Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:43

dzsi91 írta: Nekem pont ez a bajom,hogy egy erős csapat van a mezőnyben és az pont a Barca, tavaly már sikerült naggyá tenni őket idén nem kéne.Sokkal nyugodtabb lennék a Több erős csapat lenne a mezőnyben.
Azért ők se hibátlanok, van egy erős soruk, a pad már gyengébb, és azt is kétlem, hogy hátul megint ilyen erősek lesznek. Illetve előbb-utóbb Neymar vagy Suarez egója is bekapcsolhatna, és mehetne egy kis feszültség, csak nem tart örökké ott ez a disneyland.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:33

ziro4vr írta:Nem tudom mi ez a negatív hangulat. Nem hibátlan a csapat, de nézzük meg a riválisokat is. Jó dolgotokban már nem tudjátok mibe kössetek bele. Egy rivális van akitől jogosan lehet tartani, a Barcelona. Nekik van három olyan emberük, akik bárhol, bármikor, bármennyit rúgnak kis túlzással, ezt rakták össze jól.

Tavaszra kell a toppon lenni, addigra kell időzíteni a formát, meg a rotálást megoldani. Bale középen egy nagy kihívás igen, de ez is csak nálunk nagyítódik fel, máshol neki is örülnének. Nyugi van.

Ja igen, Danilo azért szép fail volt ennyiért, ahhoz gratulálok. :lol:
Nekem pont ez a bajom,hogy egy erős csapat van a mezőnyben és az pont a Barca, tavaly már sikerült naggyá tenni őket idén nem kéne.Sokkal nyugodtabb lennék a Több erős csapat lenne a mezőnyben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:30

2 éve nèg atom gólerős támadósorunk se az igazi már.
Nekem is ez a bajom,a BBC már nem a régi. Benzema csak-csak hozza magát,de egyedül nagyon kevés,viszont Ronaldo egyre kevesebb mezőnyben,Baleről meg nem fogom leírni a 3423532345. hsz-t hogy milyen,megtettétek már helyettem,különösen Kerlon,aki január óta mindennap beírja ezt legalább 2x. :lol:
Egy rivális van akitől jogosan lehet tartani, a Barcelona.
Csak velük pont mindenhol összefuthatunk az a baj. :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:29

Nem tudom mi ez a negatív hangulat. Nem hibátlan a csapat, de nézzük meg a riválisokat is. Jó dolgotokban már nem tudjátok mibe kössetek bele. Egy rivális van akitől jogosan lehet tartani, a Barcelona. Nekik van három olyan emberük, akik bárhol, bármikor, bármennyit rúgnak kis túlzással, ezt rakták össze jól.

Tavaszra kell a toppon lenni, addigra kell időzíteni a formát, meg a rotálást megoldani. Bale középen egy nagy kihívás igen, de ez is csak nálunk nagyítódik fel, máshol neki is örülnének. Nyugi van.

Ja igen, Danilo azért szép fail volt ennyiért, ahhoz gratulálok. :lol:
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:28

Barátságos meccsek ide vagy oda, szerintem az szép lassan egyértelmű, hogy a BBC kanyarban sincs jelenleg az MSN-hez, és ez nem barca szopás, nekem elég tényszerűnek látszik.
Balet számításba se veszem, gyakorlatilag egy Dzsudzsival is előrébb lennénk.
CR még talány, de el fog jönni az idő amikor már a statok is elmaradnak nem csak a mezőnyjáték, és lehet az nincs is messze, viszont őt még semmiképpen nem írom le.
Benzema meg néha jó de egyedül ő sem fog már nagy dolgokat véghezvinni.
Az a baj hogy a barcával versenyzünk, mindhárom fronton ők a legkeményebb ellenfelek ezért hozzuk kell viszonyítani. Itt ami átbillentheti felénk a mérleget az egy sérüléshullám náluk, vagy egy újabb belső viszály amit már nem tudnak kezelni, esetleg a jóllakotság.
Még egy Bale-Reus cserével változhatnak tolgok talán, persze önmagában az sem elég, több dolognak kéne stimmelnie hogy megfogjuk a barcát.
Ha már bukunk akkor legyen akkora ami magával viszi perezt is, aztán jövőre lehet venni egy nagy levegőt, szépen átgondolni a dolgokat és kezdeni mindent előlről. Ez van. Ha az Asensio-Ödegaard-Vallejo vonal beválik pár év múlva talán elkészül a hőn áhított korszakos csapatunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2015. augusztus 9., vasárnap 21:30-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:23

A keretünk a tavalyihoz képest erősödött.
Talán a kapusposzton sem lesz feszültség végre, bár biztosan menni fog 1-1 potya után, hogy Iker ezt védte volna.
Védelmünk az rohadt erős, szerintem magasan a legjobb védelem Európában egyénekre lebontva, kérdés milyen lesz az összhang. A felkészülési meccsek alapján ígéretesnek tűnik a védelem, legalábbis ez a kevés kapott gól ezt mutatja.
Kp-n a cserék erősödtek. Casemiro nem váltja meg majd a világot, de kisebb csapatok ellen pont jó lesz arra, hogy Modric vagy Kroos pihenjen.
Plusz ugye talán végre lesz egy használható Jesé, ami szerintem nagy erősítés.
Arról meg nem is beszélve, hogy a kezdő lényegében nem változik, tehát összeszokottság meglesz. Tavaly is az őszi gálakezdő legyalulta az ellenfeleket, csak a sérülések közbeszóltak. Most erősebb jóval a pad.
Persze a legnagyobb erősítés az lenne, ha Bale ezzel a teljesítménnyel végre padon találná magát és menne a James-Modric-Kroos-Isco-Benz-Cé kezdő. Aztán jöhetne a padról Bale meg Jesé.
Viszont én azt érzem, hogy lesz itt még mozgolódás. Cheryshevék közül valaki biztosan távozni fog + Lucas Silva is szerintem. Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Benzema tiplizik az Arsenalba, akkor meg biztosan lesz érkező(Reus esetleg?).
Összességében én nem látom negatívan a helyzetet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:13

nmate írta:
Anthony írta: Tényleg, mi alapján kéne abban reménykedni, hogy jó szezonja lesz a csapatnak?
Semmi. Legszarabb csapat vagyunk.
Én a legtöbb esetben pozitívan állok a dolgokhoz de ezen a nyáron eddig tényleg semmi bem történt ami bizakodásra adhat okot.

Ez az Ancelotti Benitez csere már már a del bosque queiroz cserére emlékeztet. A középpályát megunt leszarjuk és a rossz hír hogy úgy nézki a 2 éve nèg atom gólerős támadósorunk se az igazi már.

De sztem bajnokok leszünk.Az én bajom hogy félveszakítottunk egy erős projektet egy gyenge projektért. Ancelottival sztem még fejlődhettünk volna,képes lett volna csúcsra járatni a csapatot.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:09

Az a kemény, még így is top3 csapatunk van. Látok pozitívumokat is, a negatívumok meg nem érdekelnek jelenleg, mert a szezon ilyen korai szakaszában nem lehet semmire következtetni. Majd ha januárban Bale kezd a 20. szar meccse után is, CR nem védekezik csak várja a sült galambot, továbbá Modric és Kroos is csapágyas lesz, akkor majd elkezdek én is picsogni. Addig ilyen dolgok miatt felesleges.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:05

Konkrétan eddig csak az a baj, hogy Balet Perez bebetonoztatja a kezdőbe. Ha a másik 9 úriember jó napot fog ki, akkor bárkit megverünk, de két-három gyengébb teljesítménynél nagy szenvedni fogunk. Mindezt azért, mert valaki makacsul nem akarja belátni, hogy a walesinek semmi keresnivalója a csapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:02

Anthony írta: Tényleg, mi alapján kéne abban reménykedni, hogy jó szezonja lesz a csapatnak?
Semmi. Legszarabb csapat vagyunk.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. augusztus 9., vasárnap 21:00

ziro4vr írta:
Zsombor írta:Igen hamesz, első meccsen sok minden el fog dőlni. Ha figyelnek a srácok meg lehet a triplazas.
Egy rész alapján kihírdette minden idők legjobb sorozatát, egy meccs alapján megmondja a bl győztest is simán. :lol:
Èn a játék rendszerre illetve a posztokra gondoltam hogy hogyan is képzeli el Benitez. Azért egy tét meccsen nem fog kisérletezgetni. Mert most pl már Bale is jatszott a csatár mögött én sokat nem értek hozzá de szerintem ott nagyon nincs jó helyen. :D és hiába vannak jó játékosaink ha pl Benitez nem is a posztjukon játszatja őket. Iscoval vagy jamessel középen többre mennénk mert ők jobban tudják szervezni a játékot mint Bale. Nekem legalabbis ez a meglátásom de sokat nem értek a foci ezen részéhez :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:58

Szerintem sincsen világvége, csak nem tudom miben bíznak egyesek, mert ahogy én eddig látom a nyarunkat csak negatívumok történtek:

- Ancelotti el, Benitez be
- Casillas saga
- Orvosi stáb cirkusz, sérülések
- Bale
- Távozókról írnak állandóan, nem erősítésekről

+ ??

Tényleg, mi alapján kéne abban reménykedni, hogy jó szezonja lesz a csapatnak?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:55

Mivel szurkoló vagyok így én is reménykedek de szerintem ez a szezon egy korszak vége lesz, perez elbukik venítezzel és Bale-el eggyütt CR távozik jovő nyáron aztán jövőre az új elnök mahd hoz valakit a padra akinek hagy pár évet az építkezésre(persze kozben azért nyerni kell ezt azt :D )

Na mundegy én nem hiszek ebben a Benitezben,nem tartom egy szar edzőnek de ide ő kevés,ja és már az első pár nyilatkozatából kiderült,hogy valójában Perez nyilatkozik és nem ő.

DE a játékosokban hiszek,ahogy a barca is tudott sikeres lenni egy low level edzővel mi is lehetünk ha a játékosaink kellően éhesek a sikerre, ami a tavalyi szezon után elvárás lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:48

nekem mondhattok amit akartok hogy felkészülés meccs van meg szarkasztikusan kijelenteni hogy kiestünk mindenhonnan de egy nagy 0 a csapat... egyetlen mentség h voltak hiányzóink.
Igaza volt Beniteznek, erős csapatunk van már eleve, sok mindent nincs mit erősíteni... Benítezzel viszont nagyot gyengültünk és ha Ancelottival nem sikerült összeszedni semmit elmúlt évben akkor Benítezzel még úgy se... ezt mondtam mikor először feljött a neve, és én még most is mondom hogy HA kibír félévet akkor szerencséje van... de valszeg ez az év lesz Zidane premierje. És valóban... egy Benítez féle középcsapatot kell majd kiemelnie a sárból :(

nem világvége van hanem egy idióta diktátor elnökünk aki sz.rt se ért a focihoz csak a pénzforgatáshoz... menjen vmi csóró bandához aztán ott kevergessen. Nincs egy olyan tulaj jelölt aki esetleg volt profi focista is? :kivagyhe:

szerk.: tulaj tehát elnök
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:22

Zsombor írta:Igen hamesz, első meccsen sok minden el fog dőlni. Ha figyelnek a srácok meg lehet a triplazas.
Egy rész alapján kihírdette minden idők legjobb sorozatát, egy meccs alapján megmondja a bl győztest is simán. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:19

Szerintem kiesünk. Mindenhonnét. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:15

Ironizaltam. Első tetmeccsen semmi sem fog eldőlni. Csak mindig racsodalkozok hogy vannak akik így gondolják.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:13

Zsombor írta:Igen hamesz, első meccsen sok minden el fog dőlni. Ha figyelnek a srácok meg lehet a triplazas.
A kezdonk eros.Ha nem facsarja ki oket Rafa,es lehetoseget ad a kiegeszitoknek kisebb csapatok ellen,vagy tèt nèlkuli meccseken,akkor ha a tripla nem is,de egy kèt bodon leeshet.
Bale-el kellene vmit kezdeni mert a gyerek -1.Hendivel megyunk neki a szezonnak,de hát ez volt tavaly is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:10

Realista24 írta:No Karim, no party.
+1, CSatár nélkül ez nem megy még mindig...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 9., vasárnap 20:08

Igen hamesz, első meccsen sok minden el fog dőlni. Ha figyelnek a srácok meg lehet a triplazas.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég