Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 10., hétfő 12:01

Realista24 írta:
.a legnagyobb,hogy pont az van,amit RMCF írt..
Egyáltalán nem az van. Két csoportra osztotta a szurkolókat, de saját magát egy harmadikba rakta...itt megdől az egész.
Nos igen.De ha kihúzzuk a képletből őt magát,akkor azt a gúnyát,amit szabott,úgyan úgy rá lehet húzni mindkét oldalra.Márha ilyen demagóg módon közelítünk a témához... :) Ami azért sokkal összetettebb valljuk be.Na mindegy,befejeztem. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 11:57

.a legnagyobb,hogy pont az van,amit RMCF írt..
Egyáltalán nem az van. Két csoportra osztotta a szurkolókat, de saját magát egy harmadikba rakta...itt megdől az egész.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 10., hétfő 11:51

Realista24 írta:
de azért nem kéne Callejon szintnek nézni, és szeptember végén már eladni és boldog-boldogtalant hozatni helyette.
Ha neked ez jön le az előző vitákból, akkor nagy baj van...és ezért tart ott ez a vita, ahol van.
Fehér vagy fekete,érted,nincs középút...a legnagyobb,hogy pont az van,amit RMCF írt...hogy szemellenző,elfogultság,és divat...csak most mintha visszanyalt volna a fagyi :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 11:41

de azért nem kéne Callejon szintnek nézni, és szeptember végén már eladni és boldog-boldogtalant hozatni helyette.
Ha neked ez jön le az előző vitákból, akkor nagy baj van...és ezért tart ott ez a vita, ahol van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 10., hétfő 11:26

pedig mondom csak kapott a walesi egy kis kritikát
Ha csak kritikákat kapott volna akkor nem lenne baj... Viszont egyesek nagyon átestek azért a ló túloldalára, konkrét példát inkább fel sem hozok. Oké, hogy rossz formában van és megérdemelné a padot ebben az órában, de azért nem kéne Callejon szintnek nézni, és szeptember végén már eladni és boldog-boldogtalant hozatni helyette. :roll:
Mindegy ennek soha nem lesz vége, max akkor ha tavasszal döntő meccseken gólokat lő...akkor legalább jövő szeptemberig csend lesz, hurrá. :agree:
Komolyan szurkolok neki, hogy villogjon tavasszal.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 10., hétfő 11:17

De a sok BL győztes csapat a múltból Inter, Chelsea, MU, Porto, Liverpool, Milan rendelkezett a kezdőben 2-3 olyan labdarúgóval, mint Khedira, mégis nyertek. Az Atma is majdnem BL-t nyert tavaly, pedig a játékosok egyéni képessége meg sem közelíti a miénket. A lényeg, a technika egy fontos kvalitás, de csak ez alapján beskatulyázni 1-1 játékost komoly hiba. És ez egy olyan probléma, ami sokszor, sok embernél megjelenik itt a fórumon.
Hát ez az.Ettől megyek én a falnak.Hogy ilyen tucatfutballistákból,(és itt én a futballtudást mondom,nem azt,hogy ki mennyi edzésmunkát végez,vagy hogy mennyire erős,s ezzel dominál),hanem azt,hogy e társaság tagjainak nagyrészétől méterekre pattan el a labda,nincs meg ennél a csapatoknál a futball azon szépsége,ami nem csak abból áll,hogy A; Ne kapjunk ki B; daráljuk be,akárhogy...Sajnos a dolog e felé tendál,nincs mit tenni.
A másik...erős sarkítás az,amikor egy gondolkodó,a pályán látó,ráadásul még labdabiztos játékost,egy pálya közepén ácsorgó bohócnak állítanak be,csak mert nem szántja fel,boronálja el,majd veti be a pályát.Akkor Kroos,Modric,Yaya,Kun,Neymar stb is egy ilyen bohóc...pedig nem.Azt meg végképp nem tudom lenyelni,hogy engem,mert másképpen gondolom,valamiféle megmondóemberektől félrevezetett,agyatlan idiótának tartsanak,aki nem látja a valót,csak megy a csorda után.Afféle divatnak,holott régebben figyelem a focit,mint ahány évesek itt sokan.Ha meg én lennék esetleg,a megmondó emberek egyike,vki szerint,azt meg kikérem magamnak.Soha,semmilyen körülmények között ÉN NEM akartam ráerőlteti a véleményem senkire.Csak leIrom.
Ami meg Balet illeti...leírták it sokan,hogy ebben a szezonban nem olyan aktív mint tavaly.Erre meg jön egyből,hogy mert elfogultság,meg más játékosok égigmagasztalása,stb....pedig mondom csak kapott a walesi egy kis kritikát...hát kérdem én,ki itt akkor az elfogult? :) Na no offense...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 10., hétfő 9:20

OFF: Bármely fórumot "csoportokra" lehetne osztani amelyik olyan aktív mint ez. Ha csak 15-20 ember osztja meg a véleményét is lehet számtalan eltérés, pláne ha olyan dolgok is befolyásolják a hozzászólások minőségét mint a kedv, hangulat, időjárás, öröm, szomorúság, magánéleti probléma, és még lehetne sorolni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 10., hétfő 6:44

Szerencséd hogy most reggel olvastam csak es nem tegnap este. A hozzászólásod alapjánar véglegesnel kene járnod....időszerű es stílszerű lenne befejezni ezt az idiota martirkodast. Sokszor jókat irtok, de ezzel majdhogynem nullazzatok magatokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 9., vasárnap 23:49

RMFC-nek abban nagyon igaza van, hogy Bale, DM két rossz meccs után világtalan senkiházik, míg Isco, Benzema két jó meccs után világklasszis jelzőkkel vannak jellemezve. Ha megvédem Balet és DM-et, urambocsá Khedirát, és szidom Benzemát/Iscot, akkor már retteghetek a bantól, mert olyat le mertem írni, ami a fórum nagy részét hergeli. Pedig én általában a túlzásokat igyekszem korrigálni. Én is gyengébb focistának tartom általában az itteni fekete bárányokat, csak sokszor túl nagy a kontraszt a technikás és a kevésbé technikás játékosok megítélése között, mindez pedig a játék egyetlen elemének kiemelése alapján történik. Vannak más fontos erények, amiket az adott kevésbé technikás játékos mutathat. Most nagyon mákosak vagyunk, mert a legerősebb kezdőnk csupa technikás labdaértő labdarúgóból áll, és véletlenül még működik is, de amikor legutóbb ilyen volt (Figo-Beckham-Guti-Zidane-Raúl-Ronaldo), akkor bizony hiányzott onnan bizonyos olyan erény, ami általában nem a technikás labdarúgók erénye. Ez lesz a jövő, de az még 10-15 év, mire a foci übertechnikás robotokból fog állni.

De a sok BL győztes csapat a múltból Inter, Chelsea, MU, Porto, Liverpool, Milan rendelkezett a kezdőben 2-3 olyan labdarúgóval, mint Khedira, mégis nyertek. Az Atma is majdnem BL-t nyert tavaly, pedig a játékosok egyéni képessége meg sem közelíti a miénket. A lényeg, a technika egy fontos kvalitás, de csak ez alapján beskatulyázni 1-1 játékost komoly hiba. És ez egy olyan probléma, ami sokszor, sok embernél megjelenik itt a fórumon.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 9., vasárnap 23:16

Semmi szemelyeskedes, de ha te azt mondod, hogy a jatekosok megitelese alapjan a forumot 2 csoportra lehet osztani, akkor magadat melyikbe sorolod?
aki kizárólag a pályán leadott teljesítmény alapján értékel. De ez egyértelműnek kell lennie. Ha van kedvencem,és van nála jobb,akkor azt teszem be,vagy azt dícsérem meg jobban....lásd 1254332222 példa a múltból.

más, ha én edző lennék,akkor nekem mindenképpen szükségem lenne olyan stilusra mint dm vagy bale,egyszerűen azért,mert az ilyen karakteres focistákkal lehet a meccsek bizonyos leült fázisait átugrani,ezek azok,akik ugyan elbasznak 3-4 tutipasszt,de 5.re belépnek a zárt védelem mögé és ott a 100as.
Az oké,hogy bale jelenleg szar,és padra vele...nyilvánvaló,hogy most nem kezdő,de attól még nem kell túlzásokba esni,és cinkelni.
Ezekkel lehet nyerni egy kiélezett nagy meccsen....

Ez olyan mint most olvastam,hogy lagzi lajcsit hogy leégették élőben hajós andrás és majka,ez a két semmitérő megélhetési csimbók.....le sertésfeldolgozózták meg hasonlók......hát kik ezek? Ezek többek? Egy fenét,van egy réteg akiknek ez a két lófaxjóska a sztár,holott semmivel sem jobbak vagy többek,főleg nem a pufi trombitásnál. :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 9., vasárnap 23:06

R.M.C.F írta:A játékosok megítélése,nem tudás,forma kérdése alapvetően, hanem kedvenc,stílus kérdés. Ez alatt azt értem,hogy ha visszagondolunk az uszkve itt eltöltött 8 évemre,akkor látom ki miért és hogyan választ,tart,frankóz egy egy egyént.

Két csoportra lehet osztani,egyik a kezdetektől kedvenc,elég egy karcsú teljesítmény de akkor is prÍma,benne van a potenciál,vagy csak nem a helyén játszatják,vagy nem felel meg számára a rossz szerkezet....és a másik,elég egy hiba,vagy rossz meccs és adjuk el,utálom,nem idevaló,helye nincsen stb.....ezek mind mind attól függenek ki kinek a pártján áll,ki felé húz. Más nem. valós teljesítmény nem mérvadó.Illetve jobban fogalmazva,a kedvenctől elnézik a gyengébb teljesítményt,az utálttól meg kb semmit sem......
Semmi szemelyeskedes, de ha te azt mondod, hogy a jatekosok megitelese alapjan a forumot 2 csoportra lehet osztani, akkor magadat melyikbe sorolod? :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 9., vasárnap 22:35

A kommentem lényege nem ez volt,hanem hogy egyes játékosok megítélése,csak azért mert más stílus,más megítélés alá esik....és ez igazságtalan. Az hogy köpködjük idén bale-t mert már Dm-et nem lehet,JM-t már 2 éve nem lehet,nagy ostobaság. Valakit mindig kell.
Azzal sem értek egyet hogy ez nem foci.Ez kb hasonló partvidéken evez át,mint az az évtized amikor a klasszikus irányítók kihaltak....előtte 10-20 éven át ők voltak a csapat esze,az ünnepeltek,mert húúúú,az mennyire tud,ma már szánalmas egyhelyben technikás,értelmetlen bohócok csak,mert van még egy két hírmondó.....és ilyenek lesznek ezek a stílusok is. Ma még van aki ezért nézi,10 év múlva meg röhögni lehet majd csak rajtuk,annyira kevesek és nevetségesek lesznek a többi focistához képest.

Ja,és nem benzema és isco ellen szólt a komment,bírom a tagokat,hanem a téves és inkorrekt megítélésekre próbáltam mutatni,de nem sikerült.
....és nem is a kritikákra gondoltam,hanem amikor egyeknek elnézem a tutyimutyiságát,másnak meg a nézése is csapatellenes.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. november 9., vasárnap 22:20

Azert had legyen mar megszolva egy olyan jatekos, akinek egy gyenge meccse volt.
Nem csak a tegnapi meccsel van nekem problemam. Meg lehet nezni, hogy a felkeszules ota mit csinal Bale. Ezek a problemak, amiket tobben is irunk, nem csak a tegnapi meccsen jottek elo.
Ossze lehet hasonlitani a tavalyi enjevel. Ott szereny volt es alazatos, iden meg nagykepu es flegma.
Nem veletlen az szerintem, hogy a kp stabilitasa az o kivalasaval valosult meg.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 9., vasárnap 22:20

Szerintem alakul a csapat, és innentől több a tegnapihoz hasonló meccs is lesz. Egyre inkább megérzi az erejét a gárda, és szépen kialakulnak a sebességi fokozatok. Nem kell mindig fullon menni. Plusz ha a játék nem is fullos mindig a James-Bale párossal, miközben Isco a padon van, ellenben a két drága fazontól várhatod a gólt akármikor, aztán meg lehet tolni a spórolós focit. Nem azt mondom, én is szeretem nézni mikor játszik a csapat, de az se baj, ha 30 perc után eldöntünk egy meccset, aztán lehet kicsit visszavenni.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. november 9., vasárnap 22:20

morientes írta: Ha ez így van,akkor hagyom a picsába az egészet.Nekem ez a foci,amit vizionálsz,nekem ez nem kell.Ebbe nincs semmi,ami szórakoztatna,lekötne...semmi játék.Csak egy rakás szar...
De szerencsére nincs így...még.Amíg Kroosok,Modricok,Ronaldok,sőt uram bocsá Neymarok vagy épp Iscok szerepelnek a zöld szinpadon,addig érdemes...érdemes megvenni a jegyet,leülni a TV elé...de Bale miatt nekem nem...csak miatta,az ilyen tipusok miatt,Mourinhok miatt...ha majd egyszer az egész futball erről fog szólni...csak a küzdelemről,csak a taktikáról,csak a teljesítményről...akkor én kiszállok a cirkuszból...akkor marad a hoki meg a profibox.. :)
így van, a mostani csapat eredményben jobb, de látványban, élvezhetőségben messze elmarad a régi csapatainktól
Zidane, Figo, brazil Ronaldo, Raúl, Roberto Carlos stb sokkal élvezhetőbben játszott, mint a mai robotok...

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 9., vasárnap 22:16

Gólok ide vagy oda. Szerintem tegnap mindenki haloványabb volt egy kicsivel. Valamint nem tudom taktika volt-e, hogy a Rayo többet birtokolta a labdát. De mindenesetre le a kalappal, mert így is simán nyertünk.
Ha jól emlékszem, tavaly ők voltak azok, akik4 év után többet birtokolták a labdát egy meccsen a barca ellen, mint a katalánok. Szóval ez nem véletlen, jók benne nagyon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 9., vasárnap 22:15

Egyértelműen gyengébben játszottunk tegnap, pontatlanabbul, tompábban, de tényleg nem lehet minden meccsen brillírozni. Ráadásul hétközben csak a Liverpool ellen játszottunk, akiket nem volt olyan könnyű legyőzni, mint amennyire gondoltuk.

De így is tükörsima meccs volt.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 9., vasárnap 22:12

Gólok ide vagy oda. Szerintem tegnap mindenki haloványabb volt egy kicsivel. Valamint nem tudom taktika volt-e, hogy a Rayo többet birtokolta a labdát. De mindenesetre le a kalappal, mert így is simán nyertünk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 9., vasárnap 22:10

RMCF írta...
Ha ez így van,akkor hagyom a picsába az egészet.Nekem ez a foci,amit vizionálsz,nekem ez nem kell.Ebbe nincs semmi,ami szórakoztatna,lekötne...semmi játék.Csak egy rakás szar...
De szerencsére nincs így...még.Amíg Kroosok,Modricok,Ronaldok,sőt uram bocsá Neymarok vagy épp Iscok szerepelnek a zöld szinpadon,addig érdemes...érdemes megvenni a jegyet,leülni a TV elé...de Bale miatt nekem nem...csak miatta,az ilyen tipusok miatt,Mourinhok miatt...ha majd egyszer az egész futball erről fog szólni...csak a küzdelemről,csak a taktikáról,csak a teljesítményről...akkor én kiszállok a cirkuszból...akkor marad a hoki meg a profibox.. :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 22:09

Vannak a Real Madridban olyan játékosok,akik divatok,akiket a hangadók kedvelnek,és ez miatt nekik több belefér,nekik elég több év alatt pár hetes kitűnő teljesítmény hogy azok legyenek akiknek évek óta tartják őket,mások,akik negatív hősök nekik elég pár hét szar teljesítmény és azzá válnak amiknek évek óta tartják őket.
Mindez szép és jó RMCF, de ha a spanyolok azért szidják Bale-t vagy éltetik Karimot, mert itt a madridomon ezt olvassák, akkor faszán dolgozunk.
Amúgy meg túlzásokba estél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég