Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 13:54

b...egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a stílusuk ellen...szerintem a bajnoki meccsen is szenvedés lesz ellenük...
Hogyne tudnánk? Tegnap is megvertük őket, igaz magunkat is.
Mind a két meccset uraltuk, ha lehet így mondani, ha a védelem képben lesz, akkor nem félek a bajnokitól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 16., péntek 13:48

Már a meccs előtt is éreztem, hogy szenvedés lesz...csak abban bíztam, hogy a srácok becsületből behúzzák a meccset, sajnos ez sem sikerült...az Atletico Mardrid, pedig teljesen megérdemelten jutott tovább...egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a stílusuk ellen...szerintem a bajnoki meccsen is szenvedés lesz ellenük...
A kiesés miatt nem bánkódom, rövid a padunk így pedig amúgy sem bírnánk a három frontos terhelést... nem mellesleg elkerülünk egy El Clasicót...nyúzza csak egymást a két csapat...
Bízom a jobb folytatásban, mert ez a 2015-ös év egyáltalán nem úgy alakul ahogy elképzeltük...egyértelműen hullámvölgyben a csapat...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 16., péntek 13:06

madridronie írta: azt látni kell, hogy ez a masszív bunker nemcsak nekünk okoz fejfájást. Véleményem szerint, ahogy tavaly, úgy idén is rengeteg csapatnak (köztük TOP csapatoknak is) beletörik majd a bicskája ebbe a "tahó", matracos falba. Bármennyire is fájó; a kemény és szinte hibátlan, tökéletes védekezésüknek, valamint a "Cholo stílusnak" hála csapatként igenis komoly tényezők lettek Európában. Ha nem fognak ki rossz napot, bármely csapat számára komoly feladat lesz feltörni a védelmüket.
Szerintem pedig azt kellene látni, hogy közel sem olyan jó a védekezése idén az Atleticonak, mint tavaly. Az elmúlt hétvégén kis túlzással egy középcsapatszerűen védekeztek a Barca ellen, tegnap pedig úgy, hogy sokszor 9 ember bent állt a 16osukon belül -ami nem rendezett csapatvédekezés- , és így is két fejes gólt értünk el ellenük, pedig a statisztikák alapján pont abban a legerősebbek..
Egy Chelsea-Bayern vonulat ízekre fogja szedni őket, mint a Barca az első félidőben a hétvégén.
Komolyan, azt kellene ellenük, hogy ha egy oda-visszavágós párharcban ők kezdenek hazai pályán, be kell állni ellenük bekkelni. Hazai pályán csak nem röhögtetik ki magukat.. :vivo:
Sajnos az egyéni hibák eldöntötték a párharcot. :/
Ami nagyon nem tetszett, hogy 2-2 után miután letámadott!! az Atletico akkor lett igazán megfogva a Real. Igen, tudom, hogy "feladták" a meccset a srácok akkor, de akkor Ancelotti is feladhatta volna -> Kroos-Isco le. De nem így történt. Egyszerűen nem tudtott a csapat, a bekapott góljuk után érezhetően fentebb játszó Atleticoval mit kezdeni.

Az olyan hozzászólásokkal, hogy "így akkor megnyertük a bajnokságot" nem is tudok mit kezdeni.. :ozil: :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 16., péntek 12:56

Az egesz meccs azon ment el, hogy az elso(!!!!!!) percben kapitulalt a vedelmunk. Az Atletico szempontjabol tokeletesen alakult a meccs, megrugtak a goljukat, innen pedig ok is tudtak, hogy 3 golt is kaphatnak. Behuzodtak a 16-osukra, betorni annyi ember kozott szinte lehetetlen, a tavoli loveseket is mindig kivagta valaki, a beiveles volt az egyetlen amit tehetettunk.

Felidoben meg volt valami esely arra, hogy egy kis szerencsevel lovunk 3 golt, de a vedelem megint villant.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 12:44

Semmi köze nem volt a kiesésnek a középpályához. Ramos és Pepe hibázott sorra a góloknál mindkét meccsen. Illetve az első meccsen impotensek voltunk, tegnap még nem is volt gond a támadással, mert volt helyzetünk (helyzetecskénk) a gólokon kívül is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. január 16., péntek 12:38

Látom elő lett véve megint a k.pálya, hogy védekezésben gyenge. Igaz, hogy James megint gyenge volt, de egyébként tökéletesen működött. Ennyire sima meccset már rég láttam, mégis 2-2 lett.
Köszönhetően a Pepe-Ramos duónak... Mert olyan hibát csináltak, amire nem reagálhatott a k.pálya, csapat...
Nagy császárok, de főleg Ramos idegesítő ilyen téren. Ha el lazázza (elég sűrűn) akkor olyan hibákat vét, amiből az esetek nagy többségébe jön a gól. Pepe is úgy lépett oda Griezman-nak, mint egy kislány. Ha ott határozottabb akkor viszi Griezman-t is labdával együtt, úgy, hogy le se fújják. Ebben Varane pl tanár.
Ramos meg ezekkel a nyesett labdáival... Próbálja színezni, azt hiszi rohadt jó benne, közbe meg abszolút nem.
Elől nem volt semmi gond, középen meg pláne. Kivétel Benzema és James. Amit említett R24, -a 3 méterről 5 méterrel felé helyzetet- na azt be kellett volna lőni. De igazából már mindegy volt. James meg el tűnt megint, kis túlzással mínusz egy ember volt.

Most intenzív volt a játék, folyt a labda, volt veszély benne, nem mint az első meccsen, ahol elég impotens volt a nyomásunk.
0-2 után is, már az első félidőben tovább mehettünk volna, ha van igazság. De sajnos nem volt, saját magunkat ejtettük ki... :( :vivo:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. január 16., péntek 12:32

Koncentráció, fanatizmus. A 2 csapat egymás elleni párharcait (a mákfaktor mellett) mostanában ez dönti el. Semmi másban, de ebben az egyben sajna az elmúlt 1,5 évben rendre fölénk nőnek. A többit Cristiano jól összefoglalta. -->
“Az Atlético nem játszik látványos focit. Nagyon védekező beállítottságúak, várják a rögzített helyzeteket, de ez működik nekik.
kupadöntő után ez megfordult , egyszerűen nem megy ellenük ez van
Amellett, hogy az a meccs főleg a matracosok részéről tényleg lélektani fordulópont volt (ők hány évet is szoptak ellenünk? --> ahhoz képest ez a mi mostani szenvedésünk, hát... :smile: ); azt látni kell, hogy ez a masszív bunker nemcsak nekünk okoz fejfájást. Véleményem szerint, ahogy tavaly, úgy idén is rengeteg csapatnak (köztük TOP csapatoknak is) beletörik majd a bicskája ebbe a "tahó", matracos falba. Bármennyire is fájó; a kemény és szinte hibátlan, tökéletes védekezésüknek, valamint a "Cholo stílusnak" hála csapatként igenis komoly tényezők lettek Európában. Ha nem fognak ki rossz napot, bármely csapat számára komoly feladat lesz feltörni a védelmüket. Érzésem szerint a Simeone csapat idén egyértelműen a 2 kupasorozatra koncentrál majd, így nem bánnám, ha BL.-ben idén is elkerülnénk őket az egyeneskieséses szakaszban.
mivel középen 10 emberrel védekeztek, ezért nagyon nem tudsz mást csinálni, mint megpróbálni beadni...
És ezt maga Carlo is megerősítette.
illetve lőni, de azt valamiért nem tettük
Szerintem lőttünk, vagy la.is próbálkoztunk, csak néhol pontatlanul, a többi meg egytől-egyig visszajött a falról, vagy épp elakadt a védőkben.
"Két-három héten belül rendben leszek, ahogyan a csapat is”. “Nem akarok elvenni semmit a Kupa értékéből, de a bajnokság és a Bajnokok Ligája fontosabb versenyek. Néha jobb két lépést tenni hátra, hogy aztán egyet előre léphessünk”.
Maga a kiesés természetesen fájó, főleg az ajándék gólok miatt, de egyetértek CR7-tel, főleg a mostani helyzetben! Egészen egyértelmű, hogy Hernández, Khedira, Illarra csak dísznek van a csapatban, míg Jesé, Modric egyelőre ilyen-olyan okból, de jelenleg szintén használhatatlan; ehhez jön még pluszba, hogy a többiek is mélyen tudásuk alatt játszanak már egy jó ideje. Nincs más hátra, mint bízni a jobb folytatásban és árgus szemekkel figyelni azt, hogy valóban lesz-e változás 2-3 hét múlva (nagyjából pont a bajnoki AtMa meccsre). :hmmm: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 16., péntek 10:35

Nem volt itt semmi gond szerintem.
Az agyatlan Ramos magába ejtette ki a csapatot.
Ennyi a történet.
Ha nem kapnak gólt ledolgozták volna a hátrányukat.

Benzemaval is mivan már megint bakker.Nem igaz hogy nem tud egy jó szintet hozni egész évben vagy legalább egy háromnegyed szezonon keresztül.
Az ilyenek tudnak felidegesíteni nagyon.
Fejben vannak gondok...

Ez az Atletico meg.Kiváncsi leszek,hogy meddig jutnak majd a BL-ben ezzel a beállok 40 méterre a kapu elé 11 játékossal taktikával.
Az a kemény hogy így is rúgnak gólt,de ha ezt mondjuk a mi csapatunk játszaná lemerem fogadni hogy egy gólt nem rúgna a csapat.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 10:33

miro írta:
pátkán írta:Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.
Na jól van. 10-ből 9x berúgta volna azt.
Rálőtte,majd kamuból eldobta magát..Ne hogy már 3 méterről bármit is meg lehessen magyarázni.
Na ezt a mondatodat majd megemlegetjük a tiszta Bale ziccereknél csak ÖT méterről. Nem volt jó Benzema, illetve nem tudott pluszt adni, nem tűnt el, de tegnap sem volt kiszolgálva. Illetve még mindig az van, hogy középen jól zár az Atletico így neki van a legnehezebb dolga, ezért kellett beívelgetni, amit amúgy sokan nem értettek meg angol közép csapat meg stb... Aztán két beívelésből -igaz az egyik rögzített szitu volt - szereztünk két gólt. Amúgy sokkal jobban támadtunk, mint az első meccsen és én 1-1-nél azt is hittem, hogy simán bedaráljuk őket, aztán a második félidő elején Ramosék megint tettek róla, hogy ne álmodozzunk ilyenről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 16., péntek 10:29

remélem nyáron vmelyik angol csapat elviszi simeonet spanyolországból.
iszonyat irritáló feje van. a végén amikor gúnyosan röhögött isco faultjánál.. látszik rajta, h élete a hergelés.

kicsit nyugodtabb fejjel már.. nem bosszant a kiesés, hadd nyírják csak egymást 2 hétig ezek a trógerek.
ami aggaszt az a játék képe. oké, első félidőben mentünk, mint a disznó előre, de úgy az egész 2015ben mutatott játék szar sztem. ez a 433 is lófasz, pláne a formán kívüli játékosokkal karöltve. cristianora rá sem lehet ismerni, semmi nem jön neki össze. meg sem fordult a fejemben, h egy 22 meccses győzelmi széria után így le lehet adni. modric visszatérését tegnap már kifejtettem, az 1 hónapban sem tudok bízni. vasárnap délben (...) megint meccs, getafe otthon szeret cumiztatni, úgyh remélem carlo összeszedi a brigádot, mert nem lesz sétagalopp. pepe 2-3 hét off? varane lesz nem lesz baj.

egyébként ilyen volt már komoly téttel bíró mérkőzésen, h 50 valamint 40 másodperc után gólt kapni egy meccs mindkét félidejében? sztem nem. az meg a másik típikus dolog, h pont ez a világtalan lő kettőt. most 2 évig majd a kaput sem fogja eltalálni figyeljétek meg.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 16., péntek 10:17

Én azért köszönöm a srácoknak az első félidőt főleg, Isconak meg az egész meccset. Ramos volt egyedül buta ma. Mikor játszunk velük a bajnokságban? Remélem letöröljük Simeone képéről a vigyort.
most írtam ki rövidhírbe, február 7-én, 16:00-ás kezdéssel. :)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. január 16., péntek 8:57

Mindent elmond a meccsről, hogy egy ilyen Torres kétszer is betalál, aki a keretben sem lett volna, ha a szintén finoman szólva nem élvonalas Mandzukic nem beteg. Nekem ez volt az igazán megalázó. Inkább Godin vagy valamelyik másik barbár fejelt volna hármat, mint hogy ez a nulla kettőt rúgjon.
Múltkor is írtam, most is tartom, hogy Ramost padoztatni kellene, pedig a kedvenc játékosom. Inkább ne szerezne gólt, de ne kapnánk róla sorozatosan. Szinte mindben benne van újabban. A BL óta elszaladt vele a csikó. De kihagyni gondolom őt sem lehet, mert az edző állásába kerülne, mint a Mou-Casillas esetnél.
Ronaldotól végre vegyék már el a szabadrúgásokat. Stat van róla, hányat rontott már el ?

Kupakiesés egyébként nem gond, mivel rövidebb a keretünk még az Atletinél is (gratuláció az átigazolási politikáért), három sorozat sok lett volna. Én sem értem, hogy reménytelen helyzetben miért nem jöttek be a nulla kilométeres játékosok.
Bajnokságban most nyerhető meccsek jönnek, arra kell koncentrálni.
Óriási pozitívum Isco stabilan jó játéka, valamint Marcelo látványos javulása tavaly óta. Utóbbit fel lehetne hozni a középpályára Nachoval vagy Coentraoval mögötte (idén volt már ilyen félidő), és ezt a harmatgyenge James gyereket végre padoztatni lehetne, nőne a kp. védekezőképessége, sebessége, kombinatív játéka, átlövési képessége is.
Balet most nem bántanám, első félidőben kimondottan jó volt, aztán feladta. Utóbbi meccseken szerintem CR a gyengébb pont kettőjük közül, a gólja ellenére is. Jesére nem lehet ráismerni, annyira formán kívül van. Pár hét, és a sérülés már nem lehet mentség.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 16., péntek 8:28

pátkán írta:Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.
Na jól van. 10-ből 9x berúgta volna azt.
Rálőtte,majd kamuból eldobta magát..Ne hogy már 3 méterről bármit is meg lehessen magyarázni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 16., péntek 8:18

Összességében tetszett az elsó félidő. Kivétel az első perc. Olyan hibákat csináltunk hátul amiket baromi régen láttam, kicseszett mérges voltam miatta... Titkon reménykedtem, hogy meglesz, de annyira nem bánom. Had fárasszák le egymást a Barca és az Atleti... :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 8:11

Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.
Részben igaz, de meccsek óta csak a hajtás és a mezőnymunka van meg, gól nincs. Rohadtul kéne már. Azt a szituációt meg visszanéztem párszor, mert elsőre úgy voltam vele, hogy belefér, de szerintem ki lehetett volna hozni többet is belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. január 16., péntek 8:09

Realista24 írta:Nézem a topicokat és csodálkozom, hogy Benzemához meg Jeséhez egy betű nem lett vésve.
Benzemás résszel most nem értek egyet. Ha jól emlékszem annál a szitunál esés közben lőtt. Azon kívül benne volt a játékban, hajtott, nem egy unott Benzt láttam tegnap.

Jesés rész más, ő gyenge volt sajnos megint. Bár már akkor jött be amikor fejben a csapat feladta.


A végén Isco,Carvajal,Marcelo. Az első mecs borzalmaiért visszaadtak egy kis adagot :lol:
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 8:04

persze gondoltam,hogy a sok beívelésből egy gól se születik de azért mindig meg volt az esély rá.
Mindkét gólunk beadás utáni fejes volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 16., péntek 8:02

Az az amatőr banda te :lol:

Hát mit akarunk mikor kétszer játsszuk el egy meccsen azt,hogy ziccerbe hozzuk őket?
Egyerűen kibaszott nevetséges már. Toni nem bírja el azt,hogy mellette a kp-n két támadó típusú játékos van.
Az első félidő tetszett azért, persze gondoltam,hogy a sok beívelésből egy gól se születik de azért mindig meg volt az esély rá. Isco a második félidőben ahogy átkerült a balosra, rögtön olyan gyönyörű és hasznos dolgokat csinált,hogy leszarom az egylábas szarlassú kolumbiait a szar boxeralsóival eggyütt, a spanyolnak kell játszania. Remélem igaz a Reus-os hír, Bale meg mehet vissza a pl-be rohangászni, meg lődözni. Nem ide való. 5-ből nulla idén a matracos tahók ellen. Well done. Már a szerencse is olyan szinten elpártolt a csapattól ebben a párharcban,hogy az már-már bundát sejtet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 7:45

Nézem a topicokat és csodálkozom, hogy Benzemához meg Jeséhez egy betű nem lett vésve.
Előbbi lábában volt gól, de miért is tudna gólt lőni, amikor kéne...három méterről ki a lelátóra :fpalm: , utóbbinak meg jó passzára nem is emlékszem, lassú és körülményes volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 16., péntek 5:34

Dehogynem fogunk felállni. Bajnokságbak gyökkető a legtöbb csapat hozzánk képest. 1 ponttal megyünk és van egy elmaradt meccsünk. Ennyi erővel ki fog előzni? Az a Barca, akinek az elmúlt 10 meccséből volt 1 jó? De ott is ott volt a szerencsefaktor a góloknál. Nagyon jól tudjuk, hogyha az elején bemegy nekünk valami az Atletico ellen, akkor cseszhetik a taktikájukat. A bajnokságban idén csak nem jön ki nekik a lépés megint minden kiscsapat ellen... Volt egy kis visszaesés, de most koncentrálhatunk a Blre és bajnokságra, Modric is majd visszajön, Isco bombaformában. Nem tudom mi ez a negatív hangulat, nem lehet mindig nyerni és mindig januárban van visszaesés.. Azt meg hagyjuk már, hogyha Barca lennénk, akkor tegnap bepattan minden.. Ellenünk Messi két méterről mellélőtt, aztán volt olyan meccsük, hogy úgy lett 0-0, hogy 3x is nem voltak eltalálni 5 méterről a kaput. Nemcsak a végleteket kell nézni mikor minden bepattan, rohadt unalmas ez a mártírkodás.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég