Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 10., szombat 20:27

Pfú, azért kezd felértékelődni, hogy CR, Ramos és Karim tudtak 11 méterről gólt lőni... Ennyi kihagyott tizije szerintem topcsapatnak kapott tizi arányában nincs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 10., szombat 20:26

Ma konkrétan mindenki hibátlan volt.
Vini balondor teljesítmény volt ma.

Kis pink gyereket meg mar majdnem sajnaltam.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2024. február 10., szombat 20:25

Bajnokcsapat. :sziv:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 10., szombat 20:25

Nincs tizenegyes lövőnk.

Hibátlan meccs, this is Real Madrid.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 20:28

Tegnap a Real szurkolok között balhé tört ki, majd verekedés. Grada Fans vs korábbi Sur-os csavok.
10 embert letartóztattak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 15:31

Realista24 írta: https://x.com/AntoGriezmann/status/1754 ... 90943?s=20

Vajon minek orul? A negyedik helynek?
Megvan:
Despite playing in La Liga for 14 years, Antoine Griezmann has never won the league.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. február 5., hétfő 15:28

Torquemada írta: Annyi jó van az egészben csak, hogy egy darabig nem kell velük játszani. Négyből egyszer sem tudtuk megverni őket, ilyen csapat nem sok van most a világon.
A BL-ben még találkozhatunk velük :mrgreen:

Amúgy meccs előtt simán aláírtam volna az 1-1-et, ezzel a védelemmel. Pech, most mi kaptunk egy remontadát.

Így is 2 pont előnyünk van, szombaton meg nyerni kell. Majdnem 1 hét pihi, sérültek remélhetőleg felépülnek addig, Csucsu is visszatér, jó lesz ez :coffee:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. február 5., hétfő 10:54

valaki magyarázza el nekem, hogy ha előnyszabályt alkalmaznak, és megy tovább a játék, akkor ha durva fault volt amit a bíró tovább intett, miért nincs az esetek 99%ban sárga lap?? és ezt szurkolói elfogultság nélkül kérdezem, mert ha a mi játékosunk lép oda keményen, de marad a labda az ellennél, akkor sincs később semmi (kivéve Tchouaméni)

tegnap is széttaposták Camat (?), de nálunk maradt a labda. utólag meg semmi szankció.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. február 5., hétfő 10:50

Lehet ezt csűrni-csavarni, meg elemezgetni. De a tény az, hogy ezt Ancelotti cseszte el a cseréivel. Tökéletesen ült a taktika, míg bele nem nyúlt a meccsbe. A sokat szidott Rodrigot sem kellett volna leszedje, Brahimot pláne. Nézzétek vissza az Atlético gólt. Mindenki középre tömörült, senki nem tudta, hogy ki váltson hova... Egy Ceballos nem fog úgy kiváltani a szélre védekezni, mint egy tényleges szélső. Ezzel lett elcseszve. Ami nem katasztrófa, mert fix, hogy bajnokok leszünk, csak azért bosszantó az ilyen hiba. :/
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2024. február 5., hétfő 10:50

Hétvégén elválik a majd búza az ocsútól. A bajnokság két legjobbja mérkőzik meg. Itt kell bizonyítani majd
Kikapunk :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. február 5., hétfő 10:43

Annyi jó van az egészben csak, hogy egy darabig nem kell velük játszani. Négyből egyszer sem tudtuk megverni őket, ilyen csapat nem sok van most a világon.

Vörös posztó vagyunk a szemükben, legalább úgy utálnak minket, mint a katalánok. Érthető is, 1-2 bL címtől megfosztottuk őket, hogy mást ne mondjak. Erre meg többet az életben nem lesz esélyük, ők is tudják. Remélem, grízman erre is vigyorgó emojikat fog dobni az interneten.
A megkeseredett és csalódott, kisebbrendűségi komplexusos matracosoknak (és ide sorolnám még Pellegrini aktuális csapatait is), a legfőbb céljuk annyi, hogy csak a Realt oda vissza. Minden másodlagos. A barca ellen nem szoktam látni az ihletett formát Simeonééknél.

Ők a mi keresztjeink most, mint a barcának volt az Espanyol. Kár, hogy kiestek, ugyanazt az erőn felüli teljesítményt hozták mindig, lehetőségeikhez mérten, mint a colchonerók velünk szemben.
Így lesz érdekes. Hétvégén elválik a majd búza az ocsútól. A bajnokság két legjobbja mérkőzik meg. Itt kell bizonyítani majd.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 5., hétfő 10:10

wZoLee7 írta:
ANDS írta:

Nekem a tegnapi döntetlen érdekes módon nem is fáj. Ahogy írod Te is, egy ilyen védelemmel benne volt.
De a Sevilla elleni döntetlen, meg a Betis elleni döntetlen, na azok nagyon fájtak. A Betis ellen ráadásul Alaba hibázott óriásit, szóval akkor papíron jobb volt a vedelem.

Vini padozott tegnap, Joselut meg beküldte Ancelotti a matrac ellen, a fórum minden kívánságát teljesítette, semmi nem jó? :D :D
A támadóknak eddig is nagyon sok helyzet kellett egy gólhoz. Az egyetlen gólt Brahim szerezte, de nem kis mázli is kellett hozza, hogy visszapattanjon elé a labda. Kidolgozott helyzetnek nem nevezném.
Az várható volt, hogy a matrac ellen jóval kevesebb lesz a helyzet.
de mi a logika abban hogy az egyetlen csatárodat akkor küldöd be amikor már nem akarunk támadni? Mi tegnap tudtuk h szar a védelem és akár az ívelések 70-80%-ka potenciális gólhelyzet nekik, erre edzői döntés alapján feladtunk minden támadást, gyors emberek hiányában a kontrákat és a meccs végére a széleket is.
A végén Carlo teljesen a saját hatása alá került, szerintem elcserélte magát. Az jogos volt, hogy leszedte Rodryt, mert nagy meccse nem volt, Józsi beküldése sem hülyeség, mert általában be szokott jönni, jót szokott tenni a csapatnak, hogy van elöl a végén egy erős center, de hogy mit akart játszatni egy
Joselu
Ceba-Modric-Fede
Cama-Kroos sorral, arra kíváncsi lennék.

@ANDS: az x nem feltétlen volt benne. Hogy kapunk egyet? Az benne volt. De pont ezért fáj az x, mert lehetett volna sima is..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 5., hétfő 10:03

ANDS írta:
raul 4 ever írta: Nem nem elővéve a védelmet (meg a fél középpályát?) az utolsó perces egyenlítés miatt, de nekem is inkább az baxsza a csőröm, hogy nem 3-0-nál kaptuk ezt a nyomoronc gólt. volt 2 -de minimum másfél- ajtó ablak helyzet.. Azért ott is volna mit kapirgálni, hogy Rodry mire gondolt, meg Brahim is lehetett volna nyugodtabb, ahelyett, hogy 0-ból akarta ballal a hosszút, be is nézhetett volna középre a tök üres csapattársa felé...

Az, hogy kapunk egy ilyen csöves gólt, egy ilyen védelemmel, szerintem benne volt..

Atesz kérlek ezért ne regelj vissza, hogy te megmondtad, de most pl. Belli szája is többet járt szerintem, mint kellett volna.. Vagy inkább azok a látványos szenvedések voltak zavaróak.. Nem volt Vini, hozta helyette :mrgreen: (de mondom atesz, maradj magadnak, nem kell megmondanod, bl döntőig nyugodjál.. :kalapos: )
Nekem a tegnapi döntetlen érdekes módon nem is fáj. Ahogy írod Te is, egy ilyen védelemmel benne volt.
De a Sevilla elleni döntetlen, meg a Betis elleni döntetlen, na azok nagyon fájtak. A Betis ellen ráadásul Alaba hibázott óriásit, szóval akkor papíron jobb volt a vedelem.

Vini padozott tegnap, Joselut meg beküldte Ancelotti a matrac ellen, a fórum minden kívánságát teljesítette, semmi nem jó? :D :D
A támadóknak eddig is nagyon sok helyzet kellett egy gólhoz. Az egyetlen gólt Brahim szerezte, de nem kis mázli is kellett hozza, hogy visszapattanjon elé a labda. Kidolgozott helyzetnek nem nevezném.
Az várható volt, hogy a matrac ellen jóval kevesebb lesz a helyzet.
de mi a logika abban hogy az egyetlen csatárodat akkor küldöd be amikor már nem akarunk támadni? Mi tegnap tudtuk h szar a védelem és akár az ívelések 70-80%-ka potenciális gólhelyzet nekik, erre edzői döntés alapján feladtunk minden támadást, gyors emberek hiányában a kontrákat és a meccs végére a széleket is.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2024. február 5., hétfő 8:34

Kerlon írta: Ja hat Ancelotti hibazott parat, de mire feladta a meccset addigra mar el kellett volna donteni vegleg. Utana mér gondolta, hogy nekunk nem kell tamadnunk fikarcnyit se azt nem tudom, foleg hogy levedte a lenduletet is... Ceballos helyett is inkabb rakta volna fel Frant, aki vigan elszaladt volna ketszer aztan Joselu fejet meg is talalta volna.

Ami tenyleg fajo, hogy ezt a fosadek matracot 4bol egyszer sem vertuk el 90 perc alatt. Ezen azert gondolkozhat Ancelotti.
Erről van szó, ilyen balek támadókkal ez van, nem tehet róla hogy képtelenek bármire is a kapu előtt. Habár lehet kellene gyakorolni ott az utolsó passzokat, helyezkedéseket, ez a fos Barca is megcsinálja az ilyeneket kicsi helyen, lásd Viktor Roki szombati gólját.

De az biztos, hogy ez a csapat egy elit támadóval brutális lesz, ha jön Mbappe simán fogja hozni a gól/meccs átlagot.

Idénre legyen meg a bajnokság, és akkor mindenki elégedett lehet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2024. február 5., hétfő 8:24

Ja hat Ancelotti hibazott parat, de mire feladta a meccset addigra mar el kellett volna donteni vegleg. Utana mér gondolta, hogy nekunk nem kell tamadnunk fikarcnyit se azt nem tudom, foleg hogy levedte a lenduletet is... Ceballos helyett is inkabb rakta volna fel Frant, aki vigan elszaladt volna ketszer aztan Joselu fejet meg is talalta volna.

Ami tenyleg fajo, hogy ezt a fosadek matracot 4bol egyszer sem vertuk el 90 perc alatt. Ezen azert gondolkozhat Ancelotti.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 5., hétfő 8:23

https://x.com/AntoGriezmann/status/1754 ... 90943?s=20

Vajon minek orul? A negyedik helynek?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2024. február 5., hétfő 8:08

Nem nem elővéve a védelmet (meg a fél középpályát?) az utolsó perces egyenlítés miatt, de nekem is inkább az baxsza a csőröm, hogy nem 3-0-nál kaptuk ezt a nyomoronc gólt. volt 2 -de minimum másfél- ajtó ablak helyzet.. Azért ott is volna mit kapirgálni, hogy Rodry mire gondolt, meg Brahim is lehetett volna nyugodtabb, ahelyett, hogy 0-ból akarta ballal a hosszút, be is nézhetett volna középre a tök üres csapattársa felé...

Az, hogy kapunk egy ilyen csöves gólt, egy ilyen védelemmel, szerintem benne volt..

Atesz kérlek ezért ne regelj vissza, hogy te megmondtad, de most pl. Belli szája is többet járt szerintem, mint kellett volna.. Vagy inkább azok a látványos szenvedések voltak zavaróak.. Nem volt Vini, hozta helyette :mrgreen: (de mondom atesz, maradj magadnak, nem kell megmondanod, bl döntőig nyugodjál.. :kalapos: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. február 5., hétfő 7:40

Amúgy szerintem tegnap csak 3 darab 11-est nem kapott meg a csapat. :lol:
A spori gondolom be volt szarva aztán azért nem mert egyet sem befújni már a második félidőben.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 5., hétfő 0:47

Kurvára felbaszott de azért a siralomház hangulat nem szükséges. Jó meccset hoztunk sztem, 3-0 helyett dobtunk el 2 pontot, pech volt meg Ancelotti túl olasz.

Pedig még Simeone a kedvünkre is tett hogy a 60.percben lehozta Moratát és beküldte Depayt. Veszélytelenek voltak egyedül Mendyben volt reményük, villantott is párat, az a Ronaldinhós mozdulat amivel ziccerbe hozta őket Griezmann sarkazása elött pl. Kár hogy nem csak vállal kell játékba avatkoznia hanem lábbal is.

Valverde eszméletlen milyen kontrákat indított az a tempó nagyon beteg. Hihetetlen hogy nem tudtuk lezárni. Rodrygo, Brahim. LV 100%-os be nem fújt 11-esét meg se említem, gondolom erről is beszélnek majd a retró rádióban.

Rodrygo nem értem miért jobb oldalon volt a meccs nagy részében, ahol szar. Na mindegy jövő héten Gironát szerintem ütjük viszonylag simán, ők nem tudnak védekezni az meg nekünk feküdni fog.

Cama térde megsérült, viszont Rüdi, Vini és Tchouameni is ott lesz jövő hétvégén azt írják.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2024. február 4., vasárnap 23:54

Yazid írta: A girona csak hab a tortán.

Egy hónapon belül:
Girona
Lipcse
Vallecano
Sevilla
Valencia
Lipcse
Celta
Ez 7/7.

Amúgy a bajnoki sorsolásunk jóval jobb, mint a Gironaé.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég