Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 26., kedd 22:43

Pont annyit tud, hogy a két meccsen egy gólt összemakkoljanak. Egy gól nagyon könnyen összejön. És védekezni meg tudnak. beállni 11 emberrel és ennyi. Majd egyszer elég ha lekontráznak. Ott lesz sterling, navas, meg tudják csinálni.
Mondjuk Wolfsburgnál is ettől tartottunk, aztán csak bedaráltuk őket.
A visszavágótól én sem félek, otthon szerintem legalább 2 gól lesz közte a javunkra.

Itt is csak az első félidőben voltak partiban, másodikra eléggé szétestek, rengeteg hely volt a játékosoknak, lehetett látni, hogy az utolsó 20-25 percben lényegében simán átmentünk rajtuk.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. április 26., kedd 22:43

Ez a city egy lofasz. De egybgolt mindenki osszehozhat es akkor beszartunk. Ezt meg kellett nyernunk es a vegen a lehetosegek is ott voltak. Nagyon necces lesz ez meg.

Ce meg elkepesztoen hianyzott.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. április 26., kedd 22:43

Navamiro írta:Pont annyit tud, hogy a két meccsen egy gólt összemakkoljanak. Egy gól nagyon könnyen összejön. És védekezni meg tudnak. beállni 11 emberrel és ennyi. Majd egyszer elég ha lekontráznak. Ott lesz sterling, navas, meg tudják csinálni.

Töröltem. sorry
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fehérlap 2016. április 26., kedd 22:44-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. április 26., kedd 22:41

Demes írta:
primrose írta:csak tudnám miért kell ilyet szabálytalankodni a 91. percben...
Ez most komoly? :lol:
Egyébként ott csinált hülyeséget, hogy a lefújás előtt 15 másodperccel eladta a saját térfelén a labdát... Aztán persze már csak így tudott korrigálni.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. április 26., kedd 22:41

LV helyén elfért volna a frissítés, meg egy kis lövőerő sem ártott volna középre mondjuk James személyében. 20 percet végig tud futni ő is.
Ha egy Jesé vagy Lukács ott lett volna a padon, hogy a megnyílt területeket megfussák, akkor esetleg cseréltem volna, így, hogy kizárólag lomha játékosok maradtak a padon inkább nem.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. április 23., szombat 19:58

dzsi91 írta:Most a meccsről nincs nagyon mit írni, lényeg a 3 pont...De engem egyre jobban emblékeztet ez a 2006-2007es hajrára, reméljük hasonló kimenetellel...
Mondjuk akkoriban minden héten bemutattunk egy comeback-et. :mrgreen:
El Unico írta:Mikor volt ilyen utoljara? :D
Az 10. forduló után, mondjuk most nem fogjuk vezetni a tabellát a forduló végén.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 23., szombat 19:51

A Stoke az elmúlt 3 meccsén 12 gólt kapott. Kb. tét nélkül játszanak egy ideje, szóval helyén kezelni. Pl. a Newcastle már kifogott a Cityn múltkor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 23., szombat 19:46

Kuzdèsbol jeles.Vèdekezès az elso 20 percben èrtèkelhetetlen.LV istenkirály,Bèluska elkezdte ujfenn ledolgozni az árát.
Na most ez a rayo,(bármennyire szimpi nekem amugy),nem a city.
Nyilván ott lesz Ronaldo,Ramos,meg remèlem Benzemának sem lesz baja,de ma (is) a city nagyon meggyozo volt ám.Kun fèlelmetes formában futballozik,ès akkor mèg a belga ott sem volt.
Most nem azèrt irom hogy vèszmadárkodjak,tovább jutást várok de nem lesz egyszeru.Osszeálltak az idèny vègère,de nem kicsit.
Na,kicsit off lett,sry.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. április 23., szombat 19:30

dzsi91 írta:Most a meccsről nincs nagyon mit írni, lényeg a 3 pont...De engem egyre jobban emblékeztet ez a 2006-2007es hajrára, reméljük hasonló kimenetellel...


Olyan szintű lökéseket kapunk egy hónapja,hogy szomorú lenne trófea nélkül lehozni a szezont.10 emberrel nyerünk a clasico-n,megszakítjuk a barca veretlenségi sorozatát...0-2ről továbbmegyünk a bl-ben,a barca közben összezuhan és akkor most 0-2ről CR nélkül szinte b csapattal fordítunk... Ezek olyan szintű lökések főleg ez a mostani így a city meccs előtt. ezekből profitálni kell....Ez Zidane dolga,hogy ezeket a pozitív energiabombákat megfelelően vezesse le a csapaton.A clasico után ez nem sikerült valami jól, remélem mostmár mindenki tanult a hibákból és hozunk végre egy jó elődöntő odavágót, mert az elmúlt 6 évben egyszer nyertünk elődöntő odavágón, meg is lett a 10ik.
+1 :)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. április 23., szombat 19:28

Kerlon írta:Vezetjük amúgy a Ligat. :Đ
Mikor volt ilyen utoljara? :D
:goat:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. április 23., szombat 19:21

Továbbra is remekel a csapat idegenben, én azért félnék helyetekben a manchesteri kiruccanástól :shutup:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 23., szombat 18:39

Vezetjük amúgy a Ligat. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. április 23., szombat 18:29

Jesé nem jó kezdőként, Danilo nem jó sehogy sem. Inkább játsszon helyette Nacho.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. április 23., szombat 18:24

Most a meccsről nincs nagyon mit írni, lényeg a 3 pont...De engem egyre jobban emblékeztet ez a 2006-2007es hajrára, reméljük hasonló kimenetellel...


Olyan szintű lökéseket kapunk egy hónapja,hogy szomorú lenne trófea nélkül lehozni a szezont.10 emberrel nyerünk a clasico-n,megszakítjuk a barca veretlenségi sorozatát...0-2ről továbbmegyünk a bl-ben,a barca közben összezuhan és akkor most 0-2ről CR nélkül szinte b csapattal fordítunk... Ezek olyan szintű lökések főleg ez a mostani így a city meccs előtt. ezekből profitálni kell....Ez Zidane dolga,hogy ezeket a pozitív energiabombákat megfelelően vezesse le a csapaton.A clasico után ez nem sikerült valami jól, remélem mostmár mindenki tanult a hibákból és hozunk végre egy jó elődöntő odavágót, mert az elmúlt 6 évben egyszer nyertünk elődöntő odavágón, meg is lett a 10ik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2016. április 23., szombat 18:15

Nagy fordítás volt...nem gondoltam volna 2-0 után, hogy ilyen szépen felállunk...ráadásul kulcsemberek nélkül...Jesét és Danilót viszont ideje elfelejteni...

Remélem Zidane a földön tudja tartani a srácokat...jó lenne ha nem a BL-ben jónne egy pofon megint...mert én továbbra is arra látom a legnagyobb sanszot...

gabo95
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. június 7., vasárnap 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gabo95 » 2016. április 23., szombat 18:09

Szép meccs volt, király, hogy a kulcsemberek nélkül is sikerült fordítani. :) Lucas nagyon nagy király még mindig, remélem őt nem engedjük ki a kezünk közül, Zidane-nál úgy tűnik jó kezekben van és játékidőt is kap. Isco viszont mehetne innen egy komolyabb összegért, igazából az elmúlt majdnem 3 évben a király kezdetek után sosem volt képes konstans jó teljesítményt nyújtani, ezek a felesleges labdatoszogatások meg... :( Kár érte, pedig alapvetően egy jó játékos, jó labdaérzékkel, de ezeket ki kéne nőnie végre.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. április 22., péntek 11:56

Ebből a Pablo Sarabiából lehet még valami? Persze nem rossz a Getafe kezdőjátékosának lenni sem, de van benne annyi, hogy Valencia, Villarreal, Sevilla kezdőjátékos legyen, vagy cserejátékos nálunk, mint Lucas?
Szerintem igen. Most lesz 24 , és azért ebben a szezonban lényegesen előrébb lépett. Szerintem el is viszi majd valami nagyobb csapat, ha kiesik a getafe. Mi szerintem csak piaci áron tudnánk amúgy visszavenni, és jelen állás szerint most van már két saját nevelésű "kiegészítő" játékosunk a posztjára. De egy villarrealban még léphet szintet felfelé.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. április 21., csütörtök 12:05

Dupla D írta:Nagyon tetszett a tegnapi meccs. Nem elsősorban a látvány miatt, hanem mert baromira egységesnek tűntünk, jól járt a labda, voltak helyzeteink betömörülő és jól védekező védelem ellen és maximálisan kézben tartottuk a meccset. Ilyen magabiztos játékot nem láttam még a szezonban komolyabb csapat ellen, ami tegnap végre akarással is párosult az utolsó 10 percig. Elégedett vagyok a látottakkal.
+1
Azt hittem nyögvenyelősebb lesz d e végig nyugodtak és magabiztosak voltunk.

Tapadunk tovább!! :box:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. április 21., csütörtök 11:04

Nagyon tetszett a tegnapi meccs. Nem elsősorban a látvány miatt, hanem mert baromira egységesnek tűntünk, jól járt a labda, voltak helyzeteink betömörülő és jól védekező védelem ellen és maximálisan kézben tartottuk a meccset. Ilyen magabiztos játékot nem láttam még a szezonban komolyabb csapat ellen, ami tegnap végre akarással is párosult az utolsó 10 percig. Elégedett vagyok a látottakkal.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. április 17., vasárnap 12:03

MorataMartin írta:Ebből a Pablo Sarabiából lehet még valami? Persze nem rossz a Getafe kezdőjátékosának lenni sem, de van benne annyi, hogy Valencia, Villarreal, Sevilla kezdőjátékos legyen, vagy cserejátékos nálunk, mint Lucas?
Nem fejlodik o már fejjebb.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég