Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 26., szombat 10:51

Tankönyv vs gyakorlat/tudás esete ez.

Mint az edzőzsenik akik könyvből akarjak megoldani a dolgokat de életükben nem fociztak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 26., szombat 10:46

Én nem tudom Pintus mit csinál, de valami fekete mágiát is tol mellé fixen.

4-szeres BL győztes a tag, már 1995-96ban is tudta mit csinál a Juvéval, BL-t is nyertek, eltelt 25+ év és még mindig top szint.


Szép meg jó amit leírsz miro, csak Pintus 1986 óta erőnléti edző. 24 éves kora óta.

Fasza hogy leírsz ilyen dolgokat, csak na…

A tag elment 2 évre azt összeestek a játékosaink fizikálisan addig.

Visszajött és egyből BL-t nyertünk úgy hogy a csapat egyszer is elfogyott volna a meccsek végére fixen kuka lett volna az egész. Baszhatod ha mentálisan top vagy ha nem működnek a lábak és levegőért kapkodsz.Akkor fejben se tudsz top lenni.


Szép meg jó ez az 5 hetes valami, csak én Pintusnak láttam az eredményét folyamatosan meg azt is mikor nem volt, mindezt a legmagasabb szinten, te meg irkálsz valamit amit valahol használnak.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 10:08

kiserik írta:
Kb amióta Pintus mester velünk van, azóta a tavaszi formaidőzítés a prioritás. Az ősz a túlélésről szól, mert az egész csapat alig bírja vonszolni magát. Lehet itt jönni más csapatokkal, de nálunk ez így működik, ahogy R24 írta. Aztán jön a tavasz és fizikálisan jobbak vagyunk bárkinél. Ezért is volt a sok BL győzelem, meg a sok fordítás és ezért képes bukni a gárda egy-egy gyengébb ellenfél ellen ősszel.

Ilyen szinten naiv azt gondolni,hogy ekkora kulonbseg van fizikalisan. Plusz hogy nalunk valami teljesen mashogy megy,mint a tobbi elitklubbnal.
Azok a forditasok 1000 evente egyszer jonnek igy,ott a plusz a sziv volt,a mentalitas,meg a koncentracio,nem a fizikalis kulonbseg. Foleg hogy a csapatunk tele van/volt 30+os jatekosokkal.
De ha valaki tud par dolgot leirni,mit jelent az hogy egy oszt vegig docogsz,mert felkeszulsz a tavaszra akkor az erdekel nagyon. Uj infot erdekesseget szivesen tanul az ember.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kiserik
Hozzászólások: 5752
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. augusztus 26., szombat 10:01

hehetheoriginal írta:
Yazid írta: Miért mit vártál? Egy nyár alatt baszók leszünk? Egy szem judal?
Nem. Nem a játékosokat hibaztatom, ezt tudjak, erre kepesek. Es edzobat is megertem, hogy inkább túltölti a kpt, hogy stabil legyen, plane ilyen celta ellen idegenben, de en mas utat valasztanek ilyen esetekben, inkabb dinamikus veszelyes tamadokat, hogy ketszer is meggondolja a hazai csapat a felbatorodast, es le legyenek kötve a vedoik jobban.
Binicius leserult, egykp-s helyett nalam brahim kapna lehetoseget jobbszelen, balrol rodrigo, elol meg ez a bot jozsi, hatha belebotlik valamibe. Beli szinten alap, a tobbi ket posztert meg verekedjenek meg a többiek, nalam beli 10est jatszik es vedekezni is besegit, kapi ele is felér, mogotte kell a tucsi-cami szerintem biztositani.
Aztan lehet atfutnak rajtunk, de ne modricstol varjunk mar barmit is könyörgöm
Ezzel csak egy baj van (amit Carlo is említett): nincs csatárunk, kevés a támadónk. Felmegy a Rodry-Josi-Brahi-Beli-Cami-Csucsi vonal, aztán ha az első hármasból kiesik valaki, akkor össze is kakkantotta magát a rendszer, mert nincs kit beállítani. Nem poénból vagy konokságból váltott a Don erre a felállásra, hanem kényszerből.
miro. írta:
Figyu pont ezaz...
Kb amióta Pintus mester velünk van, azóta a tavaszi formaidőzítés a prioritás. Az ősz a túlélésről szól, mert az egész csapat alig bírja vonszolni magát. Lehet itt jönni más csapatokkal, de nálunk ez így működik, ahogy R24 írta. Aztán jön a tavasz és fizikálisan jobbak vagyunk bárkinél. Ezért is volt a sok BL győzelem, meg a sok fordítás és ezért képes bukni a gárda egy-egy gyengébb ellenfél ellen ősszel.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 9:53

Realista24 írta:

Sorry Miro de a felprofi szinten levő sztereotípiákat nem szabad ráhúzni egy olyan csapatéra, amelyik évi 60 meccsre készül, tavaszi formaidőzítéssel.

Ezt latni hosszú évek óta. Szóval papíron szép és jó amit írsz, de egy ekkora klubnál eg nem így működik.

Egy hete meg a specko maszkban futtatta őket Pintus fel-alá.
Figyu pont ezaz.
Amit pl nagy csapatoknal most csinalnak,az a holland(azt hiszem) minta,ahol 5 hetes periodusok vannak allando ismeteltetesben.
Elkezdik egy magas intenzitassal,onnan csokkentik,majd 5 het eltetevel kezdodik elolrol a magas igenybevetelu edzes,napirend.
Pont azert,mert a jatekosokat nem kell allandoan egy alacsony szintrol felhuzni a maxra. Ezzel elkerulod a seruleseket(elviekben…..) illetve a formaingadozast.
Az ot hetes periodussal megtudod oket tartani,majd amikor csokkenne a koondiciojuk,ujra feljebb lehet oket tolni kicsivel.
Oket futtatjak eleg sokszor,csinalnak veluk teszteket,akar maszkba akar anelkul.
De ilyen,hogy tavaszi formaidozites,az nem osszel kezdodik.
Egy felprofinak sem,de nekik foleg nincs szukseguk felev fekeszulesre.

A csapatok arra torekednek,hogy a jatekosokat probaljak magas szinten tartani egesz evben.
Arrol nem is beszelve,hogy jon a bl,jonnek az angol hetek,ennel kemenyebb nincs nekik,ezek kozott akiknek magas percuk van pl,nem kapnak terhelest hetkozben.
Szoval ez egy szezon elejen nem lehet problema.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 26., szombat 9:14

miro. írta:
Realista24 írta: Szezon harmadik meccse, alapozás után, új formáció. 3/3, értem én hogy nezhetetlen, de ne legyenek irreális elvárások.

Októberre kell beindulnia, összeállnia a dolognak. Minden más pozitívum, ami előbb jön, ajándék.

Én így látom.
Az uj formaciot adom,azon kell csiszolni.
Alapozas utan a jatekosok a legjobb formajukba kell hogy legyenek. Sot alapozas vegere.
Az intenzitast csokkentik,ahogy jon a bajnoki rajt,pont azert,hogy ne legyenek fasultak,hanem top formaba legyen mindenki. Szoval ezzel problema nem lehet.
Plusz hozzateszem az alapozasnak harom hete vege.

Tenyleg az a kerdes hogy Carlo mennyit mer kockaztatni,vagy azt mondja,hogy jo ez igy,egyet valahogy lovunk,veszelyt meg ezek az otodik helytol lefele levo csapatok nem fognak tudni okozni nagyon.
A baj akkor van ha golt lonek,akkor ez a biztonsagi jatek borul.
Sorry Miro de a felprofi szinten levő sztereotípiákat nem szabad ráhúzni egy olyan csapatéra, amelyik évi 60 meccsre készül, tavaszi formaidőzítéssel.

Ezt latni hosszú évek óta. Szóval papíron szép és jó amit írsz, de egy ekkora klubnál eg nem így működik.

Egy hete meg a specko maszkban futtatta őket Pintus fel-alá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 9:09

Realista24 írta: Szezon harmadik meccse, alapozás után, új formáció. 3/3, értem én hogy nezhetetlen, de ne legyenek irreális elvárások.

Októberre kell beindulnia, összeállnia a dolognak. Minden más pozitívum, ami előbb jön, ajándék.

Én így látom.
Az uj formaciot adom,azon kell csiszolni.
Alapozas utan a jatekosok a legjobb formajukba kell hogy legyenek. Sot alapozas vegere.
Az intenzitast csokkentik,ahogy jon a bajnoki rajt,pont azert,hogy ne legyenek fasultak,hanem top formaba legyen mindenki. Szoval ezzel problema nem lehet.
Plusz hozzateszem az alapozasnak harom hete vege.

Tenyleg az a kerdes hogy Carlo mennyit mer kockaztatni,vagy azt mondja,hogy jo ez igy,egyet valahogy lovunk,veszelyt meg ezek az otodik helytol lefele levo csapatok nem fognak tudni okozni nagyon.
A baj akkor van ha golt lonek,akkor ez a biztonsagi jatek borul.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 26., szombat 9:03

Szezon harmadik meccse, alapozás után, új formáció. 3/3, értem én hogy nezhetetlen, de ne legyenek irreális elvárások.

Októberre kell beindulnia, összeállnia a dolognak. Minden más pozitívum, ami előbb jön, ajándék.

Én így látom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 9:00

nem olyan rég rúgtunk az anfielden ötöt, ez bármikor menne benzi nélkül is.
Persze.. :lol:
Ott mi lejatszottuk az ev legjobb meccset,a barcas visszavago mellett.

Az a baj hogy semmi hajlandosag nincs elore jatekra.
Camavinganak es valverdenek feljebb kene labdajaratasnal helyezkedni,es sokkal tobbet kockaztatni.
Mert ez igy kaputol 30-35 meterre torteno passziv labdajaratas.
Ami jo dolog,de huzni kell extrat,hogy valahol letszamfoleny legyen,hogy olyan szitu jojjon ahol elcsusszkn az ellenfel.
Ehelyett 10bol 9x fel se neznek hanem forgatjak vissza a jatekot.

A ket oreggel meg azert lett nyitottabb a jatek,mert a celta is feltolta magat. Foleg a gol utan.
Akkor azokat kell nézni ide még elég ha az eredményeket jössz megnézni. :lol:
Ezt viszont adom. Tavaly en is ezt csinaltam a bajnokiknal.
Igy most is ez lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2023. augusztus 26., szombat 9:03-kor.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 26., szombat 8:58

kierkegaard írta: Hát ez eddig elég kuka. Mármint én szimplán nem élvezem a meccseket. Egy Arsenal és vagy liverpool meccsét is szívesebben nézem mert egyszerűen ott foci van.

Remélem feljavulnak vagy legalább is majd ceballos és brahim is majd több meccset fog kapni, hogy valami színe is legyen az egésznek.
Akkor azokat kell nézni ide még elég ha az eredményeket jössz megnézni. :lol:
Látom Ancelotti nem boldog a tizit illetően. Modricnak kellett volna lonie azt mondja.
Földhöz is baszta az üveget meg felugrott káromkodott.
Brutál szar 11-es volt.
Tavaly is így buktak pontokat most szerencsére összejött a győztes gól.
Amúgy tavaly ez 0-0 lett volna.Az ilyen meccseket sorba nem tudták megnyerni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára p.csabi1 2023. augusztus 26., szombat 9:01-kor.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. augusztus 26., szombat 8:45

kierkegaard írta: Hát ez eddig elég kuka. Mármint én szimplán nem élvezem a meccseket. Egy Arsenal és vagy liverpool meccsét is szívesebben nézem mert egyszerűen ott foci van.
Az komoly.

A liverpool azért játszik jó meccseket, mert az egész csapatuk egy átjáróház, ahol szobinak kell btb-t játszania(most még),amúgy nagyon gyengék, nem olyan rég rúgtunk az anfielden ötöt, ez bármikor menne benzi nélkül is.

Arsenalnak is láttam a két idei meccsét, hétfőn a seggüket törte a háló az utolsó 30 percben egy Palace ellen, hagyjatok már a hülyeségekkel.

Én se vagyok egy hurráoptimista, de azért látom,hogy vannak tőlem sokkal rosszabbak is. :mrgreen:

Meccsről:
Kepa: meglátjuk, tegnap semmi dolga nem volt.
védelem: okés, carvajal tetszik, fran dzsi átmeneti megoldás csak.
kp: legjobb csapatrész, a gyémántot nem bontanám meg, tegnap is akkor voltunk szarabbak amikor feljött a két öreg a fiatalok helyére.

Jude meg tényleg hihetetlen.

Elől viszont.. :lol:

Rodry ügyeskedik néha, megver egy két védőt aztán jön egy szar passz vagy egy szarabb lövés.

Vini remélem gumiból van és nem komoly a húzódása, nem is értem minek kellett visszaküldeni,hogy el is szakítsa?

Kéne egy buppi. :ike:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. augusztus 26., szombat 8:25

Meccs kozben nagyon irtatok hogy kellenek az oregek, de kb onnantol lett minden ugyan olyan kaotikusbmimt tavaly, hogy bealltak. Vagy nem ertek fel vagy nem zartak vissza, Modric konkretan a labdakihozataloknal is allt csak. Elkell gondolkodni azon, hogy Ceba legyen az akit bekuldunk ilyen meccsen a kp ra es nem Modric. Ketten egyutt azt eredmenyezik, hogy teljesen kette szakad a csapatunk.

Kar a 11esert, egyik brazillal sem rugatnam egy darabig.

Az tokeletesen latszott, hogy a bunker focit tolo csapatok ellen iden is szenvedni fogunk

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 26., szombat 8:14

Yazid írta: Miért mit vártál? Egy nyár alatt baszók leszünk? Egy szem judal?
Nem. Nem a játékosokat hibaztatom, ezt tudjak, erre kepesek. Es edzobat is megertem, hogy inkább túltölti a kpt, hogy stabil legyen, plane ilyen celta ellen idegenben, de en mas utat valasztanek ilyen esetekben, inkabb dinamikus veszelyes tamadokat, hogy ketszer is meggondolja a hazai csapat a felbatorodast, es le legyenek kötve a vedoik jobban.
Binicius leserult, egykp-s helyett nalam brahim kapna lehetoseget jobbszelen, balrol rodrigo, elol meg ez a bot jozsi, hatha belebotlik valamibe. Beli szinten alap, a tobbi ket posztert meg verekedjenek meg a többiek, nalam beli 10est jatszik es vedekezni is besegit, kapi ele is felér, mogotte kell a tucsi-cami szerintem biztositani.
Aztan lehet atfutnak rajtunk, de ne modricstol varjunk mar barmit is könyörgöm
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 8:13

kierkegaard írta: Hát ez eddig elég kuka. Mármint én szimplán nem élvezem a meccseket. Egy Arsenal és vagy liverpool meccsét is szívesebben nézem mert egyszerűen ott foci van.

Remélem feljavulnak vagy legalább is majd ceballos és brahim is majd több meccset fog kapni, hogy valami színe is legyen az egésznek.
Mondjuk nem brahimtol meg ceballostol lesz elvezheto,mar bocs.. :lol:
Yazid írta: Miért mit vártál? Egy nyár alatt baszók leszünk? Egy szem judal?
Egy nyar? Ez a csapat evek ota egyutt van. Csak jude az uj,meg fran.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

kierkegaard
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. augusztus 26., szombat 8:08

Hát ez eddig elég kuka. Mármint én szimplán nem élvezem a meccseket. Egy Arsenal és vagy liverpool meccsét is szívesebben nézem mert egyszerűen ott foci van.

Remélem feljavulnak vagy legalább is majd ceballos és brahim is majd több meccset fog kapni, hogy valami színe is legyen az egésznek.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 26., szombat 8:06

Miért mit vártál? Egy nyár alatt baszók leszünk? Egy szem judal?

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 26., szombat 8:05

hehetheoriginal írta: Modric irtó szar volt tegnap, vagy kezdetnem a baszodeszant mellett valverde helyett, vagy ugy ahogy van skippelnem a becsereleset.

Tizirol nem mondok semmit, szegyen.

De ez igy kb nezhetetlen, ez a tamadojateknak csufolt valami, amit eloadunk.
Ez lesz egesz szezonban, majd tavasszal megnezem a beellmeccset, aztan ennyi, szivesebben nezek most pool meccset, mert kivanom, hogy magyargyerek bearazza oket.
Kell toni a kozeppalyara. Ilyen meccsekre meg luka is.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 26., szombat 7:56

Modric irtó szar volt tegnap, vagy kezdetnem a baszodeszant mellett valverde helyett, vagy ugy ahogy van skippelnem a becsereleset.

Tizirol nem mondok semmit, szegyen.

De ez igy kb nezhetetlen, ez a tamadojateknak csufolt valami, amit eloadunk.
Ez lesz egesz szezonban, majd tavasszal megnezem a beellmeccset, aztan ennyi, szivesebben nezek most pool meccset, mert kivanom, hogy magyargyerek bearazza oket.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 26., szombat 7:35

Realista24 írta: Látom Ancelotti nem boldog a tizit illetően. Modricnak kellett volna lonie azt mondja.


Szerintem ez egyertelmu, anno kiraktam egy statisztikat. Modric brutal jol rugja, Rodrygo gyenge fejben ehhez.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. augusztus 26., szombat 6:52

Carvajal amúgy meglepően remek első három meccset hozott, komoly perfomanszokkal.
Hát én nem így láttam tegnap. Rengeteg volt a buta megoldás, kétszer pedig csúnyán elküldték gyufáért egy-egy lövőcsellel.

A meccs amúgy nagyon szar volt, sokáig a celta 5-4-1-ben volt labda nélkül, Vini nélkül tanácstalanul kézilabdaztunk.

Celta elvett gólja miatt a döntetlen igazságosabb lett volna tegnap, de néha kell a szerencse is.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég