Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. október 12., szerda 8:51

Egyértelmű volt hogy nem fogják megerőltetni magukat, aztán meglátjuk mire lesz jó ez a sok elalibizett meccs amikor fel kellene pörögni. A hétvégi pontvesztés sokkal kellemetlenebb, mert itt a BL-ben könnyű csoportban vagyunk és nincs gond. Ráadásul azt sem lehet előre tudni hogy megéri-e az első hely a csoportban, mivel eléggé erős lett a második kalap is, sok erős csapat fog továbbjutni a 2-ik helyen is.
Viszont a bajnokságban aprítani kellene, főleg hogy forgatva van a csapat, meg kellene legyen a frissesség.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 12., szerda 8:07

Egyre enerváltabb a csapat, benzema 0 teljesítménye ki is hat az egészre. Tudom tavasz tavasz de az ősz így kínszenvedést vetít előre. Barca ellen se várok túl sokat max egy kontra gólt ha van egy kis szerencsénk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 12., szerda 7:56

Pad'em írta:

Ebből a fosból még külön azért kiemelném Hazardot, aki megint csak ahelyett, hogy megmutatná, hogy érdemel perceket, lazába sarkazgat a vakvilágba meg átlépi hagy guruljon az ellenfélnek a labda. Bohóc, szerencsére márcsak másfél év van a szerződéséből, utána ez is max az Usába fog kelleni.
Rosszul latod.
Hazard nem kap lehetoseget, hogyan jonne formaba?
Akkor rakjak fel, amikor nem szamit. Meg amugy is vakok koze tette csak be ez a kokler edzo.


Zubkov meg egy eletre megvan ezzel az odavissza gollal a Realnak. Nem sokan mondhatjak el magukrol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 11., kedd 23:14

Fuu emberiség elleni vétek volt ez a meccs. Nacho és Rüdiger nagyon fasza volt, rajtuk kivül egytől egyig mindenki értékelhetetlen. (Nem csoda emiatt az erőltetett menet miatt amúgy, hogy nézhetetlen a forma. Így, hogy még rotál is Ancelotti, alig van pihenő a meccsek közt, meg még válogatott bohóckodások, szánalmas a kalendár.)

Ebből a fosból még külön azért kiemelném Hazardot, aki megint csak ahelyett, hogy megmutatná, hogy érdemel perceket, lazába sarkazgat a vakvilágba meg átlépi hagy guruljon az ellenfélnek a labda. Bohóc, szerencsére márcsak másfél év van a szerződéséből, utána ez is max az Usába fog kelleni.

Megérdemelték volna az ukránok, de így letudtuk legalább a továbbjutást. Klasszikus jó kis roncsderbi lesz hétvégén, egyik csapat szarabb formában mint a másik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rikko
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. október 11., kedd 23:10

p.csabi1 írta: Hát ez kurva szar volt megint. :lol:
Nagyon kíváncsi vagyok a vasárnapi meccsre.
Most vagy szar a forma vagy csak nagyképüek a játékosok.
Hétvégén fel fogjátok mosni velünk a padlót. Mi holnap belefutunk a késbe, fáradtan fogunk megérkezni a rangadóra.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. október 11., kedd 23:04

Hát ez kurva szar volt megint. :lol:
Nagyon kíváncsi vagyok a vasárnapi meccsre.
Most vagy szar a forma vagy csak nagyképüek a játékosok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 9., vasárnap 13:21

Realista24 írta:Idegenben voltunk
naja. :D Bár lassan az otthoni meccsekkel is ez van. Csak BL kieséses meccseket kell nézni és jóság van. :kalapos:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 9., vasárnap 9:47

bar tegnap ki tudja hany meccs utan szogletgolt szereztünk ezt a videot azért küldeném davide ancelottinak :kalapos:

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... hSBIw&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. október 9., vasárnap 8:55

M1Ö írta: A lényeget kihagytátok. A rengeteg szimulálást meg időhúzást. Nem tudom, hogy erről lehet-e statisztikát találni, de van egy olyan gyanúm, hogy a spanyol bajnokságban a legkevesebb a tiszta játékidő. Én főleg emiatt vagyok rosszul. Semmi folyamatos játék nincs. Főleg, ha a kiscsapat szerez vezetést. Volt idén is 2(?) fordításunk és ami asszem az Espanyol meccsen ment... 2 percenként állt a játék... :lol:
Van stat rola a multkor belefutottam. A top5 ligabol a laligaba van a legkevesebbet jatekba a labda.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. október 9., vasárnap 8:24

A lényeget kihagytátok. A rengeteg szimulálást meg időhúzást. Nem tudom, hogy erről lehet-e statisztikát találni, de van egy olyan gyanúm, hogy a spanyol bajnokságban a legkevesebb a tiszta játékidő. Én főleg emiatt vagyok rosszul. Semmi folyamatos játék nincs. Főleg, ha a kiscsapat szerez vezetést. Volt idén is 2(?) fordításunk és ami asszem az Espanyol meccsen ment... 2 percenként állt a játék... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. október 9., vasárnap 7:35

Vigyázzatok, támadni akar!! Ja. Nem. Nyugi.. Ez csak a getafe..
Tényleg szörnyűek ezek a meccsek.

A kezdő végülis működött, Tchouaméni nagyon jó volt, a MOM végül Militao lett? Szerencsére nagy napja volt.. Ott volt mindenhol, blokkolt, fejelt, szerelt.
Egyébként 2x mm-eken múlt a gól, még így is.. Nagyon nem panaszkodom, az ilyen meccseket valahogy be kell húzni es sikerült..

(Bár azért félidőben kimentem megnézni a teliholdat, mert kb. egy vonalban volt a Jupiterrel, délkelet felé az égen... Ma este nincs meccsünk, akit érdekel nézze meg, különleges jelenség.. 5 percig érdekes volt.

:mrgreen: :mrgreen: )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. október 9., vasárnap 7:33

Sierra írta:
Faust írta: Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.
Vicc azert h evek ota ez megy. Szinte minden spanyol bajnoki utan ez van, megvan a 3 pont, lapozzunk/felejtsuk el. Borzasztoan szinvonaltalan meccseink vannak odahaza, a gala szo lassan kihal a Real szotarabol.
Hosszú évek óta ilyen elszabottak a naptárak, ez így hat a színvonalra. Eredménykényszer van pihenni kell. A kevesebb több lenne, de egyelőre nem látom, hogy bárki ki tudná ezt harcolni, mivel több meccsből több pénzt lehet kisajtolni, a szurkolók meg mennek ezekere az enervált meccsekre is. Ha emiatt nem néznék a meccseket, akkor a bevétel kapcsán észbekapnának a döntéshozók, de a tömegek nem ínyencek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 9., vasárnap 4:43

Sierra írta:
Faust írta: Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.
Vicc azert h evek ota ez megy. Szinte minden spanyol bajnoki utan ez van, megvan a 3 pont, lapozzunk/felejtsuk el. Borzasztoan szinvonaltalan meccseink vannak odahaza, a gala szo lassan kihal a Real szotarabol.
Idegenben voltunk :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 9., vasárnap 0:02

Faust írta: Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.
Vicc azert h evek ota ez megy. Szinte minden spanyol bajnoki utan ez van, megvan a 3 pont, lapozzunk/felejtsuk el. Borzasztoan szinvonaltalan meccseink vannak odahaza, a gala szo lassan kihal a Real szotarabol.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 8., szombat 23:36

Szerintem a spanyol bajnoksag szinvonala annyit zuhant, hogy egy olasz masodosztaly kiesesi rangadoja is izgalmasabb. Fontosabb lett vedekezni, meg kontrazni, mint jatszani. Mondom ezt ugy, hogy veretlenul vezetjuk a tabellat. Egyszeruen 10-bol 8 meccs unalmas. Es nem csak Real meccsekre ertem, (mert mi azert probalkozunk, focizni is tudunk, de mi is beletartozunk) hanem osszessegeben a spanyol bajnokikra. Keves gol, 5 vedovel vedekezo, focizni nem akaro csapatok, szar jatekvezetok, szar dontesek, var hol van hol nincs, lassan mar tenyleg vallatni lehet egy spanyol meccsel.
A szamok talan nem is mutatjak, hogy mi a problema, mert vannak azert golok, golgazdag meccsek, inkabb ott lehet a problema, hogy milyen minosegu futballt kreal az epp palyan levo 22 jatekos. Az osszkep az, ami tragikus. A golok nagyresze is tizi, megpattan, bepattan, bekotorjak, ongol, girbe gurba lovesek. Szerintem a meccsek minosege sokat romlott az elmult evekben, nem tudom, hogy csak en latom/erzem szarul, vagy masok szerint is ez mar tendencia inkabb…
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. október 8., szombat 23:10

hat kezdemenyeznem ez az egy meccs alapjan mindket edzo kirugasat az biztos


borzalom.

pozitivum azert van: nem kaptunk vegre golt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. október 8., szombat 23:09

Szokasos spanyol bajnoki: 3 pont, lapozzunk. A legrosszabb, trademark olasz bajnokikat alulmulja barmelyik spanyol meccs manapsag.

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: filatáska » 2022. október 8., szombat 22:57

Hát ez a mai meccs a 3 pontot leszámítva egy nagy lefele nyilat érdemel!












:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 8., szombat 22:54

vallattak de nem tudom mit akartak megtudni :cens:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 8., szombat 7:42

Mentek a figyelmeztetések, a következő két hetes elmélkedesi idő lesz annak, aki tovább offol itt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég