Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 20:34

Carlo nyilatkozata a BBC-ről:

Megnyerték nekünk a BL-t és a klubvilágbajnokságot, nonszensz megkérdőjelezni őket. Amíg egészségesek MINDIG játszani fognak

:salute: :salute: :roll:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. február 7., szombat 20:24

Hát a meccs előtt biztos voltam az eredményben (3-0 volt a tippem), így nagy meglepetést nem okozott. Nálam a leggyengébb ma Ronaldo volt.. (Khedirát nem szomolom, ő már annyit sem ér)
Gyakorlatilag nem volt értékelhető rész a pályán, mindenki langyi volt..

Sokatoknál láttam, hogy Varane előtérbe került, de elsőre nekem nem úgy tünt, hogy a gólok az ő hibáiból jöttek volna.. Nála inkább a passzos pontatlanság volt szembetűnő.. Kp-n Kroos talán felfelé lógott ki, de gyakorlatilag mindenki bőven átlag alatt nyomta..
Van hová fejlődni, mert az idei teljesítménnyel nem lesz BL menetelés, sőt bajnoki cím sem...

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 7., szombat 19:42

kiserik írta:
miro írta: Bale tavaly jó volt a 4:4:2-ben,csak most be kell fogni hogy védekezzen,mint pl. ma.
Mikor is volt jó Bale 442-be? Mert azon kívül, mikor CR nem játszott és elől volt Benzivel, azon kívül én nem nagyon emlékszem hogy annyira ült volna a 442. Ha a BBC játszik, akkor 433 van, volt és sajnos az a gyanúm, hogy lesz is :-(
Bayern München ellen pl.
Nekünk védekezésbe kell átállni 4:4:2-be,mint tavaly,ez támadóba variálható lehet,sőt kell.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 7., szombat 19:38

miro írta: Bale tavaly jó volt a 4:4:2-ben,csak most be kell fogni hogy védekezzen,mint pl. ma.
Mikor is volt jó Bale 442-be? Mert azon kívül, mikor CR nem játszott és elől volt Benzivel, azon kívül én nem nagyon emlékszem hogy annyira ült volna a 442. Ha a BBC játszik, akkor 433 van, volt és sajnos az a gyanúm, hogy lesz is :-(

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: teszler » 2015. február 7., szombat 19:37

komolyan mondom én is élveztem, meg is mondom, hogy miért!

azért, mert öröm volt nézni a játékunkat amikor Bale sérült volt, Modric ép és a 4-4-2-toltuk. (ezt nem Bale formahanyatlása miatt írom)

sokkal jobb volt a csapatösszhang, szép játék, nagy labdabirtoklás stb.
mióta visszaálltunk a 4-3-3-ra, azóta ezt a meccset vártam, mert folyamatosan épült le a játékunk meccsről meccsre, csak kisebb csapatok ellen ugye ez eredményben nem jött ki...
Hala Madrid!

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 7., szombat 19:32

Én úgy értettem hogy egy éhesebb csapat ezt a madridot kifogja ejteni nem úgy hogy beálldoznák.
Nemhiába mondta Carlo a hozzáállást.
Na az most nincs.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 7., szombat 19:31

hát igazából fura volt látni hogy alázzák a realt, végre valaki, aki képes ennyire támadni a spanyol bajnokságban. Ez biztos valami perverzió lesz nálam.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 7., szombat 19:26

A szar real teljesítménytől függetlenül én kifejezetten élveztem a meccset
Fú baszki, ezt meg hogyan?? :ozil:
Én szégyenemben kb. elbujdostam volna a világ elől és sok mindent el tudnék mondani a mai meccsről, de azt, hogy élvezzek egy ilyen alázást az eszembe nem jutna.
Mondjuk ez a durva, hogy sokszor a tv előtt én sokkal jobban akarok, mint a nagy sztárjaink a pályán. :-(
Hát ha csak fele annyira akartak volna mint a matracosok, akkor simán szoros lett volna. :(

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 7., szombat 19:25

minden rosszban van valami jó: khedira megsérült.


...így már érthető miért lett lekapva, tehát nem azért mert húgy volt....ha nem sérül le végigjátssza a meccset.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 7., szombat 19:22

Sunsky írta:
Toti írta:ja, lucas silva? látjunk majd real meccsen a pályán vajon?
(tudom, h ez nem az a meccs volt, felesleges is lett volna beállítani, de a sevilla ellen pl simán felkelett volna küldeni az utolsó 20 percre még 2-0nál) depor ellen, ha nem játszik bazdmeg akkor elokádom magam.
Ugyanezt mondtam. Egy teljesen felesleges, átlagos igazolás, aki semmit nem lendít a csapaton. Borítékolható volt, hogy nem kap szerepet nagyon, de akkor minek a 10 millió?? Ha annyira nagy spíler lenne, akkor már biztos kapott volna pár percet, de inkább Illara játszik. Tehermentesítésnek sem jó, mert erre tényleg van a Castillában is ember.

Csatlakozom...
Én is jeleztem,hogy jó lenne,ha csereként játszana a Sevilla ellen,de akár ma is beszállhatott volna....
Kizárt,hogy nem tud annyit lehozni,mint Khedira vagy Illaramendi...

Vagy annyit,mint a mai napi teljesítménye alapján akárki... :hmmm:

Mert ez valóban siralmas volt....
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 7., szombat 19:19

Az a legszomorúbb, hogy most nem is volt kifejezetten durva az Atletico szerintem. Nagyon jól belőtték azt, hogy meddig lehet elmenni (mondjuk Turan nem normális azért, ellenben mákja van, hogy Őt sem szórják ki soha :mrgreen: ).


Ma mindenben fölénk tudtak nőni, harcosságban, elszántságban folyamatosan, taktikailag meg semmilyen kihívás elé nem állítjuk őket. Ehhez jött, hogy a szokatlanul felálló védelmünk több óriási hibát is vétett, az első gól előtt is, ennyire szabadon nem szabad területet hagyni a 16-os előterében (halkan jegyzem meg, hogy Pepe vagy Ramos szerintem kiért volna Tiago elé), Casillas meg nagyon mellényúlt. Eleve nem is értettem a mozdulatot sem, mondjuk valószínűleg ha dől, nem ér le, ahhoz túl gyors volt a labda.
Az ollónál is, így nem viheti le az alapvonalig a támadó, ennél az esetnél Carvajalt éreztem hibásnak. Ráadásul amúgy a visszajátszásokon látszott, hogy vakon adta be Siqueira, fel sem nézett előtte. De ennyi tudatosságot feltételezek mondjuk, illetve ott jönni kell második hullámban - a védőnek is...


Az egysíkú játékunkon túl akkora mentális fölénybe került az Atletico ráadásul az utóbbi időben, hogy hihetetlen. Sugárzik belőlük a magabiztosság. Rengeteg olyan volt, ahol Ők szorult helyzetben is - többnyire jól - sarokkal, oxival hozták ki a labdát, a mi, alapjáraton jóval technikásabb játékosaink meg egy labdát nem tudtak átvenni, vagy egyszerű passzokat rontottak. A világtalan Torresnek is bejött a sarkazás (amit nem oda szánt), előtte meg labdát vezetni nem tudott, tökéletesen jellemezte ez is a két csapat állapotát.


Ancelottinak fel kell kötnie a nadrágot, mert szerintem itt nem fizikális probléma van, hanem mentális. Azt meg nem hinném, hogy ennyire időzítik, hogy év elején legyen kicsit kevésbé koncentrált a csapat...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. február 7., szombat 19:13

A szar real teljesítménytől függetlenül én kifejezetten élveztem a meccset. Azt hittem, hogy jó lesz a védelem a hiányzóktól függetlenül, hiszen Varane és Nacho nagyon jó kis focit szokott lehozni. Főleg Varane, aki a leggyengébb volt kettőjük között. Nachonak mondjuk amúgy se ez az eredeti posztja. A castillaban baloldali szélsővédő volt. Mou is annak használta, aztán mostanában odarakják ahol pont kell. Nincs sok tapasztalata belső védőként, és hát rossz ötlet volt a mélyvíz. Remélem ez a rossz Varane produkció nem egy rossz jel, hiszen sok sérülése volt, ezért is remélem hogy nem fogja ez megbosszulni magát. Meg igazából neki is többet kellene játszania. Mondjuk Marcelonak is rengeteget ártott a sok sérülés, ő se olyan virgonc már mint hajdanán, ahol bárhol bármikor szénné aláz mindenkit. Igaz nem is lehet rá panasz ebben a szezonban. Cr is szörnyű volt. Coentrao sajnos az első két éve óta folyamatosan gyengül, őt is hátráltatják a folyamatos sérülések és hogy alig játszik. Hol van már az a Coentrao aki kiszorította Marcelot a stabil védekezésével, és az aránylag okés támadásával, hol van az a Coentrao aki bámulatosan segített be a támadásokban a portugál válogatottban. Sajnálom hogy Khedirát megint be kellett tenni, mert hiába hogy nem rajta múlt, de azért még is hátráltatta a csapatot, még jobban mint kellene. Nem tudta kihozni a labdát, nem akasztott meg semmilyen támadást, és így már nem igazán bírta el a kp. az a kp ahol egy haldokló Kross játszott akit egyáltalán nem hagynak pihenni, és Isco akiben benne volt a foci, csak sajna benne is maradt. Az első félidőben többször is kihozta a lasztit, voltak szép támadás kezdeményezések baleval, és benzemával. 2. félidőben sajnos ő is és Kross is elfogyott. ki fáradság, ki kedv miatt. Balenek sajnos nem volt sok momentuma, viszont amire emlékszem az a remek csele volt, és az undorító beadása amiből helyzet is lehetett volna ha tovább viszi, sokat segített a védekezésben, nem úgy mint a szomszéd szélső cr, aki a másik legszarabb játékosa volt a sok színészkedéssel, és nem egyszer kividte a labdát. Meccsek óta nem találja a formáját. Na de minden szezonban megvan a maga ratyi formája.
Én nem aggódok a csapat miatt, az ráér akkor ha majd modric visszatér, és február végefelé is ugyan ilyen lesz a játék képe.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 7., szombat 19:11

Kicsit talán lenyugodva..

Hiányzók,fáradság sok minden nehezítette ma a dolgunkat.
Igazából már írtam hogy a mindent eldöntő szerintem az volt,hogy nekünk nem volt derbi hangulatunk,az Atletico viszont 120on pörgött.
Ehhez fűzöm hozzá azt hogy,ebben látszik mennyire hiányzott Ramos és Pepe,akik ordítanak,fölspanolják a többieket,egy Di Maria aki akkor is 120on szaladgál ha 4:0-van és hülyére szivatják,egy Xabi Alonso aki végig ordít az egész meccsen,és ha kell akkor Ronaldot is kiosztja hogy húzzon hátra védekezni.
Volt 11 játékosunk aki kijött,és lehajtott fejjel végig játszotta a meccset.
Így nem lehet,az Atletico ellen nem.
Persze Carlo nagyban hibás,mert tényleg mindig ugyanazt játsszuk,pedig látható hogy ez ellenük nem megy.
Ugyan azt kell csinálni,amit tavaly.
Támadásban 4:3:3,védekezésben 4:4:2,most egy Di maria helyett ott lesz Isco,visszatér Modric,és jók is lehetünk.
Bale tavaly jó volt a 4:4:2-ben,csak most be kell fogni hogy védekezzen,mint pl. ma.

Ha már kikaptunk,"jó" hogy ennyire,mert ebből lehet igazán tanulni,és észhez térni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. február 7., szombat 19:07

benézhetne a topikba egy-két producer, Oscar díjas ötleteket meríthetnének a legújabb világvége hangulatú moviehoz...

szar volt, oké. szopattak? igen. aláztak? igen.

de hogy itt mindenki hülye, takarodjon, Carlo meg teljesen agyhalott.... emlékeztetnék mindenkit, hogy még mindig vezetjük a bajnokságot, és versenyben vagyunk a BL-ben. szerintem korai még feloszlatni a csapatot, és kisírt szemekkel tépni a ruhánkat, mint valami vajákosasszony...

Carlo: annó nem örültem, amikor idejött, de megbékéltem vele. szerintem nála nincs most jobb opció. pont.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. február 7., szombat 19:07

csabi87 írta:Azért nem kellene leírni ennyire Lucas Silvat.
Egy percet sem játszott még basssus.
Én biztos vagyok benne hogy a jövô héten játszani fog.

Rövid a pad és gyenge képességû játékosok alkotják,a nyáron ezt rendbe kell tenni.Tavaly a bajnokság ment rá reméljük idén nem fog.A sérültek meg jöjjenek vissza hamar,Ancelotti meg kurja le ôket kegyetlenül hogy szálljanak le a nagyképû hozzállásról.

Ha a jövô héten nem fogjuk látni meg utánna a Shalke ellen a tavalyi hozzáálás jeleit akkor a Bl-nek reszeltek szerintem.
Ez az. Az elnök úr nem biztosítja a megfelelő minőséget a gála mögé. Grizi és Mandzsu is könnyen a mienk lett volna, stb.. HA AKARTA volna. Egy titulusért menni meg szégyen egy RM esetében

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 7., szombat 19:02

csabi87 írta:Azért nem kellene leírni ennyire Lucas Silvat.
Egy percet sem játszott még basssus.
Én biztos vagyok benne hogy a jövô héten játszani fog.
Itt az a baj, hogy alapból nem olyan játékost kéne venni, aki faszán tud ívelgetni, hanem olyat, aki 1v1-et megtudja húzni, aki képes pár cselre, vagy egy kis kreativitást vinni az egysíkú játékunkba.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 7., szombat 19:00

gólvonal írta: Bárkit világon megtudunk verni, csak az Atletit nem.
Ezt egyébként nagyon adom, belekell törődni,hogy ez most egy ilyen időszak, ők a mumusunk.Mondjuk az tényleg zavaró,hogy Ancelotti képes nekimenni az 53434ik derbynek is változtatás nélkül...

Hullámvölgyben vagyunk, majd szépen összekapják magukat ez után a vereség után ebben biztos vagyok. A tabellát még mindig vezetjük, és most szépen lassan lehet elindulni felfelé,hogy áprilisra csúcsforma legyen. Holnap kivételesen Barca győzelmet szeretnék, egy ilyen szintű teljesítmény nem maradhat megtorlás nélkül, nem tenne jót a fejeknek,hogy oké szétaláztak minket ,de a barca se nyert... húzza be a barca,majd botlanak máskor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 7., szombat 19:00

Azért nem kellene leírni ennyire Lucas Silvat.
Egy percet sem játszott még basssus.
Én biztos vagyok benne hogy a jövô héten játszani fog.

Rövid a pad és gyenge képességû játékosok alkotják,a nyáron ezt rendbe kell tenni.Tavaly a bajnokság ment rá reméljük idén nem fog.A sérültek meg jöjjenek vissza hamar,Ancelotti meg kurja le ôket kegyetlenül hogy szálljanak le a nagyképû hozzállásról.

Ha a jövô héten nem fogjuk látni meg utánna a Shalke ellen a tavalyi hozzáálás jeleit akkor a Bl-nek reszeltek szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 7., szombat 18:47

Várható volt a vereség, mert Real taktikája nem tud érvényesülni az Atletico ellen. Az edzőnek egy új sablont, egy váratlan valamit kellett volna beilleszteni a játékba, amire az Atleti nincs felkészülve, de Ancelotti túl merev, és nem mer változtatni.
Szinte egész meccsen megfigyelhető volt, hogy az atleti 2. védelmi vonala mögött csak a csatársor tartózkodott, és néha Isco, így meg nem lehet áttörni a védelmi vonalat, mert a patkényok tiszta létszámfölényben voltak. Szerintem Carlo kipróbálhatott volna egy 4231-et (ebben a rendszerben a védekezés is jobb), vagy 433-at kroos-lucas-isco kp-val. A labdakihozataloknál nagyon hiányzott Ramos, a középpályáról meg Modric, de inkább a taktikával volt gond. Nem tudtak létszámfölényes szituációt kialakítani a támadóharmadban, nem tudtak a védelem mögé kerülni.
Kroos és Isco jól játszott, a többiek 0.
Bale: nem tudom miért van ennyire extrán ekézve, amikor semmivel sem volt rosszabb Cr-nél, Benzemánál, Khediránál, Coentraonál, Carvajalnál. Egyáltalán nem rajta ment el a meccs.
Iker: katasztrófa
Nacho: Hozta amit tud, nem volt rosszabb a többinél, de nem tudta a játékhoz azt a klasszist hozzátenni, amit Ramos tud. Ha Ramos játszik, valszeg nem 4-o lesz, hanem pl. 2-0.

Nem fog ezután a meccs után megváltozni a játékunk, nem lesz jobb, de rosszabb sem. Bárkit világon megtudunk verni, csak az Atletit nem.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 7., szombat 18:36

Toti írta:ja, lucas silva? látjunk majd real meccsen a pályán vajon?
(tudom, h ez nem az a meccs volt, felesleges is lett volna beállítani, de a sevilla ellen pl simán felkelett volna küldeni az utolsó 20 percre még 2-0nál) depor ellen, ha nem játszik bazdmeg akkor elokádom magam.
Ugyanezt mondtam. Egy teljesen felesleges, átlagos igazolás, aki semmit nem lendít a csapaton. Borítékolható volt, hogy nem kap szerepet nagyon, de akkor minek a 10 millió?? Ha annyira nagy spíler lenne, akkor már biztos kapott volna pár percet, de inkább Illara játszik. Tehermentesítésnek sem jó, mert erre tényleg van a Castillában is ember.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég