Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. április 27., csütörtök 12:10

ericco írta:Bale és Ronaldo egyáltalaán nem mozog a labda felé, amikor támadunk. Mindkettő csak az üres területet keresi, ahonnan ráfuthat a kapura. Ez nagyon egysíkúva teszi a támadásainkat.....
Ezt én ennél összetettebb problémának látom, legalábbis az én szemem nagyon bántja valami. A BBC általában a Case-Kroos-Modric középpályával játszik, akik a mélységi passzokat nagyon ritkán próbálják meg, pedig nem egyszer próbálnak a támadók (legtöbbször Ronaldo) leshatárról kilépni, de egyszerűen nem jön a labda. Case és Kroos inkább az oldalakat forgatja át nagy labdákkal, Modric meg földön tolja kicsiben... Ezzel szemben tegnap Kovacic és Isco is rengetegszer tette üres területbe, ahová Morata/Lucas vagy igazából bárki szépen belépett, és mehetett is a kapu felé az üres területen. Ja és ehhez 442 kellene inkább, nem 433.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 27., csütörtök 12:08

ziro4vr írta:
pheco írta: Mondjuk ezt biztosan nem állíthatjuk, mert mióta nincs Higu, azóta akármilyen gyenge a francia akkor is alap kezdő. Egyébként én is Bale eladásával kezdeném a BBC megbontását.
Szerintem a mostani Benzema elfogadná ezt a helyzetet.

Ddg, Casilla
Carvajal,Nacho,Varane,Pepe,Ramos,Vallejo,Marci,Theo
Isco,Kovacic,Casemiro,Llorrente,Modric,Kroos
Asensio,Lucas,Ronaldo,Benzema,MBappe,Mariano

Morata maradhatna és Mariano kölcsön, de nem bírna megülni a seggén sajna. Elég baszatós csapat lenne így is.
Mbappét hova képzelitek el? Megkapná a kellő játékperceket?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. április 27., csütörtök 12:07

Érdekes ez a fórum, 1-1 meccs után temetünk illetve szentelünk meg embereket.

10 napja ugyanennek a "B" csapatnak tört bele majdnem a bicskája a Sporting Gijonba, a tegnap meg azért a Depor rettenetes napot fogott ki, amit én azért nem hagynék figyelmen kívül. Lőttünk pár olyan könnyű gólt, hogy csak na, meg a kevés lehetőséghez jutó emberek is hajtottak (ahogy illik, ahogy illene mindenkinek).

Az "A" csapatot meg kell újítani, ez teljesen egyértelmű, kérdés hogy ezt miként lehet megoldani. Pl. megnéztem volna CR-t a tegnapi csapatban mondjuk Lucas helyén. Bale szerintem erre a szezonra már kiesett, ha fel is épül nem tud már formába lendülni.

Kíváncsi vagyok a nyárra, mert pár ember jó teljesítménye mellett nem lehet elmenni, a sztároktól meg nehezen válik meg Perez.
Realista24 írta:Ha ő megy, akkor te is!!!!!!!! :-@ :-( :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 27., csütörtök 11:59

pheco írta: Mondjuk ezt biztosan nem állíthatjuk, mert mióta nincs Higu, azóta akármilyen gyenge a francia akkor is alap kezdő. Egyébként én is Bale eladásával kezdeném a BBC megbontását.
Szerintem a mostani Benzema elfogadná ezt a helyzetet.

Ddg, Casilla
Carvajal,Nacho,Varane,Pepe,Ramos,Vallejo,Marci,Theo
Isco,Kovacic,Casemiro,Llorrente,Modric,Kroos
Asensio,Lucas,Ronaldo,Benzema,MBappe,Mariano

Morata maradhatna és Mariano kölcsön, de nem bírna megülni a seggén sajna. Elég baszatós csapat lenne így is.
Nem illik.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. április 27., csütörtök 11:58

A lényeget már leírtátok, Isco és Kova nagyon nagy istenek, ráadásul rohadt fiatalok is, ez elég megnyugtató a jövőre nézve, csak legyen már hivatalos előbbinek a hosszabbítása is. Iscot én már leírtam, de durván rámcáfolt az utóbbi meccseken nyújtott játékával, tényleg öröm nézni, Farkas Norbi papa is úgy élvezkedett, mintha Barca meccset nézne. :D

A hétvégi meccs még nagyon fontos, a Valencia sokszor szopatott már meg minket, igazi patkány banda, ellenünk mindig 200%on pörögnek, úgyhogy nem lesz könnyű. Ha ellenük is sikerül behúzni akkor kicsit megnyugszom, 4 meccsből akkor 3at kéne csak megnyerni, még egy X is beleférne. Onnan szerintem már nem kúrnánk el.

A Barcának is lesz még egy Espanyol idegenben és Las Palmas idegenben, plusz otthon játszanak a Villareal ellen is, valamelyik meccsen igazán elszórhatnának pár pontot, hogy teljes legyen a nyugalom.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 27., csütörtök 11:53

Így van, Ronaldot meg kell hagyni, a gyors fiatalok elé kell ő, lehozza a tegnapi Morata szerepkört simán, lassabb ugyan mint a spanyol viszont összjátékban jobb, ha kedve is van hozzá(Napoli pl.), valamint a tapasztalat és a "semmibőlisgóltlövök" sokat számítanak a BL-ben.

Édes istenem egyszer az életben könyörgöm hogy Perez lássa be a hibáját és adja el Balet, hatalmas kerékkötő, és anyagilag is jól járnánk vele. :(

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 27., csütörtök 11:50

donor írta:Azért nem feltétlenül csak CR-re hegyezném én ezt ki.
Azért rá lett kihegyezve, mert mikor arról van szó, hogy egyszer nem lesz, akkor mindig azzal jönnek páran, hogy akkor ki fog rúgni 50-60 gólt? Az egész hsz-om arról szólt, hogy CR után is van élet, lesznek gólok is.
És igen, látni rajta, hgoy változtatni akar a játékán, de ez egyelőre nem igazán fekszik neki. Reméljük, belejön.
Én azért halványan emlékszem olyan meccsekre, amelyek szorosak voltak és nem igazán volt töke senkinek meghúzni és belőni a vératlan gólt. Kell CR, mert egy csapatba kellenek a hozzá hasonló mentalitású játékosok. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden meccsen Kroos-Modric-Kazmer-BBC vonallal kell kifutni a pályára.
A hsz nem CR eladásáról szólt, hanem az post CR időszakról. Ronaldo kiérdemelte a keretből, hogy innen vonuljon vissza. Viszont vannak olyan típusú ellenfelek, akik ellen ez az "új", nem szélső CR egyszerűen nem effektív. Ilyenkor nyugodtan ki lehetne hagyni.
Merci Zizou!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. április 27., csütörtök 11:49

Nagyon jó volt a meccs, nem is tudom mikor láttam ilyen jót tőlünk. Pihentetés is volt, remélem a Valencia ellen nem szenvedés lesz. Oda kell nekik taszítani keményen, példát statuálni, hogy 6-ból 6-ot meg tudunk nyerni.

Ramos, Danilo, Kroos, Modric pihentek, de én a Valencia ellen is jegelném az egyiket a két KP-ból az Atléticó ellenire.

Valencia ellen Isco, Kovács és Morata továbbra is kezdőben lenne nálam.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. április 27., csütörtök 11:45

ericco írta:Ja és tegnap megmutatták, hogy ha nincs CR, a gólszerzéssel akkor sincs probléma. Ezt magyarázzuk páran egy ideje, hogy a portugált nem egy az egyben kell majd helyettesíteni, hanem csapatként, rendszerben.
Én azért halványan emlékszem olyan meccsekre, amelyek szorosak voltak és nem igazán volt töke senkinek meghúzni és belőni a vératlan gólt. Kell CR, mert egy csapatba kellenek a hozzá hasonló mentalitású játékosok. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden meccsen Kroos-Modric-Kazmer-BBC vonallal kell kifutni a pályára.
James piacképes, Bale szerintem nem annyira, de a brit szigetvilágban egészen más a megítélése. Úgy gondolom, oda viszonylag jó pénzért el lehetne bizniszelni. CR-t sokkal inkább meghagymám, a BBC-ből még mindig messze ő a legjobb játékos.
Realista24 írta:
benzema meg olyan gyámoltalan gyenge és kevés, hogy felőlem mehet nyáron.
Ha ő megy, akkor te is!!!!!!!! :-@ :-( :mrgreen:
Ha ő, akkor te is :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 27., csütörtök 11:45

ziro4vr írta:De miért benzema menjen? Bale és James menjen, piacképesek, nem illenek ide, sokat pofázó sztárocskák.

Benzema elvan akkor is, ha nem alap kezdő. A kettő helyett jön MBappe és kész, Asensio, Isco meg Kovács pedig előrébb lép a sorban.
Te viszont maradhatsz :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. április 27., csütörtök 11:45

ziro4vr írta:Benzema elvan akkor is, ha nem alap kezdő.
Mondjuk ezt biztosan nem állíthatjuk, mert mióta nincs Higu, azóta akármilyen gyenge a francia akkor is alap kezdő. Egyébként én is Bale eladásával kezdeném a BBC megbontását.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. április 27., csütörtök 11:42

ziro4vr írta:De miért benzema menjen? Bale és James menjen, piacképesek, nem illenek ide, sokat pofázó sztárocskák.

Benzema elvan akkor is, ha nem alap kezdő. A kettő helyett jön MBappe és kész, Asensio, Isco meg Kovács pedig előrébb lép a sorban.
Perez dislikeolja ezt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 27., csütörtök 11:42

Realista24 írta:
benzema meg olyan gyámoltalan gyenge és kevés, hogy felőlem mehet nyáron.
Ha ő megy, akkor te is!!!!!!!! :-@ :-( :mrgreen:
Nemár
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. április 27., csütörtök 11:40

De miért benzema menjen? Bale és James menjen, piacképesek, nem illenek ide, sokat pofázó sztárocskák.

Benzema elvan akkor is, ha nem alap kezdő. A kettő helyett jön MBappe és kész, Asensio, Isco meg Kovács pedig előrébb lép a sorban.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. április 27., csütörtök 11:37

ericco írta:Bale és Ronaldo egyáltalaán nem mozog a labda felé, amikor támadunk. Mindkettő csak az üres területet keresi, ahonnan ráfuthat a kapura. Ez nagyon egysíkúva teszi a támadásainkat.
Isco és Asensio eléggé érzik egymást, ezt is ki kéne használni. Ha sikerül őket nem elcseszni, a kreatív része a KP-nak meg is lenne pár évre, nem csak itt, hanem a válogatottban is.
Marcelo is sokkal jobban évlezte ezt a játékot. Lehetett látni a mozgásán, pedig nem kicsit lehet már fáradt.
Ja és tegnap megmutatták, hogy ha nincs CR, a gólszerzéssel akkor sincs probléma. Ezt magyarázzuk páran egy ideje, hogy a portugált nem egy az egyben kell majd helyettesíteni, hanem csapatként, rendszerben.
Azért nem feltétlenül csak CR-re hegyezném én ezt ki.

"Ronaldo egyáltalaán nem mozog a labda felé, amikor támadunk"

Az utóbbi időben rendre visszalép, elkéri, ha a szélen van, akkor megpróbálja kivenni magát a játékból. Amikor viszont középen játszik, akkor igaz, amit írtál, de akkor szerintem ez nem hiba. Egy középcsatár ne mászkáljon már vissza a félpályára kolbászolni, hanem legyen kiugrásra készen egész meccsen (lásd tegnap Morata).
A tegnapi meccsből meg sok minden csalóka azért. Láttuk, hogy a támadások remekül ültek, de a védekezés egy kalap kaki volt, komolyabb csapat ellen vagy sikerül többet rúgni, vagy bukó. Nem csoda. Felálltunk 1 csatár, 2 szélső, 2 tkp, 1 kkp formációval, amiből 2 +1 ember 4szer 5ször több 1vs1-et csinált, mint általában a helyettük játszó emberek, viszont egy James-Isco páros soha nem fog úgy védekezni, mint egy Kroos-Modric páros. Azt kell látni, hogy ha a Kroos-Case-Modric trió van a pályán, akkor elől full szar a BBC, és nem azért, mert nem mozognak a labda felé, hanem mert senki nem csinálja meg az emberelőnyöket cselekkel. Labda szerzésben, tartásban erősek vagyunk, de csak a biztonsági körbe passzolgatás megy, aminek a vége beívelés. Ezért lenne létfontosságú Isco-t, Kovacicet és Asensiot is mielőbb beépíteni és rájuk építeni a jövő Madridját, viszont ügyelni kellene, hogy a védekezésünk ne essen vissza a "többet kell rúgni, mint kapni" szintre. Kiegészíteném amit írtál, csapatként, rendszerben a megfelelő emberekkel kell a régi CR-t, mint olyat helyettesíteni. Alap vetően nem is CR-t kell helyettesíteni, hanem azt, hogy valaki/valakik megverjék a kp-kat és a védelmeket, így faramuci módon úgy kellene pótolni CR-t, hogy közben akár a pályán lehet :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 27., csütörtök 11:36

benzema meg olyan gyámoltalan gyenge és kevés, hogy felőlem mehet nyáron.
Ha ő megy, akkor te is!!!!!!!! :-@ :-( :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2017. április 27., csütörtök 11:13

Sajnos a BBC-nek leáldozott. Egyszerüen olyan statikusak, hogy néha fáj nézni. Arról nem is beszélve, hogy nem lehet 3 olyan ember a kezdöben akinek nem megy, de benne van, hogy majd egyszer elkattan.

Egyre inkább az az érzésem, hogy egyiküktöl meg kell válni, mert ha mind a hárman maradnak és egészségesek, akkor kövöre is ez a rendszer lesz, pedig (a szezon kimenetelétöl függetlenül) itt az ideje egy váltásnak. Ha meg lehetne csinálni, hogy a meccsek 90 százalékán a BBC-böl egy a padon pihen akkor müködne velük is a dolog, de nem hiszem, hogy ez sikerülne
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 27., csütörtök 10:59

Nekem azért megmaradt, hogy Marcival komolyakat kavargatott még pár éve.

De persze sohasem volt egy marci,isco,benzema szint benne.
ZIDANE

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. április 27., csütörtök 10:47

céronaldonak meg lehetne mondani, hogy akkor is odaér a kapu elé, ha előtte ment a gyors sokpasszos egyérintő.
mindig is butának tartottam ehhez a típusú focihoz, mint amit néhanéha tegnap láttunk, de benzemán kívül talán ő tudná kivitelezni, béla teljes homály.
benzema meg olyan gyámoltalan gyenge és kevés, hogy felőlem mehet nyáron.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. április 27., csütörtök 10:13

Bale és Ronaldo egyáltalaán nem mozog a labda felé, amikor támadunk. Mindkettő csak az üres területet keresi, ahonnan ráfuthat a kapura. Ez nagyon egysíkúva teszi a támadásainkat.
Isco és Asensio eléggé érzik egymást, ezt is ki kéne használni. Ha sikerül őket nem elcseszni, a kreatív része a KP-nak meg is lenne pár évre, nem csak itt, hanem a válogatottban is.
Marcelo is sokkal jobban évlezte ezt a játékot. Lehetett látni a mozgásán, pedig nem kicsit lehet már fáradt.
Ja és tegnap megmutatták, hogy ha nincs CR, a gólszerzéssel akkor sincs probléma. Ezt magyarázzuk páran egy ideje, hogy a portugált nem egy az egyben kell majd helyettesíteni, hanem csapatként, rendszerben.
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég