem még soha nem ragadt be. A második féálidő elején volt is ebből egy vicces helyzet, amikor az espanyol focisták a jobb szélen variáltak, a iugratáskor varane már szépen kilépett, lesre állítva az illetőt, aztán nézett maga mögé, ahol Pepe meg Arbeloa persze bőven belógva, és az espanyolost játékban tartva pislogtak. Azt sajnálom, hogy a francia nem lép fel többször, mert ma is az egyik megindulásából lett a jó passz benzemának, aki csak kicsit adta hosszan bale felé, és a kapus elérte.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 10., szombat 21:32

terry76 írta:Nos ,azért néznèk egy statisztikát,hogy amikor Pepe Varane ill Ramos Varane duó játszott mennyi gólt kapott a csapat?
passz, de kurva jó az avatarod :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. január 10., szombat 21:20

Nos ,azért néznèk egy statisztikát,hogy amikor Pepe Varane ill Ramos Varane duó játszott mennyi gólt kapott a csapat?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég