Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 1., vasárnap 14:03

Nekem is bejönne egyébként ez a felvázolt felállás Pogbával. Aztán ha majd Modric öregszik, jöhet Gündogan. :mrgreen:

Amúgy még annyi, hogy Isco 16-oson belüli tevékenysége jó lenne ha javulna, mezőnyben félisten, de kezd iniestásodni ha tűz közelbe kerül.
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 1., vasárnap 13:52

és lám, nálad sincs se hamesz, se bél a kezdőben.

így a perfekt.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 1., vasárnap 13:30

Tegnapról csak dióhéjban annyit,hogy védekezésben 4-4-2 re álltunk vissza minden ellenfél labdabirtoklásnál azonnal,(james zár le carvajal elé),illara húzódott jobb belsőbe,míg birtoklásban ha mi építünk 4-3-3ra váltunk,itt ugye james az aki féllép a jobb támadóba,illara húzódik ki jobbra és benzema beljebb lép centerbe,és az ék játékról átállunk elmozgóra(3fő).

Örültem a könnyed győzelemnek,ezek is nagyon fontosak,főleg ha egy rossz szériában vagyunk,az elgondolkodtat hogy már sokadszorra kapunk gólt a meccs vagy félidő legelején,ez mutatja hogy nem fáradságról van szó,hanem koncentráció esés ,fegyelmezetlen pillanatok a probléma jelenleg.

Az ellenfél eléggé karcsú volt,annak ellenére hogy az elején gólt szerzett,de örökbecsű az a gondolat,aki idegenben az első 10-15 percben gólt szerez,az ki fog kapni,legalábbis egy régi öreg edző nekem ezt tanította.....hogy miért? Az nem mondta.
Talán mert ezzel a "váratlan" eseménnyel meg kell változtatnia azt a játékképet amire készült. Kivéve persze ha nem egy jelentősen jobb csapat egy gyengébb otthonában szerez vezetést,mert nekik nem kell ezért megváltoztatni a játékukat.

A csapat többet mozgott mint az elmúlt hetekben,többet váltottak emberek,poziciót és feladatot is. De ez lehetett az is hogy alapvetően egy gála játéknak nézett ki ez a meccs,hiszen majdnem végig érezni lehetett ezt könnyedén hozza a csapat.

James ritka jól tud érkezni a kapu elé,illetve a 16oson belüli akciókra,bepasszokra bármire,ez eléggé szembetűnő,nagyon érzi a játék jövőbeli lefolyását,kicsit előre is gondolkodva,és nagyon jól helyezkedve,könnyű megtalálni a támadó3adban főleg a 16os környékén vagy belül,jobban is fekszik neki ez a jobb oldali poszt mint a balos,isconak meg a balos megy jobban.

isco onnan hogy a socik visszahúzódtak és közelebb tudott a csapatunk kerülni az ellenfél kapujához elkezdett élni mint hal a vízben,meglepő és jó hogy ilyen labdaszerző statokat hoz ,de fenntartom,hogy a kapuhoz neki feltétlen közelebb kell játszania,mert az improvizációja,egyéni felvállalásai ott jönnek ki jobban,és ott tud hatékonyabban játszani,mélyebben nem lehet felvállalni a stílusából eredő egy vs egyeket, mert a fegyelem és a feladatkör ezt nem engedi,de kapuhoz közelebb ezeket jobban ki tudja fejteni.

Benzema gólja csodálatos volt,nagyon jól mozog le a kp-a általi felpasszokra,ezeket rendre jól készíti vissza,és mozog le mutatva magát,én többet keresném ebben a felpasszos játékban,ami negatív talán,hogy megint mintha lassabban fordulna,mintha lenne megint rajta pár deka plusz,de lehet csak nekem tűnik kicsit lassabb fordulásúnak mint egyébként.

Bale nagyokat hibázott ziccerben,ezt nem lehet ezen a szinten és ilyen elvárások mellett megengednie magának,hiába védi CA. Összjátékban aktívabb volt,többet volt középen ez is az oka talán,mivel jobb oldalunk kevesebbet foglalkoztatott oldal.

A két szélső bekket többet kellene feltolni,bizonyos időtartományokban(ez nem tudom milyen taktika lehet) akkor sem lépnek fel ha szabad az oldal,majd vannak periódusok,amikor folyamatosan mennek.

Nekem továbbra is ku**a nagy probléma az , hogy a támadó3adban,de főleg a 16os környékén,sokat esik a koncentrációnk és olyan szitukat,passzokat átadásokat rontunk el,amiből könnyen helyzetet alakíthatnánk ki, de könnyelműen elpasszoljuk,vagy olyan döntést hozunk,ami helytelen, ebben a barcelona sokkal másabb nálunk,ott a kapu környékén semmi tribli,lazaság,hanem robotagyú preciz megoldásokkal operálnak,és nem engedik,hogy egy darab passzuk is az enyészeté legyen. Sok ziccerközeli helyzetet engedünk el azzal hogy nem úgy figyelünk oda mint ahogy kellene.

Kevesebb volt az ívelés is,ez is egy pozitív jelenség.

Én eltudok képzelni egy pogba féle kp-t:
------------------------Iker
Carv--------Pepe----------Ramos/Varane----Marcelo
------Modric-----Kroos--------pogba
----------------------Isco
-------Benzema---------------CR

Ehhez persze a szélső bekkeknek fel kell tudni lépni,különben megba***jut az egészet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. február 1., vasárnap 13:24

benzemara nyomtam. agilis volt, okosan mozgott a támadóharmadban, jól osztogatott, a kényszerítők is mentek ügyesen. nehéz dolog szavazni ilyen meccs után, mert mind marcelo, mind kroos és isco is nagy meccset tolt. james is jól játszott. egyedül balet csapnám nyakon egy vizes ronggyal, mert ökör.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 1., vasárnap 12:46

Iscora nyomtam.A futballja magáért beszélt.Ha ezt a színvonalat tartja,igazi oszlopos tagja lehet a csapatnak,hosszú éveken keresztül.
Benzema gólja meg a forduló találata eddig. B-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Zorro
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2014. július 6., vasárnap 17:29
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zorro » 2015. február 1., vasárnap 10:54

Isco nagyot ott volt... Regen nem lattam ilyet Real jatekostol (talan Zidane volt az utolso). Nem eroteljes mint CR7, nem ..., de megis ott van Isco-ban a fuszer amit a Real Madrid-ban szeretne/akar latni az ember.

Benzemat megint jo volt nezni... Nekem mindig az az erzesem vele kapcsolatban, hogy ha balrol megy a kapu fele (mintha a Real elott baloldali tamadot jatszott volna) akkor szebb/jobb megmozdulasokat latunk tole.

Isco-Marcelo baloldani nekem nagyon tetszett...

Remelem nem lesz nagy hiszti CR7-nel, hogy nelkule is mehet jol a tamadojatek...

Bale no komment, Illarat pedig addig kell eladni (felbsztt az a sok eladott labda, veszelyes visszapassz) amig egy nagyobb osszeget kapunk erte.
https://www.youtube.com/watch?v=qhX06B58O7M
Így kell történelmet írni. Rajongóknak a szívébe, gyűlőködöknek az agyába égett bele.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. január 31., szombat 21:50

Mindig van pár troll, aki Bale-re nyom ilyen meccs után is :mrgreen:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. január 31., szombat 21:46

Realista24 írta:
“Talán rotálunk a Sevilla ellen, előbb ki kell értékelnünk a ma felemésztett energiákat. Tudjuk, hogy nagyon fontos mérkőzés lesz, és megpróbáljuk majd növelni az előnyünket a tabellán. Lehet, hogy változtatok majd a felálláson, mert friss csapatra lesz szükségünk”. Forrás: Madridom.hu
Ne most kezdj el, a Sevilla ellen rotálni pls :'(
ødegaard lesz ebből :lol:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 21:43

“Talán rotálunk a Sevilla ellen, előbb ki kell értékelnünk a ma felemésztett energiákat. Tudjuk, hogy nagyon fontos mérkőzés lesz, és megpróbáljuk majd növelni az előnyünket a tabellán. Lehet, hogy változtatok majd a felálláson, mert friss csapatra lesz szükségünk”. Forrás: Madridom.hu
Ne most kezdj el, a Sevilla ellen rotálni pls :'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 31., szombat 21:27

doncsontos írta:esetleg valahol már meglehet tekinteni az egész mérkőzést? sajnos lemaradtam róla, még a végeredményt se tudom, szóval ha már valahol fent van megköszönném valakinek ha privátba küldene linket. :)
http://www.fullmatchesandshows.com/real ... ull-match/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 20:53

rashidm írta:Valaki egy jó kis összefoglalót tudna írni? Már írtam a megy a meccs topicban, csak mindenki el volt foglalva bélgéppel. :D
http://www.dailymotion.com/video/x2g3c9 ... ?start=325
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 31., szombat 20:50

doncsontos írta:esetleg valahol már meglehet tekinteni az egész mérkőzést? sajnos lemaradtam róla, még a végeredményt se tudom, szóval ha már valahol fent van megköszönném valakinek ha privátba küldene linket. :)
nekem is.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. január 31., szombat 20:44

esetleg valahol már meglehet tekinteni az egész mérkőzést? sajnos lemaradtam róla, még a végeredményt se tudom, szóval ha már valahol fent van megköszönném valakinek ha privátba küldene linket. :)
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. január 31., szombat 19:02

M1Ö írta:Nem volt egyszerű eldönteni Isco és Karim közt. De Iscora nyomtam, mert Benzema az első félidőben kicsit felcseszett, Isco pedig egész meccsen oktatott. Mondjuk Benzema-tól az a tekerés... :salute:
Ezért, meg a múltkori alapvonalas cseléért szerintem klasszisnak lehet nevezni, mert nem sokan csinálnak ilyeneket.
+1
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. január 31., szombat 19:01

adamzz írta:Marcelo,Isco,Benz. Bármelyik megérdemelné a mom címet. Szép volt.
De elegem van már abból,hogy a 80.-dik percben hozza le Kroos-t Ancelotti. Butaság.
Marci nagyot hajtott, nagyot küzdött, és jól is játszott, de rengeteg pontatlan passza volt
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. január 31., szombat 18:43

RealRaúl77 írta:
Matt009 írta:
Erre még jelenleg nem fogadnék. Szerintem Isco jobban tud lendíteni a csapaton, csereként beállva, mint James, és Carlo is valahogy így gondolkodhat, ezért szerintem Isco végzi majd a padon, de ne legyen igazam.
Kezdőként is többet tud hozzátenni. Szóval mi a fontosabb?
Ezt én sem értettem soha. De valszeg olyan érv lesz, mint Réjzené, hogy azért kell Gagónak fognia Messit, mert mindkettő argentin. :mrgreen: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 31., szombat 18:37

Csak összeáll jövőre az aláírásom...imadnam. Álmodozók aztan a City meg majd viszi Iscot :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 31., szombat 18:11

Benzema a szépségdíjas találata és előkészítései miatt, Isco pedig az egész középpálya bejátszásáért, amit nem csak a látványosság, de az eredményesség is jellemzett. Nálam a spanyol jobban benne volt a győzelemben, rá szavaztam.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 31., szombat 18:09

Nem volt egyszerű eldönteni Isco és Karim közt. De Iscora nyomtam, mert Benzema az első félidőben kicsit felcseszett, Isco pedig egész meccsen oktatott. Mondjuk Benzema-tól az a tekerés... :salute:
Ezért, meg a múltkori alapvonalas cseléért szerintem klasszisnak lehet nevezni, mert nem sokan csinálnak ilyeneket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 31., szombat 18:08

Valaki egy jó kis összefoglalót tudna írni? Már írtam a megy a meccs topicban, csak mindenki el volt foglalva bélgéppel. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég