Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. május 14., csütörtök 15:40

és kitudja, hogy jövőre lesz-e lehetőségünk újra elődöntőbe vagy döntőbe kerülni...
Elődöntőbe? Persze...Igazság szerint az elődöntőig viszonylag könnyű eljutni újabban. Gyakorlatilag 2-3 csapat kivételével mindenki ellen papíron esélyesebbek vagyunk. Nem véletlen, hogy sorozatban ötödször jutottunk elődöntőbe.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 14., csütörtök 15:34

Sajnos a tavalyi év kivételével újra bebizonyosodott, hogy nem vagyunk képesek felnőni a feladathoz...mindig képesek vagyunk elbukni az utolsó szalmaszálban...de hogy egy BL elődöntőben motiválatlanok vagyunk, az számomra felfoghatatlan...a bekapott gól után szerintem már mindenki feladta lélekben a meccset...nagyon nagy kár érte, mert hatalmas lehetőséget szalasztottunk el...és kitudja, hogy jövőre lesz-e lehetőségünk újra elődöntőbe vagy döntőbe kerülni...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 14., csütörtök 12:41

tegnap feltűnően sok kulcspasszt rontott,
Hát ha tegnap 10X labdához ért,sokat mondok...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 12:28

Pogba összes labdaérintésén látszott, hogy a labda örül, ha hozzá kerül, mindezt tette magabiztosan, ha egy ember volt rajta, ha senki, ha négynek kellett nekimennie.
Felelőtlen még egy kicsit és szétszórt, fejlődnie kell, de ehhez csapatot kellene váltania, és jó irányba. Óriási lehetőség van benne.
Egyébként meg messze nem azt játszotta, amit szokott, szinte biztos vagyok benne, hogy vissza volt fogva, mert ennél jóval többet szokott vállalni támadásban.
pogba meg futott fel ala kozottuk.
Igen, ő még futott a 80. percben is, jól láttad. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 14., csütörtök 12:26

Pogba is szar volt, a másik meg Pirlo. Bőven kaptunk tőlük ajándéklabdát, viszont Vidal kompenzált.
Nem volt nagy szám ez a Juve, jó szokásunkhoz híven magunkat vertük meg ismét.
Love football, hate antifa.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 14., csütörtök 12:25

Galacticos írta:Isco full levette a palyarol tegnap.
Kedvencem volt a 80.p korul mikor isco szerelte, atemelte folotte carvajalnak, aztan carvajal visszaemelte isconak.. pogba meg futott fel ala kozottuk. :D aztan felboritotta iscot es a fujas elmaradt..
sarokkal emelgették egymásnak a lasztit, ő meg azt se tudta milyen rendezvényen van kb...
Cseszettül felbasz ez a tegnapi meccs. Igazából nem idegesitene, ha jobbak lettek volna. Az idegesit, hogy volt kb 2 kapuralövésük és ebből találtak egy gólt, mi meg szerencsétlenkedtünk. Bár az egész tavasz erről szólt sajnos...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 14., csütörtök 12:23

engem se győzött meg pogba.
bár sérülésből tért vissza.

de azért az most is látszott hogy brutál jól bánik a labdával. mikor egyedül megindult a real védelem ellen. már az első labdaérintéssel megverte az első embert egy bokamozdulattal.

de egyébként 2 nagy helyzetre is emlékszem amit ő kúrt el.
és simán rámehetett volna a juve továbbjutása.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 14., csütörtök 12:20

Isco full levette a palyarol tegnap.
Kedvencem volt a 80.p korul mikor isco szerelte, atemelte folotte carvajalnak, aztan carvajal visszaemelte isconak.. pogba meg futott fel ala kozottuk. :D aztan felboritotta iscot es a fujas elmaradt..

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 14., csütörtök 12:20

Én egyértelműen Verrattit hoznám.
Többet érnénk vele.Ő nagyon hasonlít Modricra.Teljesen jó lenne ide.
Nagyon remélem,hogy ide fog jönni.Neki nem büdös a munka és nincsennek olyan érzéseim vele,hogy na ez is egy primadonna.
Így vagyok Modriccal is.

Pogba szerintem itt elszállna a közegtől.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 12:10

én eddig nem voltam pogba mellett, inkább verrattit hoztam volna, de mostmár azt mondom, ha idén is el akar baszni 100 millát perez akkor legyen a francia.
valami borzalmasan játszott a francia, mi alapján szeretted meg pont most?

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 14., csütörtök 12:10

morientes írta:
dannen írta:én eddig nem voltam pogba mellett, inkább verrattit hoztam volna, de mostmár azt mondom, ha idén is el akar baszni 100 millát perez akkor legyen a francia.
De miért?Hát milyen hőstettet hajtott végre tegnap?
Esésen kivül mást nem láttam tőle tegnap. Max még pár fölösleges sarkazgatást meg pontatlan labdát...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 14., csütörtök 12:08

dannen írta:én eddig nem voltam pogba mellett, inkább verrattit hoztam volna, de mostmár azt mondom, ha idén is el akar baszni 100 millát perez akkor legyen a francia.
De miért?Hát milyen hőstettet hajtott végre tegnap?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. május 14., csütörtök 12:01

Majd hozzuk Pogbát aki tegnap is akkora formában volt kb mint mi... Ja akkor jöhet! :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 14., csütörtök 11:41

Fel a fejjel,a marketing fasza,a bevételek a csúcsot döngetik,a Real Madrid nevű cirkusz jobban dübörög mint valaha,a mezek fogynak,a stadion általában táblás...ja hogy a szurkolóknak keserű a szája íze,az le van szarva.
Az elnök elégedett a számokkal,s már készül hogy megvegye az aktuális idiótát aki világsztárnak van kikiáltva...Hala Madrid,közel 30 éve,de töretlenül... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 14., csütörtök 9:15

Az első meccset nagyon elbaltáztuk, onnantól meg egy olasz csapat tökéletes helyzetben van ugye.

Számomra tegnap teljesen egyértelmű, hogy messze jobbak voltunk az olaszoknál, csak sajnos ezt nem sikerült az eredménnyel is alátámasztani. Tökéletes iskolapéldája volt, hogyan győz le egy gyengébb csapat egy erősebbet.

Én mondjuk meg voltam győződve, hogy nyerünk, de ahogy kisétáltak szünet után abból már érezni lehetett, hogy nem fog ez menni.

Ez a 2 meccs egy borzalmas 2015 megkoronázása volt csak. Január óta kegyetlen rossz a csapat, ekkora összezuhanást asszem a Bayern, meg a Manchester mutatott be valamikor régebb. Én már mondtam eddig is, hogy nem ősszel kell kemény lenni, hanem májusban...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 14., csütörtök 8:43

Értékelni nincs nagyon mit; ezt a 2 meccset, a döntőt és a továbbjutást gyakorlatilag "odaajándékoztuk" az olaszoknak. Onnantól kezdve, hogy a vezetés után visszaálltunk [hogy pontosan miért (?) /edzői utasítás, fáradtság, vagy csak a szokásos balf@szság, amatőrség, nagy mellény okán/ az jó kérdés, de igazából édes mind1 :coffee: ] és csak a kontrára játszottunk (illetve vmi hasonlót próbáltunk imitálni) - ahelyett hogy nyomtunk volna tovább még minimum la. egy gólért - majd aztán szokásunkhoz híven szépen el is altattuk magunkat, már törvényszerű volt az egész a szokásos körítéssel és az elengedhetetlen "egykori játékosunk góllal" együtt. Ezt Real Madrid módra szépen "ELMOURINHOZTUK" és a fiúk konkrétan sokadjára megver(et)ték magukat!!! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 8:39

Aki nem akarja a győzelmet, az nem is fog győzni.

Tegnap este láthatóan sok játékos elégedett volt a teljesítményével, azzal, hogy 1-0-ra bedaráltuk a Juventust egy félidő alatt. Brafó

A bekapott gól is olyan hatást váltott ki belőlük, hogy ha néhány embert kicserélt volna Ancelotti szurkolóra, akkor behúzzuk a meccset.

És akkor a hab a tortán, a csúcsok csúcsa, Bale és a az ő nyilatkozata. Le mer nyilatkozni egy olyat, hogy összességében jól játszott a szezonban. Végül is, ha úgy nézzük, hogy egy jó meccs a Getafe ellen, egy rossz a Juve ellen, akkor igen, 50%-ban jó voltál.
GARETH :coffee:
Aztán Benő is csodálkozik, hogy rosszul van a fórum többsége a kávézós szarjától, na csak tedd be még egyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 14., csütörtök 8:23

Ha valaki, én számítottam még az első meccs előtt a kiesésre, mégis nagyon földhöz vágott. Mit érezhet a fórum 70%, akik előzetesen teljesen biztosra vették a real továbbjutását? :| "Mi vagyunk a Real Madrid, bohóc olasz liga, így-úgy.." :roll:
Se a dortmund, se a bayern elleni bukott elődöntő után nem éreztem ilyet. Végtelenül elkeseredett vagyok.
Persze, ki lehet esni egy bl elődöntőben, de nem így. Lélektelenül, valahogy úgy is továbbjutunk hozzáállásal.
Az fáj, hogy mikor elkezdett pörögni a csapat, akkor a juventusnak esélye sem volt, de egy pici se, hogy támadjanak, labdát tartsanak. Jött a gól, majd vissza is vett a csapat. Már akkor éreztem, hogy gond lesz, 1 rúgott góllal nem lehet továbbmenni, jön egy pontrúgás és bepattan valahogy.
Ötlettelen támadójáték jellemezte a 2. félidőt, agyérgörcsöt kaptam a 2x. beadás után. Áhh, nem is folytatom
Nagyon csalódott vagyok. :'(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 14., csütörtök 8:21

Hát én rohadt nagy csalódottságot érzek, furcsa, hogy más nem. A kupát eldobtuk direkt januárban, ez tiszta.
Mentünk a bajnokságért, el lett bacarintva, semmi más nem maradt, csak a BL és akkor lehoznak egy ilyen lélektelen szart? Könyörögnek a szurkolókhoz? Akik újra és újra megteszik, amit kérnek, aztán csak át vagyunk bacva...mert ezek az emberek jövőhéten megint kimennének, ha arra kérné őket a klub.

És akkor sétálunk? Várjuk hogy majd öngólt rúgnak? A történelmi tett küszöbén? Hát hányni tudnék most ettől.
óriási +1, de én nem is csalódott vagyok, hanem rohadt dühös. egyszerűen megőrülök, hogy ezt kell néznem, ezt kell látnom, sz.rnak telibe bele, elbuktak mindent, ez az egy maradt nekik és itt sem képesek hajtani. bale-ről már nem is beszélek...
ami még iszonyat csattra vágott, h megint át kellett élni azt, h egy volt játékosunk nyír ki 1 évre rá, h eladjuk.
tőlem aztán a szomszéd teri néni góljával is kieshettünk volna, én ezeken nem idegesítem magam. nyilván minden ilyen játékos bizonyítani akar a volt klubja ellen, és kétszeres erőbedobással játszik. respekt neki viszont, hogy nem ünnepelt, mikor két nagyon fontos gólt szerzett ellenünk. ettől még szerintem nem lesz jobb játékos mint volt (bár szerintem sokat fejlődött, mióta a Juvénál van), de biztos most sokaktól megkapjuk majd, hogy nézzük csak meg, kit adtunk el...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 14., csütörtök 8:15

még mindig próbálom összeszedni a gondolataimat, de elég nehéz értelmeset írni. totális üresség és mély csalódottság amit érzek.

ami még iszonyat csattra vágott, h megint át kellett élni azt, h egy volt játékosunk nyír ki 1 évre rá, h eladjuk. ráadásul sajátnevelés, bár én nem haragszom rá, de ettől nem lett jobb játékos. de komolyan, van másik ilyen csapat ahol ilyen megtörténik? v megtörtént? sztem egyszer sem volt még soha semelyik csapatnál (oda-vissza gólt ver elődöntőben és kiejti volt klubját) nálunk 12 év alatt kétszer is.

és csak beigazolódtak a pesszimista gondolatok, amiről ment a vita..
morientes szindróma lesz.. olasz csapat.. megint juve veszi el az esélyt, (bajnokságban megint valencia vette el az esélyt, megint a bernabeuban), megint kiestünk hátrányból kezdve.. stb, stb.. kegyetlen szar érzések ezek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég