Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 23., vasárnap 23:02

BBeno írta:felkeszul klopp :coffee:
Nem tudom amúgy benne miért reménykedtek, biztos eljönne úgy, hogy Pérez neki is megmondja, hogy kikkel kell számolnia mindenképp.. Nem az a típus szerintem, aki megtűrné, hogy az elnök igazoljon helyette, és mondja meg, hogy mit csináljon.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:59

Benitez olyan csapatokkal nem bír, mint a Valerenga, a Sport Gijón, vagy a Gyirmóttól kikapó As Roma.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:58

R.M.C.F írta: Bale semmivel sem volt gyengébb mint a többi.
Ezzel had szálljak már vitába. A második félidőben nem emlékszem tőle csak 1 fejesre, meg arra , hogy a 9-es pozícióban kellett volna játszania, de támadásnál Modric mögött kóricált a kezdő körben. Ez nálam azt jelenti, hogy mint, vezérbika gyengébb volt, mint azok, akik legalább próbálkoztak valamivel.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:57

persze hogy nincs. szeronted mekkora szava lehet ehy olyan edzonek akinek a kinevezesenek napjan a jatekosai azzal vannak elfoglalva hogy az elozo edzotol elkoszonjenek es megkoszonjek a szep egyutt toltott idoket.... bale kozepen jatszatasa szinten vicc.4231 ujabb kapufa...


felkeszul klopp :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:55

Lehet, hogy nem volt a legjobb a felállás, meg Benítez sem jól cserélt és még lehetne folytatnia sort, de megint nem lett volna semmi gond, ha nem lötyögni mennek ki az első félidőre.
A 75. percben kb. észhez tért a csapat, de mikor lesz már olyan, hogy az elejétől fogva koncentrálunk? :hmmm:
Ez egyébként a bajnokságra is igaz.

Jöhet ide bármelyik edző, ez valahogy bele van kódolva a csapatba.
Szerintem is ez az elsőszámú gond továbbra is, nem a taktika.
Benitez próbált belenyúlni legalább a cserék szerintem simán indokoltak voltak, de sem James sem Kovacic sem Carvajal nem tudott hozzátenni érdemben.
Majd egy futómennyiség stat is jöhet, megint nem ölték bele magukat túlságosan a csajok.
Love football, hate antifa.

deaux
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. március 22., vasárnap 13:17
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Isco, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: deaux » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:52

Klopp jon legkesobb telen. Floro azert hozta Rafat most , mert tudta jol h Kloppnak nem lesz csapata es majd tud valtani :D

Az idegesit legjobban h az elozo bajnoksag vege ota a mai napot vartam. Gyengekezu az edzonk, igy nem megy. Nyakam ra h semmi tekintelye nincs az oltozoben.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:52

en is ezt vallom mint kerlon
Dettó. Abszolút nem vagyok mérges, nem vártam semmit Beniteztől. Eddig még azért csak elmélkedtem arról hogy van-e esély arra hogy távozik év közben, de a mai után erősen meglepne ha az újévet itt ünnepelné. Nem szoktam egy meccsből kiindulni, higgadtnak tartom magam, de ennyi gyermeteg hibát... egyszerűen nem tudom mit hitt ez a húsosarcú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füst 2015. augusztus 23., vasárnap 22:53-kor.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:52

4231 + Bale, mint játékszervező + idegenben egy frissen feljutott csapat, épp a Gijón ellen, egyáltalán nem lepett meg a mai meccs. Ezzel már ne kisérletezz Benitez, ez zsákutca, találj ki valami mást.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:51

dzsi91 írta:Imádtam ahogy a dagi puffogott a padon :lol:

Temetni korai, de látható,hogy az egész koncepció szar. Könnyen taccsra lehet vágni Ancelotti és Mourinho munkáját is pár hónap apatt.benítez jó úton halad.De szurkolok hogy ne. A jó hír,hogy ha ő bukik,bukik vele Perez és Bale is.

Na de remélem nem totál vak a pali, hajrá benitez mutasd meg a károgóknak.
Bale semmivel sem volt gyengébb mint a többi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:51

Kerlon írta: Az meg vicc, hogy a felkészülési meccsekkel együtt kb már ez volt a 6. rúgott gól nélküli meccsünk, amikor elég jók a támadóink és még a védelmünk is az egyik legeredményesebb.
Az már sajnos jó ideje létező probléma, hogy ha CR szar formában van, akkor jellemzően egyszerűen nem tudunk akciógólokat lőni (Bale az előző szezonban tudjukmilyen formában volt, Benzema teljesítménye is borzalmasan hektikus tud lenni). A Sporting kapusát is naggyá tettük, minden a kezébe ment, egyetlen egyszer láttam, hogy fel kellett nyúlnia a feje fölé. Azt mondom, amit már rengetegszer mondtam: be kell b*szkodni a helyzeteket, mert anélkül nem fog menni. (Hogy ennek mi van a hátterében, hogy ennyire rossz a helyzetkihasználás több edzőnél is, az már jó kérdés)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:50

Imádtam ahogy a dagi puffogott a padon :lol:

Temetni korai, de látható,hogy az egész koncepció szar. Könnyen taccsra lehet vágni Ancelotti és Mourinho munkáját is pár hónap apatt.benítez jó úton halad.De szurkolok hogy ne. A jó hír,hogy ha ő bukik,bukik vele Perez és Bale is.

Na de remélem nem totál vak a pali, hajrá benitez mutasd meg a károgóknak.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:48

Sajbálom, hogy megibt hátrányból kell kezdeni a Ligát...az ilyen meccseken múlik a bajnokság...
Bízom azért a szebb folytatásban!

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:47

en is ezt vallom mint kerlon
igazabol mikor benitez jott akkor mar irtam hogy semmilyen elvaeasom nincs vele szemben. csak mar varom a veget. szeretnem hogy sikeres legyen a csapat de erre benitez alkalmatlan.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Fenomen
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2013. május 17., péntek 23:48

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenomen » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:46

Lehet, hogy nem volt a legjobb a felállás, meg Benítez sem jól cserélt és még lehetne folytatnia sort, de megint nem lett volna semmi gond, ha nem lötyögni mennek ki az első félidőre.
A 75. percben kb. észhez tért a csapat, de mikor lesz már olyan, hogy az elejétől fogva koncentrálunk? :hmmm:
Ez egyébként a bajnokságra is igaz.

Jöhet ide bármelyik edző, ez valahogy bele van kódolva a csapatba.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:46

Benitez van olyan ba,om, hogy berakja Arbeloát meg Illaramendit a csapatba, mondván hogy most nem ment a csapatnak.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:44

Azért Bale ahhoz képest, hogy az első félidőben nem volt rossz, megérdemelne egy tarkónb...st, mert volt a második félidőben egy lecsorgó labda, ami simán az övé lehetett volna, cseszett rá, hagyta lepattani.. majd rögtön utána mindenki megy mint a veszett egér, meg küzd a labdáért ő meg sarokkal egy picit meg nem mozdulva belebök és el is viszi az ellenfél. Kicsit visszavehetne az arcából tényleg, mert rohadt gusztustalan, hogyha nem nála a labda, akkor két métert nem képes megtenni érte..

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:44

Champions20 írta:Egy olyan játékos aki 17 gólt és 12 gólpasszt hoz össze egy szezonban azt egy jó játékosnak lehet mondani.
Az elmult 20 tetmeccsen max. 3 golt rugott! Hadd ne dicserjem mar ezert
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:42

Szóval all in all, nincs nagy baj, HA Benitez kielemzi ezt a meccset, és változtat. Most még nem késő, sőt.
Szerinted ha az elmúlt 1 hónapban nem változtatott, akkor pont most fog, ebben a pár napban?

De egyébként teljes káosz és összevisszaság volt. Olyan érzésem volt sokszor, mintha most először játszottak volna együtt, mint mikor osztálybajnokágon nincs ki a csapat, és más osztályokból állnak be. Borzasztó.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:41

Realista24 írta:Danilo és Navas tetszett. Utóbbit sokat fikáztam, ma viszont sugározta azt a magabiztosságot, amit eddig nem mutatott.
Modric volt még jó nálam, a többiek nagyon szót sem érdemelnek. Mondjuk még talán Varane-t is ki tudom emelni.
Navas már az utolsó meccseken is jó volt.

Amúgy szerencse, hogy nem láttam, de igazából fáj még így is. Bár én semmit nem várok az edzői stáb miatt az idei csapattól. Sőt a mostani elképzelések után még a semminél is kevesebbet. Olyan fogadásba is belemennék, hogy Benítez megéli-e a szezon végét.

Az meg vicc, hogy a felkészülési meccsekkel együtt kb már ez volt a 6. rúgott gól nélküli meccsünk, amikor elég jók a támadóink és még a védelmünk is az egyik legeredményesebb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. augusztus 23., vasárnap 22:41

kiserik írta:Érdemes megnézni a 90 millás évének a termését. 31 gól. Több, mint a fele a 16-oson kívülről és csak 5 amit az egyéni villanása/megindulása eredményezett. Sehol erőszakosság, hajtás, stb ami az erényei közé van sorolva. Sajnos túl lett fújva, de nagyon. Az átlag fölötti bal lába és a labda nélküli gyorsasága emelte a többi játékos fölé a PL-ben (vakok közt a félszemű..), de rengeteg egyéb dologban hiányosságokkal küzd. Egy erős közép csapatban ismét nagy király tudna lenni. Nem figyelnének rá annyira, nem lépnének ki rá a védők úgy, mint a Real Madrid sztárjára. Ott felérhetne a saját kis csúcsára ismét. Itt soha nem fog véleményem szerint. De azt kívánom bár ne lenne igazam, ugyan is 1-2 évig még alap kezdő lesz nálunk :(
Kicsit gusztustalannak tartom azt h olyan elvárásaid vannak a klub és a játékos irányába amik nem reálisak de te azt gondolod h igen is azok. Egy olyan játékos aki 17 gólt és 12 gólpasszt hoz össze egy szezonban azt egy jó játékosnak lehet mondani.Gondolom azt várnád el h Bale is olyan eredményeket érjen el mint CR.
De ne várjátok azt h Benzema vagy Bale valaha is CR helyett átveszi majd a stafétát mert ez képtelenség addig amíg CR-re épül maga a Real is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég