Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 31., szombat 18:45

Volt elég örömünk idén, nekem lett még egy így év végére megszületett a kislányom :'( A tündér egész nap bömbölt tegnap csak a meccs erejéig hallgatott el, hogy apa meg tudja nézni ezt a szenvedést :D

Ezt meg twitteren találtam -
Real Madrid 2022 awards: Copy and reply with your answers.

Best player: Benzema
Best goal: Benz első fejese Stamford Bridge-en
Best match: Real v PSG 3-1
Saddest moment: v Barca 0-4
Most improved player: Vinicius
Best memory: Rodrygo második gólja v City
Surprise player: Vinicius

Hasonlóan boldog új évet minden madridista tesónak!
(*A kóbor EL-es cimbiknek is! Szépen csillogó bajnoki ezüstöt :mrgreen: )
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 31., szombat 13:51

_Bushido_ írta: Carlo nem azt magyarázta, hogy most főleg azok fognak játszani, akik nem voltak VB-n? Vagy akik hamarabb kiestek. Pl Nacho is simán kezdhetett volna! Ez paradztság vele szemben. Milyen produkciót lerakott már tavasszal a sok sérülés esetén, de szarba sincs véve.... BL-ben is mesteri volt! Nagyon sajnálom.
Ceballos, Ase kezdett, ok. De a Lucas, Nacho párosnak is kellett volna szerintem.

Mindenesetre jár a pacsi Courtoisnak, nélküle ez nem valószínű, h meglett volna...

Remelem pl a kupaban az elején castillások is játszanak. Plusz hazardra is azt nyilatkozta, h köv meccsen játszik már.
Azert mar parszor lattuk mi van akkor amikor szinte a teljes csapatot felforgatva allunk ki... Szeretjuk Nachot, de tegnap jo volt a kezdo

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 31., szombat 13:26

Carlo nem azt magyarázta, hogy most főleg azok fognak játszani, akik nem voltak VB-n? Vagy akik hamarabb kiestek. Pl Nacho is simán kezdhetett volna! Ez paradztság vele szemben. Milyen produkciót lerakott már tavasszal a sok sérülés esetén, de szarba sincs véve.... BL-ben is mesteri volt! Nagyon sajnálom.
Ceballos, Ase kezdett, ok. De a Lucas, Nacho párosnak is kellett volna szerintem.

Mindenesetre jár a pacsi Courtoisnak, nélküle ez nem valószínű, h meglett volna...

Remelem pl a kupaban az elején castillások is játszanak. Plusz hazardra is azt nyilatkozta, h köv meccsen játszik már.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2022. december 31., szombat 13:09

csala írta:
Pad'em írta:

Nekik milyen tizi maradt el?

Edzőjük nagyon rí, hogy a második tiszta kezezésüket az ötösön már nagy nehezen befújta ez a ripacs balhere. Az elsőnél azt magyarázta elvileg Ancelottinak, hogy a védő keze a földön volt ezért nem adta meg :lol: :|
Első félidő 35 perc körül Alaba.Néha le kell venni a szemellenzőt,és objektíven megítélni az asztalra lerakott teljesítményt.A lényeg a 3 pont,de ettől sokkal több kell mert ez nagyon harmatos
Szerintem sem volt az tizi.
Mi sem bizonyìtja jobban, hogy mèg Norbi szerint sem volt az, pedig ő aztán mindig elfogult, csak èpp ellenünk.. :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2022. december 31., szombat 13:05

Sztem nem volt itt nagy gond. Plane vb utani elso meccsen. Idegenben egy tipikus kiscsapat otthonaban. Jol jarattuk az elejen a labdat es ugye, ha szabalyok szerint jatszhatna a csapat, mint Real Madrid ezt a futball jatekot akkor mar a 10.percben vezettunk volna, mert ha a faszi nem allitja meg kezzel a labdat akkor Benzema veri be 0.8meterrol, mint lo a lonak, ha meg mar megallaitotta akkor bunteto. Azthiszem onnantol nem lett volna ilyen szenvedos meccs. Es itt tenyekrol es szabalyokrol beszelunk, semmi tobb.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csala » 2022. december 31., szombat 12:45

Pad'em írta:
csala írta: Nagyon gyenge meccs volt,de nagy nehezen sikerült a 3 pont.Elmaradt egy egy tizi itt is ott is,végül egy szerencsétlen megmozdulásból a harmadikat befújta.Könnyen alakúlhatott volna ez másképp is,mert a Valladolidnak megvoltak a helyzetei,a második félidőben jobbak is voltak.Nagyon szoros lesz ez egészen a végéig a katalánokkal
Nekik milyen tizi maradt el?

Edzőjük nagyon rí, hogy a második tiszta kezezésüket az ötösön már nagy nehezen befújta ez a ripacs balhere. Az elsőnél azt magyarázta elvileg Ancelottinak, hogy a védő keze a földön volt ezért nem adta meg :lol: :|
Első félidő 35 perc körül Alaba.Néha le kell venni a szemellenzőt,és objektíven megítélni az asztalra lerakott teljesítményt.A lényeg a 3 pont,de ettől sokkal több kell mert ez nagyon harmatos

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2022. december 31., szombat 12:42

Pad'em írta:
csala írta: Nagyon gyenge meccs volt,de nagy nehezen sikerült a 3 pont.Elmaradt egy egy tizi itt is ott is,végül egy szerencsétlen megmozdulásból a harmadikat befújta.Könnyen alakúlhatott volna ez másképp is,mert a Valladolidnak megvoltak a helyzetei,a második félidőben jobbak is voltak.Nagyon szoros lesz ez egészen a végéig a katalánokkal
Nekik milyen tizi maradt el?

Edzőjük nagyon rí, hogy a második tiszta kezezésüket az ötösön már nagy nehezen befújta ez a ripacs balhere. Az elsőnél azt magyarázta elvileg Ancelottinak, hogy a védő keze a földön volt ezért nem adta meg :lol: :|
farkasnorbi is ezt magyarázta meccs közben, hogy azért nem volt 11-es mert azzal támasztott ki esés közben, dehát tisztán látszott, hogy a másik keze van a földön, azzal tartja meg az egyensúlyát, a jobb keze pedig a levegőben, a feje felett kalimpált :lol: plusz gólhelyzetet akadályozott meg, mert ha még olyan a szitu, hogy senki sincs mögötte akkor azt mondom talán oké... :kivagyhe:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. december 31., szombat 11:20

csala írta: Nagyon gyenge meccs volt,de nagy nehezen sikerült a 3 pont.Elmaradt egy egy tizi itt is ott is,végül egy szerencsétlen megmozdulásból a harmadikat befújta.Könnyen alakúlhatott volna ez másképp is,mert a Valladolidnak megvoltak a helyzetei,a második félidőben jobbak is voltak.Nagyon szoros lesz ez egészen a végéig a katalánokkal
Nekik milyen tizi maradt el?

Edzőjük nagyon rí, hogy a második tiszta kezezésüket az ötösön már nagy nehezen befújta ez a ripacs balhere. Az elsőnél azt magyarázta elvileg Ancelottinak, hogy a védő keze a földön volt ezért nem adta meg :lol: :|
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

csala
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2022. december 31., szombat 10:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csala » 2022. december 31., szombat 10:58

Nagyon gyenge meccs volt,de nagy nehezen sikerült a 3 pont.Elmaradt egy egy tizi itt is ott is,végül egy szerencsétlen megmozdulásból a harmadikat befújta.Könnyen alakúlhatott volna ez másképp is,mert a Valladolidnak megvoltak a helyzetei,a második félidőben jobbak is voltak.Nagyon szoros lesz ez egészen a végéig a katalánokkal

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 31., szombat 9:46

Realista24 írta: Militao fosott a sok bejglitol.
Courtois hozta a legjobbját.
Ceba agilis volt.
Karim játékban volt végig, hozta amit szokott.
Valverde kuka volt.
A játék nyögvenyelős volt sok helyen, bár ha a biro megadja az egyértelmű tizit az elején, akkor hamar lezarhattuk volna a meccset sztem.
Courtois a szar vb után akkor beindult, Valverde a hatása alatt van még. Militaot ugyanaz a rosszullét kerülgeti mint a bemutatásakor. Ceballos és Kroos meg kipihent mindent a szünet alatt és jót tett az nekik. Benzema góljai nagyon kellenek, én örültem annak, hogy a vb-re nem ment, szerintem így tudott tényleg felépülni és pihenni. Nagyon kelleni fog a tavaszi részre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. december 31., szombat 9:24

R. Carlos írta: Eléggé nyögvenyelősnek tűnik a dolog így, hogy 80. perc után kezdtünk éledezni.
Csalóka, mert már fél óra után le kellett volna zárni a meccset egy sima 0-3-mal. Elmaradt egyértelmű tizi, Benzema 100os ziccer éppen kapu fölé, meg Asensio lába is elsülhetett volna úgy ahogy szokott egy tiszta lövésnél.

Jó volt ez egynek. Engem csak ez zavart, hogy már a 739291 felvonása voot annak, hogy ahelyett, hogy simán eldöntünk egy meccset, felhozzuk a kiscsapatot, aztán izgulni kell, nehogy találjanak egy gólt. Tegnap is ez lett volna, Courtois nem úgy véd, ahogy.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. december 31., szombat 9:07

Tibo, Kroos es Ceba tegnap abszolut felfele emelkedtek ki, tudjuk be ezt egy ev lezaro lotyogesnek. Amit viszont itt jatekvezetes teren muvelnek az undorito. Ennyi erovel nyiltan is kozolhetnek, hogy minden meccsen hatranybol kezdunk es kesz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 31., szombat 8:23

R. Carlos írta: Sajnos a tegnapi meccset a munkám miatt nem tudtam nézni, illetve ma is elfoglalt vagyok egy darabig amiatt. Jól játszott a csapat? Eléggé nyögvenyelősnek tűnik a dolog így, hogy 80. perc után kezdtünk éledezni. Benzema felépült teljesen, jó formában van? Militao miért került ki az utolsó pillanatban a csapatból? Ceballos jó játékot mutatott? Nagyon kellene a kp-ra ő rotálni. Frissnek látszott a csapat?
Militao fosott a sok bejglitol.
Courtois hozta a legjobbját.
Ceba agilis volt.
Karim játékban volt végig, hozta amit szokott.
Valverde kuka volt.
A játék nyögvenyelős volt sok helyen, bár ha a biro megadja az egyértelmű tizit az elején, akkor hamar lezarhattuk volna a meccset sztem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 31., szombat 8:18

Sajnos a tegnapi meccset a munkám miatt nem tudtam nézni, illetve ma is elfoglalt vagyok egy darabig amiatt. Jól játszott a csapat? Eléggé nyögvenyelősnek tűnik a dolog így, hogy 80. perc után kezdtünk éledezni. Benzema felépült teljesen, jó formában van? Militao miért került ki az utolsó pillanatban a csapatból? Ceballos jó játékot mutatott? Nagyon kellene a kp-ra ő rotálni. Frissnek látszott a csapat?
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2022. november 11., péntek 21:51

Realista24 írta: https://twitter.com/totalcristiano/stat ... Y06y7i5aOg

Hiányzik egy ilyen kemény arc a pályáról…ők ketten vagy Case..
Rudi sztem ilyen.
Számomra Ramos Pepe páros a No.1 védőpáros. Maldini, Nesta, Cannavaro a kanyarban sincs. :)

Rudi az bolond :)

Tucsinek kene majd a Case féle attitudot felvenni vedekezesben. Legalábbis megprobalni.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 21:36

https://twitter.com/totalcristiano/stat ... Y06y7i5aOg

Hiányzik egy ilyen kemény arc a pályáról…ők ketten vagy Case..
Rudi sztem ilyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. november 11., péntek 11:58

Mi az, hogy nem lát a VAR? Rayo játékos is pofán erte Vinit meg most is utottek. Ilyen nincs.

Hozzateszem, Vini elgondolkozhat, hogy kivel van a baj, ha rendre ilyen szituaciokba keveredik. Nagyon kinyilt neki, plusz igazi latin, forrofeju idiota.

Elmult idoszakban fullba nyomja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 10:56

hehetheoriginal írta: Szar a biro, nem is kerdes.
Vinicius utnivalo, nem is kerdes.

De mennyi ilyen ember van a mindennapjaidban, aztan megse csapod szet, mint egy legyet a szelvedon.

Persze elindithatjuk a feelings police-t is, a mai világ kb fele azonnal csatlakozna, csak aztan nehogy konyv- majd emberégetéssel folytatodjon ez a szep nagy egyetertes meg osszeborulas
Az en mindennapjaimban amugy nincs sok (sot...) ilyen ember. Persze ez megint kerdes, hogy kit mi zavar vagy huz fel...vagy csak öreg vagyok es tapasztalt. De ez mar nagyon off(ba valo)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 11., péntek 9:43

Szar a biro, nem is kerdes.
Vinicius utnivalo, nem is kerdes.

De mennyi ilyen ember van a mindennapjaidban, aztan megse csapod szet, mint egy legyet a szelvedon.

Persze elindithatjuk a feelings police-t is, a mai világ kb fele azonnal csatlakozna, csak aztan nehogy konyv- majd emberégetéssel folytatodjon ez a szep nagy egyetertes meg osszeborulas
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 11., péntek 8:29

A legidealisabb az lenne, ha a biro es a VAR tenne a dolgat, es akkor nem kellene ilyenrol beszelni, de amig ez nincs meg, addig a palyan teljesitmennyel kell valaszolni.

Tegnap is volt nem egy olyan szituacio, amikor pl. Vini szabadulhatott volna idoben a labdatol, volt tarsa jobb helyzetben, de inkabb belevitte a daraloba, es ketten felnyarsaltak.

Lehet lapot akart kieszkozolni az ellenfelbol, de ha lenne agya, realizalhatta volna, hogy ez nem az a meccs, amikor a biro megvedi ot. Mindezt a VB elotti utolso meccsen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég