Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. szeptember 25., hétfő 8:59

Egyszerűen magunkat vertük meg. Megint a meccs elején kaptunk 2 gólt ami simán védekezhető volt. Alaba és Cama totál homály volt. innentől meg megint futhattunk utána kidobva az eredeti taktikát. Majdnem meg is lett az egyenlítés erre a 2ik félidőt ugyanúgy kezdjük és megint adunk egy gólt és megint Alaba kalimpál. Az a baj ha Carlo nem változtat kivéve ha változtat. soha semmi se jó. kikaptunk idegenben na bumm. konkrétan egykapuztunk és máshogy is alakulhatott volna. itt megint egyéni hibák után kellett rohanni. Alaba helyett lehet pár meccsre Nacho. Camavinga meg csücsülhet a padon mert ha Rodrygo alibi akkor nem tudom ő mi.

a meccs topic meg zseniális újfent. Perez balfasz azt se tudja mit csinál. Ancelotti egy kókler és takarodjon. de legalább nem néznek majd meccset csak kárognak tovább. gg.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 25., hétfő 8:54

mero írta:
hehetheoriginal írta: Lényegtelen, mert szar a felhozatal, neymar is mar nyugger.
Viszont amit a diniz jatszat. Na az brazilia, az a FODBALL.
van yt- n osszeallitas, hogy a fluminense meg most a valogatott milyen felfogasban tolja, az utolso ember kb a foldgolyon, akiben barmi bizalmam van ebben a faradt szetbaszott sportagban
Szeretnél még nagyobb vereségeket az ilyen meccseken?
https://www.youtube.com/watch?v=-k74UUe ... stFootball
thereisonly1ronaldo

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. szeptember 25., hétfő 8:54

kroos 33 éves, ő még bőven top szint. a középpályánk vele kell, hogy kezdődjön. ő és jude alap, a többit lehet forgatni.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. szeptember 25., hétfő 8:51

ziro4vr írta: Én csak azt nem értem, hogy még a legbalfaszabb madridista fórumozó is megmondja, kroos és modric nem kezdhet már együtt, mert kevés, pláne nem egy rakkolos alma ellen.
Szar beismerni és elfogadni, de inkább már ott tartunk, hogy Modric nem kezdhet egy rangadón. Kroos szerintem még mindig hozza azt a szintet, hogy alapember lehet Belli mellett. Ha Vini visszatér én megpróbálnék egy 4-3-3-at a Csu-Kroos-Belli-Brahim-Joselu-Vini kezdővel, Cama meg mehet balhátvédnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 8:42

raul 4 ever írta:
Mickey írta: kiszptnk, ki lehet egy matractól , idegenben...nem akkora szégyen.

De baszki, az a védelem amit leművelt... azt sem tudták, merre vannak arccal előre.
Egyik meg másik játékos, csak moziztak...még akkor is be voltam szarva, mikor hatan voltunk hátul, trógerék meg ketten támadtak, de abban is volt veszély.

Ez a felállás is, ki lehetett volna kapni úgy is, hogy mondjuk próbálunk valami értelmeset előre is, mármint játékban és játékosokban is.
Helyette betoltuk gárdiólát és az űrfociját .

De azért még nézünk néha meccset
:lol:
Nem a vereséggel van a baj, nekem inkább az fáj, hogy közünk nem volt a meccshez, meg hogy Alaba és Rüdi amit leműveltek, az kertmozizás volt.
Főleg a harmadik... LV elváltja magát (whatafakingsurprise), Rüdiger sehol, jön a beívelés, Alaba elfut amellől, aki kapni fogja, lordMorata meg beköszön másodszor.. Aucs..

Mindegy, a kezdés pontokban mérve kumma jó, Brahim nagyon akar, a karácsonyfa sem/nem működött..
Szerdán lehet javítani, a granada utána nagyon kemény dió lesz..
Gondolom Gironat akartal irni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. szeptember 25., hétfő 8:41

Én csak azt nem értem, hogy még a legbalfaszabb madridista fórumozó is megmondja, kroos és modric nem kezdhet már együtt, mert kevés, pláne nem egy rakkolos alma ellen.

Nembaj, odarakjuk a formán kívüli valverde, cama duót, ellensúlyozzák majd. Aha.

De még ez sem baj, majd Jude megoldja, kiegészülve a full alibi Rodrygoval, aki nálam végleg most igazolta, hogy csere szint.

Értem én hogy a keret te van hézaggal, de carlo miért játszik még rá is?
Nem illik.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. szeptember 25., hétfő 8:35

Mickey írta: kiszptnk, ki lehet egy matractól , idegenben...nem akkora szégyen.

De baszki, az a védelem amit leművelt... azt sem tudták, merre vannak arccal előre.
Egyik meg másik játékos, csak moziztak...még akkor is be voltam szarva, mikor hatan voltunk hátul, trógerék meg ketten támadtak, de abban is volt veszély.

Ez a felállás is, ki lehetett volna kapni úgy is, hogy mondjuk próbálunk valami értelmeset előre is, mármint játékban és játékosokban is.
Helyette betoltuk gárdiólát és az űrfociját .

De azért még nézünk néha meccset
:lol:
Nem a vereséggel van a baj, nekem inkább az fáj, hogy közünk nem volt a meccshez, meg hogy Alaba és Rüdi amit leműveltek, az kertmozizás volt.
Főleg a harmadik... LV elváltja magát (whatafakingsurprise), Rüdiger sehol, jön a beívelés, Alaba elfut amellől, aki kapni fogja, lordMorata meg beköszön másodszor.. Aucs..

Mindegy, a kezdés pontokban mérve kumma jó, Brahim nagyon akar, a karácsonyfa sem/nem működött..
Szerdán lehet javítani, a granada utána nagyon kemény dió lesz..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 8:21

Amugy megneztem, tavaly a bajnoksagban 12 meccs, 10 gyozelem, 2 dontetlen, es a 13. meccsn kaptunk ki a Rayotol.
Utottuk a Barcat es Atmat is.

VB utan meg ugy beutott a szar, mint atesz kommentjei.

BL-ben a negyedik meccs dontetlen, 5. bukta a Lipcse ellen.

A meccshez: a masodik golt szerintem Courtois fogta volna, az elsot nem, az parades volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 25., hétfő 8:19

kiszptnk, ki lehet egy matractól , idegenben...nem akkora szégyen.

De baszki, az a védelem amit leművelt... azt sem tudták, merre vannak arccal előre.
Egyik meg másik játékos, csak moziztak...még akkor is be voltam szarva, mikor hatan voltunk hátul, trógerék meg ketten támadtak, de abban is volt veszély.

Ez a felállás is, ki lehetett volna kapni úgy is, hogy mondjuk próbálunk valami értelmeset előre is, mármint játékban és játékosokban is.
Helyette betoltuk gárdiólát és az űrfociját .

De azért még nézünk néha meccset
:lol:

szrk
igaz is,
duplanulla Kroos, na ő szépen beverte nekik a gólt :salute:
ott a félidő végén, akár egyenlíthettünk is volna :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2023. szeptember 25., hétfő 8:22-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 25., hétfő 8:13

Nem kell itt szépíteni, játékosok is gyengék, carlo sztem tök homály már, de nem bántom, mert nem akart épkézláb edző ide jönni. Az a 6/6 inkább múlt egyéni teljesítményen.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 25., hétfő 7:50

Tanulsag: ha felteszel 6 kp-st es negy vedot, akkor 100% kontroll van :kalapos:

Szomoru ez, hogy mai napig ilyen sokat latott edzok belefutnak ebbe a felallasos balfaszsagba, amikor a futballfelfogas es filozofia lenne az elsodleges....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 7:43

Meccs elott Simeone aggodott a jatekvezeto miatt, hogy ez lesz az elso derbije, es finom utalasokat tett...gondolom nap vegere elegedett lett.

Carlo meccs utani roviden:
Elmondta, hogy az o hibaja a vereseg, ez a meccs segitseget fog nyujtani ahhoz, hogy megoldja a gondokat.

Kroos es Modric azert kezdett, mert meg akarta tartani a labdakat, es Tchou lababan sok meccs volt amugy is. Modric szarul jatszott, ahogy masok is, igy csak Modricot hibaztatni butasag.

A problema tegnap nem a tamadokkal volt, hanem a vedelemmel, de elmondta, hogy mind a ket csapatresz gyenge volt. Nem fog senkit megnevezni, de a vedelem ergya volt.

Joselu azert nem kezdett, mert eggyel tobb kozeppalyassal akarta kontrollalni a jatekot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 25., hétfő 7:08

Korán jött ez a pofon, reméljük hasznos lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mero » 2023. szeptember 25., hétfő 5:56

hehetheoriginal írta: Lényegtelen, mert szar a felhozatal, neymar is mar nyugger.
Viszont amit a diniz jatszat. Na az brazilia, az a FODBALL.
van yt- n osszeallitas, hogy a fluminense meg most a valogatott milyen felfogasban tolja, az utolso ember kb a foldgolyon, akiben barmi bizalmam van ebben a faradt szetbaszott sportagban
Szeretnél még nagyobb vereségeket az ilyen meccseken?

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2023. szeptember 25., hétfő 0:47

Ne haragudjatok a hosszú hozzászólásért, de most lett unalmas a sok negatív vélemény és nem véletlenül nem írok gyakran…
Lassan 40 leszek és megdöbbent, hogy a futballhoz értő, korban nagyjából velem egy generációba tartozó és számos nagy sikert megélő madridisták viselkednek kamaszok módjára és temetik a csapatot szeptember végén :-(
Majd vonjunk negatív konklúziót, ha 3 vagy 5 hónap múlva is ilyen meccseink lesznek, de ennyi mérkőzés még nem nyúlt komoly mintát…
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2023. szeptember 25., hétfő 0:35

6 mérkőzés után elveszítünk egy meccset - ráadásul egy olyan Atletí ellen, amely a VB óta a spanyol bajnokságban a legtöbb pontot szerezte! - és már elnököt, edzőt szidalmaztok és játékosokat üldöznétek el… :(
Igen, Ancelotti nem a megfelelő kezdőt és nem a megfelelő taktikát választotta; többen is egyszerre nyújtották a legrosszabb formájukat, meg ugye most Pérez is bűnbak, hogy nem vett csatárt (milyen minőségű csatárt és honnan?) , de lássunk tisztán…
A futball régi alapigazsága, hogy mindenki annyira tud játszani, amennyire az ellenfél hagyja és most Simeone kitűnő taktikával megfojtotta a csapatunk játékát: a 16-os megszállásával játékosai hagyták, hogy kívülről lövöldözzünk, de a boxban nem engedték, hogy sok lövést vagy passzt végrehajtsunk, a beadások ellen pedig mindig is tudtak védekezni…
Vini nem volt, hogy bontsa a védelmet - ami egy Atletí ellen kulcskérdés- Rodrygo pedig sosem volt kiemelkedő az 1 az 1 elleni játékban… Bellingham folyamatos őrizet alatt volt és faragták rendesen :vivo:
Joselut kezdetni kellett volna, de 3 belső védő között az első játékrészben ő sem tudott volna fickándozni :-(
A labda nélküli játékban nagyon, de néha még labdával is felülmúltak minket, de nem történt tragédia, mert kulcsjátékosok hiányoztak elől és hátul és ezt még egy Real Madrid is megsínyli, ha hasonló kaliberű csapattal találkozik, márpedig eddig csak a Bilbao és a Sociedad jelentett kihívást papíron és közülük is csak utóbbi játszott jól ellenünk 45 percig…
Gyakran itt lenézitek, de az Atletínek jelenleg egyáltalán nincs rossz kerete és ma felülkerekedtek rajtunk, nincs mit belelátni egy ilyen meccsbe a szezon elején…
Pont a hibátlan eddigi mérleg volt felülteljesítés, de keseregni akkor kezdenék, ha teljes kerettel és jó forma mellett is ennyire tellene, de 7 meccsből hatot nyerni nem olyan rossz teljesítmény :coffee:
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 25., hétfő 0:29

tubatibi írta: Szánalmas, semmi az egész.

Ne nagyon nézzetek klasszikust meg bl rangadót idén szerintem…

Pfejj bmeg, a vak is látta hova kell igazolni, gg. Remélem jövőre is tátott szájjal megyünk a faszerdőbe a teknősért.
Most voltunk utoljára az első helyen.
de azért ha nézünk még meccset, az ugye nem baj ?

hát ez kész, végem van :lol:

szrk
adtam rád ilyen pozitív izét, mert jót röhögtem. :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 25., hétfő 0:14

illgner írta: Boniface jöhet a Leverkusenből, igaz 80 millió alatt nem fogják elengedni.
Bár ha a sutalábú Kolo Muaniért 95 milliót fizetett a PSG, akkor nagyon óvatos voltam.

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. szeptember 25., hétfő 0:13

miro. írta:
MarioCirolo írta: Nalam egyebkent Perez hatalmas piros pontot kapna az elbaltazott nyar utan, ha elkuldene Carlot es kinevezne Arbeloat. A jatek szarabb nem lehet ennel, viszont talan jatszananak a fiatalok es lenne valami koncepcio/tuz a csapatban.
Nalam Pereznek nem Carlot kene elkuldenie,hanem mondjuk december elejen egy cetlit az olasz ele tehetne,azzal a cimmel,hogy melyik tamadot szeretned januarban.
De milyen erv mellett kellene Carlot itt tartani? A jatekunk evek ota nezhetetlen, a vedekezesunk komikus, a tamadasainkban nulla a kreativitas. En egyetertek azzal hogy el lett cseszve a nyarunk, amiert a vezetoseg a hibas, de tudnek mondani legalabb 5 edzot aki sokkal gyengebb kerettel, sokkal szorakoztatobb-latvanyosabb jatekot jatszat a csapataval.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 25., hétfő 0:05

Boniface jöhet a Leverkusenből, igaz 80 millió alatt nem fogják elengedni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég