Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 4., szerda 9:17

Chris írta:Én sem vagyok elégedett a tegnapi meccsel, de azért ilyen véletlenek sincsenek. Rendben, hogy volt a PSG-nek jó pár helyzete (kidolgozott, ordítóan nagy max 1-2, a többi pontrúgás volt) és az első félidő kapkodó, labdaeladós valamilye gáz volt. De az nem véletlen, hogy a csapat 2 hónap alatt 4 gólt kapott. Javulni kell a következő két meccsre, mert így nem lehet kihúzni meccseket, de értékeljük ami van.
Ja,ha az ugy volt kiervelve,hogy a psg az elso fèlido utso 15 percèben vègig benn triblizik a kapunk torkában,meg az a Nacho gol is,akkor nem szoltam,le a kalappal.Akkor valoban,a szerencsènek ehhez nem volt sok koze.
Na pont egy ilyen barca meccs után horog álandoan a forum "hogy má megint bemakkolták..."
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. november 4., szerda 9:09

Hát szerintem annyit le lehetett szűrni, hogy van egy stabil csapatunk, meg tudjuk fojtani az ellenfél játékát... viszont a támadójátékunk még mindig nincs. Tény, nagy sztárok vannak a csapatban, és tény, hogy ennyi sztárból csak villan valamelyik... de ha ennyi sérült van, akkor gyakorlatilag támadójáték nélkül toljuk...

Lucas Vasquez meglepően jól szállt be, csinált szép dolgokat a fáradtabb védők között. Erre a feladatra szerintem tökéletes a srác, be kell küldeni az utolsó 20-25 percre, aztán hajrá. Legalább hajt. Jesére nem nagyon emlékszek, bár tény, csak fél szemmel néztem a meccset, nem jegyzeteltem :)

CR viszont... áh én úgy imádom amikor visszalép labdáért. Benyom egy cselt, és utána általában jól játssza meg a labdát. Volt egy nagy labdája is egyszerre ki előre a jobb szélre Lucasnak, szépen kiemelte. Kár, hogy ezt a Ronaldot nem látjuk többet. Nagy hasznára tudna lenni a csapatnak így is... nem kell mindig elől álldogálni... :)

Egyébként durva volt Isco-t nézni olyan szempontból, hogy mennyi vért vesztett, és még mennyit lenyomott utána. Durván edzésben lehetnek a srácok. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. november 4., szerda 9:08

Én aztán nem vagyok Benitez nagy barátja, de mégiscsak el kell mondani, hogy Benzema, James, Bale(...) hiányoznak már jó ideje, a legnagyobb gond Benzema, mert neki semmilyen szinten nincsen helyettese.

CR-től sem tudom mit vártok amikor mindenki tudja, hogy ő nem csatár (csak Benitez nem?), ráadásul a PSG úgy őrizte, hogy mozdulni se bírt. Ráadásul Iscoval (aki jó ideje bűngyenge), Jesével meg Vasquezekkel van körülvéve..

Senkinek ne legyenek illúziói, a tegnap óriási szerencsével nyertünk, de ha visszajönnek a sérültek sokkal jobb támadójátékra számítok.

A kevés kapott gól: Benitez megköszönheti Navasnak és Casemironak, a brazil nélkül megnézhetné magát a középpályánk...méghogy nem kell védekezni tudó kp-s egyes fórumozó társaim szerint..

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. november 4., szerda 8:46

Én sem vagyok elégedett a tegnapi meccsel, de azért ilyen véletlenek sincsenek. Rendben, hogy volt a PSG-nek jó pár helyzete (kidolgozott, ordítóan nagy max 1-2, a többi pontrúgás volt) és az első félidő kapkodó, labdaeladós valamilye gáz volt. De az nem véletlen, hogy a csapat 2 hónap alatt 4 gólt kapott. Javulni kell a következő két meccsre, mert így nem lehet kihúzni meccseket, de értékeljük ami van.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 4., szerda 8:44

kelemen.istvan írta:Mindig csak szerencsénk van, igen, persze. :roll:
E gondolatokat olvasva elgondolkoztam, hogy vajon lehozzuk-e a csoportkört kapott gól nélkül? Van akkora mákfaktora a realnak? :D
Ezt az ég világon senki nem írta hogy mindig..De ha neked az első félidő azt mutatja hogy azért nem kaptunk gólt mert nem volt egy katasztrófa az egész védekezés,és nem hagyott ki mindent a psg,a lőtt gólunkról nem is beszélve,gondolom abba is láttál tudatosságot(?) akkor mindegy.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. november 4., szerda 8:40

Mindig csak szerencsénk van, igen, persze. :roll:
E gondolatokat olvasva elgondolkoztam, hogy vajon lehozzuk-e a csoportkört kapott gól nélkül? Van akkora mákfaktora a realnak? :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. november 4., szerda 7:41

Galacticos írta:
ziro4vr írta: Gala ha már itt vagy. Iscorol pár gondolat?
Alulmulja az elvarasaimat. Benne ennel tobb van, siman elnyomtak ma is. Kapuralott mikor passzolni kellett volna es passzol mikor loni kene vagyis az o eseteben inkabb cselez..
Szerintem es nagy sajnalatomra utolso szezonja ez madridban. Ezt hogy bale leserult meg foleg h james ezzel neki nagyon elnie kellett volna, en szerintem nem sikerult.
Bar azt hozzatennem h foleg szeptemberben volt h akarmekkora labdat adott (altalaban crnek) azt rendre elbenaztak elol.. na mindegy.
Isco pontosan azt hozza amit kernek tole. Az elmult idoszakban pontosan arrol cikkeztek, gondolom nem alaptalanul, hogy onzobbnek kellene lennie a kapu elott, ez tegnap maximalisan meg volt. Az mar mas kerdes , hogy a jobb oldalon tovabbra is lutri. Nemigaz, hogy ezen nem lehet valtoztatni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 4., szerda 6:54

A másik,hogy szerencsénk is van,mert a PSG-nek volt legalább 4 tiszta ziccere ellenünk,amikor mar mindenki verve volt,csak Navas védett vagy a kapufa.
Egy szoval,oruljunk hogy nem tomtek ki....

Nem kell itt mentegetni senkit,az a tartalèkosan álltunk ki is sántit egy kicsit,mert mind a kpn mind a vèdelemben a legjobbak voltak felrakva,elol meg ott volt Ronaldo ès Isco.Aztán minden volt csak foci nem.Ès hogy szerencsènk volt hogy nem kaptunk golt az haggyán,de abban is hogy szereztunk....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. november 4., szerda 3:30

KAG írta:
El Unico írta:Gyenge meccs volt,de érdekes módon nem tudtak nekünk gólt rúgni 180 perc alatt. És ez azért nagy szó,mert ennél szerencsétlenebbek már nem is lehetnénk,felépül egy játékosunk,erre lesérül egy másik... Nagyon messze vagyunk a gálakezdőnktől,Kroos most nagyon elfáradt a végére,Modric is,CR formán kívül,Marci lesérült... Ezt a két őszi BL meccset ki kell bekkelni,a bajnokságban hozni a meccseket aztán tavasszal robbantani.

De szerinted azért nem tudtak nekünk gólt rúgni mert olyan kúrva jó volt a védelmünk és a csapatvédekezés vagy azért mert nem volt szerencséjük? :roll:
Először is,ez a Real védelem nagyon jó. Rafa nagyon összerakta,nehéz feltörni minket,nehéz nekünk gólt rúgni. A másik,hogy szerencsénk is van,mert a PSG-nek volt legalább 4 tiszta ziccere ellenünk,amikor mar mindenki verve volt,csak Navas védett vagy a kapufa.

Tehát összességében,lehet hogy szenvedünk elől és CR is szar formát mutat,de a védekezésünkre nem lehet panasz.
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. november 4., szerda 0:28

ziro4vr írta: Gala ha már itt vagy. Iscorol pár gondolat?
Alulmulja az elvarasaimat. Benne ennel tobb van, siman elnyomtak ma is. Kapuralott mikor passzolni kellett volna es passzol mikor loni kene vagyis az o eseteben inkabb cselez..
Szerintem es nagy sajnalatomra utolso szezonja ez madridban. Ezt hogy bale leserult meg foleg h james ezzel neki nagyon elnie kellett volna, en szerintem nem sikerult.
Bar azt hozzatennem h foleg szeptemberben volt h akarmekkora labdat adott (altalaban crnek) azt rendre elbenaztak elol.. na mindegy.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. november 4., szerda 0:20

egyértelmű hogy nagyon gyengék voltunk, és nem érdemeltük győzelmet.
az első félidő szinte megalázó volt, ilyen rossz játékot haza pályán már évek óta nem láttam.

DE
2 meccs, 4 félidő. ebből a 4 félidőből 3-ban jobbak vagy legalább ugyanolyan jók voltunk mint a Párizs, ami a sok hiányzót is beleszámolva az egyenletbe nagyon is pozitív.
Nem tudom mi történt az első félidőben, de 2 hete, és a ma a 2. játékrészben is uraltuk a meccset.
Hát, mindegy ezt el kell felejteni, és már várom a felépülőket hogy tényleg valós képet kaphassunk Rafa Madridjáról.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 3., kedd 23:58

KAG írta:
De szerinted azért nem tudtak nekünk gólt rúgni mert olyan kúrva jó volt a védelmünk és a csapatvédekezés vagy azért mert nem volt szerencséjük? :roll:
+1,eskü nem értem azokat akik a mai meccs után ezt föltudják pozitívan fogni. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9612
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 3., kedd 23:56

El Unico írta:Gyenge meccs volt,de érdekes módon nem tudtak nekünk gólt rúgni 180 perc alatt. És ez azért nagy szó,mert ennél szerencsétlenebbek már nem is lehetnénk,felépül egy játékosunk,erre lesérül egy másik... Nagyon messze vagyunk a gálakezdőnktől,Kroos most nagyon elfáradt a végére,Modric is,CR formán kívül,Marci lesérült... Ezt a két őszi BL meccset ki kell bekkelni,a bajnokságban hozni a meccseket aztán tavasszal robbantani.

De szerinted azért nem tudtak nekünk gólt rúgni mert olyan kúrva jó volt a védelmünk és a csapatvédekezés vagy azért mert nem volt szerencséjük? :roll:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. november 3., kedd 23:50

Gyenge meccs volt,de érdekes módon nem tudtak nekünk gólt rúgni 180 perc alatt. És ez azért nagy szó,mert ennél szerencsétlenebbek már nem is lehetnénk,felépül egy játékosunk,erre lesérül egy másik... Nagyon messze vagyunk a gálakezdőnktől,Kroos most nagyon elfáradt a végére,Modric is,CR formán kívül,Marci lesérült... Ezt a két őszi BL meccset ki kell bekkelni,a bajnokságban hozni a meccseket aztán tavasszal robbantani.
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9612
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. november 3., kedd 23:47

Mátéék felé mindenkinek tekintélyt parancsoló haja van? :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 3., kedd 23:29

nmate írta: Melyik csapattársam volt az? :mrgreen:
Arbeloas haja volt, a csapattarsak csak vizes Máténak hívták és a mozgása leginkább egy párzási időszakos kakadura emlékeztetett. :mrgreen:

Gala ha már itt vagy. Iscorol pár gondolat?
Nem illik.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 3., kedd 23:28

Galacticos írta: egyelőre kétszer kiálltunk ellenük tartalékosan és gólt sem kaptunk. nagyobb problémánk sose legyen..
Igen,tárgyilagosan nézve,de gondolom nem most értél haza és nem csak az eredményt láttad... :roll:
Ez a mai meccs egyáltalán nem tőlünk függött.
A mondandód első része meg remélem bejön.

Viszont azért megnéztem volna ha Benzema és Bale elől van..
Nem biztos hogy ennyire 1v1-be hagyták volna azt a hármast már..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. november 3., kedd 23:29-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. november 3., kedd 23:23

ez tavasszal más meccs lenne.
én nem vonok le ebből semmit, alapból felesleges úgy hogy sérült elölről 3alap emberünk..
meg ez hogy nem volt még a szezonba olyan h kétszer ugyanolyan kezdővel álljunk ki, na ez nálam ezerszer mérvadóbb mint hogy ma több kapuralövése volta psg-nek. majd ha mindkét csapat a legjobbjaival fog tudni játszani és odavissza aláznak minket akkor van a gond.

egyelőre kétszer kiálltunk ellenük tartalékosan és gólt sem kaptunk. nagyobb problémánk sose legyen..

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. november 3., kedd 23:18

Egy-két támadásban nyújtott momentumot leszámítva tényleg kritikán aluli volt a teljesítmény és meg köszönhetjük a PSG-nek hogy nem raktak el 3-mat mar az első félidőben.

Viszont azt is meg kell jegyezni hogy Blanc elég jó taktikát alkalmazott amivel mar szinte a védősorban megfolytotta a játékunkat, nem kutyaütők ezek, nyilván ez nem ment fel minket mert főleg az első félidőben nagyon hiányoztak az egyéni villanások amivel meg lehetett volna bontani ezt a szervezett PSG-t.

A lényeg hogy az eredménnyel továbbjutottunk, a maradék két BL meccsen pedig lesz lehetőség pihentetésre.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 3., kedd 23:17

ziro4vr írta:
kiserik írta: A PSG alapból nem egy megye 2-es csapat, stabil kp-val és védelemmel, mégis 2 meccsen 4 pontot hoztunk rajtuk.
Hozzátenném, ennél a Mottánál nagyobb alibijátékost akkor láttam utoljára, amikor kiküldtek Máté egyik mennyei meccsére figyelőnek. :mrgreen: :mrgreen:
Melyik csapattársam volt az? :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég