Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 8., csütörtök 12:38

Viszont egyet kérek! Ha ki is esünk, akkor az Atletico üsse ki a barcát is! Aztán a döntőben kapjanak ki a Valenciától.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 8., csütörtök 12:35

Presztízs szempontjából zavar ez a két elbukott meccs,de én szükségesnek tartom ezt a hullámvölgyet,fáradtak vagyunk,Valencia nehéz pálya az Atletico ellen meg a világon bárki így kínlódna.Nyilván a média most kicsit ránk fog szállni,semmi baj nincs ezzel...Nem érdekel a kupa,jó tudom Real Madrid és triplázás a cél mindig,de senkit nem fog izgatni év végén,hogy ezt nem nyertük meg ha meglesz a bajnoki cím...

Ha kiesünk -4 meccs,elmarad 2 classico és a barca meg az atletico kínlódhat egymással amíg mi csak a ligára kell koncentráljunk.Pánik hangulatra semmi ok,a játék képe egyértelműen modric hiánya miatt ilyen,na meg két nagyon nehéz pályán buktunk...


Espanolt megcsapjuk szombaton, meglesz a pontelőny,aztán neki rontunk az atletico-nak csütörtökön,lesz ami lesz,utána egy veszélyes idegenbeli meccs amin fáradtak leszünk a derby miatt,ha az megvan elindulhat a tavasz hadjárat.

Azt viszont nem tudom kinek szurkoljak hétvégén,ha nem lesz döntetlen lehet,hogy jobban járnánk egy barca sikerrel...Atletico-t veszélyesebbnek tartom jelenleg mint őket,a Calderonban nehezebb nyerni mint a Nou Camp-ban+ összel a barcát csaptuk az atleticotól meg szoptunk otthon...Win-win szitu a hétvége,de lehet a barca siker lenne a legjobb...de képtelen vagyok nekik szurkolni.

A tegnapi meccsben a legjobban az zavar ahogy magam elé képzeltem döglégyzolit ahogy bekokainozva örjöng... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2015. január 8., csütörtök 12:39-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 8., csütörtök 12:33

2/2 volt tegnap az Atma mérlege.
Ezt leszámítva helyzetük sem volt, a csapat, ebben a fostalicska felállásban is uralta a meccset. Nem is nagyon törekedtünk a gólszerzésre, a tisztes helytállás volt a cél, minimális energiabefektetéssel. Carlo szerintem egy gólos vereségre vagy döntetlenre matekozott.
A kupát meg a sorsolás utáni percben elengedték, ebben szinte biztos vagyok.
Nem véletlenül pihentek kulcsjátékosok, nem véletlenül nem hajtottak annyira, azok akik a pályán voltak. Az Atmától kikapni mindig szégyen, ez nem vitás. Carloék a minimumot rakták bele, lesz, ami lesz alapon. Ez lett, visszavágón 0-0, 1-1, aztán a két üldözőnk csapja szét egymást. Peace.
Edzésnek jó volt, felkészülésnek jó volt, remélem Carlo jegyzetelt, tanult és okosodott belőle, és későbbikben előveszi, mert kezd rohadt idegesítő lenni, hogy nem vagyunk képesek ilyen csapatok ellen mit tenni. Másra nem volt jó a meccs.
Februárban bajnoki meccs az Atmával, ott három gólos győzelmet várok, ha kiesünk a kupából.
Peace
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 12:10

csabi87 írta:Miért nem lehet elfogadni,hogy nincs olyan egy idényben hogy ne legyen hullámvölgy.
Amúgy szerintem a visszavágón megcsapják majd őket,ha nem fogják engedni nekik a tahó stílust.
Én nagyon remélem hogy leforgatva fogunk játszani,és nem is akarunk továbbjutni.
Borzasztó állapotban van egy két játékos,nincs szükség két El Classicora,nem ér annyit a kupa.
Szépen kinyírják egymást majd ők a Barcával,és hétvégén meg pontot fognak veszteni a bajnokságban.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 8., csütörtök 12:08

Miért nem lehet elfogadni,hogy nincs olyan egy idényben hogy ne legyen hullámvölgy.
Amúgy szerintem a visszavágón megcsapják majd őket,ha nem fogják engedni nekik a tahó stílust.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 8., csütörtök 12:04

Elég elkeserítő ami most itt folyik. Egy-két játékosnál úgy érzem nagyon elszaladt a ló! Ronaldo az utóbbi hetekben nagyon gyengén játszik, de Bale még inkább. A walesit hétvégén a kezdő közelében nem akarom meglátni. Benzema olyan veszélyes a kapura, mint Navas, míg Kroos egy szögletet nem képes beadni!:S James aki már lassan fél éve itt van számomra nagy csalódás. Sokkal többet vártam volna tőle.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 11:53

Értem, ezért bedobta a sokkal komolyabb ellenfél ellen a kezdőbe. OKÉ
Vagy Carlo se veszi olyan hű de komolyan a kupát.
Tudom hogy Real Madrid,nekünk mindent meg kell nyerni blablablabla,de Ronaldo is padozott,Carvajal is,Khedira-t berakta úgy hogy annyi perce van ebben az évben mint nekem..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 8., csütörtök 11:49

gkovi írta:
Kerlon írta:Kicsit tiszta fejjel írok pár sort...

Ancelottit részben hibáztatom, mert Carvajal simán játszhatott volna és mehetett volna Arbeloa az Espanyol ellen,
Teljesen logikus volt, hogy Arbeloa-t kezdette. Nem dobhatta be úgy az Espanyol ellen, hogy már 1 hónapja nem játszott. Játékba kellett kicsit rázódnia.
Értem, ezért bedobta a sokkal komolyabb ellenfél ellen a kezdőbe. OKÉ

Matt009 írta:Nem a vereség az aggasztó. A játék képe. Az első félidőben az első kapura lövésünk (egy Khedira fejes!) a 38. percben volt. Addig nem jutottunk el a kapujukig. Igazi ziccerünk az egész meccsen nem volt, csak pár helyzetecske. Egyszerűen megállt a tudomány. Ezért is írtam korábban azt, hogy a 22 meccs szép, csak ilyen meccsek, ahol méltó volt az ellenfél, kevés volt közte.

Egyszerűen nincs megoldásunk az ilyen szitura. Nem Modric hiányzott, mert vele sem vertük őket az idei szezonban 3 meccsen sem. Innen több hiányzik. Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy egyszerűen nem tudtuk felpasszolni Balenek és Benzemának a labdát, vagy ha sikerült is, nem bírták megtartani azt. Így nem lehet támadást vezetni. CR beálltával legalább volt valaki, akinek fel tudtuk passzolni. James meg az ellenfél kapujától 30 méteren belül se egy cselre, se egy konstruktív passzra nem képes ilyen ellenfél ellen. Ezek komoly gondok. Ez a 3 játékos igencsak ludas az elmúlt 2 vereségben. Játékban nem bírnak az ilyen meccseken felnőni, ha nem mi szerzünk vezetést.

Az is idegesített, hogy tulajdonképpen bután futballoztunk. Az elől lévő 4 támadó keveset mozgott, és sosem léptek ki szélre, hogy kinyissák a pályát. A szélen mögéjük lehetett volna kerülni, de szinte csak középen erőltettük. Nem egyszer üresen tátongott az ellenfél széle, és senki nem futott ki üresbe, hanem befelé mozgott mindenki. Tudom, hogy nem széljátékra van kitalálva a csapatunk, de az Atmát középen nem lehet megverni. Keresztlabdákkal próbáltuk persze a széleket bejátszani, de egy olyan csapat ellen, amelyik ennyire erős a levegőben a keresztlabdák nagy része le lett vadászva.
Sok benne az igazság, de tuti, hogy későn kapcsoltad be a TV-t. Amúgy engem már meccsek óta az aggaszt a legjobban, hogy az elöl lévő 3-asból általában csak Benzemának értékelhető a labda nélküli mozgása a többiek csak várnak a sült galambra. Lehet kéne egy labda nélküli irányító a csapatba. :hmmm: :mrgreen: A másik meg, hogy játszhatunk a szélen, de meg kéne tanulni beadni. Viszont abban nem értek egyet, hogy Modriccal ne lett volna jobb és átütőbb a csapat. Egyszerűen ez a Khedira-Arbeloa oldal egy lepkefingnyit nem tudott a támadás építésekhez hozzátenni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 8., csütörtök 11:45

Én teljesen megértem az Atletico-t, én is így játszatnám őket, mert a bíró tavaly is simán engedte az alattomos, ocsmány játékukat. Nevetséges, - ahogy tavaly is az volt - hogy ilyen Diego Costa, Raúl Garcia féle favágók, a többiekkel karöltve végigjátsszák úgy az egész szezont, hogy kb lapokat nem kapnak, míg mi minden apró hülyeségre. Persze, hogy megunja Ramos, aztán lerántja.. Nem kéne, de egyszerűen ez ellen nem lehet mit tenni, hogy nekik mindent szabad, pofozkodást, rúgdosást, nekünk meg semmit. Cé csinálna ilyeneket, már minden sportújság címlapján ott virítana, a szövetség meg visszanézné a felvételeket és 3 meccsre tiltaná el, ebben biztos vagyok.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 8., csütörtök 11:32

Nem a vereség az aggasztó. A játék képe. Az első félidőben az első kapura lövésünk (egy Khedira fejes!) a 38. percben volt. Addig nem jutottunk el a kapujukig. Igazi ziccerünk az egész meccsen nem volt, csak pár helyzetecske. Egyszerűen megállt a tudomány. Ezért is írtam korábban azt, hogy a 22 meccs szép, csak ilyen meccsek, ahol méltó volt az ellenfél, kevés volt közte.

Egyszerűen nincs megoldásunk az ilyen szitura. Nem Modric hiányzott, mert vele sem vertük őket az idei szezonban 3 meccsen sem. Innen több hiányzik. Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy egyszerűen nem tudtuk felpasszolni Balenek és Benzemának a labdát, vagy ha sikerült is, nem bírták megtartani azt. Így nem lehet támadást vezetni. CR beálltával legalább volt valaki, akinek fel tudtuk passzolni. James meg az ellenfél kapujától 30 méteren belül se egy cselre, se egy konstruktív passzra nem képes ilyen ellenfél ellen. Ezek komoly gondok. Ez a 3 játékos igencsak ludas az elmúlt 2 vereségben. Játékban nem bírnak az ilyen meccseken felnőni, ha nem mi szerzünk vezetést.

Az is idegesített, hogy tulajdonképpen bután futballoztunk. Az elől lévő 4 támadó keveset mozgott, és sosem léptek ki szélre, hogy kinyissák a pályát. A szélen mögéjük lehetett volna kerülni, de szinte csak középen erőltettük. Nem egyszer üresen tátongott az ellenfél széle, és senki nem futott ki üresbe, hanem befelé mozgott mindenki. Tudom, hogy nem széljátékra van kitalálva a csapatunk, de az Atmát középen nem lehet megverni. Keresztlabdákkal próbáltuk persze a széleket bejátszani, de egy olyan csapat ellen, amelyik ennyire erős a levegőben a keresztlabdák nagy része le lett vadászva.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gkovi » 2015. január 8., csütörtök 11:19

Kerlon írta:Kicsit tiszta fejjel írok pár sort...

Ancelottit részben hibáztatom, mert Carvajal simán játszhatott volna és mehetett volna Arbeloa az Espanyol ellen,
Teljesen logikus volt, hogy Arbeloa-t kezdette. Nem dobhatta be úgy az Espanyol ellen, hogy már 1 hónapja nem játszott. Játékba kellett kicsit rázódnia.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2015. január 8., csütörtök 11:15

Nem látom kritikusnak a helyzetet, az Atletico a világon a legjobban hozza ezt a gyilokbunkert, Simeone meg a korbácsa úgy néz ki továbbra sem kopik el, ellenünk legalábbis. Aztán meg ha a bíró is ilyen félkegyelmű, hogy az 1.félidőben nekünk ad 2 szabálytalanságra két sárgát, nekik meg 10-re egyet sem, akkor nem nagyon van mit tenni ellenük. Semmi mást nem csináltak csak faragtak végig, és a semmiből csíptek két gólt, volt már ilyen, lesz is még. A mi taktikánk nekem tetszett, végre visszaálltunk az októberire, csak most pechünkre kis hullámvölgy van, ráadásul ennek a felállásnak a kvintesszenciája hiányzik Modric személyében. Mindenképp ezt kell továbbvinni, mert Isco, James és Kroos is sokkal komfortosabban játszik így, csak éppen kell Modric, Carvajal meg Cé még pluszba. Isconak az a levegőben sarokkal továbbtett labdája... Te jó ég, de szép volt
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 8., csütörtök 10:59

Kicsit tiszta fejjel írok pár sort...

Ancelottit részben hibáztatom, mert Carvajal simán játszhatott volna és mehetett volna Arbeloa az Espanyol ellen, amúgy nem ő tehet arról, hogy egy uralt meccsen Ramos egy ártalmatlan szituációban lerántja azt a kampó orrú ....azt. Érthetetlen Ramos... A második gólnál is a tömegben, mintha ő maradt volna le az emberéről, de mondjuk ott már megpecsételődött a sorsunk.

Ronaldo pihentetése szerintem jó döntés volt. Nem igazán találja a formáját a portugál és mostanában még a gól sincs benne.

Kb. ezekkel az észrevételekkel mondom, hogy amúgy nem lett volna rossz meccs. Voltak lehetőségeink, amiket nem tudunk kihasználni pl.: James, Ramos fejese, Bale kapás lövése... Vagy a tiszta lövőhelyzetek. Az elfuserált Kroos szögletek. Az, hogy 90 perc alatt nincs egy értelmes beadásunk... Mert amúgy sokszor tudtunk a szélen mögéjük kerülni, de beadni ebbe az átkozott csapatba senki se tud normálisan. Egy 1-0-os vereségbe még beletörődtem volna, de így 2-0 után, ha nem szerzünk a visszavágó első félidejében gólt, akkor hagyni kell a kupát.

Baleről is pár gondolat: az első félidőben, de inkább úgy 60 percig kb. még nem is volt rossz, de utána megint hova lett, amikor nagyon kellett volna... lehúzták nála a rolót. Az ilyen teljesítmények a megye 2-ben akkor vannak, ha rohadt másnapos a játékos és az utolsó fél órát ő már feladta, aztán lötyög elöl és nem küzd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. január 8., csütörtök 10:42

Szerintem Ramost egyébként a szíve szokta belevinni a butaságokba, és ezért nem is tudok haragudni rá. Ami a tegnapi meccset illeti: 1. az a bizonyos eset nálam nem volt büntető, vagy maximum nagyon véleményes, 2. Raúl García mit keresett a pályán a pofozkodása után? CR mintha kevesebbért kapott volna x meccses eltiltást az előző szezonban, 3. jóformán mindenki formán kívül van.
Ami véleményem szerint probléma, és most jött elő igazán, hogy Toni elfáradt ( :salute: az eddigi teljesítményéért amúgy, tanár az ember) és Modric lesérült, az az, hogy 1-2 játékosunk olyan posztra van kényszerítve, ami nem a sajátja, és azért, mert 1-2 másik játékosunk árcédulájára annyi volt írva, amennyi. DM át tudott állni az új szerepbe, viszont nem mindenki Di María. Iscot én szeretném közelebb látni a kapuhoz, zseni az a manus, nagyon sajnálnám, ha 1-2 megaigazolás miatt nem hoznák ki belőle azt, amit valóban tud (főleg, hogyha azok a megaigazolások nem tudják hozni az elvárt szintet).
Egyébként teljesen törvényszerű, hogy jönnie kellett egy kisebb hullámvölgynek, és inkább most legyen szenvedősebb a játék, mint tavasszal, az erősebb ellenfelekkel való kieséses küzdelmekben, vagy mondjuk a bajnoki hajrában.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 8., csütörtök 8:34

"Pöppet" naívan de én hiszek még a továbbjutásban, szerintem már a félidőben 2-0lesz, onnan pedig bármi megtörténhet.
A legjobban az bosszantott, hogy leszámítva Ronaldot nem tartalékosan állt fel a csapat, az atletico pedig perememberekkel. (igen persze, "rúgni meg harapni azok is tudnak :roll: )

A lehető legjobbkor jött a hullámvölgy, tavaszig, mikor a kupákat osztják, bőven helyre lehet pofozni ezt a csapatot, a-Modric nélküli- játék képét, a fejekben rendet tenni.
Álom lenne, ha Carlo kitalálna megint valami nyerő taktikát tavaszra, mint tavaly a 442-őt.
Látom itt a fórumon sokaknál elszállt a hit, ami kicsit bosszant, de ilyen a drukker. Nincs itt akkora gond ahogy sokan látják, tegnap is ha kicsi szerencsénk van, az első percben vezet a csapat, és 10 perc után még az a mondat is elhagyta a számat, hogy "te..ezeket ma megszórhatjuk". A góljukig semmi, de semmi közük nem volt a meccshez.
Akik meg szidják Ramost.. hahóó, Ő volt az akinek szobrot akartak állítani ugyan azok az emberek akik itt most kárognak miatta.. :vivo:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 8:32

Toti írta:[
nyílván nyerünk, csak érzékeltetni akartam, mennyire kilátástalan szarkupac az amit játszik a csapat.
Akkor bocsi! :)


Amúgy a kapott góljaink is zseniális hibákból születtek.
2 szögletből,1 félelmetes szabálytalanságból.
Azt nem is mondom hogy az első Valencia gól is megpattant,4-ből 3 gól elkerülhető lett volna.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4756
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 8., csütörtök 8:24

miro írta:
Toti írta:abban sem bízok, h nyerünk az espanol ellen.


:lol: :lol: :lol:

Kezdődik a világ vége hangulat.
nyílván nyerünk, csak érzékeltetni akartam, mennyire kilátástalan szarkupac az amit játszik a csapat.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 8., csütörtök 8:19

Hát ez szar volt. Zsinórban harmadik. Alakul ez. Lassan azért sikerül lerombolni azt a 22 meccses győzelmi szériát. Mindegy. Kiestünk, ez nyilvánvaló. Legalább 2 meccsel kevesebb lesz ez a hónap. Bajnokságban tartani kell minimum a 4 pont előnyt, vagy növelni is.

De egyébként így nem lehet játszani. Az első félidőben egy darab sárgát nem kaptak ezek a favágó szerencsétlenek.. Mi bezzeg kettőt is. Ez milyen felfogás bazdmeg? Raul Garcia is már az első percben pofozkodik, nem baj nézzük el neki. Retkes banda. De az meg,hogy a B csapatuk ellen nem tudunk bazdmeg még gólt se lőni. pfej.
Ramosnak meg azért jár a taps így halkan.. Na ezért mondja tök jogosan hehe,hogy fejben gyenge. Hiába volt pár jó meccse tavasszal. A kiélezett meccseken mindig ezt csinálja, úgy látszik visszatér a régi jó dolgokhoz ő is.. Olyan szinten nincs elképzelés a csapatban. Persze khedirákkal meg arbelojákkal nem is lesz.. Nem az basz fel hogy kikaptunk hanem megint a játék minősége.
Persze meg kell próbálni jövőhéten ezeket izomból kiütni, de ott még nehezebb lesz. Nagyobb arányú vereség is benne van.. Mint tavaly, csak most nem 3-0 hanem 0-3 lehet.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 8:18

Realista24 írta:Vagy talan, ha Bale-nek a jobb lába nem csak dísznek van :)
1-1 helyzete volt.
90 perc.2x45.
Ennyi időnk lett volna mindkét meccsen ám hogy gólt lőjünk,de igazán ezeken kívül még helyzetünk sem volt.
A probléma ez.
Tegnap,Barcelona2 voltunk.
Tologattuk a labdát 40 méteren,de előre felé senki nem mert húzni váratlant.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 8., csütörtök 8:15

Vagy talan, ha Bale-nek a jobb lába nem csak dísznek van :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 133 regisztrált és 0 vendég