Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. szeptember 16., szerda 11:22

Azért nem kell lehúzni a csapatot szerintem.
Biztos hogy nem pörögtek 100%-on.Érezték ők,hogy mennyit kell kiadni ott bennt a pályán.
A Shaktar meg nem kutyaütő csapat ezt szerintem lehetett már tudni előre.
Az idegenbeli meccs az rázós lesz ebben biztos vagyok.De rázós lesz a PSG-nek is afelől ne legyen kétségünk.
A Bilbao ellen már megmutatkozik majd,hogy hogy áll a csapat.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 16., szerda 11:20

Az eredménytől függetlenül ez nagyon gyenge produkció volt szerintem. Rúgtunk egy potyát meg egy kamu 11-est és így lett 2-0, ráadásul a kiállítás után sem lehetett azt mondani, hogy hú de kontrolláljuk a meccset. Igaz, nekünk voltak helyzeteink, de sokszor idegesített, hogy nem támadunk le, nem akarunk labdát szerezni és hagytuk az ukránokat gurigázni a saját térfelünkön
Nem èrtem,most kamu tizi ide,potyagol oda,kiállitás amoda,ezt a meccset hozta volna a csapat,Nègy gol,de simán lehetett volna hèt is,mindezt fèlgozzel.Mert nem kell minden meccsen kiokádni a beluket,akkor ugy járunk mint tavaly.Elfogyunk tavaszra.A tèrfèl átengedèse is tudatos volt,ez tipikus Rafa,meccs kozben igy rá lehet pihenni,ha meg az ellenfèl kinyit,akkor mehet a kontra.Jo volt ez igy,nem kell mindig brillirozni,szombaton meccs.
A sèrulèsek...nem jottek jol,de nem tartom vèszesnek,Ramos Varane rendben lesz,Carvajal remekul helyettesiti Danilot,(nálam mondjuk mindig is a spanyol volt a favorit),Hamesz helyett ott van Isco vagy Kovacic,Bale helyèn meg Jesè,ha egyszer Rafa beteszi mèg az idèn :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. szeptember 16., szerda 10:21

Az eredménytől függetlenül ez nagyon gyenge produkció volt szerintem. Rúgtunk egy potyát meg egy kamu 11-est és így lett 2-0, ráadásul a kiállítás után sem lehetett azt mondani, hogy hú de kontrolláljuk a meccset. Igaz, nekünk voltak helyzeteink, de sokszor idegesített, hogy nem támadunk le, nem akarunk labdát szerezni és hagytuk az ukránokat gurigázni a saját térfelünkön is.

A sérülésekért kár, remélem egyik sem komoly, mert nagyon nem hiányozna egy sérüléshullám már az elején. Mondjuk később sem hiányzik :D
Két embert tudok kiemelni pozitívan, mégpedig a két horvátot. Mindketten nagyon sokat melóztak, szereltek, jól játszották meg a labdát és Kovacic-nak több jó megindulása is volt. Ez meccsről meccsre csak jobb lesz.

Azért igazán megnéznék élesben egy 4-3-3at Kovacic-Modric-Kroos középpályával, előttük James-Benzema-Ronaldo. De erre nem sok esélyt látok, lévén, hogy leginkább 4-2-3-1et játszunk, bár ott is megoldható lenne ez, Kovacic egy sorral feljebb is megoldaná.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. szeptember 16., szerda 10:08

Nekem néha az volt az érzésem hogy védekezésben egyáltalán nem találkozunk emberrel.
Csak terület levédéssel próbálkozunk.
Valóban, a labdaszerzés néhol és olykor nehézkesnek tűnt (e tekintetben volt, hogy felrémlett a Mou-féle Madrid és az ahogy bizonyos esetekben "csak kergetj(t)ük a labdát"). Hogy aztán ebben mennyi tudatosság van, illetve mennyire szüli a dolgot a keret és az új felállás, rendszer sajátossága majd idővel és a komolyabb meccseken kiderül? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 16., szerda 4:28

60.percig láttam kb,de addig szerintem ez egy kabaré meccs volt..

-Bale lesérül.
-10emberrel gól lövünk,de milyet?! :|
-Varane lesérül félidőbe
-kiállítanak onnan egy gyereket
-tizi
-tizi.
(FM16???)

Normális gólt nem lőttünk,és szerintem tegyük azt hozzá hogy nagyon szépen passzolgattak.
Jók voltunk,de ez a meccs nekem kicsit csalóka..
Ha a Barca így nyer akkor mindenki magyarázna.
Kíváncsi leszek egy tényleg melós csapat ellen (Sevilla,Valencia,Bilbao stb.) mire fog menni ez a kp.
Nekem néha az volt az érzésem hogy védekezésben egyáltalán nem találkozunk emberrel.
Csak terület levédéssel próbálkozunk.

De 4:0,az meg tökéletes eredmény...
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. szeptember 15., kedd 23:10

Jó csapat ez az ukrán, de előjött náluk pár egyéni hiba, ami keményen megbosszulta magát. Kicsit sokat szabálytalankodtak, és volt pár csúnya belépőjük, de nem éreztem, hogy az volt a céljuk, hogy szétrúgjanak minket. Egyszerűen hatalmas volt a sebességkülönbség a játékosok között, és így könnyen becsúszott egy-egy elkésett szerelés.

Az utóbbi három meccs alapján egész jó kis játékot fogunk játszani idén, és tetszik, hogy próbáljuk beosztani az erőtartalékokat. Vannak periódusok amiket megnyomunk, aztán pihenünk. Ma szerintem sokat spóroltak a srácok a pályán. Később kezdtünk el letámadni, nem erőltettük a dolgokat. Most már heti két meccset fogunk játszani, nem kell kihajtani magunkat.

Kovacic kezdi szokni a csapatot, most már sokkal gyorsabbnak érzem fejben, tudja, hogy mit kell játszani, alkalmazkodott a csapat játékához, nem gondolkodik annyit, csak csinálja. Jó lesz. Kár, hogy Jesé nem állhatott be, bosszantó ez a sok sérülés.

Azért nevetséges, hogy van egy olyan edzőnk, aki végre rotálna, és használná a padot pihentetésre, erre gyorsan összejön 5 sérült a kezdő 11-ből... szerencsére idén már nem csak egy kezdőnk van, hanem 15-16 olyan játékos, akikhez bátran lehet nyúlni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 23:02

Steve írta: Nem értek egyet!

Akartak ők, de ennyi volt közte. Ezen nem segített volna ha nem kapjuk a kamu 11-est sem.

Nem egy erős csapat a Shakhtar.Ennyire futotta. Az egész csapat összesen kerül annyiba mint amennyit CR költ egy évben hajzselére.Igyekeztek csapatként védekezni és csapatként támadni egyikkel sem volt a Real szintjén.
Én nem is a támadásaikra gondoltam, hanem a mindenkinek alábacunk stílusra.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 15., kedd 22:59

Nem egy erős csapat a Shakhtar.
De nem is gyenge. Rengeteg egyéni hibájuk volt most, de amúgy többet tudnak mint amit az eredmény mutat. Néha voltak ígéretes labdakihozatalaik, a végén egyszerűen túl sokat bénáztak. Idegenben sanszos hogy megizzadunk ellenük szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. szeptember 15., kedd 22:56

MesQueUnClub írta:Gusztustalan volt ez a Shaktar, nagyon remélem, hogy már csoport körből kiesnek. Kova múltkor azt nyilatkozta, hogy kifogja harcolni, hogy a kezdőben legyen (vagy mi ilyesmi). Ha Benítez tényleg ez alapján fogja csinálni, hamar elfogja akkor érni.
Nem értek egyet!

Akartak ők, de ennyi volt közte. Ezen nem segített volna ha nem kapjuk a kamu 11-est sem.

Nem egy erős csapat a Shakhtar.Ennyire futotta. Az egész csapat összesen kerül annyiba mint amennyit CR költ egy évben hajzselére.Igyekeztek csapatként védekezni és csapatként támadni egyikkel sem volt a Real szintjén.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. szeptember 15., kedd 22:48

Igazából a hozzáállással volt nekem bajom ma, nagy volt az arc az 5-0 és 6-0 után, és gondolom ezután a meccs után sem lesz kissebb. :lol:
Dekoncentráltak voltunk rengeteg helyzetben, néha hátul, támadás felépítésnél és befejezésnél is.
Granadat valószinüleg megint megszórjuk itthon, aztán viszont egy igazán nehéz meccs jön a San Mamesben, ott ha ilyen langyin állunk hozzá pontokat fogunk otthagyni.
Love football, hate antifa.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 22:42

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
BLben nem egy csoport, bajnokságban még csak 3. forduló. Úgy aggódsz mintha utolsó előtti forduló lenne és BL elődöntő.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 15., kedd 22:42

peadani írta:
MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Mi köze a barcanak ehhez a győzelemhez?
Ők már továbbjutottak a 16 közé. Nekünk még le kell játszani 5 meccset. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 15., kedd 22:40

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Úgy csinálod, mintha olyan egyszerű lenne 100%os szezont hozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. szeptember 15., kedd 22:40

MorataMartin írta:Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.
Mi köze a barcanak ehhez a győzelemhez?

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. szeptember 15., kedd 22:38

Szép volt szép volt, de valahogy nem tudok annyira örülni ennek a győzelemnek sem. Továbbra is csak futhatunk a barca után, mert ebből a rengeteg gólból nem egyet lőni.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 22:37

Gusztustalan volt ez a Shaktar, nagyon remélem, hogy már csoport körből kiesnek. Kova múltkor azt nyilatkozta, hogy kifogja harcolni, hogy a kezdőben legyen (vagy mi ilyesmi). Ha Benítez tényleg ez alapján fogja csinálni, hamar elfogja akkor érni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 23:07

R.M.C.F írta:
Arra gondoltam hogy az is jott ment mint a vasalo,valamint hasonlo a mentalitás.
De oke RMCF akkor,ès maradjunk a cheseanèl,olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Úgy igen....megvan a lassúság,megvan a szűk terület amit bejátszik..minden összevág. :lol: :lol:
Ennyi :D
De legalább nem Khedira.Engem már ez is feldob :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:49

Arra gondoltam hogy az is jott ment mint a vasalo,valamint hasonlo a mentalitás.
De oke RMCF akkor,ès maradjunk a cheseanèl,olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Úgy igen....megvan a lassúság,megvan a szűk terület amit bejátszik..minden összevág. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 22:48

MesQueUnClub írta:
morientes írta:olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Matic egy olyan szűrő aki ha nálatok játszana Modric és Kroosnak annyival kevesebb dolga lenne védekezésben, hogy az felbecsülhetetlen lenne. :)
A stilusra irtam,nem arra hogy a brazil olyan jo mint a szerb...mind ketto azt játsza,csak Matic kicsit jobban.Habár idèn...mèg az sem biztos.Eddig legalább is nagyon nem :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 22:45

morientes írta:olyan kicsit mint Matic :D
Igy már rendben? :D
Matic egy olyan szűrő aki ha nálatok játszana Modric és Kroosnak annyival kevesebb dolga lenne védekezésben, hogy az felbecsülhetetlen lenne. :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég