Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 9., vasárnap 11:51

Kicsit szelsőséges ez a vita. Mind a két félnek van igaza, de vannak túlzások is szerintem

Bale nem volt tegnap jó, de nem is lógott ki a csapatból. Én egy hatost adnék neki
Az utóbbi meccseihez képest szerintem javult. Nekem úgy tűnik mintha vékonyabb lenne, mint egy hónappal ezelőtt. Nem olyan lassú és darabosabb, mint volt
Ez amit ma nyújtott hosszú távon kevés lesz, de igazából rajta múlik a sorsa. Ha észhez tér, elkezd melózni és védekezni akkor nagy erősség lesz. Ha nem akkor hiába jönnek a gólok, gpasszok kevés lesz

Aki tegnap gyenge volt az James és Navas
Főleg Navas, aki nagy csalódás volt számomra

Amúgy tegnap Isco se volt jó. Nem hiszem, hogy a hiánya és Bale miatt lett volna ez gyengébb meccs az utóbbiakhoz képest

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 9., vasárnap 11:49

Komolyan mondom nagyon funny ez a vita. Erre csak az ismert mémet lehet idetolni: Win, Lose or Tie, Madridistas allways cry!

Nyertünk 5-1-re, feltöröljük a padlót mindenkivel, akivel szembekerülünk, akár Bale-lel, akár Iscoval, erre itt olyan vita megy, mint az ínséges időkben Higu-Benzema vita fénykorában.

Nekem is meg van a véleményem, az Isco pártiak felé húz a szívem, mert szerintem is látványosabbak és stabilabbak vagyunk Iscoval, James is jobb jobb oldalon, mint a baloson. Bale nélkül gyakorlatilag mindenki a neki ideális poszton játszik, míg Bale-nek nem fekszik a jkp, és Jamesnek meg a bkp, szóval nettóban gyengébbek vagyunk Bale-lel, viszont Bale-lel sokkal gyorsabbak a kontráink, több a gyilkos ösztön a csapatban. Előnyök, hátrányok vannak mindkét esetben, de ha Bale ráfanyalodna a védekezésre, Isco meg kiszorítaná Jamest, akkor talán még erősebbek lennénk. Sok a variációs lehetőség, szóval nyugalom. Én nem a támadósor miatt aggódok, mert a Bale-James párossal is agyon tudunk verni bárkit. Én a Kroos-Modric párost féltem, mert mindketten létszükség a focihoz, amit játsszuk. Ők a kulcsemberek, meg CR. A többiek hiányát megoldjuk.

Apropó Kroos. Megrúgta az első gólját Madridban, azt kell, hogy mondjam, hogy olyan gól volt, amely őt tökéletesen jellemzi: pontos, precíz, eszes, elegáns, klasszis gól. Adott mellette egy gólpasszt, és kiváló játékot mutatott. Abszolút MOM.

CR-hez meg annyit, hogy most olyan játékért van szidva, amilyet az elmúlt 4 évben mutatott, és amiért én azt mondtam, hogy a góljai ellenére nem érdemel aranylabdát. Csak ponterős játéka volt éveken keresztül, azon kívül meg rossz volt nézni. Most az utóbbi 2 hónapban láttuk, hogy mit tud akkor, ha tényleg jól játszik. Na az, az a CR volt, aki aranylabdát érdemel, én ezt vártam, ezért voltam, vagyok vele szigorú. Végre CR bemutatja, hogy miről is beszéltem. Csak hát ma is volt 2 gólpassza, egy gólja, meg Bale gólja előtt ő adta a kulcspasszt Kroosnak. Ezen kívül abszolút nem játszott jól, de 4 gólt is ő hozott össze. Bárcsak mindig ilyen szarul játszana. Ennek ellenére Kroos a MOM, mert az egész meccset figyelembe véve ő játszott a legjobban, nem CR.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 9., vasárnap 11:46

Realista24 írta:Ma eddig csak mironak irtam :D
Tudtam hogy bírsz te engem.... :mrgreen:

Jól van én abbahagyom,jók vagyunk az a lényeg.
Van variációs lehetőség,és ez még jobb.

El is húzok egy jó vasárnapi ebédre.Jóétvágyat Mindenkinek! :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 11:42

Ma eddig csak mironak irtam :D

Amugy az a baj a Balet vedokkel, hogy egyenekben gondolkodnak, nem csapatszinten.
Egyénileg lehet Bale jobb, ha formában van, lehet.
De hogy abba a Madridba nem illik bele, amit mi szeretnénk, az is biztos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 11:40

Hagyjuk már miro... te olyan vagy, hogy 90 perc alatt van egy jó lövése, akkor már jó volt, R24 meg olyan, hogyha egyszer belebotlik, akkor már a legnagyobb szar...


Abban meg nem értek egyet, hogy Jamessel a jobb oldalon nem szebb a játék. Nála folyik a labda, Bale dajkálja. Ráadásul a kolumbiai nem csak ível, hanem remekül teszi kicsibe is...

R24: tudlak, de hasonlókat írtam le és elég úgy jött le, hogy nekem is szólt a mondandód, első sorban leírtam kicsit kisarkítva a helyzetet...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 11:37

Kerlon.
Tegnap persze hogy szar volt Ce önmagához képest. Miro is megerősíti. Pedig gol es golpassz kerult melle. Ilyenkor nem szamit az eredményesség, gyenge volt.

Balenel rugott egy golt, meg volt egy jo lövése, nem szamit mas, csak az eredményesség.
Tudsz követni?

Balenel a hiba a védekezés hiánya es a rossz megoldások zöme volt tegnap.

Erdekes hogy James ellen beszéltek, megis gyönyörűen játszottunk vele a Barca es a Pool ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 9., vasárnap 11:33

Kerlon írta:Teljesen a ló két oldalán ültök, Isti se véletlen szólt rátok.
Héj-héj.
Én azért ugrottam föl,mert páran megint csak értékelhetetlennek minősítették a tegnapi után Bale-t.
Azért mert egy ilyen óriási csapat ellen nem védekezett eleget.
Aztán fölhoztam a Bayern-t,ahol a világ egyik legjobb balszéle ellen volt ő,meg Carvajal,és arra csak azt kaptam hogy egy meccs.
Ez a röhejes.Nem volt rossz,tegnap,sőt.Nekem tetszett,támadta a kaput,gólt lőtt,adott egy szép labdát Roninak,szabadrúgás,lövés stb,ezt már leírtam miért.
Bár ugye az is kiderült hogy ezek nem tesznek hozzá a játékhoz.
numberone1 írta:Jamessel is csak eredmenyes foci van. Nala sem dominal a szepseg, o is csak ivelget, mint DM tette.
+1,itt aki szép focit hozott az még mindig Isco,és nem James.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 9., vasárnap 11:23

Realista24 írta:
Mit választanál inkább?
Eredményes és szép focit vagy eredményes és szar focit?
Jamessel is csak eredmenyes foci van. Nala sem dominal a szepseg, o is csak ivelget, mint DM tette.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 11:21

Realista24 írta:Ket golpassz es gol=CR gyenge.
Egy gol Bale mellett= jo volt.
Bírja meg valaki követni?
Nem azért, de kezded itt elveszteni a fonalat a nagy Bale utálatodban... Egész eddig arról papoltál, hogy statisztika stb. vs. pályán mutatott teljesítmény. Most akkor döntsd el melyik oldalra állsz, mert tegnap CR borzalmas volt a jó statisztikája mellett is. Adott egy gólpasszt, amit rá akart lőni, de eltörte, adott egy gólpasszt, amit belecselezett és csínybe visszatette( most kitudja, hogy látta-e Kroost vagy csak hátra bökte, mert volt már olyan, hogy ott senki nem volt) meg a kb. 10 lövéséből egyet bevédtek neki.


Komolyan nem értelek, mert leírtam, hogy bár védekezésben tényleg kevés volt a walesi, de a hónapos kihagyás ellenére nem volt ő annyira rossz, mint amekkora vitát generáltatok miroval. Teljesen a ló két oldalán ültök, Isti se véletlen szólt rátok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 9., vasárnap 11:19

Ha minden papírforma szerint alakul, idén 2 nagyon fontos meccsünk lesz.A két ellenfél pedig a Bayern és a Chelsea.ki kit játszatna ezeken a meccseken?Mert én a Bayern ellen tuti Balet nyomatnám,Chelsea ellen lehet Isco lenne hasznosabb.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 9., vasárnap 11:17

miro írta:James is alibi volt,meg is kapta a szar osztályzatot..
a gyönyörű gólpasszáért :lol: Az ilyenek eléggé lehúzzák az osztályzatot. Mint az öngól meg a piros
___Samy___ írta:mondjuk az egy kicsit erős tulzás, hogy csak bale játéka változatja meg a többiekét is, és miatta nem ellenállhatatlan a játék, de közrejátszik benne
egy az, hogy az ő szerepeltetésével james visszakerült a bal oldalra, ahol totál alibi, és jobban kijönnek a gyengeségei
a másik meg, hogy a védekezésbeli lustaságával borul az egész középpálya egyensúlya, miatta kell tolódni, és miatta nem lesz meg a kettős védelmi vonal megfelelő létszáma, legalábbis idáig úgy néz ki
ehelyett jobban támadja a kaput abban a pozícióban, mint kellene, és többet egyénieskedik


meg azért, mert kb hasznavehetetlen az olyan labdázgatásokban, amik az utóbbi hetekben voltak. Ő ezt nem érzi ösztönösen, hogy mikor kicsiben megy a játék akkor hova kell helyezkedni, milyen ütemben, ha megkapja hogyan folytassa, és a többi

neki az a játéka hogy megkapja és elindul az alapvonal fele, vagy befele húz és lő, meg a hosszú labdáknál, indításoknál lehet futtatni nyugodtan. Ezek is erények persze, döntse el mindenki melyik a jobb
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 9., vasárnap 11:16

CR ezeken fellül is katasztrófa volt.
Meg is kapta az osztályzatot.
Bale?Tudom,a védekezés a lényeg,ha az nincs,akkor jó nem lehetsz! :)
Mintha egy középhátvéd lenne..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. november 9., vasárnap 11:14

OMG miro. :lol:

Raisen sereget gyűjt. :D :D :D :D
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 11:11

Ket golpassz es gol=CR gyenge.
Egy gol Bale mellett= jo volt.
Bírja meg valaki követni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 9., vasárnap 11:08

Csabi írta:
Pont azzal volt a legnagyobb gond. A gol golpassz meg felnyomta az osztályzatot.
gólpassza nem volt, úgy hogy az tuti nem. cének kettő volt mégis csak 6ost kapott.
Persze,mert gyenge volt. :)
James is alibi volt,meg is kapta a szar osztályzatot..Szóval lehetne itt rosszat kapni,csak hát úgy is kell játszani.. :lol:
Az meg hogy a gól,gólpassz föltolja az osztályzatot,hát igen,mert végülis a futballban ez a két dolog eléggé fontos.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 11:08

Mondjuk nálam CR tegnap az egyik leggyengébb volt. Megint görcsös volt... A két gólpassza is funny volt, a gólja még csodálatosabb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 11:04

Csabi írta:
Pont azzal volt a legnagyobb gond. A gol golpassz meg felnyomta az osztályzatot.
gólpassza nem volt, úgy hogy az tuti nem. cének kettő volt mégis csak 6ost kapott.
Itt nem Ce, whoscoreden meg 9,9 vagy 10est kapott Ce. AKKOR MOST MELYIK AZ IGAZ???? Hiszen mindegyik objektív!!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. november 9., vasárnap 11:04

mondjuk az egy kicsit erős tulzás, hogy csak bale játéka változatja meg a többiekét is, és miatta nem ellenállhatatlan a játék, de közrejátszik benne
egy az, hogy az ő szerepeltetésével james visszakerült a bal oldalra, ahol totál alibi, és jobban kijönnek a gyengeségei
a másik meg, hogy a védekezésbeli lustaságával borul az egész középpálya egyensúlya, miatta kell tolódni, és miatta nem lesz meg a kettős védelmi vonal megfelelő létszáma, legalábbis idáig úgy néz ki
ehelyett jobban támadja a kaput abban a pozícióban, mint kellene, és többet egyénieskedik

tavaly ez bevállt, mert olyan poszton játszott, ami megkövetelte ezeket, idén viszont sokkal távolabb játszik a kaputól (vagy legalábbis kellene), és más dolgokban kellene erősebbnek lennie
ugyanakkor ha vissza kellett zárnia, azt is megtette, idén meg csak sétállgat labdavesztés után
kicsit megnőtt az arca

most el lehet dönteni mi a fontosabb, hogy még több gólt rúgjunk (ami már így is tetemes mennyiséget tesz ki) vagy inkább stabilizáljuk a középpályát egy ügyesebb, labdabiztosabb emberrel, akinek nem büdös a védekezés sem

egyébként szerintem ebben a szisztémában bale-nek leginkább cr "pozíciója" feküdne a legjobban
ha jól tudom a tottenhamben az utolsó évében is az ék mögött játszott szabadon többnyire
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 11:03

Szerintem se volt tegnap annyira szar, mint amennyire itt vitatkoztok. Jó mondjuk meccse embere se volt... Abban egyetértek, hogy védekezésben kevés volt főleg úgy a ~60. perctől, de szerintem az a kihagyás miatt volt. Mintha szar lenne az erőnléte. Többször is feltűnt, hogy egy felfutás után nehézkesen indult vissza. Amúgy támadásban szerintem korrekt volt és most még bújócskázni se bújócskázott. Tényleg megnézhetné Ancelotti, hogy ő játszik a baloldalon és James a jobbon, de annak az oldalnak egyértelműen ISCOénak kéne lennie. Marceloval ők aláznak ott a legjobban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. november 9., vasárnap 11:01

Pont azzal volt a legnagyobb gond. A gol golpassz meg felnyomta az osztályzatot.
gólpassza nem volt, úgy hogy az tuti nem. cének kettő volt mégis csak 6ost kapott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég