Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 12., csütörtök 9:09

hehetheoriginal írta: felig egyetertek, de ha allandoan ugyanaz a 12-13 ember van csapagyasra jatszatva, akkor nehezen mozognak mar azok a labak....
nekem nem ez a bajom, hanem hogy valverden kivul iden nincs semmi ujabb elem, vagy strategiai huzas, ujitas a jatekunkban, meg probalkozas szintjen se. kiismerheto, viniciust siman le kell kettozni, 10-bol 9-szer labdat veszt, mert nem extra, a kp szepen teszi veszi balra jobbra, de abszolut impotencia es nincs harapas elorefele toluk, rodrygo es aszkenzio ugyanolyan sulytalan, mint mindig evek ota, a szelsovedok serultek, gyenge kepesseguek vagy kiegtek, ebbol kell gazdalkodni.
en ancelottitol varnek vmi jatekujitast, pl nem mindig ugyanaz a sablon szelre kiteszem viniciusnak, aztan imadkozok erte, hanem pl kozepen benzemanak felloni, hattal a kapunak megtartja, aztan balrol jobbrol indulnak be az emberek es kenyszeritokkel gyors rovid passzokkal fel lehetne bontani a vedelmet.
nincs amugy agressziv letamadas se labdaszerzes utan, ebbol is gondolom, hogy elfogytak a labak. lehet pintus dolgozik rajtuk kemenyen, hogy osszerakja oket tavaszra, de a realitas, hogy semmi nem lesz ebben a szezonban, gyenge a garda hozza, minosegre mindenkepp.
Milyen csapágyasra, hát a fél csapat nem is játszott a vb-n, vagy 3 meccs után jött haza, hagyjuk már.
Igen, a kp-n teszik-veszik és annyi. A tegnap is jól látszott ha véletlenül Vinicius vagy valaki megindul nincs a világon senki a 16-os környékén sem akinek beadja, és akkor mehet a vissza paszi vagy labdaeladás. Én értem hogy Benzema nem befejező csatár, de ha nem érkezik senki akkor hogyan lesz gól? Tizenegyes minden meccsen?
Eléggé le van rongyolódva a keretünk, de legalább nem is nagyon kapunk semmi jó játékost a piacon. A mostani generáció szétnyerte magát az tény, nem lehetünk elégedetlenek.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 12., csütörtök 9:06

hehetheoriginal írta:
Anthony írta:
Annyi lenne az elvárás, hogy hajtsanak, kaparjanak. Ki lehet kapni ha mindent beleadtak, de nem ezt látom.
felig egyetertek, de ha allandoan ugyanaz a 12-13 ember van csapagyasra jatszatva, akkor nehezen mozognak mar azok a labak....
nekem nem ez a bajom, hanem hogy valverden kivul iden nincs semmi ujabb elem, vagy strategiai huzas, ujitas a jatekunkban, meg probalkozas szintjen se. kiismerheto, viniciust siman le kell kettozni, 10-bol 9-szer labdat veszt, mert nem extra, a kp szepen teszi veszi balra jobbra, de abszolut impotencia es nincs harapas elorefele toluk, rodrygo es aszkenzio ugyanolyan sulytalan, mint mindig evek ota, a szelsovedok serultek, gyenge kepesseguek vagy kiegtek, ebbol kell gazdalkodni.
en ancelottitol varnek vmi jatekujitast, pl nem mindig ugyanaz a sablon szelre kiteszem viniciusnak, aztan imadkozok erte, hanem pl kozepen benzemanak felloni, hattal a kapunak megtartja, aztan balrol jobbrol indulnak be az emberek es kenyszeritokkel gyors rovid passzokkal fel lehetne bontani a vedelmet.
nincs amugy agressziv letamadas se labdaszerzes utan, ebbol is gondolom, hogy elfogytak a labak. lehet pintus dolgozik rajtuk kemenyen, hogy osszerakja oket tavaszra, de a realitas, hogy semmi nem lesz ebben a szezonban, gyenge a garda hozza, minosegre mindenkepp.
bar pl. Karimnak szerintem game over van
nem hiszem, sokat volt most mindenfele biszbasz serulese osszel, jo lesz az tavaszra, de egyedul tenyleg keves.

En is igy latom, Ancelotti nagyon szeretheto, de nem a legnagyobb stratega, tenyleg a jatek elemeben semmit nem fejlodtunk. A letamadast en is nagyon hianyolom, pedig aztan ehhez passzol a legjobban a keretunk. Egy Cama-Tch-Valverde kpval meg kellene zabalni az ellenfelet kpn, levegot sem kapnanak. Vini is nagyon nagy teherbirasu jatekos, lehetne oket gyilkolni, fiatalok meg nagyon.

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 12., csütörtök 9:02

Realista24 írta:
Anthony írta:
Sajnos egész szezonban ez látszik rajtuk, a csapat szinte ugyanaz mint a tavalyi, de akkor volt motiváció, akarás a szar játék mellé, most nincs és pont az az extra hiányzik. Ha nem változik semmi akkor ezen fog elmenni a szezonunk.
Es ha elmegy? Nem tortenik semmi igazabol.
2, de inkabb 3 eve erositeni kene tobb helyen, de nem tudtunk erdemben nagyon elorelepni. Ettol a kerettol nem varhato el tobb, a tavalyi ev volt a bucsuajandek. Ha iden leesik valami, az meg a raadas.

Csak akkor valamit meg kellene valtoztatni. Lehet nekunk is ki kellene epitenunk egy Salzburg - Leipzig fele halozatot. Szazezer eurokert vesznek jatekosokat, majd tovabb ertekesitik 20-30 milliokert, kozben neha neha beesik egy Mane, Szoboszlai (a mostani Szobo akar nekunk is segitseg lenne, hihetetlen jo a rugotechnikaja, pont egy ilyen kene nekunk szerintem, ha Kroos visszavonul a szezon vegen.) Haaland fele klasszis is. Most egy butasagot irok, legyen az az Austria Wien, pumpaljuk fel par Castilla jatekossal, amig a halozat be nem indul, legalabb a mi jatekosaink is magasabb szinten nyomjak, mint a harmadosztalyban. Bl indulas, par tehetsegesebb afrikai, del amerikai jatekos, akiknek egekbe szokik az erteke a nemzetkozi szereplesert es akkor extra beveteleink szarmaznak, amire a mai foci sejkjei ellen bizony nagyon is szukseges lenne. Aztan ki tudja, lehet tudnank mi is potolni a hianyposztokat. Ha mi szeretnenk egy kiegeszitoembert, peldaul Odrit, mar az is 35 millio…
Lehet ebbe jobban megeri beleivesztalni, mint 100-150 milliokkal versenyezni barkivel allandoan, de meg ha meg is tesszuk, legalabb ezekkel kicsit versenykepesebbek lennenk a plusz bevetelekkel. Persze lehet en gondolkodom nagyon rosszul, de en ebben nagy jovot latok a tovabbiakban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 12., csütörtök 9:00

Anthony írta:
Realista24 írta: Es ha elmegy? Nem tortenik semmi igazabol.
2, de inkabb 3 eve erositeni kene tobb helyen, de nem tudtunk erdemben nagyon elorelepni. Ettol a kerettol nem varhato el tobb, a tavalyi ev volt a bucsuajandek. Ha iden leesik valami, az meg a raadas.
Annyi lenne az elvárás, hogy hajtsanak, kaparjanak. Ki lehet kapni ha mindent beleadtak, de nem ezt látom.
felig egyetertek, de ha allandoan ugyanaz a 12-13 ember van csapagyasra jatszatva, akkor nehezen mozognak mar azok a labak....
nekem nem ez a bajom, hanem hogy valverden kivul iden nincs semmi ujabb elem, vagy strategiai huzas, ujitas a jatekunkban, meg probalkozas szintjen se. kiismerheto, viniciust siman le kell kettozni, 10-bol 9-szer labdat veszt, mert nem extra, a kp szepen teszi veszi balra jobbra, de abszolut impotencia es nincs harapas elorefele toluk, rodrygo es aszkenzio ugyanolyan sulytalan, mint mindig evek ota, a szelsovedok serultek, gyenge kepesseguek vagy kiegtek, ebbol kell gazdalkodni.
en ancelottitol varnek vmi jatekujitast, pl nem mindig ugyanaz a sablon szelre kiteszem viniciusnak, aztan imadkozok erte, hanem pl kozepen benzemanak felloni, hattal a kapunak megtartja, aztan balrol jobbrol indulnak be az emberek es kenyszeritokkel gyors rovid passzokkal fel lehetne bontani a vedelmet.
nincs amugy agressziv letamadas se labdaszerzes utan, ebbol is gondolom, hogy elfogytak a labak. lehet pintus dolgozik rajtuk kemenyen, hogy osszerakja oket tavaszra, de a realitas, hogy semmi nem lesz ebben a szezonban, gyenge a garda hozza, minosegre mindenkepp.
bar pl. Karimnak szerintem game over van
nem hiszem, sokat volt most mindenfele biszbasz serulese osszel, jo lesz az tavaszra, de egyedul tenyleg keves.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 12., csütörtök 8:56

Anthony írta:
Realista24 írta: Es ha elmegy? Nem tortenik semmi igazabol.
2, de inkabb 3 eve erositeni kene tobb helyen, de nem tudtunk erdemben nagyon elorelepni. Ettol a kerettol nem varhato el tobb, a tavalyi ev volt a bucsuajandek. Ha iden leesik valami, az meg a raadas.
Annyi lenne az elvárás, hogy hajtsanak, kaparjanak. Ki lehet kapni ha mindent beleadtak, de nem ezt látom.
Kaparjanak a fiatalok, az eddig kevesebbet jatszok, az ujak.
De a tengelytol ilyet varni/elvarni nem lehet. Januar amugy is mindig a legalja a teljesitmenyunknek, ehhez most hozzajott meg a VB miatt felborult menetrend is, na meg ha Ancelotti a padra nez, akkor latja Hazardot meg Marianot.

Akitol sokkal tobb kene, az Rodrygo, Vini, Valverde, Cama es majd Tchou, ha felepul. Az oregek teszik a dolgukat, bar pl. Karimnak szerintem game over van.

Ez az elmult ket ev kifingatta plusz Remy is vett egy Benzema mezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 12., csütörtök 8:48

Realista24 írta: Es ha elmegy? Nem tortenik semmi igazabol.
2, de inkabb 3 eve erositeni kene tobb helyen, de nem tudtunk erdemben nagyon elorelepni. Ettol a kerettol nem varhato el tobb, a tavalyi ev volt a bucsuajandek. Ha iden leesik valami, az meg a raadas.
Annyi lenne az elvárás, hogy hajtsanak, kaparjanak. Ki lehet kapni ha mindent beleadtak, de nem ezt látom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 12., csütörtök 8:31

hehetheoriginal írta: Sztem az mindegy, most a barca erosebb, mint tavaly, illetve mi oregebbek es szarabbak, impotensebbek es mivel semmi uj elem nincs a jatekban, kiszamithatobbak, konnyebben levedekezhetobbek lettunk.
Ilyen osz utan az is csoda, hogy versenyben vagyunk a legelejen.
mondjuk ennek a barcanak kurva agy makja is van, hogy 14 meccsen 3 golt kaptak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 12., csütörtök 8:29

Anthony írta:
babaking írta: Látszott rajtuk, hogy azért annyira nem izguljak túl, regrosszabb esetben reggel irány madrid es van egy pár nap pihi.
Sajnos egész szezonban ez látszik rajtuk, a csapat szinte ugyanaz mint a tavalyi, de akkor volt motiváció, akarás a szar játék mellé, most nincs és pont az az extra hiányzik. Ha nem változik semmi akkor ezen fog elmenni a szezonunk.
Es ha elmegy? Nem tortenik semmi igazabol.
2, de inkabb 3 eve erositeni kene tobb helyen, de nem tudtunk erdemben nagyon elorelepni. Ettol a kerettol nem varhato el tobb, a tavalyi ev volt a bucsuajandek. Ha iden leesik valami, az meg a raadas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 12., csütörtök 8:27

babaking írta: Látszott rajtuk, hogy azért annyira nem izguljak túl, regrosszabb esetben reggel irány madrid es van egy pár nap pihi.
Sajnos egész szezonban ez látszik rajtuk, a csapat szinte ugyanaz mint a tavalyi, de akkor volt motiváció, akarás a szar játék mellé, most nincs és pont az az extra hiányzik. Ha nem változik semmi akkor ezen fog elmenni a szezonunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 12., csütörtök 7:28

Szaudiak ide vagy oda. Nem ezzel van a (legnagyobb) gondom, hanem hogy nyár helyett januárban van.

Én örülök hogy részt veszünk rajta, mert az azt jelenti hogy előző szezonban valamit jól csináltunk.
Esely egy újabb kupara.

A formátum és szervezés szar, de ez van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 12., csütörtök 6:53

Rendkívül hiányzott mindenkinek ez a Szaudi túra, hat még ez a 130 perc, bár utóbbit maguknak köszönhették a srácok. Meg is lett az eredmenye 3 sérült játékossal.

Látszott rajtuk, hogy azért annyira nem izguljak túl, regrosszabb esetben reggel irány madrid es van egy pár nap pihi.

A meccs szerintem nem volt fele annyira sem rossz mint azt sokan írják, helyenként szerintem kifejezetten jól tolták a fiúk. Egy rakás helyzetet is kidolgoztak, volt jó néhány távoli lövés amihez bravúr kellett, kár, hogy egyik sem akadt be, simán meg lehetett volna a redes jatékidőben. Emellett viszont bőven voltak fizikális problémák és gyakoriak voltak a pontatlan megoldások is.

A tizenegyeseknél is látszott, hogy a félpályán röhögcsélnek, aztán az öregek (meg Ase) megmutatták, hogy kell precízen büntetőt rúgni, hidegvérrel. (Mondjuk talán pont a második vagy harmadik Valenciai tizihez is kellett cojones)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 12., csütörtök 6:10

There's concern within Real Madrid after the first examination on Camavinga's right knee. @elchiringuitotv

Medical tests will be carried out on Militao and Lucas Vázquez tomorrow. Lucas suffers (at least) an ankle sprain and he's ruled out for the final. @miguelitocope

Eder Militao suffers a mild concussion.

:x
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 12., csütörtök 1:53

Pad'em írta: Sokat nem láttam a meccsből mert folyamat valami Lana írogatott. Jók ezek a streamek..

A 11esekből azért kitudtam venni, hogy a fiúk annyira nem izgulták túl a dolgot :lol: Annak mondjuk örültem, hogy Vinire nem került sor. Amilyen formában van lehet a gólvonalig nem rúgja el.

Szuperkupa, szuperdöntő, szuperfoci, szuperlig..ja az nem, a foci mindenkié. 130 perc felesleges plusz a lábakban, köszönjük Piqué.
Elkepzelem, hogy a Betis-Barca meccs elott kiall valamelyik bohoc es kijelenti, hogy ez volt mindenidok legjobb szuperkupaja :lol: :lol: :lol:
annyira beleillik a kepbe. Komolyan varom mar. Btw takareklangon jatszunk szerintem tavaly aprilis ota, kivancsi vagyok, Pintus mikor engedi el oket ugy istenigazabol. Arra nem gondolok, hogy ez a maximum. Bizom bennuk, hogy nagyon komoly munka folyik a hatterben, es annak isszuk most a levet, hogy februarra robbanni tudjunk, amikor a tobbi ellenfel mar elfogy… amikor igazan kell…
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 11., szerda 23:06

Sokat nem láttam a meccsből mert folyamat valami Lana írogatott. Jók ezek a streamek..

A 11esekből azért kitudtam venni, hogy a fiúk annyira nem izgulták túl a dolgot :lol: Annak mondjuk örültem, hogy Vinire nem került sor. Amilyen formában van lehet a gólvonalig nem rúgja el.

Szuperkupa, szuperdöntő, szuperfoci, szuperlig..ja az nem, a foci mindenkié. 130 perc felesleges plusz a lábakban, köszönjük Piqué.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. január 11., szerda 22:57

Végre egy meccs amin rugtunk 5 gólt. :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1986
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 8., vasárnap 14:33

Villarreal captain Raul Albiol: "Modrić told me he sees me young but I see him younger. He comes from playing a World Cup and I’ve been on vacation for a month. He doesn’t stop, he doesn’t have vacations. He’s a monster.”

Albiol nagyot játszott tegnap.
Ahogy a Realtól elmenő többi belső védő is kortalannak tűnik, Ramos és Pepe dettó. Főleg utóbbi.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 8., vasárnap 14:26

Pad'em írta: Fran Garcia 5 millióért visszavásárolható. Nem tudom mire várunk még.
az olcsó, logikus igazolásokat mellőzzük mostanában :hmmm:

lásd ez és a cserecsatár

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 8., vasárnap 13:30

petiamadridista írta: Tavaly hány pontunk volt 16 kör után ??
39 pont, 12gy, 3x, 1 v., 7 ponttal volt mögöttünk a sevilla, de a lényeg, hogy a barca csak a 7. volt: 24 pont, 6gy, 6x, 4v. Most 41 pontjuk is lehet 16 forduló után. Ahogy Senor Eyetest is írta, sokkal jobbak, mint tavaly.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 8., vasárnap 13:08

Sztem az mindegy, most a barca erosebb, mint tavaly, illetve mi oregebbek es szarabbak, impotensebbek es mivel semmi uj elem nincs a jatekban, kiszamithatobbak, konnyebben levedekezhetobbek lettunk.
Ilyen osz utan az is csoda, hogy versenyben vagyunk a legelejen.
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. január 8., vasárnap 12:53

Tavaly hány pontunk volt 16 kör után ??


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég