Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8350
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 3., péntek 10:08

sebydani írta: Ha már kaput eltaláló lövések, Carvajalnak sem volt kötelező kirúgni a stadionból pár méterre a kaputól :kalapos:
Talalt az kaput, csak a Wandaban.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. március 3., péntek 10:07

Ha már kaput eltaláló lövések, Carvajalnak sem volt kötelező kirúgni a stadionból pár méterre a kaputól :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 3., péntek 10:01

En kerek elnezest, hogy a tegnapi utan meg optimista tudok maradni. Mert egyaltalan nem lettunk lefocizva, semmi ilyen. Egy par evvel ezelott ezt gondoltatok ver cikinek, mikor igy betoltuk a buszt a katalanok ellen. Vagy mikor Carlo parizsba az x-ert ment tavaly, nagyon sokan kitettetek volna. Most miert fordult meg a helyzet, miert lett egybol Xavi a zseni edzo? Soha nem jatszott igy a barca, valoszinuleg azert volt ez most igy, mert erre lettek kenyszeritve. Lofaszt akartak ok 20 meterre a kapujuktol jatszani a merkozes 2/3-aban.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 9:56

Tehát pontosan két ziccerrel több volt nekik, pedig nem akartak semmit se csinálni.
Mi meg annyira legyűrtük őket mezőnyben, hogy 0 kaput találó lövésünk volt :lol:
Most attol, hogy nem talalta el a kaput a loves, Modric helyzete meg pl. valos volt.
Karimnak ott volt a lesgolja, ami egy remekul megkomponalt tamadas volt szinten, egy utemen mult az egesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 3., péntek 9:55

___Samy___ írta: Latom megint gyaszhangulat van a forumon a tegnapi meccs utan. En viszont nem vagyok abszolut ideges. A Barcelona az egesz meccsen az egegyadta vilagon semmit nem csinalt, csak vedekezett. Nem akartak ok igazabol golt sem loni, viszont megis talaltak egyet a semmibol, plusz volt egy zicceruk, ennyire tellet toluk az egesz meccsen.

Teljesen le voltak gyurve mezonyben, oda voltak vegig szegezve a kapuhoz, es en nem a leszarom stilust lattam a csapatbol, mint mondjuk a szuperkupa donton. Na az a meccs meg sorozat egy pup volt a hatukon, teljes mertekben latszott, ez viszonr nem az a meccs volt. Nyomtak vegig becsulettel a sracok, kapartak, de sajnos erre futotta. Az az ongol teljesen felboritott minden elkepzelt dolgot. Onnan kovetkezett a kapkodas, a feszultseg, minden. Addig teljesen biztos voltam benne, hogy legalabb ket gollal nyerunk.
Tehát pontosan két ziccerrel több volt nekik, pedig nem akartak semmit se csinálni.
Mi meg annyira legyűrtük őket mezőnyben, hogy 0 kaput találó lövésünk volt :lol:

Az történt, amit ők akartak. Idejöttek az ikszért, tudták, hogy a felállt védelem ellen úgyse tudunk semmit csinálni és bejött nekik.
Nem az eredmény az elkeserítő, hanem hogy teljesen tanácstalanok voltunk. Egy mp-ig nem volt veszélyben a kapujuk. Carlo is nagyon elcseszte, de már minden le lett írva.

Szép lassan ez a lesajnált, kigúnyolt Barcelona behúz minden kupát hazai porondon, mi meg csak asszisztálunk hozzá :roll:

És ne legyen már nyűg a kupa nekik sokmilliós fizetésért, pláne ha a bajnokság már elúszott. Itt van az egyik leggyengébb Barca az elmúlt évekből, és mégis csak 10 évente egyszer sikerül a döntőig elmenni. BL győzelmek ide-oda, ez halál ciki egy Real Madridtól.

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 3., péntek 9:23

Szerintem nagyon gáz, hogy valaki azt próbálja bemesélni, hogy ez egy nyűg sorozat, hogy a játékosokat nem érdekli. Ez rohadtul nem így van, ez egy real barca örök rangadó ráadásul döntőbe jutasért, ráadásul úgy, hogy az ellenfél csapatából hiányzik minden értelmes futballista és ráadásul úgy, hogy másfél hónapja ellenük buktuk el spanyol szuperkupa döntőt. Ja és arról nem is beszélek, hogy az örök mérlegunk talán pont ezzel a meccsel egyenlitodott ki.
Ha nyertünk volna 2-3 góllal valószínűleg az El kiesés és bajnoki botlas után olyan mélyre löktük volna őket, hogy nem állnak fel onnan idény végéig.
Na de beszéljünk a meccsről.
Korábban már leirtam amit kb mindenki lát csak Carlito nem akar, hogy modric kroos ne legyenek már kezdők..
védelem oké volt,kb dolguk se volt, mondjuk azt a kis dolgot nem sikerült megoldani :lol:
Kp: Leirtam igazából, kezdhetett volna egy Camavinga, Kroos, Ceballos - vagy egy Camavinga Modric Valverde vagy egy Modric, Cama, tchuameni bármelyik jobb lett volna mint ez a mostani. Camavinga nyargalaszott egyedül a veteranjaink helyett egész meccsen kb. De óriási fekete pont ancelottinak, hogy látja hogy nem megy akkor miért nem cserélte be félidőbe Cebat.. Nem is értem.
Támadó sor: Vini, Benzema, Valverdevel nem lenne rossz ha Valverdenek nem azt kéne csinálni hogy benyargalaszik kp közepére az öregek helyett futkosni. Tudom ő meg tudja oldani de egy ilyen tömör 11 emberrel védekező csapat ellen szét kéne húzni a védelmet ezzel szembe Vini is befelé cselez Valverde is közepén mozgolodik, így semmi szethuzasa nem volt az ellenfél védelmének. Arról mondjuk nem beszélek, hogy ha szándékos volt a bemozgasa Valverdenek, hogy carvajal teret kapjon, akkor miért nem cseréltük már le 60 percbe carvat? Lucas Vasquez pont ebbe lenne jó siman jobb beadásai cselei vannak mint carvanak.. Mondjuk az se ártana ha benn talán érkezne valaki a beadása és Benzi nem a felpalya közepén keregetne el a labdákat. Amúgy Vini helyzete is érdekes ráalltak konkrétan hárman Aranjou, kounde, és kessie de nem baj mi akkor is ezt erőltettjuk menjenek balra hozzá a labdák majd megoldja... Ilyenkor miért nem próbáljuk meg azt, hogy hiába nem jó a jobboldalt Vini de akkor is rakuldenem inkább a gyenge balde, marcos alonsora hátha legalább besargazta vagy bepirosozta volna valamelyiket. Vagy ha nem is legalább megzavartuk volna a vedelmuk..

A másik dolog, hogy gyakoroljunk már be 3. darab szöglet variációt könyörgöm. Annyira semmi 0 minden szöglet és szabadrugasunk pedig ott van a csapatba Rüdiger, Militao, Nacho, Benzema kipattanora ott vannak a nagy rugók Valverde, Kroos, Modric. Tényleg nem hiszem el, hogy egy kicsit veszélyesebb szogleteket nem tudnánk megvalósítási..

Ancelotti: jól végig mozizta az egészet, egy értelmes időbe történő cseréje nem volt, kezdő is gyenge volt, de ez hogy sose időbe cserél ez megőrít. Motivalasba is érdekes, ilyen lehetőséget így kihasználatlanul hagyni nagyon gáz.
Hát bizva bízzunk a visszavágóba, de ez szerintem kuka. Bajnokság is kuka. Blbe valameddig eljutunk aztán kipottyanunk majd. Remélem jön majd egy támadó nyáron aki miatt megoszlik a figyelem Vinivel és talán így változik majd a támadó játékunk..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 3., péntek 9:11

Latom megint gyaszhangulat van a forumon a tegnapi meccs utan. En viszont nem vagyok abszolut ideges. A Barcelona az egesz meccsen az egegyadta vilagon semmit nem csinalt, csak vedekezett. Nem akartak ok igazabol golt sem loni, viszont megis talaltak egyet a semmibol, plusz volt egy zicceruk, ennyire tellet toluk az egesz meccsen.

Teljesen le voltak gyurve mezonyben, oda voltak vegig szegezve a kapuhoz, es en nem a leszarom stilust lattam a csapatbol, mint mondjuk a szuperkupa donton. Na az a meccs meg sorozat egy pup volt a hatukon, teljes mertekben latszott, ez viszonr nem az a meccs volt. Nyomtak vegig becsulettel a sracok, kapartak, de sajnos erre futotta. Az az ongol teljesen felboritott minden elkepzelt dolgot. Onnan kovetkezett a kapkodas, a feszultseg, minden. Addig teljesen biztos voltam benne, hogy legalabb ket gollal nyerunk.

Ket dolgot hianyoltam nagyon. Az egyik az Ceballos miert nem allt be a 60. perc kornyeken. A masik meg az atlovesek. Tele vagyunk kibaszott jo rugotechnikaval rendelkezo jatekossal (Kroos, Modric, Valverde, Camavinga, Rodrygo), megis csak a korbeadogatas meg a beiveles ment. Nem ertem miert.

Mar sokadik alkalommal derult az ki, hogy felallt fal ellen megall a tudomany. Illene most mar kezdeni ezzel valamit. A tobbi rendben volt.

Ja, Rudi vegre beton volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 8:56

A tegnapi pont olyan meccs volt amiket mi szoktunk Peppel játszani.
Ti jatszottatok 10+ eve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. március 3., péntek 8:49

füst írta: Én abszolút megértem a méltatlankodást, de a kupameccsek -amióta az eszemet tudom- mindig is az agóniáról szóltak. Szenvedni járunk ide, akkor is amikor a világ császárai vagyunk, pláne amikor nem. Szerintem nem kellett több tegnap 20 percnél, hogy leszűrjük hogy ezúttal sem lesz másként. A játékosoknak nyűg ez a sorozat, ezért szökőévente egyszer éri meg leülni megnézni. A bajnokságban is jöhetnek szenvedős meccsek, de ott legalább releváns esély van arra, hogy ihletett formában játsszon a csapat. De tavasszal, amikor élesedik a bl és a bajnokság, a csapatnak a kupa nem lehetőség, hanem púp a háta közepén. Fokozottan érvényes az öregekre, akiknek körzővel és szögmérővel kell kiszámolni melyik meccsen hajtsanak, melyiken ne, hogy az év végére is maradjon kraft.
Szóval messzemenő következtetéseket nem nagyon lehet leszűrni ebből, megint érvényesült az általános igazság, ha kupameccs, akkor agónia.
Csak akkor azt nem értem, hogy a Villarreal ellen a sírból visszahozott meccsre miért kellett rapörögni ? Akkor még nem volt nyűg a Kupa ? Vagy az Atma ellen ismét 120 percet küzdeni ?
A tegnapi pont olyan meccs volt amiket mi szoktunk Peppel játszani. Ellenfél hátát feltöri a háló, erre kapunk egy gólt és annyi a meccsnek. Arról nem is érdemes már beszélni, ha Fati mondjuk nem veletek lett volna , akkor ez 0-2.

Nem kell ebbe belelàtni semmit. Egyszerűen nem jött ki a lépés nálatok. Az, hogy púp a háton ez a kupa az meg egy eléggé lapos mentegetőzés. Mert ha az, akkor a már említett 2 meccsen sem jöttetek volna vissza, hanem lekocogjatok a 90 percet és ennyi.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 3., péntek 8:43

Az első félidő után nem bírtam tovább nézni. Ahogy én láttam, főleg az elején jobbak voltunk, de ezek felcseszték az agyunkat a bíróval karöltve, és onnantól annyi volt nekünk, hibát hibára halmoztunk. Most mondanám hogy bármelyik másik csapatot legyőztük volna, de az Atletico ellen is hasonlóan balfaszok voltunk. Carlo játssza le nekik a BL himnuszt vagy nem tudom mi a szar kéne nekik. Lassan kezdhetünk félni a Pool elleni visszavágótól is.
Nem is tudom mi a bosszantóbb, amikor jobb a Barca és azért vernek meg, vagy amikor jobbak vagyunk csak nem tudjuk megmutatni...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 8:28

portillo írta:
Realista24 írta: Vini az első pillanatban elveszítette a kontrollt és így 75 perc emberhatrany volt.
Az a baj, hogy nem csak ő, hanem az egész csapat Carvajaltól Modricig. Pontosan ezt akarták elérni, hogy idegesek legyünk, és valljuk be megint sikerült.

Ceballos jegelését én sem értem.

Xavi megnézte, hogyan szivat meg minket egy Mallorca vagy egy Osasuna és tökéletesen lemásolta, mi pedig adtuk alájuk a lovat és még egy kis szerencséjük is volt.

Meg kell verni őket a visszavágón, de csak akkor müködhet, ha higgadtak maradunk, márpedig ez a Camp Nouban még nehezebb lesz.
Jogos amit irsz, csak felallt vedelemmel szemben Vini a legjobb opcionk, es amikor ezzel foglalkozik, barkit megszivat. Igy ertettem az emberhatranyt, mert a meddo folenyunk megvolt erolkodes nelkul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2023. március 3., péntek 8:23

Én abszolút megértem a méltatlankodást, de a kupameccsek -amióta az eszemet tudom- mindig is az agóniáról szóltak. Szenvedni járunk ide, akkor is amikor a világ császárai vagyunk, pláne amikor nem. Szerintem nem kellett több tegnap 20 percnél, hogy leszűrjük hogy ezúttal sem lesz másként. A játékosoknak nyűg ez a sorozat, ezért szökőévente egyszer éri meg leülni megnézni. A bajnokságban is jöhetnek szenvedős meccsek, de ott legalább releváns esély van arra, hogy ihletett formában játsszon a csapat. De tavasszal, amikor élesedik a bl és a bajnokság, a csapatnak a kupa nem lehetőség, hanem púp a háta közepén. Fokozottan érvényes az öregekre, akiknek körzővel és szögmérővel kell kiszámolni melyik meccsen hajtsanak, melyiken ne, hogy az év végére is maradjon kraft.
Szóval messzemenő következtetéseket nem nagyon lehet leszűrni ebből, megint érvényesült az általános igazság, ha kupameccs, akkor agónia.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: portillo » 2023. március 3., péntek 8:09

Realista24 írta: Vini az első pillanatban elveszítette a kontrollt és így 75 perc emberhatrany volt.
Az a baj, hogy nem csak ő, hanem az egész csapat Carvajaltól Modricig. Pontosan ezt akarták elérni, hogy idegesek legyünk, és valljuk be megint sikerült.

Ceballos jegelését én sem értem.

Xavi megnézte, hogyan szivat meg minket egy Mallorca vagy egy Osasuna és tökéletesen lemásolta, mi pedig adtuk alájuk a lovat és még egy kis szerencséjük is volt.

Meg kell verni őket a visszavágón, de csak akkor müködhet, ha higgadtak maradunk, márpedig ez a Camp Nouban még nehezebb lesz.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8350
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 3., péntek 8:01

Budos nagy pluszegy.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 3., péntek 7:52

Továbbra sincsenek begyakorolt figurák, precízen megtervezett háromszögelések, második vonalban érkezők stb.
szerintem meg csak az van, unasig, hanyasig begyakorolt, mar az uzbeg zs ligaban a szertaros altal is kivulrol ismert es felterkepezett sablonmozgasok, elfutasok, impotencia, alibi, zero kreativitas, nulla varatlan, vagy tamadofutballra emlekezteto dolog.
Amikor erzesbol focizol, csinalod meg a cselt, lepsz el a vedo mellett, passzolod fel kicsibe, gyors egyerintok, kenyszeritok, haromszogek. Nem az oldalvonalnal, hanem a 16os kornyeken. Ez ma mar eltunt. Mint ahogy a csatarduok is eltuntek, meg lehet nezni mire kepes ket egymast jol megérto tamado regrol.
Nagyon szepen mennek az oldalpasszok, azt ajulasig tudja mindegyik almabol is felkeltve.
Ertem hogy ezen a szinten mar nehez ujat mutatni, de tragedia ahogy ez a mai madrid tamadasban, meg úgy unblock az egesz futball manapsag kinez.

Egyenekre felesleges kiterni, boomer duma tudom, de kibaszott gyenge jatekosok ezek mind manapsag. Mar a kreativitas terén, amit nem lehet megtanulni, csak a grundon gyerekkent szuletni lehet vele. Minden mas tanulhato, fejlesztheto, de amitol szamomra a foci foci lesz, az manapsag mar nincs. Neha egy egy pillanat, par masodperc evente (pl benzema csele balisszon ellen a pool ellen mult heten) Van ilyen focista top szinten ma egy, azaz egy darab, neymar, aztan kalap kabat. Ez van.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 7:49

___Samy___ írta: Modric a legelejen kihagyta az ajto-ablak ziccert, ezeknek meg bepattan. Ennyin mult a tortenet. Joccakat.
Nalam az ajto ablak az 1 vs 1 a kapussal, itt nem az volt. De hibazott, hogy nem lotte el korabban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 7:44

Azt hoztak ellenünk amit kell. Felállt, betömörült vedelem.
Vini az első pillanatban elveszítette a kontrollt és így 75 perc emberhatrany volt.

Kutyaszar szögletek, meg szarabb beadasok a semmibe.

Az öregek már “csak” focizni tudnak, birkózni, küszködni, bunkert feltörni már nem lehet velük.

Ceba kihagyása sztem hiba volt és hogy Alvaro nem jött sokkal hamarabb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. március 3., péntek 7:35

Szerintem Összességében nem volt gond a hozzáállással, benyomtuk őket hosszú periódusokra a saját térfelükre, hát alig jöttek át a félpályán. Csak hát elől szokás szerint elfogyott a tudomány, mint bmelyik tömörülő védelem ellen. Továbbra sincsenek begyakorolt figurák, precízen megtervezett háromszögelések, második vonalban érkezők stb. Adogatjuk be a labdákat úgy, hogy Karim, mint világéletében, a távolabbi kapufa körül kolbászol vagy bebújik két kh közé. Így nem lehet, hogy senki nem támadja az első kapufát.

Aztán a cserék inkább minket zavartak meg, utána teljes tanácstalanság és hitehagyottság volt nálunk. Látszott, hogy nem tudják mit kell csinálni. Ez az edzői kar hibája.

Jól védekeztek, el kell ismerni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 3., péntek 7:08

Nevetsegesen szarul allunk a meccsekhez, tipikusan tulnyugodtan.


Kezd irto ciki lenni, hogy egy ilyen vilagi balfasz xaviballtol 6bol 4szer kikaptunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 6:59

Ez van srácok. Kiscsapatok ellen mindig nyögvenyelősen ment.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég