Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 23., vasárnap 17:14

Te vetted magadra,én nem írtam hogy neked szól. Annak szól akinek.....ha Te kritikát írtál,benne normális hangot,és értékelhető észrevételt,az remek hír.....egyel több,abból a kevésből aki meg nem. Na...azokra értendő. De nem érdekel,ki sértődik be és ki nem,én 1254x többször tehettem volna meg,amikor leszóltak ha írtam dolgokat,majd idővel ha visszajeleztem,még be is ugattak. 
Én ugyan nem sértődtem be,csak tettem egy észrevételt...Ha most ez gond,akkor elnézést.Ami meg a médiát illeti,igaz...a legtöbb embernek nem igazán van saját gondolata,mennek a tv,az újság,az internetes média után vagy...esetleg más emberek véleménye után...hát ez már csak ilyen.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 15:04

morientes írta:
Javaslom olvasd el újra amiket írtam. Az Kritika. Amit sokan megtettek az szimpla utálat. 
Amiket én írtam anno,(meg még 1-2 arc),az is KRITIKA volt,logikus,érvekkel felépített kritika,ami neked akkor úgy jött le hogy utálat.
De ne foglalkozz ezzel...majd kevesebbet írok róla,(semmit),ezentúl...hisz nyilván csak azt írom,amivel a média tömte tele a fejem,(nem szoktam olvasni a médiákat,idegesít),ami birkaként terelgeti a tudatlan,buta embereket abba az irányba,amit az megjelöl...

Te vetted magadra,én nem írtam hogy neked szól. Annak szól akinek.....ha Te kritikát írtál,benne normális hangot,és értékelhető észrevételt,az remek hír.....egyel több,abból a kevésből aki meg nem. Na...azokra értendő. De nem érdekel,ki sértődik be és ki nem,én 1254x többször tehettem volna meg,amikor leszóltak ha írtam dolgokat,majd idővel ha visszajeleztem,még be is ugattak.
Mindegy,ha Te úgy gondolod nem tartozol bele,biztos úgy is van,én egy szóval sem mondtam. Viszont sokan vannak akik meg igen.
..és igen,ha tetszik pár embernek ha nem,a média tereli a gondolatokat és a véleményeket,és nem is egy nagy dolog belátni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 23., vasárnap 12:52

Javaslom olvasd el újra amiket írtam. Az Kritika. Amit sokan megtettek az szimpla utálat. 
Amiket én írtam anno,(meg még 1-2 arc),az is KRITIKA volt,logikus,érvekkel felépített kritika,ami neked akkor úgy jött le hogy utálat.
De ne foglalkozz ezzel...majd kevesebbet írok róla,(semmit),ezentúl...hisz nyilván csak azt írom,amivel a média tömte tele a fejem,(nem szoktam olvasni a médiákat,idegesít),ami birkaként terelgeti a tudatlan,buta embereket abba az irányba,amit az megjelöl...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 23., vasárnap 12:40

Javaslom olvasd el újra amiket írtam. Az Kritika. Amit sokan megtettek az szimpla utálat.

De mindegy. ne foglalkozz ezzel.

A lényeg a baxakodás. Mint mindig. Én meg meghagyom ezt másnak.....inkább egyre kevesebbet írok
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 23., vasárnap 12:23

Nem akarom szidni,megtették itt már elegen,hiszen sokan utálják mint a 3 hetes vizihullát,pedig remek focista
Ja értem...ha te fogalmazol meg kritikát vele szemben,az úgy rendben van.Ha más mondja el kb ugyan azt,az utálja mint a 3 hetes vizihullát... :)

A meccsről...ha jól emlékszem 5-1 et diagnosztizáltam,hát így is 4 volt közte...robogunk mint egy szupervonat.Meg lesz ez a liga,nagyon vszinű...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 22., szombat 21:48

Hát ez megvolt.

A pálya iszonyatosan keskeny volt,szerintem vagy 6-8 méterrel kisebb széltében,eddig a 3 kp.ás ki tudott húzódni oldalra üresbe,most a nézőkkel tudott max kezet rázni ha ellépett oldalra 3-4 métert. Brutál....nagyon nem fekszik ez nekünk,hiszen a mi játékunkhoz kifejezetten kell oldal nyitás,szélességi mozgás.

Nekem ellenben Farkassal nem tetszett Carvajal,mivel elsősorban ő védő,így előre hiába volt remek,hátul több olyan rossz mozdulata,helyezkedése,ütemhibája volt,ami sok volt,ez sok volt egy meccsre,lehet nem volt eléggé koncentrált.
Pepe mind 60 meccsből 56x,most is szinte hiba nélkül,több megelőzés,blokk,jó ütemű fejes.
Ramos,rosszul kezdett,több rossz ütemválasztás,érett is a sárga,jogos is volt....ilyenkor szokott előremenni,benyújtani a számlát,de ott is tévesztett,nem jött össze a gól....a cseréje jogos volt.
Marcelo,örülök,mert előre játékban sokat fejlődött,sajnos közel két évig nagyon visszaesett,most úgy gondolom,megy visszafelé.....nagyon kellene a régi váratlan,mindenhová betörő marcelo.
Kroos,preciz.
ISco,ez nem volt az ő meccse,szerintem ez túl mély neki,túl kötött ez a feladatkör,sokat kell oldalra figyelni,többet kell a védekező pozicióra figyelni,zárni a szélt,ami energiát és figyelmet követel,és ez nem az ő asztala.
James,sokat melózik,egyre jobban veszi fel a ritmust,én bízok benne hogy tud még fejlődni,szükséges lenne,illetve többet kellene próbálkoznia egyénibe,megvan a képessége,pl lövések.
Bale,nulla. Ezt nem tudom hová tenni,keveset van játékban,keveset mozog,alig veszi fel a poziciókat,lassan özili magasságokban az ember,90 percből képes 10et lehozni játékban,80at meg csellengőben. Ez elfogadhatatlan.
Amikor idekerült,én védtem talán a legjobban,ismerve a tudását,erényeit,hát pont az egyik olyan fő erénye mondott csődöt,amiért mondhatom,hogy kedvelem,a mindenen átmenő akaratát.....hát ez hol van? A buzihaja alatt? Nevetséges.
Nem akarom szidni,megtették itt már elegen,hiszen sokan utálják mint a 3 hetes vizihullát,pedig remek focista,sőt,iszonyat erős egyéniség,több meccsét is láttam,nagyon erős jellemű,erőszakos,eredményes alak,de ez amit itt csinál,az felháborít,ez kb 30%a a tudásának.
Benzema,feladatszegény volt ma,a szűk pálya lehetett a fő oka,nem volt helye,ha volt is,húsdaráló volt,hátrébb vontabb volna vagy 7-10 méterrel......
CR,3 hónap alatt 20 gól? Ezzel régebben majdnem gólkirályok voltak támadók a ligában. :agree: :agree: elképesztő....és az ami még szembetűnő,hogy mennyire elment idén a CSAPAT felé,sokkal többet tesz a társakért,persze KELL hogy benne legyen az a mindenkit elnyomó önakarat,mert ő attól az ami,de idén,lenyugodott,tisztult....igazából folyamatosan tisztult a focija.....fejlődött. Nagyon nagy forma.

FN meg finomba nyomja le a realt a közvetitéseiben,ez annyira lejön. Durva. Képes két egyforma szituból nagy különbséget csinálni,simán "vezeti" a buta pórnépet.

Modriccal sem lett volna jobb,de ez nem jelenti azt hogy nem fog az apró iszonyatosan hiányozni,nagyon fog.....nagyon.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 22., szombat 20:03

Remy írta:Real Madrid 46 lőtt gól.
Barca 25 lőtt gól.

Na, ez a nem mindegy! Úristen! Most semmi nagyképűségből, de ilyen erődemonstráció után ezt a bajnokságot mi csak elbukhatjuk. Látszik, hogy most mindenki felett vagyunk a bajnokságban.

Hogy is volt... szeptemberben már buktuk a bajnoki címet? :lol:
A ligát behúzzuk,lesznek botlások de elnézve az erőviszonyokat sanszos ,hogy a Barca jóval többet fog botlani.Nagyon brutál amit lenyomunk, ez is egy lötyögős meccs volt és 0-4...

Olyan nyugodt vagyok mostanában a meccseinken...Néha várok egy bekapott gólt,hogy kicsit izgulni kelljen. :mrgreen:

33+bl elődöntő(minimum) és akkor elégedett vagyok, de persze triplázzunk mert mérne :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 22., szombat 19:59

James lecserélése után kevésbé éreztem dinamikusnak a támadásainkat, nálam kiemelkedett a mezőnyből, ahogyan Carvajal is nagyot játszott.

Isco is bizonyította hogy megéri a pénzét. Tetszett, amikor a 89. percben eladta egy rossz csellel a labdát, gyorsan lefaultolta az ellenfelet, majd visszahúzott a helyére.
___Samy___ írta:de gondolom azért játszott végig, mert a legutóbbi válogatott meccsen csak egy pár percet kapott
Végigjátszotta azt a meccset is.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 22., szombat 19:58

carlettoooo :lol: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. november 22., szombat 19:57

tetszettek a cserék, és az a leginkább, hogy khedira még ilyenkor sem juthat szóhoz
viszont ami nem tetszett az az, hogy kroos végig játszotta a meccset, ha ő lesérül, akkor tényleg nagyon nagy bajba kerülünk
de gondolom azért játszott végig, mert a legutóbbi válogatott meccsen csak egy pár percet kapott

mom: pepe
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 22., szombat 19:55

Real Madrid 46 lőtt gól.
Barca 25 lőtt gól.

Na, ez a nem mindegy! Úristen! Most semmi nagyképűségből, de ilyen erődemonstráció után ezt a bajnokságot mi csak elbukhatjuk. Látszik, hogy most mindenki felett vagyunk a bajnokságban.

Hogy is volt... szeptemberben már buktuk a bajnoki címet? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 11., kedd 14:16

R.M.C.F írta:A győzelem a legfőbb szempont.....mindig is az volt, az is marad.
S ha ehhez még szép,látványos játék is társul,az maga a non+ultra... :) ( Real Madrid 2014)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 11., kedd 6:31

A győzelem a legfőbb szempont.....mindig is az volt, az is marad.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 10., hétfő 22:30

Én ezzel nem teljesen értek egyet. Nem csak a szép foci, de a siker is vonzza a nézőket...sőt a klubhűség is. Azért ezen a legmagasabb szinten nem mindegyik játszik hudeszép focit, sőt némelyik még csak nem is eredményes. De a név: pl ott a Liverpool vagy a United, szopni járnak csak a meccsekre mégis mindig tömve van a stadion. Vagy úgy gondoljátok, hogy ha Magyarországon valaki építene egy bekkelős egynullás csapatot, aki BL főtáblára kerülne nem lenne tele mindig a stadion boldog boldogtalannal? Dehogynem.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 10., hétfő 22:23

Így van, ez az emberek számára még mindig szórakozási lehetőség. És ha törik, ha szakad, akkor is a látványos játék miatt - azért, hogy szórakozzanak - mennek majd ki az emberek a meccsekre és ülnek majd le a tv elé továbbra is.
Ööö, én nem ezt mondtam. Sőt, nem is igazán értek ezzel így egyet. Én csak arról beszéltem, hogy továbbra is a szórakoztatás a cél, erről szól a foci. Az, hogy ez milyen módon valósul meg, az már más kérdés. Nem feltétlenül van ahhoz szükség szép játékra. Az angol másodosztályba is kijár 20 ezer ember nézni, ahogy nulla technikával aprítják egymást a játékosok, és jól szórakoznak a nézők. Nagyon sok embernek elég csak a győzelem is, tökmindegy milyen módon. Aztán lehet, hogy egy idő után annyira leegyszerűsödik a játék, hogy megcsappan a népszerűsége, és szépen elkezd hanyatlani az egész foci, és mindenki nascart fogja bámulni, vagy a krikettet. Ettől még nagyon messze vagyunk, a közeljövőben valszeg nem is lesz ilyen probléma, most még inkább felfutóban van a dolog, ázsiában és amerikában is.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 10., hétfő 21:35

CS0ki írta:Szerinted miből van a pénz? Valaki ossza az 1-0-ás győzelemre az x milliót? Szart, a szurkolókból. Ha a szurkolók nem néznék a meccseket, nem mennének ki a stadionba, nem vennének sálakat meg mezeket meg nem tudom miket, akkor mibőlé lenne a pénz?
Sosem nézte még annyi ember a focit, minht most, sosem költöttek el annyi pénzt mezekre, sosem pengettek ki olyan belépőjegy árakat, mint most. A közönség rohadt jól szórakozik. Te is, én is. Különben nem társalognak ilyenekről egy fórumon.
Így van, ez az emberek számára még mindig szórakozási lehetőség. És ha törik, ha szakad, akkor is a látványos játék miatt - azért, hogy szórakozzanak - mennek majd ki az emberek a meccsekre és ülnek majd le a tv elé továbbra is. Az tényleg egy dolog, hogy egyre jobban kezd kihegyeződni a játék arra, hogy ki bírja jobban fizikálisan a 90 percet, de ennyi erővel akkor hozzuk vissza a gladiátorküzdelmeket, aztán oda kimehet mindenki, aki azt akarja élvezni, hogy néhány ember robot módjára küzd egymással. Én is azt látom, amit RMCF írt, hogy egyre több lesz a szürke eminenciás, a zongoracipelő, de akkor is lesznek olyan játékosok, akik a triblis focit fogják játszani - még akkor is, ha brutális fizikumuk lesz (mint Cristiano például) -, és az emberek pont miattuk fogják imádni továbbra is a futballt, kimenni a meccsekre, utazni a csapattal, illetve leülni a tv elé hétvégente.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 10., hétfő 15:19

miro írta:
Bale másfél éve van itt, de a fejlődésnek semmi jelét nem mutatja eddig. Alapvető technikai hiányosságai vannak, amire láthatóan szarik magasról, mert majd kompenzál a gyorsaságával.
Nem olyan stílusú,az alapvető technikai hiányosság kicsit erős,mert azért úgy nehéz elérni a Real Madridba,de persze,gyengébb,nála nem lesznek extra cselek,hanem amiről előbb írtam,amit tud,azt fogja használni,abban bízhat.
Gyorsaság,erő,lövés,akaraterő.
Neki agyban vannak gondok,ott csúszott meg,és az utóbbit elvesztette ezzel.
Most lazára veszi teljesen a figurát,és csak az alapot teszi meg,viszont ahhoz hogy ő hasznára legyen a csapatnak meg kell szakadnia,mert fog kelleni majd megint egy Bartra féle gól,amikor az ellenfélt rákényszeríti arra hogy föladja,és ebből lőjön gólt.
Csak ehhez megint 120-on kell pörögnie.
Hozzá teszem nálam ez nem abban fog megnyilvánulni hogy Carvajal mellett védekezik.
A poen az, hogy lenyegeben te magad is beismered hogy jelenleg gondjai vannak (elso kiemelt resz), amiert mi teljesen jogosan fikazzuk is. Mint ahogy te is leirtad hogy ahhoz hogy hasznara legyen a csapatnak, meg kell szakadnia a palyan. En nyar ota varom hogy megszakadjon a palyan, hogy elso sorban a csapat es nem a sajat erdekeit tartsa szem elott. Nem varom el tole hogy driblizzen egesz meccsen vagy hogy a f.szan porgesse a labdat, mint ahogy azt se hogy gyonyoru osszjatekokban vegyen reszt, azt viszont igen hogy ha az edzo azt mondja neki hogy vedekezz, az vedekezni is fog.
Es hiaba jossz most poenkodni ezzel a vedekezeses dologgal (mint ahogy tetted meccs utan is), eveken keresztul azert is voltunk sikertelenek, mert az elol levok basztak visszazarni, letamadni, stb.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 14:17

Ezt egy kicsit lesarkítottad.
Talán Bale szombati jó(?) játékában több a realitás,mint az hogy Messi top 3-ba lesz benne.
Kicsit hülye példa volt,de Én értem.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 14:05

heccsat írta:
Realista24 írta:lyenkor mérvadó a goal.com meg a marca meg minden, sőt, ha aranylabda top3 lenne, akkor az is korrekt szavazás lenne, bezzeg, ha Messi ott van akkor hozzánemértő, nulla, bulvár oldalak.
igen, de a te véleményed az, és jogod van érte leszidni másokat, ha nem egyezik a tieddel?
Én ezeket a szavazásokat és oldalakat sosem tartom mérvadónak, ellentétben veletek. Ideje lenne túllépned a személyes utálaton, ami irányomba árad felőled. Egyszerűbb lenne az élet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 10., hétfő 14:05

Azzal hogy látod,ösztönöz arra hogy esetleg Te is kimenj.+a média,reklámok hatalmas benyomást tesznek Rád is,Rám is,mindenkire a tudtunk nélkül.
Én speciel jobban szórakoztam a régebbi meccseken,mint most,de ezzel lehet csak én vagyok így.
Persze, bővültek a lehetőségek, de ugyanígy a konkurencia is, az egyszeri néző most már akármit nézhet, bármilyen sportot illetve egyéb szórakozási lehetőséget elér. De az emebrek továbbra is nézik a focit, szórakoznak rajta. Ha nem így lenne, nem néznék, szépen eltünnének a bevételek, nem lenne mire üzletet építeni.

És most nem szórakozol a meccseken meg a körítésen? Ez egy szórakozási forma, amiért így vagy úgy, fizetsz a végén. Majd ha nem lesz szórakozás elég embernek, akkor majd vagy változtatnak rajta, vagy lehúzzák a rólót a csapatok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég