Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. december 17., szerda 13:02

Egész jó kis meccs volt...bár azt hozzá kell tennem, hogy a Cruz Azul sem volt annyira rossz, mint amennyire az eredmény mutatja...lehetett volna 4-3-is a vége...akik a legjobbak voltak tegnap, az Carvajal és Iker, remek formában vannak mind a ketten...Ronaldo sem volt rossz, voltak szép megmozdulásai, viszont brutálisan rágörcsölt, hogy gólt szerezzen...a végén feldúltan be is viharzott az öltözőbe...
A kötelező megvan, bent vagyunk a döntőben...a San Lorenzo keményebb dió lesz, szívósak és kemények az argentín csapatok, de be kell húzni a Klub VB címet is!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 17., szerda 11:28

CS0ki írta:Egyébként mikor adja át a lehetőséget a két faszgyerek a szabadrúgásoknál? Persze félrevezető lehet, hogy minden meccset látok, más csapatoknál meg esetleg inkább az összefoglalókat, de sorban csak azt kell nézni, hogy nálunk CR szétbombázza a sorfalat, bale meg kilövi a francba a bogyót. A kaput eleve alig találják el, nemhogy gólt lőjenek. Persze a lövés stílusból adódóan ha eltalálják jól, akkor rohadt nagy gól, meg szétszakad a háló, de lehet jobban járnánk, ha inkább Kroos-ék nyesnék rá a labdát a sorfal fölött. Pláne a kicsit közelebbi szabadrúgásoknál.

Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy a jobbról beívelt szögleteknél jön a gólok nagy része? A másik oldalon sokszor inkább csak kis szöglet van. :hmmm: De szerintem biztos, hogy lényegesen több gólt szereztünk jobb oldali szöglet után. Persze, Kroos. :roll:
Mindegyik oldalról Toni teszi be, de lehet mindenkinek a jobb oldalról áll rá jobban a feje a fejelésre. :mrgreen: Amúgy biztos, hogy többet fejeltünk onnét, de én emlékszem jó pár veszélyes fejesre a másik oldalról is.

A szabikat meg Jamesnek adnám és Isconak. Remekül teker mind a kettő, a kolumbiainak meg még bődületes a lövőereje is. Persze Toni technikája felől sincs kétségem, de valamiért a spanyolt tenném a labda mögé. :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. december 17., szerda 10:54

tucsoki írta:Sajnos nem láttam a meccset, csak összefoglalót néztem. Isco-ról viszont nem nagyon írtatok, ennyire semmilyen lett volna a játéka? Ahogy láttam tőle indult az akció amikor CR beadta Bale-nek, a gólja is pazar volt.

Szerintem semmi extra nem volt.Hozott egy szintet mint a többiek aztán ennyi.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 17., szerda 10:27

Sajnos nem láttam a meccset, csak összefoglalót néztem. Isco-ról viszont nem nagyon írtatok, ennyire semmilyen lett volna a játéka? Ahogy láttam tőle indult az akció amikor CR beadta Bale-nek, a gólja is pazar volt.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. december 17., szerda 10:24

Sima meccs volt.
Egy edzés körülbelül.
Nem is vették annyira komolyan a a második gól után.
Ez látszott Ramos seggelveszemátalabdát megmozdulásán például,na meg az eladott labdáin.
Azért jó hogy jött ez a klubvilágbajonkság,mert így egy kicsit kimozdultak a srácok a darálóból amit nyomnak augusztus eleje óta.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 17., szerda 9:06

Karim Benzemát választották a meccs legjobbjának.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 17., szerda 8:47

Carvajalra nyomtam, mert meccsek óta bombaformában játszik. Rajta kívül Casillas érdemel dicséretet (csak kifogott két tizenegyest a két legutóbbi meccsünkön), Benzema, CR a két gólpasszáért és Pepe. Isco szerintem gyengébb volt a szokottnál, bár a gólja az nagyon tetszetős volt ismét.
Khedira kapufájáért kár, ha bemegy, tuti lehetett volna rá itt is szavazni :mrgreen: aki Bale-re szavazott, az vagy elvakult Bale-fan (hogyan?), vagy nem látta a meccset :roll:

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2014. december 17., szerda 6:45

Pepe ismét jó volt.így tovább. :salute:

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. december 17., szerda 1:46

Carvajalra nyomtam.
Egyébként szerintem Bale most nem volt olyan rossz.
Mármint az első félidőben nagyon gyenge volt, a második játékrészben viszont egész jó..
Szóval olyan felemás meccse volt ez. Az első 45 percben azt hozta amit idén .. sajna.
A második félidőben már hasonlított tavalyi önmagára.
szerintem.
Egyébként közel mindenkivel elégedett vagyok, kivétel Illaramendi Ő végig nagyon sovány produkciót nyújtott.
Sztem Isco sem volt összességében gyenge. Az első félidőben igen, a másodikban már sok jó passza volt, fontos labdaszerzései, és a gólját is akkor rúgta.

Egyébként is úgy éreztem, hogy a második félidőben sokkal jobban játszik a csapat.

Amit CSOki ír azzal egyetértek.
Mármint a szabadrúgásokkal. Most azért van egy Kroos, sőt ugye James is (bár ő jelenleg sérült)Rúghatná más is a szabadokat nem csak ugyanaz a 2 arc.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 17., szerda 1:35

Cr 2 assist,vagy ez verseny abbamaradt amikor ebben is megelőzte Messit?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát ezen besírtam! Nagyon jó :lol:

Bale 20%, Casillas 22% Ez mindent elmond gyerekek... szánalmas :-( ez jól mutatja,hogy azért itt is tévúton jár pár ember...
:goat:

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 17., szerda 0:56

Casillasra nyomtam. Úgy érzem így ki tudom fejezni a köszönetem neki, hogy ki fogta a büntetőt. :Đ
Azért az félelmetes, hogy a legtöbb csapat ellen a minimum 3 gólt meglőjük. :ozil:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 17., szerda 0:40

dzsi91 írta:Ha bélabarátunk nem lesz csúcsformában tavaszra ne is nagyon álmodozzunk címvédésről,max ha padra szorul.Itt valami van a háttérben,ilyen szintű visszaesést még nemláttam.Szörnyű.

A többi mind istenkirály,alázzuk a világot idén,hasonlókat 2015re.Cr 2 assist,vagy ez verseny abbamaradt amikor ebben is megelőzte Messit?
Amennyiben marad a formája egész szezonban, nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy ne kerüljön padra, legalább átmenetileg. Nem létezik, hogy Pereznek ne legyen fontosabb a BL címvédés, mint az, hogy a sok ázsiai lássa játszani a walesit. (persze a James transzfer pont nem ezt támasztja alá, de a remény hal meg utoljára :roll: ) Ráadásul, ha a manchesteri klubok tényleg ekkora összeget kínálnak érte, és Reus hozható "aprópénzért" akkor bűn lenne nem meglépni a cserét, mondom ezt annak ellenére, hogy Reus-ban benne van a sérülésfaktor, bár amekkorát kapott legutóbb, nem csodálom, hogy megint ki kell hagynia, azért azt nem írnám a "hajlama" számlájára. De ha nem is a német, valaki mást a helyére, mert nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy egy ilyen értékű játékos emberhátrányt jelentsen. Mindenesetre én kívánom neki a legjobbakat, és lendüljön formába, mert szükség lenne a képességeire.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 17., szerda 0:24

Ha bélabarátunk nem lesz csúcsformában tavaszra ne is nagyon álmodozzunk címvédésről,max ha padra szorul.Itt valami van a háttérben,ilyen szintű visszaesést még nemláttam.Szörnyű.

A többi mind istenkirály,alázzuk a világot idén,hasonlókat 2015re.Cr 2 assist,vagy ez verseny abbamaradt amikor ebben is megelőzte Messit?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 17., szerda 0:18

Egyébként mikor adja át a lehetőséget a két faszgyerek a szabadrúgásoknál? Persze félrevezető lehet, hogy minden meccset látok, más csapatoknál meg esetleg inkább az összefoglalókat, de sorban csak azt kell nézni, hogy nálunk CR szétbombázza a sorfalat, bale meg kilövi a francba a bogyót. A kaput eleve alig találják el, nemhogy gólt lőjenek. Persze a lövés stílusból adódóan ha eltalálják jól, akkor rohadt nagy gól, meg szétszakad a háló, de lehet jobban járnánk, ha inkább Kroos-ék nyesnék rá a labdát a sorfal fölött. Pláne a kicsit közelebbi szabadrúgásoknál.

Egyébként csak nekem tűnik úgy, hogy a jobbról beívelt szögleteknél jön a gólok nagy része? A másik oldalon sokszor inkább csak kis szöglet van. :hmmm: De szerintem biztos, hogy lényegesen több gólt szereztünk jobb oldali szöglet után. Persze, Kroos. :roll:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 16., kedd 23:05

miro írta:Èn hülye meg Carvajalra szavaztam...:D

Hát nagy hülye vagy :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 16., kedd 23:04

Pápua új Guineai is van reggelve?

Nehogy beleharapjon a nagy lábujjamba.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 16., kedd 23:03

Èn hülye meg Carvajalra szavaztam...:D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 16., kedd 23:03

R.M.C.F írta:
Realista24 írta:Azért az komoly, hogy Carvajal kettővel kapott többet, mint Bale :smile: eddig

MIért adsz lehetőséget? Nem menne fel a cukrod ha nem teszed oda Bélt.
Nem vagyok ettől ideges, ne érts félre. Csak kíváncsi voltam, de sajnos az lett amit vártam. Fele troll, fele meg a meccset sem látta fogadom. Tiszta Aranylabda feeling :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 16., kedd 23:01

Realista24 írta:Azért az komoly, hogy Carvajal kettővel kapott többet, mint Bale :smile: eddig

MIért adsz lehetőséget? Nem menne fel a cukrod ha nem teszed oda Bélt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 16., kedd 22:59

jóég valaki indokolja már meg, hogy mért bélára szavaz? a trollkodás nem érv
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég