Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 28., szerda 10:11

ziro4vr írta: Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Az eleje csalóka volt, nekünk estek, többen vannak és jobb fizikai állapotban, de aztán kiegyenlített lett a játék.

Szerintem a CKM-en fog múlni, ha jobb állapotban lesznek és Marcelot kivéve nagyobb lesz a taktikai fegyelem és stabilitás, akkor meg tudjuk fogni őket és valahogy továbbcsusszanunk. Jelenleg TBO a legjobb, a támadóik nagyrészt vakon vannak, 1 gólt meg bekotrunk bármikor még tán kettőt is.

Másik oldalon Kanténak jár a respekt, ilyen önazonos játékost én még nem láttam, nagyon tudja hogy mennyit ér és miben jó, semmi hősködés.
Áll. Mendy és Ramos is lehetnek már szombaton.. A kapitány kezdhet a bajnokin, Mendy meg kóstoljon max bele, de ha megoldható a visszavágóra legyen a legjobb állapotban, szegény Marcelo helyett.

Igen, mint mindig, a CMK-n áll/bukik kb. a csapat, ezért is kéne mindháromnak pihenni hétvégén. (Blanco-Ase-Isco csak lehozza az Osa ellen..)

Nem voltunk szerintem am. taktikailag fegyelmezetlenek, Marcelo már nem létező sebessége akkora fék volt, egy pillanat alatt szétestünk, Azpi-nak csak ki kellett mennie a vonal mellé és máris felborult a csapat. Egyértelműen hiba volt megengedni a Marci-Azpi párharcot..
ZZ sztem okosan rakott 3 védőt a CMK mögé, de sajna mivel Marci miatt áll. szétestünk, át tudtak szaladni.
Szerintem 1 kezem is kevés volna megszámolni, hányszor volt olyan, hogy Marcelo akkor ért vissza, mire lement a visszajátszás..
Nem bántom, mert imádom, csak már nem kéne játszatni (egy BL elődöntőben).
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 28., szerda 10:04

Berti írta:
Szerintem meg pont, hogy a 352 volt a logikus kezdésnek, ami tökéletesen működött volna, ha Marcelo nem lett volna minusz ember. Átvészeltük míg pályán volt 1-1el és én már ennek is örülök.
Visszavágóra ha jön Mendy és Valverde, nyugodtan fogok leülni. Csak ne sérüljön le senki addig..
Nekem ugy tunt hogy ebben a felallasban nagyon szellos a vedelem, es pikk pakk bejatszottak a 16osra a labdat, mindenki futott hatra. Sztem nagyon fent volt a vedekezes es sok melysegi labdaval probalkoztak, es ennek tobbszor majdnem megittuk a levet. Kozeppalyas vedekezes se nagyon mukodott, foleg az elso felidoben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 28., szerda 9:56

ziro4vr írta: Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Az eleje csalóka volt, nekünk estek, többen vannak és jobb fizikai állapotban, de aztán kiegyenlített lett a játék.

Szerintem a CKM-en fog múlni, ha jobb állapotban lesznek és Marcelot kivéve nagyobb lesz a taktikai fegyelem és stabilitás, akkor meg tudjuk fogni őket és valahogy továbbcsusszanunk. Jelenleg TBO a legjobb, a támadóik nagyrészt vakon vannak, 1 gólt meg bekotrunk bármikor még tán kettőt is.

Másik oldalon Kanténak jár a respekt, ilyen önazonos játékost én még nem láttam, nagyon tudja hogy mennyit ér és miben jó, semmi hősködés.
Hja, Kante volt patika, őt ki kell vennie Valverdének a visszavágón. Szívem szerint írnám, hogy Case álljon rá, de szimpatikus Kanté fiam, nem kívánok neki rosszat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. április 28., szerda 9:54

Alapvetően a felállással nem volt gond, Marcelo volt a fő gond. Netto emberhátrány, olyan volt mint amikor valaki felmegy az autópályára és szembe megy a többiekkel. Tilos játszatni a visszavágón, remélem ezt ZZ beismeri, ha nem, én akkor venném őt elő.

Az eleje csalóka volt, nekünk estek, többen vannak és jobb fizikai állapotban, de aztán kiegyenlített lett a játék.

Szerintem a CKM-en fog múlni, ha jobb állapotban lesznek és Marcelot kivéve nagyobb lesz a taktikai fegyelem és stabilitás, akkor meg tudjuk fogni őket és valahogy továbbcsusszanunk. Jelenleg TBO a legjobb, a támadóik nagyrészt vakon vannak, 1 gólt meg bekotrunk bármikor még tán kettőt is.

Másik oldalon Kanténak jár a respekt, ilyen önazonos játékost én még nem láttam, nagyon tudja hogy mennyit ér és miben jó, semmi hősködés.
Nem illik.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2021. április 28., szerda 9:52

Ramost nem eroltetnem. Januar kozepe ota jatszott 2x60 percet marciusban es ennyi. Militao, Nacho parost nem bontanam meg, legfeljebb akkor, ha nincs Carvajal vagy Mendy.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. április 28., szerda 9:46

Földön kell járni, a lehetőségekhez képest egyáltalán nem volt tragédia a tegnapi. Nekem csak Marcelo volt zavaró. Min. 2 éve mondjuk, de harmadik nekifutásra már tényleg el kéne tőle búcsúzni. Bármelyik átlag La Liga balhátvéd használhatóbb lenne a keretben.

A gól után szerencsére elhagytuk a 3 védős rendszert, mert nem működött tökéletesen, nem érezték a területeket. Tibónak jönnek a bravúrok. KAK előtt le a kalappal.

A cseréink olyanok, amilyenek. Más nem volt. A jövő hétig még javulhat a helyzet. Fede, Mendy, SR4 visszatérése sokat dobna a lehetőségeken + Hazard is futhatna egy 30 percet a hétvégén. Hadd közeledjen az üzemi hőmérséklethez. Én is dobálom hambis poénokat, de a passzjáték ég és föld, amikor beáll, látszik a minőség.

Carvajal perceivel vigyázni, kell, nem biztos, hogy egész meccsre számolnék vele a hétvégén.

Nincs ez még lefutva.

VAMOS!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. április 28., szerda 9:40

Csak a második félidőt láttam, de tartom, hogy a szakadó eső nem kedvezett nekünk.

Mondjuk semmi sem, mert láthatóan mindenki fáradt volt, sérülésből jött vissza.

Ami zavart, hogy inkább a Chelsea kontrollálta a meccset, pedig inkább mi szoktuk meghatározni a játék ritmusát. Ha lesz erő kicsit jobban letámadgatni, akkor meg fogjuk zavarni a Chelseat.

Az biztos, hogy jól felkészültek, a bal szélt nagyon lezárták, jobb oldalon pedig nem is nagyon akartunk próbálkozni.

Ez már olyan, mint a Rocky V.
Csak az kérdés mennyi erő van még bennünk?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. április 28., szerda 9:32

Hetvegen kiderul mit is akarunk. Ha a ckm tolja hetvegen akkor ez nagyon nehez lesz. Ott tartunk, hogy Kroos es Modric nem birnak menni. Casemiro jatszik 10 esben aminek az az eredmenye hogy semmi kp s vedekezesunk nincs.
A masik a vedelem bal oldala. Tolja hatvegen Nacho, alljon be Mendy es majd a visszavagon kezdjen. Benzemat sem eroltetnem hetvegen be a kezdobe, vagy ha kezd akkor eredmenytol fuggetlenul 50-60 kozott lecserelnem. Megint ott tartunk, hogy 2 fronton akarunk jok lenni fel csapattal, pedig siman lehetne rotalni, nyilvan szarabb minoseggel de ez van.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 28., szerda 9:11

ateeemadrid írta: Meccs közben írtam, hogy az 1 1et simán aláirnam, ZZ is látta, hogy ebben ma ennyi van. Nem rossz eredmény, továbbra is nyílt a párharc, visszavágóra reméljük visszatér pár ember.

Hétvégén full B csapatot nyomatnék, a CKM pihenje végig.

Aztán mehetne a tbo dani nacho militao mendy c k m hazard benz vini csapat, esetleg fede valaki helyett.
Control C, control V, én is pont így gondolom.
Amit még lent elkezdtek 1-2-en, hogy lehet nem így kellett volna kezdeni: szerintem sem. Vini M12 helyén, Ase meg Benz mellett. De ennek most már nincs jelentősége, Marcelo végig lyuk volt, de megúsztuk, de igazából ebben egy 1-1 volt, a mi szemszögünkből több nem.

Hétvégén kezdjen Odri, Chust, Park, Mariano, you name it, a többi meg pihenjen. A tegnapi meccset látva all in a BL-re, ahogy el vannak fogyva egyes emberek, ha tovább égetjük őket, tuti bukó mind2 fronton, így még kinézhet egy eredményes szezon..

Amúgy KAK..
1 veszélyes ember van a Realban elöl. 1, egy, uno, one.. De az az ember nem akármilyen.........
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2021. április 28., szerda 8:48

Meccs közben írtam, hogy az 1 1et simán aláirnam, ZZ is látta, hogy ebben ma ennyi van. Nem rossz eredmény, továbbra is nyílt a párharc, visszavágóra reméljük visszatér pár ember.

Hétvégén full B csapatot nyomatnék, a CKM pihenje végig.

Aztán mehetne a tbo dani nacho militao mendy c k m hazard benz vini csapat, esetleg fede valaki helyett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 28., szerda 7:29

Galacticos írta:
Kerlon írta: 1. en nem vartam
2. masra mutogatsz valtozatlanul
3. garantalom, hogy eleg sokan vagyunk ugy, hogy miattatok - akik ezt a remszar jatekost probaljatok beallitani jonak - meg jobban utaljuk
1. En nem neked cimeztem a hozzaszolasom! Pusztan beirtam hogy vartatok (tobbes szam, es akinek nem inge..) hazardot a bunszar(!!!) vini helyett es szinten nulla volt o is. Erre betamadsz hogy vini is szar volt!!! Ugyanezt irtam. :lol:
2 es 3as pont nem erdekel. Ahogy valaki irja hogy vinicius, a tobbi szo es betu tok mindegy, beirod hogy szar, buta felesleges es te utalod. Tudjuk, az egesz forum mar kivulrol.
Az, hogy teged nem erdekel meg engem nem erdekel. Tovabbra is a legnagyobb ervetek, hogy a masik is szar.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. április 28., szerda 7:29

Pad'em írta: Meccs előtt pont hoztam a hírt, hogy vacilál ZZ melyik legyen, 352 v 433. Én speciel a maira voksoltam, de 5 perc után látszott, hogy ez egy müködésképtelen káosz. Félidőben átkellett volna állni 433-ra, Marci le, Asensio fel, hát pár hete kukiztuk meg így a Poolt. Orosz rulett volt amit csinált ZZ, nem láttam benne logikát, védelmünk nem volt jobb így, támadásaink meg nem léteztek. Ha vált, sztem nyerhettünk volna ma. Mázli, hogy ez a Chelsea előrefelé szintén 0.

Hétvégén cseresor, aztán a visszavágón Mendyvel úgy gondolom meglesz.
Szerintem meg pont, hogy a 352 volt a logikus kezdésnek, ami tökéletesen működött volna, ha Marcelo nem lett volna minusz ember. Átvészeltük míg pályán volt 1-1el és én már ennek is örülök.
Visszavágóra ha jön Mendy és Valverde, nyugodtan fogok leülni. Csak ne sérüljön le senki addig..

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 28., szerda 6:53

Kerlon írta: 1. en nem vartam
2. masra mutogatsz valtozatlanul
3. garantalom, hogy eleg sokan vagyunk ugy, hogy miattatok - akik ezt a remszar jatekost probaljatok beallitani jonak - meg jobban utaljuk
1. En nem neked cimeztem a hozzaszolasom! Pusztan beirtam hogy vartatok (tobbes szam, es akinek nem inge..) hazardot a bunszar(!!!) vini helyett es szinten nulla volt o is. Erre betamadsz hogy vini is szar volt!!! Ugyanezt irtam. :lol:
2 es 3as pont nem erdekel. Ahogy valaki irja hogy vinicius, a tobbi szo es betu tok mindegy, beirod hogy szar, buta felesleges es te utalod. Tudjuk, az egesz forum mar kivulrol.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. április 28., szerda 6:36

Galacticos írta:
Kerlon írta:
gratulalok, hogy otvar Vino teljesitmenyere megint az a valasz, hogy mas is szar! ennyire korlatolt gondolkozast meg nem lattam komolyan. Az ember nem is jatszott fel ev alatt egy felidot. hozzateszem, hogy legalabb ertelmes elkepzeles latszott azon a ket passzan is

ZZ elszarta
jo ejt
Te olvasod is amit irok? Leirtam hogy bunszar volt vinicius. :lol: a szokasos szemelyeskedesed felett szokas szerint atsiklom en (is....)
Vartatok hazardot mint a messiast majd golt lo, volt csapata ellen megmutatja, erre irtam hogy ehhez kepest labdaval se talalkozott. Az meg h serult volt.. Azota az miota megvettuk kb :lol:
1. en nem vartam
2. masra mutogatsz valtozatlanul
3. garantalom, hogy eleg sokan vagyunk ugy, hogy miattatok - akik ezt a remszar jatekost probaljatok beallitani jonak - meg jobban utaljuk
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. április 28., szerda 1:52

Kerlon írta:
Galacticos írta: Nem rossz eredmeny.
Militao, courtois oriasi. Casemirot szoktassak le a sarkazgatasrol, mindenki hazardot varta a bunszar vini helyett. Hozta a lenduletet 20-25p alatt talan volt nala a labda 2x. .
Benzema nagy kiraly volt.

Ennyi hianyzoval, ilyen szezon vegen, jo ez. Meglehet ez meg.
gratulalok, hogy otvar Vino teljesitmenyere megint az a valasz, hogy mas is szar! ennyire korlatolt gondolkozast meg nem lattam komolyan. Az ember nem is jatszott fel ev alatt egy felidot. hozzateszem, hogy legalabb ertelmes elkepzeles latszott azon a ket passzan is

ZZ elszarta
jo ejt
Te olvasod is amit irok? Leirtam hogy bunszar volt vinicius. :lol: a szokasos szemelyeskedesed felett szokas szerint atsiklom en (is....)
Vartatok hazardot mint a messiast majd golt lo, volt csapata ellen megmutatja, erre irtam hogy ehhez kepest labdaval se talalkozott. Az meg h serult volt.. Azota az miota megvettuk kb :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. április 27., kedd 23:36

Mikor 4 perc utan Marcelo 3 vagy 4 elvesztett labdanal jart, mar ereztem hogy ez nem lesz konnyu. Az elso 20-25 percben osztalykulonbseg volt a ket csapat kozott, nagyon szenvedtunk, alig birtuk kihozni a labdat, mindenki ossze vissza jatszott, kicsit ugy ereztem, hogy senki nem tudja mi is a pontos feladata. A masodik felido mar kiegyenlitett volt, nagyon nem kellett izgulni, hogy barmelyik csapat golt lo. Az elso felidot latva elegedettek lehetunk az 1-1-el. A visszavago sem lesz konnyu, remelem legalabb Kroos es Modric pihenni fog hetvegen, nagyon kellene toluk az extra.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. április 27., kedd 23:34

Hianyzott belolunk a dinamika. Valverde, Mendy. Veluk meg Ramossal meglehet, csak ne dőljön ki senki. Hazard is tehetne hozzá mar valamit a meccsekhez.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 27., kedd 23:32

Pad'em írta: Meccs előtt pont hoztam a hírt, hogy vacilál ZZ melyik legyen, 352 v 433. Én speciel a maira voksoltam, de 5 perc után látszott, hogy ez egy müködésképtelen káosz. Félidőben átkellett volna állni 433-ra, Marci le, Asensio fel, hát pár hete kukiztuk meg így a Poolt. Orosz rulett volt amit csinált ZZ, nem láttam benne logikát, védelmünk nem volt jobb így, támadásaink meg nem léteztek. Ha vált, sztem nyerhettünk volna ma. Mázli, hogy ez a Chelsea előrefelé szintén 0.

Hétvégén cseresor, aztán a visszavágón Mendyvel úgy gondolom meglesz.
Csak ott mélységből indítgattunk, itt az idő miatt nem lehetett azt annyira kivitelezni, másrészt Tuchel jobban felkészült mint Klopp. Amúgy most nyilatkozta a német, hogy ő is 433-at várt.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. április 27., kedd 23:29

Meccs előtt pont hoztam a hírt, hogy vacilál ZZ melyik legyen, 352 v 433. Én speciel a maira voksoltam, de 5 perc után látszott, hogy ez egy müködésképtelen káosz. Félidőben átkellett volna állni 433-ra, Marci le, Asensio fel, hát pár hete kukiztuk meg így a Poolt. Orosz rulett volt amit csinált ZZ, nem láttam benne logikát, védelmünk nem volt jobb így, támadásaink meg nem léteztek. Ha vált, sztem nyerhettünk volna ma. Mázli, hogy ez a Chelsea előrefelé szintén 0.

Hétvégén cseresor, aztán a visszavágón Mendyvel úgy gondolom meglesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. április 27., kedd 23:02

Professore írta: Jó lenne leszállni a földre. A másodikban csak azért voltunk úgy ahogy jobbacskák mert a Chelsea látványosan visszaállt és próbált kontrázni. Nekik ez az X több mint jó. Egy pillanatig nem éreztem azt hogy irányítanak a meccset, vagy hogy 10 percig komoly nyomás alatt tudtuk volna őket tartani. Pressing 0 stb...
Lehet nyerünk Londonban de ahhoz kumma sokat kellene javuljon a játék és az erőnlét is. Na meg persze egy értelmes felállás is kellene nem egy ilyen nonszensz + Marci pad stb. Egyszóval bitang nehéz lesz.
BL döntő a tét. Mit gondoltál, könnyű lesz?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 250 regisztrált és 0 vendég