Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 22., szerda 10:04

amugy - mint mondtam is, ez szamomra a futball -, ahanyszor nezem benzema goljat, ezt nem lehet tanitani, 10-bol eleg sokan hosszura, jobbra kifele toljak meg a labdat es probaljak elvinni a kapus mellett, mert elsöre ott latszik, hogy van hely, vagy a meg együgyübbek rögtön lönek, de az ipse meg balra, atbaszva az összes vedo es kapus mozgasat egyszerre.
ezeket felesleges magyarazni, vagy erzi, erti es tudja valaki, vagy gyakorolhatsz barmennyit...

kar hogy evente csak par ilyen pillanat van, amikor en is azt mondom, hogy ez igen bazmeg, ez mar valami.
Ne értetlenkedj már ziro! :)
en leszarom, csak ziro ilyen ostoba ezekhez :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 22., szerda 10:02

hehetheoriginal írta:
Nyilván egy helyzetből nem lehet két gólt lőni.
rendes stat azt 2 helyzetnek venne, nem?
megintcsak nem ertek hozza, de ezt diktalna a jozan paraszti esz


meg a csalad.
Nem értem mit akarsz mondani, ugyanúgy kezeli mint mondjuk a kaput eltaláló lövések stat. Ha egy támadáson belül kétszer lősz kapura, az két kaput eltaláló lövés, két xg érték, pedig egy gól lehet csak belőle. Pl itt most ez szépen megdobja a Pool statjait, mert a két lövés együtt nem volt 5 méterről :D

Ne értetlenkedj már ziro! :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 9:55

https://twitter.com/totalcristiano/stat ... 81282?s=20

:lol: :lol:

Ez ertekeli igazan a meccset.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 22., szerda 9:49

Realista24 írta:
golrick írta:
Ez adja magát. Majdnem mind az 5 madridi gól a semmiből jött.
De hogy jon ki a 2.15? Mert a Poolnak ugyanannyi lovese volt ugyan, de kaput eltalalo kevesebb, es a masodik goljukhoz igazabol semmi kozuk nem volt, ergo a semmibol jott az is.
Ha az aljara gorgetsz, van egy Shots nevu tablazat.
https://fbref.com/en/matches/f01e8736/L ... ons-League

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. február 22., szerda 9:44

Realista24 írta:
ziro4vr írta:
Csak azt mondom hogy mióta te is ekézted, hirtelen ez lett a mainstream. :lol:

Tegnap is vissza lehet olvasni hogy szapulták meg őt akarták lecserélni, holott máshol volt a baj.

Ettől függetlenül voltak gyenge meccsei tagadhatatlan.
Jo hat, leirtam amikor szar volt. Urambocsa :lol: Mint mindenkirol.
Aztan hogy a tobbiek azota nem neztek meccset, az mar nem az en hibam, vagy ha neztek de nem lattak.
De attól még észrevehető.

Van abba valami, amit egy barcás hülyegyerek írt egyszer, hogy vannak akik mennek utánad. (de csak ebben volt igazad hülyegyerek!, ha esetleg olvasnád :-* )
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. február 22., szerda 9:43

Viniciusnak biztos kéne vmi mental coach vagy pszichológus vagy vmi, hogy a külső ingereket teljesen kizárja mert ez a tegnapi Vincius world class volt az nem kétséges.
Amikor nem a táncolj Vini meg kötekedés megy akkor nagyon rendben van a srác.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 22., szerda 9:38

Hát ez emberes munka volt. AZ első perctől nem éreztem a pool fölényt, lényegében a semmiből kaptunk 2 gyors gólt. Nem estünk szét, úgy játszottunk tovább, mintha 0-0 lenne az állás és még a félidő előtt kiegyenlítettünk. Ez a pool nagyon harmatos, de mégis a poolról van szó. Alaba lecserélése jókor jött, és eléggé vészjósló a sok sérülés és a forma nála, Nacho nálam kezdő lenne. Bárhol a védelemben. Carvajal sem életbiztosítás, a bal oldal is kuka, Rüdi tegnap jól játszott, végre, de még elé is betenném Nachot jelenleg. Viszont, ha úgy látják, hogy a Militao-Rüdiger páros összeáll, akkor toljuk velük végig, kellene oda az állandóság.
Camavinga sok helyen eléggé gyenge értékeléseket kapott, pedig szerintem kifejezetten jól játszott. Kezd belelendülni, megtérül a bizalom és az idő amit Carloék belefektetnek.
Mindenképp ki kell emelni amit tegnap is írtam, de sokan leírtátok, ez a Vinicius top. Egyszerűen ennyit számít, hogy a focival foglalkozik. Részemről jár a köszönet a pool drukkereknek, nem pécézték ki maguknak, TBO-ra rászálltak a hibája után, de az rendben volt, egyáltalán nem a tipikus angol suttyó stílust hozták, ahogy a pool játékosai sem mentek bele abba, hogy akkor majd agyonrúgjuk Viniciust ás elgurul a gyógyszere. Remek játékkal hálálta meg a dolgot, az első gólja már már olyan volt, mintha CR csinálta volna, nem szarakodott, bebaszta.
Sajnos a kövi meccsen megint Ő lesz a célkeresztben, kíváncsi leszek ezt a tegnapit áttudja-e menteni arra a meccsre. A cserék elég későn érkeztek, lehet szombaton Asensio és Ceba is kezdeni fog? Ez a tegnapi kp amúgy nagyon jónak néz ki, kíváncsi leszek mi lesz akkor ha Tchou-Cama-Fede áll össze, lesz e ott elég kreativitás, de ez a jövő zenéje. A visszavágónál észnél kell lenni és nem lesz gond, a poolnak meg nagyon kell majd mennie mert a bajnoki 4. hely is necces lesz nekik

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 22., szerda 9:30

Nyilván egy helyzetből nem lehet két gólt lőni.
rendes stat azt 2 helyzetnek venne, nem?
megintcsak nem ertek hozza, de ezt diktalna a jozan paraszti esz


meg a csalad.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 9:22

ziro4vr írta:
Realista24 írta: Ezt ugy irod, mintha minden nap telehanynam a topicjat, pedig csak megjegyeztem amikor szar volt. :(
Csak azt mondom hogy mióta te is ekézted, hirtelen ez lett a mainstream. :lol:

Tegnap is vissza lehet olvasni hogy szapulták meg őt akarták lecserélni, holott máshol volt a baj.

Ettől függetlenül voltak gyenge meccsei tagadhatatlan.
Jo hat, leirtam amikor szar volt. Urambocsa :lol: Mint mindenkirol.
Aztan hogy a tobbiek azota nem neztek meccset, az mar nem az en hibam, vagy ha neztek de nem lattak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 22., szerda 9:21

Tiszta fast n furious, hehével egyetértünk, naplemente, Madrid alázás a bl-ben...Remy meg rejszol rá. :mrgreen:
Nem illik.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. február 22., szerda 9:19

Akit érdekel, meg lehet nézni egyesével is a helyzetekét:

https://www.infogol.net/en/matches/resu ... -21/962696

Ki is jön pl. egy olyan problémája ami miatt nem arra való hogy ‘mi lenne a helyes eredmény’, még akkor is ha sokan itt (és sajnos néha a sajtóban is) így alkalmazzák: volt a Militao gólvonalról ment szitu az első félidőben ugye. Ott Salah és Nunez is lőtt (még ha fosadékul is, nem a lövés minősége számít hanem a szándék), és így egy szituációban volt két nagy XG-s helyzet. Nyilván egy helyzetből nem lehet két gólt lőni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. február 22., szerda 9:16

nem akarom leloni poent, hogy ziro a masodlagos accountom itt a forumon :mrgreen: de mondanam, hogy mindenben egyetertek magammal, azaz veled
Ezt ugy irod, mintha minden nap telehanynam a topicjat, pedig csak megjegyeztem amikor szar volt. :(
folyamat kapja, hogy el kell adni, nem eleg jo, stbstb
mi meg csak annyit mondunk, hogy összel összevissza jatszattak, ugy nem lehet formaba lendulni, sokkal tobb es jobb, mint amilyen velemennyel ti vagytok rola.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 22., szerda 9:16

Realista24 írta: Ezt ugy irod, mintha minden nap telehanynam a topicjat, pedig csak megjegyeztem amikor szar volt. :(
Csak azt mondom hogy mióta te is ekézted, hirtelen ez lett a mainstream. :lol:

Tegnap is vissza lehet olvasni hogy szapulták meg őt akarták lecserélni, holott máshol volt a baj.

Ettől függetlenül voltak gyenge meccsei tagadhatatlan.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 9:14

ziro4vr írta: -Rudi: sokat ekézitek, főleg mióta R24 rászállt aztán a többi követi. Voltak gyengébb meccsei de azokon javarészt kb mindenki gyenge volt. Tegnap is látszódott, ha zavart a csapat nem ő jelenti majd a különbséget, de amúgy egy top képességű védő, aki megtesz mindent a pályán a csapatért, és a társakkal is jól kommunikál. Szerintem ne ekézzétek ennyit.
Ezt ugy irod, mintha minden nap telehanynam a topicjat, pedig csak megjegyeztem amikor szar volt. :(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 9:13

golrick írta:
Realista24 írta: De hogy jon ki a 2.15? Mert a Poolnak ugyanannyi lovese volt ugyan, de kaput eltalalo kevesebb, es a masodik goljukhoz igazabol semmi kozuk nem volt, ergo a semmibol jott az is.
Ott Salah elé került a labda, tisztán lőhetett a kapura, így az magas számot kaphatott.
Vinibe meg belerúgták a labdát, az nem rajta múlt, az így nagyon egy alacsony esélyű lövése lehetett.
Tehat akkor tovabbra is jol gondolom, hogy az xG ugyan er valamit, de megis semmit, mert amig az egyik csapat csak arra kepes, hogy a tutit berugja vagy azt sem, addig mi kepesek vagyunk barhonnan barmikor golt loni.

Lasd Vinicius elso golja.

ps.: tovabbra sincs bajom ezzel a stattal, csak nem szeretem, szamomra nincs tartalma.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. február 22., szerda 9:12

Először is kössz az élményt a csapatnak, végre nézhető és minőségi focit láttam, ritka manapság.

Szerintem mivel nem divatok vagyunk és már jó pár éve az itteni közösség magja egyben van, nem kell meglepődni, ilyenek vagyunk, egy Mallorca elleni balfaszkodás nem tud nem felhúzni, még akkor sem, ha a BL-ben általában mindenkit seggbekukizunk. És egy BL meccsen sem tud nem felbaszni egy balfasz kezdés, mert nehéz elhinni, hogy n+1-edszerre is megfordítjuk és megmutatjuk ki a király. Természetes emberi dolog, ettől persze vicces még sokszor. :lol:

A meccsről csak pár embert emelnék ki:

-Rudi: sokat ekézitek, főleg mióta R24 rászállt aztán a többi követi. Voltak gyengébb meccsei de azokon javarészt kb mindenki gyenge volt. Tegnap is látszódott, ha zavart a csapat nem ő jelenti majd a különbséget, de amúgy egy top képességű védő, aki megtesz mindent a pályán a csapatért, és a társakkal is jól kommunikál. Szerintem ne ekézzétek ennyit.

-Nacho: Addig marad amíg akar.

-Alaba: Szélen sajnos használhatatlan, középen vszeg elevickél pár évig, de nálam kezd kérdőjellé válni.

-Cama: Az első 20 percben csúszott-mászott, labdaeladások, ütemkésések, kb mindent elbaszott, aztán meg nyomott egy top class meccset, irgalmatlan ritmusváltásokkal. Hogy pc-n fogalmazzak kell mellé pár gondolkodó fehér ember, amúgy meg hatalmas kincs, de foglalkozni kell vele sokat.

-Vini J: Tegnap vszeg megmentette a semmiből a csapatot, ami a klasszisok ismérve. Aztán utána volt pár elbaszott labdavezetés meg a szokásos dolgok, sajnos nagyon kétarcú, de ha nem megy a csapatnak vagy ő villan vagy Benzema, de utóbbi vszeg egyre kevesebbet fog már.

-Rodry: Nem értem miben fáradt el vagy sérült meg, lofaszt nem csinált, nagyon kevés a madridi kezdőhöz.

-Klopp: ahogy szimpatikusabbá válik, úgy veszíti el a monyóját, kicsit megtört öregember képet fest magáról jelenleg, ami egyre távolabb viszi a szememben a madridi kispadtól.
Nem illik.

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. február 22., szerda 9:10

Realista24 írta: De hogy jon ki a 2.15? Mert a Poolnak ugyanannyi lovese volt ugyan, de kaput eltalalo kevesebb, es a masodik goljukhoz igazabol semmi kozuk nem volt, ergo a semmibol jott az is.
Ott Salah elé került a labda, tisztán lőhetett a kapura, így az magas számot kaphatott.
Vinibe meg belerúgták a labdát, az nem rajta múlt, az így nagyon egy alacsony esélyű lövése lehetett.

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. február 22., szerda 8:55

Ilyen az mikor a madridot hagyják játszani és kontrázni... Az mindig is ment.. Jó meccs volt..

A gond akkor van, amikor a kiscsapatok, vagy mostanában már a középcsapatok is betolják a buszt, tördelik a játékot.. na akkor megáll a tudomány..


Sajnos ebből van jóval több és ezért bukjuk a pontokat a bajnokságban... Szerintem..

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. február 22., szerda 8:55

Realista24 írta: Amugy, ami a durva, hogy a tavalyi csapat egy ilyen 5-2-es vereseg utan is tovabbjutott volna :lol:
Idei is. :kalapos:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 8:51

golrick írta:
Realista24 írta: Jottem borzolni a kedelyeket.

Liverpool xG 2.15.
Real Madrid xG 1.78.
Ez adja magát. Majdnem mind az 5 madridi gól a semmiből jött.
De hogy jon ki a 2.15? Mert a Poolnak ugyanannyi lovese volt ugyan, de kaput eltalalo kevesebb, es a masodik goljukhoz igazabol semmi kozuk nem volt, ergo a semmibol jott az is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 97 regisztrált és 0 vendég