Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. április 5., szerda 23:14

whitemadrid írta:
Pipita írta:

Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Véletlenül se menj ki egy élő futballmeccsre.. ha hallanad ott miket mondanak.
Sőt egyszer láttam, hogy valaki köpött is eggyet.
:(
Szerencsés helyzetben vagyok, viszonylag gyakran szoktam járni, itthon is, és Madridban is. A szurkolás szokott megmaradni, nem a szarozás, meg a picsogás. :)
Tjacks írta: Kényszerültél?? :mrgreen:
Kényszerültem. Inkább gyere jövő héten focizni, játsszuk le. :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2023. április 5., szerda 23:16-kor.

Avatar
whitemadrid
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 8:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: whitemadrid » 2023. április 5., szerda 23:12

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Véletlenül se menj ki egy élő futballmeccsre.. ha hallanad ott miket mondanak.
Sőt egyszer láttam, hogy valaki köpött is eggyet.
:(

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. április 5., szerda 23:12

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Kényszerültél? Azért csak nem fogott senki fegyvert a fejedhez, hogy olvassad a fórum faszságait, nem? Ha meg úgyis tudod, hogy állandóan picsogás van a megy a meccs topikban, akkor ne nyisd meg (én ezt teszem hónapok óta és nincs gond).
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 5., szerda 23:11

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Kényszerültél?? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2023. április 5., szerda 23:09

Pipita írta:
besteve7 írta:

Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, :mrgreen: csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.
Szerintem csak egyszeruen nem kellene magadra venned, h elo meccs, elo topicjaban ki van beszelve az amit lat az ember. Ki ezt, ki azt.

Az hot ziher, h szarul toltuk az elso felidoben. Ha ezt nem lattad, akkor kar is jonni ilyen cinikus kommentekkel szerintem.

De en ebbe nem megyek bele, elvezem a pillanatot.

0-4 :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. április 5., szerda 23:07

ANDS írta:
ferni írta: Mi lenne ha jól is játszanánk.... :lol:
Remélem azért mindenki elêgedett.
Majd ha Carlo egyszer végre nem lesz szánalmas és normális kezdőt rak fel, Ceballossal a kezdőben, akkor lesz itt mindenki elégedett :mrgreen:

Ez a mai nagyon rendben volt, szerintem az 1. félidő 2. fele is. Barcelonában volt a meccs, várható volt, hogy nem lesz egyszerű irányítani a meccset, hiába vártátok itt ezt el sokan, nem olyan egyszerű feladat ez...Vini es Benzema hozták ma az extrát, nagyon kellett.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. április 5., szerda 23:07

Megtosztuk őket.
Rendben volt. :D

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. április 5., szerda 23:05

besteve7 írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Hagyd. Mindig ez van ha a végén jól alakul akkor jön a ez a flegma duma. Ha egyszer valami szar akkor az szar. Aki szerint az első félidőben a 44-ig percig úgy játszott a csapat ahogy méltó a klubhoz az más filmet nézett szerintem. A második feles az rendben volt és mindenki örül a sikernek. Engedtessék meg egy szurkolói fórumon hogy ha egyszer valami nem tetszik akkor annak hangot lehessen adni. A jogos kritika és dicséret az szerintem abszolút rendben van. Mikor mit érdemelnek a srácok.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. április 5., szerda 23:04

BlancoMark írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*



neked meg jó bulit. :mrgreen:
En nagyon orulok az eredmenynek, de ez a Barca nagyon gyenge volt, foleg ebben a felallasban.

En attol felek, hogy ez a kp nem lesz eleg a BL-ben.
Egyaltalan nem voltak gyengek. 45 percig azert kemeny harc volt, aztan kaptak egyet a felido elott kozvetlenul, majd rogton a masodik felido 5. perceben. Szetestek, onnantol kezdve mar azt csinaltunk amit akartunk. De voltak nagy helyzeteik, Araujo nagyon jol jatszott szerintem, kiemelkedik a mostani Barcabol.
:goat:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. április 5., szerda 23:04

besteve7 írta:
Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?
Köszönöm a gratulációt. :sziv:

Természetesen egyikkel sem. A középpálya öreg és szar, Modric is már annyiszor bizonyította, hogy nyugdíjban a helye. A csatárok gólt se tudnak lőni, Vinicius egy középszerű bohóc ideggyenge szar akinek a megyekettőben a helye, ostoba, csak futni tud maximum, azt is csak jószívvel, szar az összes, stb, meg a többi random ostobaság, amiket órákon keresztül olvasni kényszerültem, ilyesmi.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. április 5., szerda 23:01

Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Galacticos írta:
neked meg jó bulit. :mrgreen:
En nagyon orulok az eredmenynek, de ez a Barca nagyon gyenge volt, foleg ebben a felallasban.

En attol felek, hogy ez a kp nem lesz eleg a BL-ben.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2023. április 5., szerda 23:00

Pipita írta: Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Gratulálok az értékeléshez. De csak úgy kérdésként te mint szurkoló hány játékos játékával voltál megelégedve félidőben?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. április 5., szerda 22:59

Vegre megtosztuk oket, kijart mar nekik egy alapos veres. Ez szep volt! Innen mar illik megnyerni, azert egy bl gyozelemmel es egy kiraly kupa gyozelemmel elegedett lennek, alairnam. A bajnoksag a barcae, valami irrealis statisztikaval.
:goat:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. április 5., szerda 22:58

Jött a hendi, nincs is miről beszélni :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. április 5., szerda 22:57

Osszeszedtuk magukat, bar a masodik felido formalitas lett volna ha nem jatszik Camavinga. Innen is latszik hogy lofasz egy csapat ez, ugy szetzuhantak ket goltol, csak iden minden osszejon nekik a bajnoksagban. Megerdemeltuk ezt mar, kurva eletbe, szep volt.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. április 5., szerda 22:56

Csak szeretnék szívből gratulálni a Megy a meccs topik összes hozzászólójának, aki félidőig leszarozta az összes játékosunkat, meg úgy összességében a klubunkat. Remélem, élvezitek a sikert, szép estét! :-*
Galacticos írta:
neked meg jó bulit. :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. április 5., szerda 22:50

Mi lenne ha jól is játszanánk.... :lol:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. április 3., hétfő 6:55

Jó kis meccs volt. A bajnokság elúszott, szóval engedjük is el. Többet kell kísérletezni új dolgokkal és a keveset használt játékosokat is be kell vetni, hogy a többiek pihenjenek. Szerdán meg mindent fel kell tenni a Barca ellen, ez a kupa most úgy kell mint egy falat kenyér. Carlonak meg kell mutatnia, hogy tud nyerni Xavi ellen, felül tud kerekedni rajta.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. április 2., vasárnap 21:57

Végre kiszakadt a gólzsák. Elég ritkán fordult ez elő ebben a szezonban.

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. április 2., vasárnap 21:53

raul 4 ever írta:
Impostor írta: Nem láttam a meccset, persze most volt gála :angry:

Jól látom hogy 4-2-3-1-es felállás volt? Rodry vagy Asensio volt 10-es poszton, vagy árnyékék volt valamelyik?

Oké, látom hogy volt 6 gól, de kombinatívabb játék is volt?

Köszi, ha valaki ír pár sort..
Szerintem olyan 20 percig inkább 442 volt, Rodryval (telj. haszontalanul) elöl Benz.

Aztán 433, Rodry ment jobbra és foci is lett.
Rodry szépen lépett ki az első gólja előtt, Benzi gólja mindegyik ujjnyalogatósan finom fajta, az a félolló elképesztő volt, ahogy visszahúzta maga mögül.

Az utolsó 2 gól volt inkább a kigurigázós: Rodry nagyon szépen adta vissza bokából, Hazi meg faszán adta LV elé ütembe, szögbe, ahogy kell.

Tenni-venni, indítani, focizni még mindig nagyon tud a pufi, de nem mindig a valladolid az ellen, nem mindig lehet 4-0nál beállni és a kocogásnál több kell, de sztem nem tud.

Nézd vissza ncore-ról, de kezdheted a 20. perctől nyugodtan. :)
Köszi! :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 135 regisztrált és 0 vendég