Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. április 26., csütörtök 9:00

Én vagyok nagyon elvakult ha az mondom nem vagyok 100% meggyőzödve hogy Ronaldo kezezett a gólja előtt?

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. április 26., csütörtök 8:59

Realista24 írta:A játékvezető kettes osztályzatot kapott a Bildtől, amitől csak az egyes lehetett volna jobb. Ez mindent elmond szerintem.
na ehhez akartam még mondani valamit tegnap, csak már nem esett jól pötyögni. a játékvezető tevékenységéről annyit, hogy jól vezette a meccset összességében, de kurva nagy szerencséje, hogy nem volt kétes szituáció sem a 16-oson belül, sem a leseknél (bár 100%ig biztos vagyok benne, hogy az összes egyvonalat is visszafújták volna). a munkájához még annyit, hogy néha túlzásba vitte ezeket a nem fújok/adok lapot témát.

carvajalnak egyértelműen jár volna a sárga, és a végén valamelyik bayernesnek is, aki marcelot buktatta. azért még szabadot se adott, nem hogy lapot, és ott nézte végig 6 méterről. azt amit meg néhány játékosuk csinált az ítéleteknél...hát én komolyan nem értem.

csak meg kell nézni, hogy mit csinált ribéry vagy thiago egy-egy ellenük fújt ítéletnél, aztán megnézni hogy fogadta casemiro pl a sárgáját.

ribéry sárgát kapott, majd elkezdte bökdösni a bírót. ott azért már mehetett is volna neki a második. bíróhoz nem érünk hozzá. thiago meg amit lerendezett, hogy megroggyanva üvölti hogy mit csinál a bíró, meg nagypofájúan mutatja, hogy tegye fel a szemüveget miközben szintén ordít. na az is csak a bírón múlt hogy nem sárga. és akkor ilyenek bíróznak meg csalóznak, miközben a saját játékosaik agyhalottak, de a bíróra könnyebb ezt fogni, mint otthon keresni a hibát.

eközben casemiro mit csinált a sárgánál (ami teszem hozzá szerintem tiszta labda volt) nézett hogy mivan, aztán mosolygott egyet és ennyi. nem mászott bele a bíró arcába, nem mutatta, hogy gyépés.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 26., csütörtök 8:21

dzsi91 írta:Rég basztam fel magam ennyire bl meccsünkön(mondjuk pont az előző körben xd).Az eredmény jó de mi volt ez a pocsék játék,hát ezt a münchent agyon lehetett volna verni... semmi nem dőlt el ,Ramos és Varane beton volt.Ahogy a kapitány mondja ezt be kell fejezni,de hogy ennek a gyökkettő bayernek hagytunk esélyt a visszavágóra hatalamas hiba.

De az eredmény jó,sőt lehet alá is írtam volna a meccs előtt.De látva a bajorokat így már annyira nem tetszik.

Mondjuk jó dolgomban azt sem tudom kinek a könnyeit igyam, jár a pacsi a csapatnak meg egy seggberúgás is azért.

Azért az eurobarsza még mindig hatalmas élmény ilyenkor,imádom.
Hát jah, az eredményen kívül nem nagyon tudok örülni. Én legalábbis arra számítottam, hogy ledomináljuk a Bayernt, mint a Juvét idegenben, erre mit kellett nézni? A fél kezdője hiányzott a Bayernnek, mégis ők voltak a dominánsabbak, a helyzetek, meg a játék képe alapján nyerhettek volna vagy 3 góllal. Itt röhögitek Riberyt közben akkor húzta csőbe Carvajalt, amikor akarta, nem volt más, de jól tolta az öreg.
Nálunk Isco nem is értem miért volt a pályán? De legalább jól cserélt Zidane, igaz Kova jöhetett volna hamarabb is. El sem hiszem, hogy ezt írom, de Benzemát is kezdetni kellett volna.

A bíróhoz csak annyit, hogy Boateng az 1. percben 100%-os sárgát úszott meg, gondolom olyankor "nem illik". Aztán ott van a Marcelo eset, ha az nem sárga, akkor megint nem tudom mi az. Egyébként egész jól fújt, és nem kezdett el lapokat osztogatni mindenre.

Kedden remélem jobban odateszik magukat a srácok, mert egy kicsit jobb helyzetkihasználással nem elképzelhetetlen 2-3 Bayern gól.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. április 26., csütörtök 8:15

Azok, akik azt mondják, hogy nem bízok Bale-ben, nem az igazat mondják.
Jogos, hiszen ahhoz hogy ne bízzon benne, foglalkoznia kéne vele. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 7:58

Kerlon írta:
Realista24 írta:Szerintem túltoljátok ezt a Marcelo kérdést. Oké, hogy fennragadt, de nézzétek vissza.
Hét Real játékosra jut három Bayernes, plusz ott van még Navas. A hétből, aki a félpálya körül volt, csak kettő ér vissza időben, kettő már az indítást benézi és ütemhátrányban van, a másik három meg hátra sem fut.

Madártávlatból látszik a legjobban, hogy az indítás után kétszer annyian vagyunk, mint a bajorok. Hova kellett volna ide Marcelo? Egyértelműen az végezte rosszul a dolgát, akinek az a feladata, hogy visszazárjon, amikor a brazil előremegy.

A kép mindent elmond, 6 vs 4, szar helyezkedés, távoli emberfogás, és a végén a kapushiba.. Az indítást meg nézze vissza mindenki, hogy mennyire benézték.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... _mad_s.png

De ez van, felálltunk belőle.
Én leírtam, hogy Kroos és Casemiro is csúnyán benézte. Nem tudom mit vársz még, de attól még mindig nem tudom, hogy Marcelo mégis mi a büdés fenét gondolt. Szimpla fegyelmezetlenség. Neki áll szórakozni a kirúgott labdával a partvonalon kívül?? wtf
Mondjuk elsőként nem kell magadra venni, amit írok :mrgreen:

Marcelo meg ilyen, tudta, hogy vannak hátul elegen, betolta a sétálóst. Ez van, úgysem ért volna hátra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 7:56

Realista24 írta:Szerintem túltoljátok ezt a Marcelo kérdést. Oké, hogy fennragadt, de nézzétek vissza.
Hét Real játékosra jut három Bayernes, plusz ott van még Navas. A hétből, aki a félpálya körül volt, csak kettő ér vissza időben, kettő már az indítást benézi és ütemhátrányban van, a másik három meg hátra sem fut.

Madártávlatból látszik a legjobban, hogy az indítás után kétszer annyian vagyunk, mint a bajorok. Hova kellett volna ide Marcelo? Egyértelműen az végezte rosszul a dolgát, akinek az a feladata, hogy visszazárjon, amikor a brazil előremegy.

A kép mindent elmond, 6 vs 4, szar helyezkedés, távoli emberfogás, és a végén a kapushiba.. Az indítást meg nézze vissza mindenki, hogy mennyire benézték.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... _mad_s.png

De ez van, felálltunk belőle.
Én leírtam, hogy Kroos és Casemiro is csúnyán benézte. Nem tudom mit vársz még, de attól még mindig nem tudom, hogy Marcelo mégis mi a büdés fenét gondolt. Szimpla fegyelmezetlenség. Neki áll szórakozni a kirúgott labdával a partvonalon kívül?? wtf
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. április 26., csütörtök 7:56

Realista24 írta:A játékvezető kettes osztályzatot kapott a Bildtől, amitől csak az egyes lehetett volna jobb. Ez mindent elmond szerintem.
Számomra is az elmúlt időszak legjobb játékvezetése volt.
Picit túlságosan is engedte a kemény játékot, ennyit lehet ellene felhozni.
De legalább nem tördelte meg fújta szarrá a meccset cserébe.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 7:54

A játékvezető kettes osztályzatot kapott a Bildtől, amitől csak az egyes lehetett volna jobb. Ez mindent elmond szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 7:40

Szerintem túltoljátok ezt a Marcelo kérdést. Oké, hogy fennragadt, de nézzétek vissza.
Hét Real játékosra jut három Bayernes, plusz ott van még Navas. A hétből, aki a félpálya körül volt, csak kettő ér vissza időben, kettő már az indítást benézi és ütemhátrányban van, a másik három meg hátra sem fut.

Madártávlatból látszik a legjobban, hogy az indítás után kétszer annyian vagyunk, mint a bajorok. Hova kellett volna ide Marcelo? Egyértelműen az végezte rosszul a dolgát, akinek az a feladata, hogy visszazárjon, amikor a brazil előremegy.

A kép mindent elmond, 6 vs 4, szar helyezkedés, távoli emberfogás, és a végén a kapushiba.. Az indítást meg nézze vissza mindenki, hogy mennyire benézték.
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?fil ... _mad_s.png

De ez van, felálltunk belőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 7:12

Amúgy egy tök esetlen kezdővel kezdtük a meccset, ami támadásban meg is látszódott, mert kb nem is volt értelmes akciónk. Kroos és Casemiro szerintem egész meccsen elég gyengén játszott, Modric meg csak a második félidőre melegedett be. CR továbbra sem jó egy szem éknek előre, Lucas meg középpályásnak. Ő jobbhátvéd. :mrgreen:

Carvajal sérüléses akciójára minek volt szükség? Rohadtul irritáló dolog ez. Ahogy néha feleslegesen ront az ellenfelekre vagy csinál egy felesleges ütközést.

Marcelo nálam nagyon kiverte a biztosítékot. Oké alibizzen a bukott bajnokságban, de amikor egy kiélezett BL döntő van, akkor ne a kigurult labdával szórakozzon az ellenfél szögletzászlójánál a pályánkívül. Casemiro és Kroos is benne volt abban a gólban, ahogy Navasnak sem kellett volna beadásra mozdulni, mert azt Varane "védte".
Szerencsére Navas az első félidei bizonytalanságot a másodikra god modera váltotta, mert azért volt néhány izzasztó jelenet.

Összességében nem volt nagy meccs, látszik, hogy a Bayern ereje már kiöregedett és nem pótolták megfelelően. Mi is így járhatunk, ha nem frissítünk előre.

Jó az eredmény, okosabban kell menedzselni a játékot hazai pályán, mint tavaly vagy a Juve ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. április 26., csütörtök 7:00

hala real írta:
Steve írta:3 pontot ért
what? :mrgreen:

visszavagora balet kezdobe raknam, egy tamado bayern ellen (gondolom jonni fognak) sokat erhetne. de szerintem itt mar nem nagyon fog jatszani.
:mrgreen:
Győzelmet na. :ike:



Érdekes amúgy a játékunk. Nem mondanám,hogy a Real történelmének leglátványosabb fociját csináljuk, de belekötni sem lehet. Nem bunker, nem csak kontra.

Nem domináljuk a meccset és presszionáljuk az ellenfelet mégis mi uraljuk az egészet.

Olyan mint ha mindenki be lenne nyugtatózva egy adag lónyugtatóval és ha akarnának tudnának/futnának jobban is. Igazából rutin van, stílus van,tudás a világon a legjobb, csak pár ember sebessége megkopott nálunk.

Nagyon büszke vagyok erre a csapatra és nagyon szeretem.Megérdemelnék, hogy vastag betűkkel beírják magukat egy újabb BL győzelemmel a történelem könyvekbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 26., csütörtök 6:37

Régen láttam ilyen korrekt bírói munkát.
Néhány sárga benne maradt a zsebében, itt es ott is, de belefért.
A ket fel tisztelte egymást annyira hogy ne az alattomossagrol szóljon a meccs. Kemény volt de pont amennyire kellett.

Ribery egyébként 35 éves ugyan de meg mindig a Bayern motorja. Rengeteg meló es akarat van benne. Küzdött, kúszott es mászott, nem szimulált. Látszik rajta hogy nem a mai kor focistája.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 26., csütörtök 6:31

Na mar biroznak is, mert Lewat meglökték a legelején és hogy Benatia se lökött akkorát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 26., csütörtök 0:42

pheco írta:
dzsi91 írta: hirtelen szintlépést nem bírná a testük.Nyilván csak kérdem,tényleg nem értek hozzá.
Hat igen, Goku is megszenved a Kaio-kennel :D
Viccesen hangzik de ja,ilyesmire gondoltam :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 26., csütörtök 0:40

dzsi91 írta: hirtelen szintlépést nem bírná a testük.Nyilván csak kérdem,tényleg nem értek hozzá.
Hat igen, Goku is megszenved a Kaio-kennel :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 26., csütörtök 0:38

hala real írta:igen, betennem, mert kontrazni (futni es beadni, ronaldonak elokesziteni) azert meg tud. ezzel nem lucas vagy asensio ele helyezem, egyszeruen ebben a helyzetben szerintem pluszt adhatna a csapatnak.
Mar sokszor a futas is megkerdojelezheto nala. Ase es Lucas sem lassu, en biztos, hogy oket nyomatnam. Juve ellen is felidoben megbanta ZZ, hogy kezdo volt a walesi. Nalam max serulesek eseten lepne palyara a BL-ben.

Varane feje mitol verzett a lefujasnal?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 26., csütörtök 0:37

Bale-nek mondanam ,hogy a futballban bármi megtörténhet ezért most hagyja el a villát.

Amúgy nem akarok orvososdit játszani közöm nincs hozzá,meg pár münchen játékos amúgy is porcelánból van és/vagy 70 éves.De nem lehet ,hogy ez a sok sérülés nem pont véletlen jön ki a legstresszesebb helyzetekben(mentálisan és fizikálisan is) . Ugye egész évben megy a királykodás odahaza,fél lábon 6-0 aztán amikor jön a Real vagy a barsza vagy a matrac,akkor ugye mindenki megfeszül/ráfeszül a dolgokra náluk.Nem mintha érdekelne, az ő bajuk de nekem olyan ez mintha a hirtelen szintlépést nem bírná a testük.Nyilván csak kérdem,tényleg nem értek hozzá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2018. április 26., csütörtök 0:39-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. április 26., csütörtök 0:34

igen, betennem, mert kontrazni (futni es beadni, ronaldonak elokesziteni) azert meg tud. ezzel nem lucas vagy asensio ele helyezem, egyszeruen ebben a helyzetben szerintem pluszt adhatna a csapatnak.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 26., csütörtök 0:29

hala real írta:
Steve írta:3 pontot ért
what? :mrgreen:

visszavagora balet kezdobe raknam, egy tamado bayern ellen (gondolom jonni fognak) sokat erhetne. de szerintem itt mar nem nagyon fog jatszani.
De komolyan, Lucas olyat robotol, mint kb senki, Ase is tud hajtani es jol is jatszanak es betennetek egy sertodott, nulla Balet? Mehetne a 442 Lucas, Ase szelekkel, elol Benz Ce.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hala real » 2018. április 26., csütörtök 0:26

Steve írta:3 pontot ért
what? :mrgreen:

visszavagora balet kezdobe raknam, egy tamado bayern ellen (gondolom jonni fognak) sokat erhetne. de szerintem itt mar nem nagyon fog jatszani.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég