Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 7., szombat 18:47

Várható volt a vereség, mert Real taktikája nem tud érvényesülni az Atletico ellen. Az edzőnek egy új sablont, egy váratlan valamit kellett volna beilleszteni a játékba, amire az Atleti nincs felkészülve, de Ancelotti túl merev, és nem mer változtatni.
Szinte egész meccsen megfigyelhető volt, hogy az atleti 2. védelmi vonala mögött csak a csatársor tartózkodott, és néha Isco, így meg nem lehet áttörni a védelmi vonalat, mert a patkényok tiszta létszámfölényben voltak. Szerintem Carlo kipróbálhatott volna egy 4231-et (ebben a rendszerben a védekezés is jobb), vagy 433-at kroos-lucas-isco kp-val. A labdakihozataloknál nagyon hiányzott Ramos, a középpályáról meg Modric, de inkább a taktikával volt gond. Nem tudtak létszámfölényes szituációt kialakítani a támadóharmadban, nem tudtak a védelem mögé kerülni.
Kroos és Isco jól játszott, a többiek 0.
Bale: nem tudom miért van ennyire extrán ekézve, amikor semmivel sem volt rosszabb Cr-nél, Benzemánál, Khediránál, Coentraonál, Carvajalnál. Egyáltalán nem rajta ment el a meccs.
Iker: katasztrófa
Nacho: Hozta amit tud, nem volt rosszabb a többinél, de nem tudta a játékhoz azt a klasszist hozzátenni, amit Ramos tud. Ha Ramos játszik, valszeg nem 4-o lesz, hanem pl. 2-0.

Nem fog ezután a meccs után megváltozni a játékunk, nem lesz jobb, de rosszabb sem. Bárkit világon megtudunk verni, csak az Atletit nem.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 7., szombat 18:36

Toti írta:ja, lucas silva? látjunk majd real meccsen a pályán vajon?
(tudom, h ez nem az a meccs volt, felesleges is lett volna beállítani, de a sevilla ellen pl simán felkelett volna küldeni az utolsó 20 percre még 2-0nál) depor ellen, ha nem játszik bazdmeg akkor elokádom magam.
Ugyanezt mondtam. Egy teljesen felesleges, átlagos igazolás, aki semmit nem lendít a csapaton. Borítékolható volt, hogy nem kap szerepet nagyon, de akkor minek a 10 millió?? Ha annyira nagy spíler lenne, akkor már biztos kapott volna pár percet, de inkább Illara játszik. Tehermentesítésnek sem jó, mert erre tényleg van a Castillában is ember.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 7., szombat 18:35

Maga a játék és a játékosok hozzáállása is elfogadhatatlan volt!Persze nem kell ebből óriási következtetéseket levonni(oda a bajnokság,oda a BL stb), de szerintem az sem jó hozzáállás, hogy "jobb mint ha 1-0 lett volna","nem baj majd edzünk tovább","ez van lesz jobb is" stb!Basszus, azért nem a Betistől kaptak ki ennyire és így hanem az Atleticotól...Mint már többször írtam nem kötődöm annyira egy külföldi csapathoz sem, de azért ez után még nekem is ég a pofám!Így kimenni Real Madrid mezben, és ilyen eredményt produkálni elfogadhatatlan!Persze mindig is ott volt a játékosokban ez kicsit flegma,nagyképű hozzáállás de egy ilyen meccsen ez botrány!Ahogy az is, hogy x lejátszott Simeone féle Atletico ellen sem nagyon tud mit csinálni Ancelotti!CR meg kezdjen már magával valamit, értem, hogy ő is ember de szedje már össze magát!A következő pár meccs elég fontos lesz, legalábbis sok mindent le lehet majd vonni belőlük akár hosszabb távon is!
Micsoda nap a mai!(Arsenal,Madrid) :lol: :fpalm: És még majd a bunkó Zoli beszólogatásait is hallgathatom megint(jogosan)! :lol:

Az Atletico meg ma megérdemelten nyert, a meccs elején meglepően jól fociztak!(nekem alapból nincs túl nagy bajom velük mint a többségnek, amit ma a szurkolóik csináltak az nem semmi :agree: )

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 7., szombat 18:33

sztem ez megmagyarázhatatlan és vállalhatatlan. úgy egyénileg, mint taktikailag. a sok hiányzó sem lehet mentség, a lélektelen játékra.

carlo is nagyon benne van ebben, sőt.. kezd kiesni a keze közül a csapat.
de amit írtam tegnap (v tegnapelőtt) is, a következő hét nagyon fontos lesz, mert utána jön a bl. lesz 1 hetünk rendet tenni a fejekben, taktikában, mindenben. álljunk vissza 442re könyörgöm, balet meg hagyjuk már a büdös faszba.

ja, lucas silva? látjunk majd real meccsen a pályán vajon?
(tudom, h ez nem az a meccs volt, felesleges is lett volna beállítani, de a sevilla ellen pl simán felkelett volna küldeni az utolsó 20 percre még 2-0nál) depor ellen, ha nem játszik bazdmeg akkor elokádom magam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 7., szombat 18:31

Egy erőtlen , fáradt társaság voltunk ma, itt nem lehet kifogásokat keresni , hogy ki volt a leggyengébb , itt ma 11en mondtak csődöt , az Atm meg pont az ellenkezője nagyon jól játszottak , nem fognám ezt a vereséget a hiányzókra , mert ha Ramosék játszanak , ilyen hozzáállással akkor is kikapunk, lehet nem 4-0 ra csak 2-0 ra.. de ma erőtlen volt a csapat ..ilyenre nem is emlékszem, hogy helyzet nélkül hozunk le egy meccset, valamit ki kell találnia az Atletico ellen Ancelottinak, mert most úgy néz ki jobb csapat?! 3 szor annyit ér kb a keretünk 6 meccsből 4zakó 2 döntetlen .. ez a 4-0 meg vicc ez szégyen ez nem megengedett hiányzók ide vagy oda,, minden labdát az AtM szerzett meg hihetetlen mennyire a mumusunk lett a matrac brigád, a Barca meg lazán üti vágja őket .. vicc.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 7., szombat 18:29

miro írta:Nekünk nem volt semmi derbi hangulatunk,az Atletico meg szokásosan 120 fölött pörgött.
Így nem lehet..
Ez nagyon igaz... Azt lehetett mindenkin látni, hogy szarik bele az egészbe. Meg hát a szurkolás amit az Atleti kapott... Egyfert fent, meg néha lent. Ez van!

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 7., szombat 18:25

Nekünk nem volt semmi derbi hangulatunk,az Atletico meg szokásosan 120 fölött pörgött.
Így nem lehet..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. február 7., szombat 18:23

kiserik írta:Gondoltam, hogy ez kiveri majd a biztosítékot. Ahogy én láttam az első két gólig egy picit sem jött vissza, így a teljes bal középpályánkat egy szem Khedira "uralta" (aki mellesleg egyre jobban érzi magát az ellenfél 16-osánál), míg ugye CR mögött a jobb oldalon volt egy Isco Kroos páros. Ez a nem mindegy, hogy Bale-nek feladata a védekezés, de nem csinálja, míg CR-nek nem feladata a védekezés és nem is nagyon csinálja.
Konkrétan ezen a meccsen ott játszották meg a labdát ahol akarták, és mi az hogy CRnek nem feladata a védekezés? mér neki alanyi joga ácsorogni a másik 16osnánál 20 kicseszett milliót euróért évente? ezt te se hiszed el..
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. február 7., szombat 18:20

Ha kocsmában néztem volna ezt a meccset,
én eredetileg kocsmában akartam nézni, de menjen a bré már 4-kor kocsmába. lényeg hogy a sokkicikínai nézhette.pfejj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 7., szombat 18:18

MesQueUnClub írta:
kiserik írta:Bale: én eléggé az ő nyakába varrom a vereséget..
Ne is haragudj de ezt 11en baszták el és nem ő egyedül, rúgta volna hátba Saul-t ollózás közbe vagy mi? Hagyjuk már ezt a minden Bale hibája dolgot, szánalmas bűnbak keresés, nem azért lett 4-0 mert Bale nem védekezett..
Gondoltam, hogy ez kiveri majd a biztosítékot. Ahogy én láttam az első két gólig egy picit sem jött vissza, így a teljes bal középpályánkat egy szem Khedira "uralta" (aki mellesleg egyre jobban érzi magát az ellenfél 16-osánál), míg ugye CR mögött a jobb oldalon volt egy Isco Kroos páros. Ez a nem mindegy, hogy Bale-nek feladata a védekezés, de nem csinálja, míg CR-nek nem feladata a védekezés és nem is nagyon csinálja.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 7., szombat 18:18

Én meg azt mondom, hogy itt sokan nagyon hamar felejtenek. Az elmúlt meccseken megköszönhette az Atletico, hogy annyi lett amennyi. Hogy nem volt szerencsénk, hogy nekik bejött minden és, hogy a bíró partner volt. A mai viszont teljesen más volt, szórakoztak velünk, azt csináltak amit akartak. Ha 8-0, akkor se lehetne egy szavunk se, rohadt szánalmasak voltunk. És engem nem is a védelem aggaszt, mert oda visszatérnek. De, hogy egy Cristiano Ronaldo, akit háromszor válaszottak aranylabdásnak ne fusson, ugyanazokat a sablon sz..rokat tolja, ne tudjon egyet se passzolni, cselről már nem is beszélve, az dühít... és nem ez az első meccs, másfél hónapja ez van. Előtte is ez volt, de akkor bepasszolták neki, jöttek a tizenegyesek, fosta a gólokat. Addig nem lehetett szidni. A hozzáállása nulla, a csapathoz.. Nem érdekel, hogy hány rekordot dönt meg. Amíg nem volt hátrány a csapatnak addig vele voltam, szurkoltam neki. De ez tényleg semmi másról nem szól, mint magáról. Engem meg a Real Madrid érdekel.
És akkor a többi jómadárról nem is beszéltem. Bale ugyanez. Egy cselt nem tud megcsinálni. Hogy akarunk így védelmet megbontani? Benzema is tologatja, noszogatja a labdát, mint a kiscsapatok ellen, meg csínybe adja vissza az összeset. Ez bejön egy Almeria szintű csapat ellen, de a kőkemény Atmások úgy lépnek oda és veszik el, ahogy akarják.

Rohadt mérges vagyok, mert ha nem megy a játék, akkor vissza kell járni védekezni, futni, mint a veszett egerek. De ezek csak álltak elől és nézegettek. És nem érdekel, hogy ki az, Ronaldo, vagy akárki. Mindig a csapat az első.. De Perez szépen elintézte, hogy aki 80 milla fölött jött, az játszik, bármit is csinál...

Coentrárólól meg Khediráról már nem is merek szinte írni. Hogy kerülhettek erre a szintre? Előbbi fel se néz, rúgdos bele a labdába, emberbe, reklamál, mutogat mikor játékban van a labda.. Hát mi ez?? Ráadás olyan a feje, mintha felette fészkelnének a galambok.... Khedira.. És akkor sokan még azt mondják, hogy mi vagyunk a hülyék, mert hát valamit biztos tud, ha mindenkinél kezdő... a nagy ...... Látjuk amit látunk hétről hétre. Nem vagyunk vakok. Csak a testalkata miatt odateszik, mert majd ő rombol. Ahha.. Vagy csak egyszerűen tényleg megvannak az alvilági kapcsolatai, esetleg a nőjét kölcsönadogatja a megfelelő embereknek, de az is lehet, hogy a fizetésének az 50 százalékát az aktuális edző kapja, a másikat meg a szövetségi kapitány.

Isco - Illara csere. Most tényleg azért volt jó húzás, hogy ne négyet kapjunk, hanem csak hármat??? Hát csesszétek meg, becsületből is menni kellett volna azért az egy rohadt gólért.. Amúgy is megkaptuk a negyediket, Illara meg elég szépen odaadogatta nekik a labdát.

Jah, Casillas, persze védjük meg a mai után is. Leírjuk századszor, hogy egy kapusnak ki kell jönni a labdára, az ötösön belül az övé a labda, de nem, nem mozdul ki. Akár egy fadarabot is odatehettünk volna, egyik gólra sem mozdult.... Az első gólnál meg oda megy hozzá a labda, de még azt is megmagyarázzák, hogy nem az ő hibája. Azt egyértelműen lábbal ki kellett volna rúgni. Meg hogy csak Neuer védte volna.. Hogyne.

És nem kell egy ember nyakába varrni az egészet, nem is lehet, mert ótvar volt mindenki. Csak itt elvileg a világ legjobb játékosai vannak és az az elképesztő, hogy csak egy picit sem tudott egyik sem kiemelkedni, egy cselt megcsinálni, vagy esetleg egy helyzetet teremteni, de még egy véletlen jó helyre beadott labda sem jött össze....

Na, ennyit a meccsről, amúgy simán bajnokok leszünk :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2015. február 7., szombat 18:19-kor.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 18:17

ateeemadrid írta:kijön, hogy szűk a keret, illarra, khedira nem szint, padra sem elegek
de ez is Carlo hibája. Mint ha vmi zöldfülű edző lenne. De most külön az ő kérésére jött Silva, hát kiváncsi leszek mennyit fog játszani

eddig csak poénból Ödegároztam, de lassan télleg egy 16 éves taknyostól fogom várni a megváltást :lol: :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. február 7., szombat 18:16

Ez első félidőben emlékszik valaki olyanra,hogy 3 passzunk sikerült?

Ez valami botrány volt.

Itt az egész csapat leszerepelt....

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 7., szombat 18:16

ancelotti: "ez volt a legrosszabb meccse a csaptnak mióta itt vagyok. nincsenek kifogások, az atlético mindenben jobb volt. meg kell változtatnunk a hozzáállásunkat, ez egyértelmű, de nem szabad elfelejtenünk közben hogy még mindig mi vagyunk az elsők. bízom a játékosaimban, bár egyiküknek sem volt jó meccse.


ezt a meccset nem szabad elfelejtenünk, mert az egy hiba lenne. khedira kezdetése logikus döntés volt a mérkőzés előtt."

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 7., szombat 18:16

Nem kel Balezni,meg Ronaldozni.

Itt 11 ember katasztrófa volt.
Aki egy-egy játékosra ír egy 4:0-ás megalázást,annak nem való a csapatsport..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 7., szombat 18:14

Ancelotti: "What happened today is not normal. I have to try to fix this as soon as possible."

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. február 7., szombat 18:14

Bale: én eléggé az ő nyakába varrom a vereséget. Kicsit fölháborítónak tartom, hogy valakinek 2-0 -ás hátrányban jut eszébe, hogy védekezni is kellene. Valószínűleg félidőben le is bacta Carlo, de ilyen szinten ez nevetséges, úgy ahogy az egész faszi is az. Sajnálom Carlot, mert ezt a egydimenziós embert játszatnia kell. Egyértelműen semmi keresnivalója még a keretben sincs, nem hogy a kezdőben.
Bale ma sem ért egy fél kiflit sem, de azért a védekezéssel előjönni... CR mennyit védekezett ma? Nem Bale volt ma a leggyengébb.
But he is a good boy...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. február 7., szombat 18:12

nekem talán CR a legnagyobb csalódás, ez az idióta 3-0ás hátránynál áll a labdával a félpályán, lépeget fölötte feleslegesen, majd alibizik egyet hátra és sétál tovább. gusztustalan.
bale csak a szokásos, őt meg sem említem.

ja, egyébként megint szánalmas volt, hogy a 2 érinthetetlen nullajátékintelligenciás barátunkat pályán kellett hagyni, de benzemát, aki legalább próbált valamit csinálni lazán lehozta carlo. és behozta chicharitot, a fenevadat. :lol: :lol: pfff.

kijön, hogy szűk a keret, illarra, khedira nem szint, padra sem elegek, a castillába szerintem tucatjával rohangásznak ilyen játékosok minden évben. nacho habár képességekre szerintem nem vészes, látszik, hogy beszari, öngyilkosság ilyen meccsekre berakni. varane meg egyáltalán nem meggyőző mostanában.

azért ez a vereség durva volt, ez szánalmasabb volt, mint a Clasico, ott 1 jó csapattól kaptunk ki, most meg egy nyomorék favágóbrigádtól.

reméljük időben jött a pofon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2015. február 7., szombat 18:14-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. február 7., szombat 18:12

kiserik írta:Bale: én eléggé az ő nyakába varrom a vereséget..
Ne is haragudj de ezt 11en baszták el és nem ő egyedül, rúgta volna hátba Saul-t ollózás közbe vagy mi? Hagyjuk már ezt a minden Bale hibája dolgot, szánalmas bűnbak keresés, nem azért lett 4-0 mert Bale nem védekezett..
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. február 7., szombat 18:10

Hányinger volt ez a meccs. Carlot is jól kifogják kezdeni a meccs után, habár halkan megjegyzem, hogy jogosan, mert egy városi rangadót nem lehet így elbukni. Lassan most már Carlo is kitalálhatná az ellenszert az Atletico ellen, mert ez így kezd kínossá válni. Még az a szerencse, hogy a BL-ben megvertük ezt a csürhe bandát. Tudom, hogy most kb. mindenki Baleről fog beszélni és az emberünk valóban annyit ért ma, mint egy darab kavics, de azért a többiek teljesítménye is felháborító volt. Iker nevét nem véletlenül skandálták az Atletico drukkerei, a kapitányunk ismét remek teljesítménnyel rukkolt elő. CR is elgondolkodhatna már, mivel hetek óta gyenge és a csapat sokkal jobban tetszett amíg nem volt a pályán. De majd lehet sodorni a labdát a Getafe ellen, meg mutogatni a calma calmat. Az ilyen Khedira, Illara féle emberkékre inkább nem is térek ki. Jesét valaki nagyon menedzseli, pedig abszolút átlagos játékos. Ez ma két forintot nem ért. A hibát abban is látom, hogy Carlo abszolút nem rotál, mert lehet, hogy pl. Coentrao vagy Nacho nem rossz játékos, de ha hónapokig nem játszatja, akkor az ő hirtelen beállításukkal is annyit érünk, mint halott a csókkal. Chicarito meg egy gyenge játékos, de nagyon szánalmas, hogy 3 hónap alatt kb. 30 percet tudott a pályán tölteni, pedig voltak nagyon sima liba meccseink. Ezt Carlo bukta el.
But he is a good boy...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 181 regisztrált és 0 vendég