Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2024. január 23., kedd 11:55

multkor szembejött velem egy video, ahol az összes bl címünket szemügyre vették és megállapították, hogy tulajdonképpen az összes rablás volt. :lol:
az első öt címet konkrétan megvettük (gondolom ott nem találtak perdöntő videos anyagokat a kollegák :kalapos: ) az utánalevőknél pedig minden egyes alkalommal vagy a kieséses szakaszban vagy a döntőkben, de a bírók toltak minket.

na most ezekután, itt egymásnak esni mi értelme egy ilyen fasz gólon? mikor tulajdonképpen az egész történelmünket elcsaltuk :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. január 23., kedd 11:33

Newman a neked szánt kommentem az offba tévedt.

>>>
Attól hogy leírod hogy ‘márpedig úgy kell húzni’, én is vissza tudom írni hogy márpedig ‘nem úgy kell nézni’. Nemtudom hogy az angol nem megy, az értelmezés vagy mi a probléma, de Realista linkelte az anyagot, keress rá bátran a szabály magyarázó cikkekre.

Akármilyen hülyén van leírva, azt akarnák elérni, hogy ‘nem
lehet meghosszabbítani a testet’, a kéz azon része ami túllóg a testen az kéz. A testet pedig nyilván függőleges, nem vízszintes vonalakkal határoljuk, hiszen nyakkal és fejjel szabályos a gól…

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. január 23., kedd 11:13

jólvan hagyjuk már egyértelműen kéz, és még nem is véletlen hanem szándékos.

de a tegnapi granada meccsről nem beszélünk? ratata egyetlen gólja hogy jött, meg a 96. percben elmaradt 11es a granadanak? azért nincs hiszti?


ja mert a mienktol is csak azért van mert a barsza pr kampányol. remélem eltűnnek a picsába már egy pár ev múlva

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 10:59

Newman írta:
hehetheoriginal írta: Kisgyerek könyökehez is hozzaer a labda szinte, de azert magyarazzuk meg linkeljuk a kepeket, videokat ajulasig bizonygatva a full nyilvanvalot, hogy akinek van szeme, akarmilyen elbaszott szabalykonyv szerint is, ez kez volt, raadasul mozdult is a labda fele vele. :coffee:
Elfogadom a véleményed, de nem ér hozzá a könyökéhez, és a kéz szabály megváltozott 2022. július 1-től.
Előtte Vinicius érintése kéznek számított volna, most nem. Majdnem a mez ujjának végéig nem kéz, ha ott érinti a labda. (A labda közepe, nem az alja.)
De hulyeseget irsz. A szabaly egyertelmuen az, hogy a honalj alja a hatar. Az, hogy lenne mar a mez ujjanak a vege. Raadasul te linkelted a kepet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. január 23., kedd 10:00

zoli0415 írta: Én sem értem mit kell ezen ennyit agyalni, egyértelmű kéz volt, köszönjük meg, maradjunk csöndben és lapozzunk. Ami jobban idegesít az a hozzáállás, hogy " ennyi már járt nekünk, néha nekünk is fújhatnak, másnak lehet akkor nekünk is, kijárt már ez" és hasonló vélemények. Hetek, hónapok óta unalomig lehet olvasni itt az agymenéseket csalásról, téves bírói itéletekről, elcsalt kupákról stb. Mindenki harcol a maga módján és igazságot követel. Akkor az első adandó alkalommal ne köpjünk már fel és álljunk alá tátott szájjal. Maradjunk csendben és köszönjük meg!

Ez egy nagyon rossz hozzaallas szerintem. Egesz evben sz*pattak minket, mint a torkosborz. A vegelszamolasnal meg lehet, hogy nagyon fontos lesz ez a gyozelem, szoval… de.. jart nekunk ez.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. január 23., kedd 9:59

Nekem a multkori gravitáció törvényeit meghazudtoló repülés amire tizit kaptak ugyanilyen kétes eset mint vini kezezése csak nyilván mindig a primitív oldal a hangosabb.

Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért állandóan a barsza vergődik. Annyi közük van ehhez a bajnoki versenyfutáshoz mint a bl címeinkhez. Mondjuk ott is kb csak ők pofáztak ha volt valami nem pedig az aktuális ellenfél.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 23., kedd 9:57

Irtam sztem, hogy leszarom mi a szabaly :lol:
Kezilabdazunk, vagy focizunk?
thereisonly1ronaldo

Newman
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 21:56
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Newman » 2024. január 23., kedd 9:56

hehetheoriginal írta: Kisgyerek könyökehez is hozzaer a labda szinte, de azert magyarazzuk meg linkeljuk a kepeket, videokat ajulasig bizonygatva a full nyilvanvalot, hogy akinek van szeme, akarmilyen elbaszott szabalykonyv szerint is, ez kez volt, raadasul mozdult is a labda fele vele. :coffee:
Elfogadom a véleményed, de nem ér hozzá a könyökéhez, és a kéz szabály megváltozott 2022. július 1-től.
Előtte Vinicius érintése kéznek számított volna, most nem. Majdnem a mez ujjának végéig nem kéz, ha ott érinti a labda. (A labda közepe, nem az alja.)

A VAR kihívta a bírót, aki előtte nem adta meg a gólt kéz miatt. A bíró megnézte a képet (azt lehet vitatni egyedül, hogy nem minden szögből mutatták), és felülbírálta magát.
A kezével mutatta is, hogy szerinte hol történt az érintés, a mez ujja felett, a kar és a váll találkozásánál, tehát nem kéz.
Ezen nem érdemes tovább lovagolni, a VAR szobában ülők és a bíró is úgy látta, hogy az új szabályok alapján a gól szabályos volt.

És igen, ha Levandowski így szerez gólt ellenünk, az is szabályos lesz.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2024. január 23., kedd 9:56

Az az igazsag, hogy a vilag erre vart mar egy ideje, a nagy Barcas balhe kozepette. Most kielik magukat, en csak megmosolygom az egeszet. A katalanok is egybol szitjak a tuzet, legalabb addig sem veluk foglalkoznak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. január 23., kedd 9:54

M1Ö írta: Engem csak a kiakadás mértéke bosszant fel. Barcás haver is beírja, hogy amióta él, ő ekkora csalást még nem látott. Meg is kérdeztem tőle, hogy nem? Tényleg nem? :lol:
Pedig egy időben heti rendszeresseggel megtortent a meccseiken, de mostanaban is gyakran látunk rá példát.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. január 23., kedd 9:45

Engem csak a kiakadás mértéke bosszant fel. Barcás haver is beírja, hogy amióta él, ő ekkora csalást még nem látott. Meg is kérdeztem tőle, hogy nem? Tényleg nem? :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

zoli0415
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2017. szeptember 11., hétfő 13:19

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: zoli0415 » 2024. január 23., kedd 9:33

Én sem értem mit kell ezen ennyit agyalni, egyértelmű kéz volt, köszönjük meg, maradjunk csöndben és lapozzunk. Ami jobban idegesít az a hozzáállás, hogy " ennyi már járt nekünk, néha nekünk is fújhatnak, másnak lehet akkor nekünk is, kijárt már ez" és hasonló vélemények. Hetek, hónapok óta unalomig lehet olvasni itt az agymenéseket csalásról, téves bírói itéletekről, elcsalt kupákról stb. Mindenki harcol a maga módján és igazságot követel. Akkor az első adandó alkalommal ne köpjünk már fel és álljunk alá tátott szájjal. Maradjunk csendben és köszönjük meg!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2024. január 23., kedd 9:11

én sem értem mi a faszomnak megy a móka? ha kéz volt mégis és hibázott a bíró akkor ez van, bumm.

hát basszameg, ha mi belekezdenénk napesting linkelgethetnénk az ellenük lefújt/nem lefújt szarokat, meg az okozott károkat, mondjuk csak az elmúlt 2 évből..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7221
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. január 23., kedd 9:04

Szerintem a biró szimplán gyengénlátó, elhagyta a kontaktlencséjét. Total vak volt végig, a góljainkig minket sújtott, a Bellis esetek, 1 méterről nem lát semmit jól, hogy szétkúrják a bokáját, az annulált góljuknál szintén közelről nem látja hogy szájbaverik, volt egy Kroos lövés a 16oson kívülről, hátsó kamerából mutatták hogy kb ott guggolt a bíró Kroos mellett jó szögből nézte, egyértelműen látható volt, látnia kellett volna hogy megpattant a védőn, jött a kirúgás.

Az itt emlegetett ofotértbe őt küldeném el leginkább.

Rüdi támaszkodását 10-ből 9 bíró lefújja, Vini gólja hátsó kamerából vállnak tűnt, szemből viszont sztem egyértelműen látszott, hogy inkább felkar, azt is lefújja a legtöbb.

De kijárt már ez nekünk, kivétel nélkül minden geci ellenünk fúj mezőnyben, az az egy vereségünk se lenne ha normálisan fúj az akkori nyomorék, büntetlenül lehet szanaszét rúgni a játékosainkat, sárga/piros helyett le se fújják a legtöbbet. Az elmúlt évek csalásait a Szuperliga ellenszelében, amibe bajnoki címeink kerültek ne is említsük. Pusztuljanak csak meg Xaviék.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 23., kedd 8:09

Birot hagyjuk, full vakon volt, ott tényleg eljarast kene inditani ellene, amikor mutatja beli a véres bokajat, meg a szakadt zoknit a stoplinyomokkal, de valszeg birobácsi szerint sajat maganak okozta vagy fel se fogja mi lehet az....
Komolyan ennyire dilettans, amator, fullostoba embereknek kell munkat adni, es mennyi van beloluk a vilagon te jo eg...es csodalkozunk, hogy minden eddiginel szarabb szellemi allapotban van az emberiseg
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 7:28

Az a szerencse hogy a biro szerint is :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11130
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. január 23., kedd 7:27

Lol meg mindig ezen megy a vita :lol:
Kisgyerek könyökehez is hozzaer a labda szinte, de azert magyarazzuk meg linkeljuk a kepeket, videokat ajulasig bizonygatva a full nyilvanvalot, hogy akinek van szeme, akarmilyen elbaszott szabalykonyv szerint is, ez kez volt, raadasul mozdult is a labda fele vele. :coffee:
thereisonly1ronaldo

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2024. január 23., kedd 7:10

Realista24 írta:
Newman írta: Itt van az eset mindhárom, rendelkezésre álló szögből, szerintem ennek alapján egyértelműen nem kéz - ha a bíró nem adta volna meg a gólt, akkor a Madrid reklamálhatna a VAR miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=GhlW-pXXFLE
Es ha Lewa igy uti be a labdat a kapunkba, akkor is elegedett vagy a dontessel.

Bytheway az elso ket kamerallason is tisztan latszik, amit irunk, hogy trinyoval talalja el.
Deltaval találja el

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. január 23., kedd 6:58

https://old.reddit.com/r/soccer/comment ... ace_by_an/

hecigavi csinalt ilyet egyszer ellenunk, asszem az is mehetett tovabb
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. január 23., kedd 6:49

Newman írta: Itt van az eset mindhárom, rendelkezésre álló szögből, szerintem ennek alapján egyértelműen nem kéz - ha a bíró nem adta volna meg a gólt, akkor a Madrid reklamálhatna a VAR miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=GhlW-pXXFLE
Es ha Lewa igy uti be a labdat a kapunkba, akkor is elegedett vagy a dontessel.

Bytheway az elso ket kamerallason is tisztan latszik, amit irunk, hogy trinyoval talalja el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég