Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 7., vasárnap 12:12

Lehet ott van Baleben a veszély a gyorsasága miatt, de tegnap is 2 percen belül volt 3 rossz beadása és egy kapusba bikázott ziccere.. Semmi fejlődést nem látni rajta, sőt... Főleg azért idegesítő, mert a VB ideje alatt pihenhetett és utána normális felkészülése volt. Én tartom, hogy a gála kezdőnek elől a Modric-Kroos-Isco-James-Benz-Ronaldo hatosnak kellene lennie. A BL-ben jól jöhet Bale, de ott is csak a Bayern meg mondjuk a Barca ellen. Egy Chelsea ellen vétek lesz játszatni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 12:08

Bale most teljesen formán kívül van,de szerintetek egész évben ilyen lesz? tavaszra én minimum a tavalyi Bale-t várom,az elég lesz a címvédésre :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13136
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 7., vasárnap 12:07

Baleben folyamatosan ott a gól lehetősége. Védekezésben nulla az emberünk, de ha fejben kicsit összeszedi magát akkor nagyon jó lesz. Tegnap is volt 1-2 olyan helyzete amit a PL-es utolsó idényében csukott szemmel is gólra váltott volna.
Kezdje azzal, hogy elmegy fodrászhoz...:D

Ikernek meg egyetlen jó kirúgása sem volt tegnap...amit kicsiben akart megoldani még az se sikerült mindig...ha nem tudja emberhez kirúgni akkor simán gurítsa le Ramosnak, de semmi értelme annak, hogy ő kirúgja az ellenfél meg jöhet a labdával.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 7., vasárnap 11:25

A legfontosabb, hogy Kroost és Jamest pihentetni kell. Kedden pihenhet mindkettő, Kroos még az Almeria ellen játsszon, utána legfeljebb a Klub VB döntőjében szeretném látni őket. A Valencia ellen és leginkább február elejére kellenek 100%-os állapotban.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 7., vasárnap 11:05

Kérdés.Láttatok madridistát aki nem ismeri el,hogy CR homorított?

Még 1 kérdés.Láttatok már barcást aki valaha elismerte,hogy Neymar vagy akárki homorított onnan?

Feel the difference...

Egyébként maximálisan elégedett vagyok ezzel az ősszel,gyönyörű játék rengeteg siker.Az utóbbi időben meg várható volt a játék színvonalának csökkenése,rengeteg meccs,sok sérült, egyre hosszabra nyúló győzelmi széria stb. Ennél többet nem igazán lehet elvárni a csapattól.Cr meg veszett,már azon sem lepődnék meg,ha idén beérné Raúlt... :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 7., vasárnap 1:45

R.M.C.F írta:Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Állítólag vállra vették, majd magasba dobálva istenítették (tudod mint az edzőket) CR-t a teljesítménye miatt.
Ja várj.... :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 7., vasárnap 1:44

R.M.C.F írta:Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Meg....platini, blatter, meg a barca elnoke skypeon jelentkeztek be h gratulaljanak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6653
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 7., vasárnap 1:40

Teljesen elégedett voltam a meccsel kapcsolatban,tükörsima meccs volt. Isco eltiltott volt,Modric nincs,Kroos visszaesett kissé,Bale pedig mínusz egy ember gyakorlatilag... és még így is. Egy Celta Vigo ellen ez bőven elég.

Takarékon égünk,tiszta sor,de az életemet ráteszem,hogy ha ma vagy holnap BL döntőt kéne játszani,behúznánk,mert fel tudnánk pörögni. Egyszerűen NEM KELL többet kiadnunk magunkból. Szerintem nem fog visszaütni,mert harap a csapat,amikor kell,összeszoktak a srácok,egymásért küzdenek,látszik minden egyes alkalommal amikor egymásra néznek,CR-Ancelotti között is remek a kapcsolat,szinte mindenki mindenkivel harmóniában van. Nekem ez kell,ez fontos,hogy lássam rajtuk az egységet. Ezért elviselhetőek számomra ezek a meccsek,sőt... igazából semmilyen problémáról nem beszélhetünk,egyedül néhány ember gyengébb teljesítménye és a sérülések zavaróak.

Jó úton járunk. Ez a lényeg. Előre a 19.-ért! HALA MADRID

Ami pedig felbasz:
Csak nem akart azonban megszületni a vezető gól, ezért aztán a játékvezető is besegített. A 36. percben C. Ronaldo váltott gólra egy ajándék tizenegyest, amelyet azért kapott, mert eljátszotta, hogy visszahúzták. A találat ennek ellenére érvényes volt, megszerezte a vezetést a hazai csapat. 1–0
NSO.

Bezzeg ha Messi "harcolja ki"... Gyűlölöm az ilyet..
:goat:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 7., vasárnap 0:30

Most pont nem láttam.....megállt a meccs a 200. gólnál?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 7., vasárnap 0:13

Kellett a 3 pont, de mint utolsó bajnoki meccs idén hazai pályán...hát ez elég gyenge volt. Mondjuk az élvezetes, gördülékeny játékunk szerintem két legfontosabb eleme nem volt ugye a pályán. Modric és Isco az szerintem, akik leginkább felelősek azért, hogy jó pár hétig úgy ültem le a meccsek elé, hogy csodát fogok látni, és nem is csalódtam. Isco szerencsére visszatér, Modricra még várni kell. :-(

Bale egész jól kezdett, egyszer még mintha védekezett is volna, aztán szépen beleszürkült a mezőnybe, meg megint volt 1-2 olyan béna megoldása, hogy a fejemet fogtam. Nem tudom mit kéne vele csinálni. (illetve tudom, de az úgyse fog megtörténni. :mrgreen: )
CR újabb tripla, durva! :salute:
Benzema ma inkább átlagos volt, pár támadásunk felépítésében azért szépen részt vett, de a kapu előtt most nem nagyon találta meg a helyeket.

Kroos nem az igazi, Illara talán jobb is volt egy fokkal, de még csiszolódniuk kell, az egyértelmű. James-re nem is emlékszem őszintén szólva. Illetve egyszer röhögtem rajta, ahogy erőlködött futáskor, de azon kívül... :hmmm:

Pepe nagyon stabil volt, remekül játszott. Ramos egy fokkal kevésbé, bár a 16oson belüli becsúszása parádés volt. Carvajal és Marcelo is felfelé lógtak ki az átlagból talán. Arbeloa minden játékperccel bizonyítja, hogy mennyire nincs már helye ebben a csapatban. :kivagyhe:

Papíron simán nyertünk, de nekem mérsékelten volt csak meggyőző a csapat, ahogy az utóbbi időkben általában. De olyan óriási gond addig nincs, amíg hozzuk a meccseket, és majd újra csúcsformában nyomjuk januárban illetve az áprilisi-májusi időszakban.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9173
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 6., szombat 23:30

dannen írta:
Limaten írta:A meccset nem láttam, de képekből látom, h egy civil végezte el a kezdőrugást. Ki és miért volt?
(Magnus Carlsen-re tippelek)
jó a tipp, ő volt az. szerintem nem volt különösebb oka, csak nagy madrid fan. tavaly is rúgott már
kb 2 héttel ezelőtt megvédte a VB cimét.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. december 6., szombat 23:12

Limaten írta:A meccset nem láttam, de képekből látom, h egy civil végezte el a kezdőrugást. Ki és miért volt?
(Magnus Carlsen-re tippelek)
Akkor elég faszán tippelsz. :lol: Ő volt az egyébként. Valaki tudja amúgy, hogy mi van Jamessel? Gondolom nem lehet olyan súlyos a sérülése, de azért még is..

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. december 6., szombat 23:02

Ratyi egy meccs volt, hoztuk a kötelezőt újra, de nagyon leeresztettünk az utóbbi időben.
Mondjuk Modric kiesése nagyon meglátszik a csapaton. :-(

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Limaten » 2014. december 6., szombat 22:55

A meccset nem láttam, de képekből látom, h egy civil végezte el a kezdőrugást. Ki és miért volt?
(Magnus Carlsen-re tippelek)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. december 3., szerda 20:49

ziro4vr írta:Nálam az alap a James-Modric-Kroos-Isco-Benzema-CR lenne most, ha eltekintünk a sérülésektől és a formát nézzük illetve a formáció kiteljesedési képességét. Aztán itt van Bale, aki ha összekapná magát akkor helyet követelne, és csak utána Jesé, aki helyi fiú, csípi mindenki, de én sem látom egyelőre hova és mivel férne be a kezdőbe.
Értem én ezt, nálam sem lenne kezdő se Bale, se Jesé. De írod Te is Bale-ről, hogy HA össze kapná magát... Na ez az, hogy (sajnos) egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy ilyen nem lesz. Akkor Ancelotti vagy álljon ki a James-Modric-Kroos-Isco 4es mellett ahogy írod, vagy építse be szépen, lassan 4-3-3-ba Bale helyére Jesé-t. Mert ennél már csak jobb lehet...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 3., szerda 20:40

M1Ö írta: és akkor most jöhet Kerlon, hogy leírja 157-jére is, hogy szerinte mezőnyben semmit nem tesz hozzá... :ike: Pedig Bale-hez képest... :shifty:
Nem kell ahhoz Kerlon, jövők én. :lol:

Nálam az alap a James-Modric-Kroos-Isco-Benzema-CR lenne most, ha eltekintünk a sérülésektől és a formát nézzük illetve a formáció kiteljesedési képességét. Aztán itt van Bale, aki ha összekapná magát akkor helyet követelne, és csak utána Jesé, aki helyi fiú, csípi mindenki, de én sem látom egyelőre hova és mivel férne be a kezdőbe.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. december 3., szerda 20:36

morientes írta:A hírek szerint már únja...egy interju szerint amit afott,azt nyilatkozta,ha másik csapatba igazol,ott lesz egy kitétel a szerződésében,hogy sokat játszon.Mondjuk nincs az a klub,aki ilyet belevenne egy szerződésbe...
Ez nem csak a kommentátortól jött? Mert én ilyet nem olvastam még sehol, hogy ténylegesen le nyilatkozta volna, hogy nem tetszik neki a rendszer.
ziro4vr írta:bár így hogy Jesé is van már, és gólokat tőle is lehet várni pluszba, így a mexikói szerepe ismét csökkenhet.
Ez is egy érdekes sztori. Mert amíg nem lendül vissza teljesen, addig Benzema cseréje kell legyen, ez jogos, de ha el kapja a fonalat, akkor meg nemhogy Bale cseréje, hanem Bale helyét kéne átvegye. Ezért kapni fogok (pedig alap hangon nincs bajom Bale-lel, de ez az idei...) de ha tényleg össze kapja magát, akkor hasznosabb, játékban mindenféleképp.
és akkor most jöhet Kerlon, hogy leírja 157-jére is, hogy szerinte mezőnyben semmit nem tesz hozzá... :ike: Pedig Bale-hez képest... :shifty:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 3., szerda 12:21

Steve írta: Még annyit tennék hozzá a meccshez, hogy Chicharito azért eléggé megbízhatóan hozza a góljait csereként, lehet rá számítani, amíg me nem unja majd a helyzetét.
Mondjuk ami a csapatnak szerencse, az neki szerencsétlenség, hogy egyrészt Benzema ilyen formában van és szórja a gólokat, másrészt a csapat ritkán van gólkényszerben az utolsó 20 percben.

Amúgy egy szorgos kisiparos, pihentetés céljából talán tényleg be lehetne tenni többször csereként, bár így hogy Jesé is van már, és gólokat tőle is lehet várni pluszba, így a mexikói szerepe ismét csökkenhet.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 3., szerda 12:14

Még annyit tennék hozzá a meccshez, hogy Chicharito azért eléggé megbízhatóan hozza a góljait csereként, lehet rá számítani, amíg me nem unja majd a helyzetét.
A hírek szerint már únja...egy interju szerint amit afott,azt nyilatkozta,ha másik csapatba igazol,ott lesz egy kitétel a szerződésében,hogy sokat játszon.Mondjuk nincs az a klub,aki ilyet belevenne egy szerződésbe...

A meccs:Nálam Hamesz volt a legjobb,csak azért nem Isco,mert nála már megszoktam hogy hozza a tutit általában :)
Hamesz viszont tegnap tényleg tetszett,más kérdés hogy tudja e majd anno ezt az önbizalommal telített játékot hozni,mert komolyabb ellenfelek ellen nekem kicsit tétovának tünik....na de nem bgatom,tegnap tényleg jó volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. december 2., kedd 22:59

Azért Iscon látszik, hogy megkapta az esélyt, teli van önbizalommal, és csak úgy szárnyal a pályán. Stabil kezdő, tök mindegy hol. (még kapusként is megállná a helyét :mrgreen: )


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég