Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 10., hétfő 14:02

Realista24 írta:lyenkor mérvadó a goal.com meg a marca meg minden, sőt, ha aranylabda top3 lenne, akkor az is korrekt szavazás lenne, bezzeg, ha Messi ott van akkor hozzánemértő, nulla, bulvár oldalak.
igen, de a te véleményed az, és jogod van érte leszidni másokat, ha nem egyezik a tieddel?
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 14:00

Ilyenkor mérvadó a goal.com meg a marca meg minden, sőt, ha aranylabda top3 lenne, akkor az is korrekt szavazás lenne, bezzeg, ha Messi ott van akkor hozzánemértő, nulla, bulvár oldalak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 10., hétfő 13:58

Sőt, ezentúl játszhatnák a focit szépségre, gól helyett gólpasszra, stb.
Nem dehogy...ezentúl úgy kellene,hogy,mint a kézilabdában,körbeadogatnák a 16-ost,aztán valaki bevállalná...passzív játék,jöhet az ellenfél...és töröljük el a lest.Minek az...és akkor esne 10-20 gól,mindenki boldog...az emberek meg kiválóan szórakoznak...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. november 10., hétfő 13:55

miro írta:Mi a fene,nem látták hogy nem védekezett?
biztos nem, de a marca sem, mert szerintük is ő volt a legjobb a támadó 3asból (ezen az egy ominózus meccsen) :mrgreen:
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 13:48

CS0ki írta:Szerinted miből van a pénz? Valaki ossza az 1-0-ás győzelemre az x milliót? Szart, a szurkolókból. Ha a szurkolók nem néznék a meccseket, nem mennének ki a stadionba, nem vennének sálakat meg mezeket meg nem tudom miket, akkor mibőlé lenne a pénz?
Sosem nézte még annyi ember a focit, minht most, sosem költöttek el annyi pénzt mezekre, sosem pengettek ki olyan belépőjegy árakat, mint most. A közönség rohadt jól szórakozik. Te is, én is. Különben nem társalognak ilyenekről egy fórumon.
Na várj.
Régebben korlátozva voltak,lehetőség sem volt arra hogy megnézz egy meccset.
Most meg van 4 adó,ami péntektől-vasárnapig nyomja a meccseket.
Azzal hogy látod,ösztönöz arra hogy esetleg Te is kimenj.+a média,reklámok hatalmas benyomást tesznek Rád is,Rám is,mindenkire a tudtunk nélkül.
Én speciel jobban szórakoztam a régebbi meccseken,mint most,de ezzel lehet csak én vagyok így.
http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ID=HP_TS_1

bale a goal hétvégi csapatában.
Mi a fene,nem látták hogy nem védekezett? :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 10., hétfő 13:45

http://www.goal.com/en/news/1717/editor ... ID=HP_TS_1

bale a goal hétvégi csapatában.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 10., hétfő 13:41

miro írta:Egy Mourinho,vagy Simeone felfogású edző nem szabadna hogy megéljen a futballból,mert ez annak a megszégyenítése,viszont mivel belőlük valakik kurva nagyot profitálnak,ezért már ők is elitek.
Szarnak arra hogy mit gondolnak a szurkolok.
Van siker,van pénz.
Ennyi a lényeg.
Sőt, ezentúl játszhatnák a focit szépségre, gól helyett gólpasszra, stb.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 10., hétfő 13:23

Nekünk igen,szórakozás kéne hogy legyen,de hidd el ott nem így gondolkoznak,akkora pénz mozgás van benne,hogy hatalmas a bukás veszélye.
Egy két elszúrt év,és pillanatok alatt le fő a kávé.Nézd meg az Olasz futballt.
Egy Mourinho,vagy Simeone felfogású edző nem szabadna hogy megéljen a futballból,mert ez annak a megszégyenítése,viszont mivel belőlük valakik kurva nagyot profitálnak,ezért már ők is elitek.
Szarnak arra hogy mit gondolnak a szurkolok.
Van siker,van pénz.
Ennyi a lényeg.
Szerinted miből van a pénz? Valaki ossza az 1-0-ás győzelemre az x milliót? Szart, a szurkolókból. Ha a szurkolók nem néznék a meccseket, nem mennének ki a stadionba, nem vennének sálakat meg mezeket meg nem tudom miket, akkor mibőlé lenne a pénz?
Sosem nézte még annyi ember a focit, minht most, sosem költöttek el annyi pénzt mezekre, sosem pengettek ki olyan belépőjegy árakat, mint most. A közönség rohadt jól szórakozik. Te is, én is. Különben nem társalognak ilyenekről egy fórumon.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 10., hétfő 13:15

Brazil válogatott meglehet nézni,milyen szépen épült le az elmúlt években.
Pont amiatt,hogy feladták azokat a stílusjegyeket,ami jellemezte őket.Addig amíg ilyen tucat Oscarok irányítanak egy ilyen válogatottat,amíg Fredzsik meg Zsok a centerek,amíg félcédulás Daviliuzok rohangálnak ott,Hulkról már nem is beszélve,aki inkább néz ki erőemelőnek mint futballistának,na meg amíg Dunga félék ülnek a padon,addig nem lesz ott újabb VB cím...
Persze nem a brazilok hibája csak...az európai piac megköveteli,hogy ilyen futballistákat termeljen ki brazília.Nem kellenek már művészek,annak vége.A pénz meg nagy úr...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 10., hétfő 13:11

miro írta: A legjobb példa erre a Német válogatott ....

Viszont ezzel az egyéniségeket megölik,mert nem azt fogják kérni éveken belül,nem lesznek Ronaldinhok,Ronaldok,Pelék,Zidane-ok,mert rájöttek hogy 11 ugyanolyan szintű játékos lehet hogy szürkébb,de könnyebben összerakható.
Régen ez a Müller kb a német ötöd osztályban lehetett volna futballista.
Azért a németeknél csak "kitenyésztettek" egy Kroost, Gündogant, Reust, Götzét stb, akik nem a robot kategóriába sorolandók szerintem.. Müller féle csatárok meg mindig is voltak, Inzaghi se tudott semmi mást, csak gólt lőni, mégis elismert csatár volt a Zidane, Dinho, Ronaldo féle korszakban is.

Lehet, hogy alakul a foci, és lehet, hogy nehezebb lesz tündökölni egyénileg, de azért a zsenifaktort nem lehet kiölni szerintem. Manapság is azok a top játékosok, akik képesek valami extrára a "sima" mezőnymunka mellett, nem a Pedro-Khedira félék, akiket az edző tehet bárhova, elvégzik az utasításokat, de semmi egyéb. Khedira is jól működik a Német válogatottban, de 11 Khedirával semmire nem mennének, pedig könnyebben össze lehetne rakni a csapatot. Kellenek ugyanúgy a zsenik is a fociba, és kelleni is fognak, maximum jobban meg kell dolgozniuk majd a sikerért.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 13:10

CS0ki írta:
Ezért a foci már nem szórakozás,hanem üzlet.
Hogyne lenne szórakozás! (bár a szórakoztatás ide a jó szó.) A foci továbbra is egy cirkusz, ami mindig is volt, mint az x-faktor szombat este a tévében. Csak több mögötte az üzlet
Nekünk igen,szórakozás kéne hogy legyen,de hidd el ott nem így gondolkoznak,akkora pénz mozgás van benne,hogy hatalmas a bukás veszélye.
Egy két elszúrt év,és pillanatok alatt le fő a kávé.Nézd meg az Olasz futballt.
Egy Mourinho,vagy Simeone felfogású edző nem szabadna hogy megéljen a futballból,mert ez annak a megszégyenítése,viszont mivel belőlük valakik kurva nagyot profitálnak,ezért már ők is elitek.
Szarnak arra hogy mit gondolnak a szurkolok.
Van siker,van pénz.
Ennyi a lényeg.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 10., hétfő 13:04

Ezért a foci már nem szórakozás,hanem üzlet.
Hogyne lenne szórakozás! (bár a szórakoztatás ide a jó szó.) A foci továbbra is egy cirkusz, ami mindig is volt, mint az x-faktor szombat este a tévében. Csak több mögötte az üzlet

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 10., hétfő 12:58

Az egyéniségek kihalása is oké....igen,ez lehet,de azért egy dolgot mindig vegyünk számba: Az EMBER.
Ez pedig egy örökké fejlődő,mindig jobb és jobb lény....azok akik ma zsenik,és kevesebben vannak,lesznek még,hisz lesznek mindig különbek.....majd meglátjuk miben és hogyan.

De lesznek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 12:48

Nem olyan stílusú,az alapvető technikai hiányosság kicsit erős,
Nem tudom, nálam az, hogy valaki ennyire egy lábas, az alapvető hiányosság.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 12:46

R.M.C.F írta:

majd valamelyik nap írok egy hosszabb lélegzetvételű véleményt erről az egészről, hogy miért is megy kifelé ez a stílus,mitől kerül hátrányba stb...... persze csak "szerintem".
Kiegészítem azt amit írtam,igazából erre is kicsit válaszolva,megelőzve.
Most már jönnek az egységes akadémiák mindenhol,legyen ez Dél-Amerika,Európa,Ázsia.
A futballisták már nem az "utcán" tanulnak futballozni.
A legjobb példa erre a Német válogatott,egység,ugyanolyan képzést kapnak,van egy jó pár féle séma amit begyakoroltatnak velük,hogy azt meccs szituációkban pontosan tudják csinálni.
Egy kibaszott jól működő gépezet.

Ezzel a mentális problémákat is kiküszöbölik,mert biztosak lesznek abban amit csinálnak,hogy jól tudják.
Ide jön a plusz,a kondíció.A sebesség,az erőnlét maximumon lesz,mint a gépeknél.
Viszont ezzel az egyéniségeket megölik,mert nem azt fogják kérni éveken belül,nem lesznek Ronaldinhok,Ronaldok,Pelék,Zidane-ok,mert rájöttek hogy 11 ugyanolyan szintű játékos lehet hogy szürkébb,de könnyebben összerakható.
Régen ez a Müller kb a német ötöd osztályban lehetett volna futballista.

Ez mind a pénz miatt,azt tegyük hozzá.
Ezért a foci már nem szórakozás,hanem üzlet.
Szarnak rá hogy kicsit fújjlnak a nézők mert unalmas amit csinálnak,de ha nyernek címeket,úgy is mindenki befogja.
Én is imádtam a régebbi focit,de már nem az az egésznek a lényege hogy szép legyen,hanem hogy eredményes.

A mostani Real tényleg nagy kincs,mert most sok kreatív játékos van,de kell egy DM vagy egy Bale,akik 15x neki futnak a kapufának,aztán utána a hátukról bepattan.

Realista,ütöttem Benzemát,mert neki nem 2 hónapja volt gyenge,hanem 2 éve.
De ha már...Én voltam olyan hülye hogy ütöttem,és elakartam küldeni,majd nektek lett igazatok,most miért csináljátok ezt ti?
Értem amúgy amiről beszélsz.
Bale másfél éve van itt, de a fejlődésnek semmi jelét nem mutatja eddig. Alapvető technikai hiányosságai vannak, amire láthatóan szarik magasról, mert majd kompenzál a gyorsaságával.
Nem olyan stílusú,az alapvető technikai hiányosság kicsit erős,mert azért úgy nehéz elérni a Real Madridba,de persze,gyengébb,nála nem lesznek extra cselek,hanem amiről előbb írtam,amit tud,azt fogja használni,abban bízhat.
Gyorsaság,erő,lövés,akaraterő.
Neki agyban vannak gondok,ott csúszott meg,és az utóbbit elvesztette ezzel.
Most lazára veszi teljesen a figurát,és csak az alapot teszi meg,viszont ahhoz hogy ő hasznára legyen a csapatnak meg kell szakadnia,mert fog kelleni majd megint egy Bartra féle gól,amikor az ellenfélt rákényszeríti arra hogy föladja,és ebből lőjön gólt.
Csak ehhez megint 120-on kell pörögnie.
Hozzá teszem nálam ez nem abban fog megnyilvánulni hogy Carvajal mellett védekezik.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 12:33

Érdekes olvasni a gondolataidat miro, főleg, hogy miket műveltél korábban Benzemával (ha már őt emlegeted), de menjünk bele pár példába.
Akkor is lesznek rossz passzai,meg be lelehet kötni majd egy-két dologba,és mivel őt Gareth Bale-nek hívják és 90 milla volt,ezért ütve lesz.
Ha Benzema gólt rúgott, nem volt játékban. Ha játékban volt, nem rúgott gólt. Pérez kedvence, szopja a fas.át. Mindig volt valami gond vele.
Jöjjön Reus,Lucasmore,bárki csak ő ne játsszon.
Karim helyett jöjjön Falcao, Cavani (akinél nem számított, hogy 8-10 meccsen nem rúgott gólt, de még csak nem is játszott jól), játsszon inkább Morata. Mindegy, csak a pedofil ne.
Abban igaza volt RMCF-nek hogy pl Benzema aki rengetegszer iszonyúan gyenge volt,mindig kapta a mentő öveket,hogy majd beszél ez vele,nem tetszik neki h van verseny helyzet,és megkapta a 65. lehetőségét is,amivel "végre" él.
Bale is rengetegszer iszonyú gyenge, mégis alapkezdő státusza van, véded orrba szájba. Majd rendes előszezon után belejön, majd ekkor, majd akkor...majd ő übereli Cét, átveszi a helyét...meg aranylabda.
Tegyük hozzá hogy amikor csak egy kicsit is jól játszott,már jött az Európa legjobb csatára,Spanyol bajnokság legjobb támadója duma,aztán utána 10 meccsig abból élt hogy de hiába gyenge,láttuk hogy tud ő is jól játszani.
Bale is a kupadöntős góljából él május óta... :roll: Mert a BL-t továbbra sem ő hozta nekünk.

Remélem érted mire akarok kilyukadni.
Bale másfél éve van itt, de a fejlődésnek semmi jelét nem mutatja eddig. Alapvető technikai hiányosságai vannak, amire láthatóan szarik magasról, mert majd kompenzál a gyorsaságával. Azokon kéne dolgozni, nem a Mr.Olimpia címre hajtani, meg Cét majmolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 10., hétfő 12:27

(emlékszem én arra, mikor papnak hazudtad magad :lol:
Azért bíztam benne hogy leesik, hogy az vicc volt. :lol: :lol:


majd valamelyik nap írok egy hosszabb lélegzetvételű véleményt erről az egészről, hogy miért is megy kifelé ez a stílus,mitől kerül hátrányba stb...... persze csak "szerintem".
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 12:20

realistahuni írta:Mindegy ennek soha nem lesz vége, max akkor ha tavasszal döntő meccseken gólokat lő...
Akkor sem.
Akkor is lesznek rossz passzai,meg be lelehet kötni majd egy-két dologba,és mivel őt Gareth Bale-nek hívják és 90 milla volt,ezért ütve lesz.
Jöjjön Reus,Lucasmore,bárki csak ő ne játsszon.
Aztán kiszednek egy másik embert akit lehet ütni.
(Már látom hogy James lesz.)
Abban igaza volt RMCF-nek hogy pl Benzema aki rengetegszer iszonyúan gyenge volt,mindig kapta a mentő öveket,hogy majd beszél ez vele,nem tetszik neki h van verseny helyzet,és megkapta a 65. lehetőségét is,amivel "végre" él.
Tegyük hozzá hogy amikor csak egy kicsit is jól játszott,már jött az Európa legjobb csatára,Spanyol bajnokság legjobb támadója duma,aztán utána 10 meccsig abból élt hogy de hiába gyenge,láttuk hogy tud ő is jól játszani.

Isco a másik példája,mivel spanyol,fiatal,technikás,és tehetséges,ezért őt muszáj volt 1 éven keresztül nyomni itt,hogy miért nem játszik már.A madridizmus ki van éhezve egy Spanyol tehetségre.
De nagyon örülök hogy jól játszik,Benzema is és Isco,remélhetőleg kezdők is lesznek.

A robotoló foci is jön be,ezt aki megakarja érteni megérti,aki nem majd észreveszi.
Brazil válogatott meglehet nézni,milyen szépen épült le az elmúlt években.
Földobtok 10 nevet hogy de van még okos focista,persze van,csak tized annyi.
A zseni fogalomról meg ne is beszéljünk,ki fog halni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. november 10., hétfő 12:18

R.M.C.F írta:Sajnálnám ha ez indulatot szít...meg voltam róla győződve,hogy hasznos és jó vélemény,sokan magukra vagy másokra ismernek.
Engem a te véleményed ritkán szokott zavarni. Egyre ritkábban mész át szélsőségesbe (emlékszem én arra, mikor papnak hazudtad magad :lol: ), és ha van fejlődés, nekem az már elég. A mostani hozzászólásoddal is is csak annyi volt a bajom, hogy felbátorítottad Matt009-et :mrgreen:
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 10., hétfő 12:10

Realista24 írta:
.a legnagyobb,hogy pont az van,amit RMCF írt..
Egyáltalán nem az van. Két csoportra osztotta a szurkolókat, de saját magát egy harmadikba rakta...itt megdől az egész.

Igazából nem a drukkereket osztottam két csoportra,max rosszul fogalmaztam,vagy rosszul értették, a megítélését egy egy ilyen játékosnak, mint bale,vagy benzema,isco stb...magamat nem egy harmadik csoportba sorolom,hanem olyannak tartom amit írtam. nyilván ezt majd vitatják,tegyék.....nem nagy dolog.


A nevek,amiket felsoroltam sem fontosak,nem bale-ről,benzemáról szólt ez a mese...hanem általánosságban véve a szurkoló rossz és valótlan megítéléséről akartam mutatni egy sajátos (sokak által ellenszenves,és nem megfelelő) véleményt.

Sajnálnám ha ez indulatot szít...meg voltam róla győződve,hogy hasznos és jó vélemény,sokan magukra vagy másokra ismernek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég