Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » Tegnap, 9:13

Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Jobbal tenyleg kereste, de amugy a bal is koccant, ha jobban megnezitek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » Tegnap, 9:10

hehetheoriginal írta: Belinek kellett ez a gol a vegere, de most mezonyben is jobb volt, mint az elmult hetekben.

A barcelona kurvara leadta, kb spanyol kozepcsapat szint.
Belli és Fede szétfutották az agyukat, de ja sikeresen pihentettünk az 5 nap múlva levő meccsre :lol:
Tényleg mindenhol ott voltak. Látszik, hogy Belli lőhetne több gólt ha megkapná a szerepkört. Akkor lőtt sokat amikor Vini helyén játszott (ha nem tévedek)..

Nekem elég egyértelmű volt hogy ez a Barca alattunk van 2 szinttel, csak rajtunk múlik hogy akarunk nyerni vagy csak lefuttatjuk az órát. Van potenciál a csapatukban, 1-2 év alatt újraépíthetik magukat ha találnak egy jó edzőt, és értelmesen igazolnak, de jelenleg az egy csikócsapat ahol a nagy sztár Lewandowski már csak egy töltelék.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » Tegnap, 9:08

petiamadridista írta:
Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Kereste a kontaktot, de kint is maradt Cancelo lába, bőven adható volt. Nem testtel taszajtották odébb. Elsőre ordas nagy akasztásnak tűnt, aztán látszott h ő is kereste a lábat, de nem volt nehéz dolga mert ott is volt az a láb.
Szóval sima tizi.

Egyébként Xavi már az első fordulós Getafe elleni x óta csak a bírót fikázza és ezzel akar megmagyarázni 11 pontot a vége előtt 6 meccsel.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » Tegnap, 9:05

Tjacks írta: LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.
Kereste a kontaktot, de kint is maradt Cancelo lába, bőven adható volt. Nem testtel taszajtották odébb. Elsőre ordas nagy akasztásnak tűnt, aztán látszott h ő is kereste a lábat, de nem volt nehéz dolga mert ott is volt az a láb.
Szóval sima tizi.

Tjacks
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » Tegnap, 8:57

LV tizijéről mi a véleményetek? Felvétel alapján úgy láttam ő kereste a védőt, kvázi be akasztotta a lábát.
Szívemre teszem a kezem és azt mondom hogy nem adom meg.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » Tegnap, 8:48

tomi_b írta:
Norbi90 írta: Hat azert szavunk nem lehet a birora, az a szögi konkretan bent volt . Nem is ertem hogy nem adtak meg.
Itt az elemzés, hogy nem volt bent a labda.
jolvan de ez akkor is csalas mert csak 1 centin mult azt meg mar igazan megadhatta volna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meg amúgy mik ezek a modellek ilyeneket én is rajzolok :lol: :lol: :lol:

tessék meg is írtam, katalán barátainknak már nem kell kifogásokon gondolkodni.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » Tegnap, 8:48

tomi_b írta:
Norbi90 írta: Hat azert szavunk nem lehet a birora, az a szögi konkretan bent volt . Nem is ertem hogy nem adtak meg.
Itt az elemzés, hogy nem volt bent a labda.
Én teljesen abban a hitben voltam, hogy van gólvonal technológia. Aztán mikor meghallottam, hogy Tebas sokallta érte a 3 milió eurót belefektetni... :lol: :lol: De a saját fizetését azért gondolom jövőre is sikeresen megemeli :roll:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11432
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Tegnap, 8:14

Par gondolat, szörpizés kozben, amit lattam a meccsbol:

LV (nem is ertem miert nem louisvuitton reklamarc amugy :lol: )
Pozitiv csalodas, en a helyeben elveszem biniciustol az altalam kiharcolt tizit, aztan ahogy szoktam bebaszom. :kalapos:

Belinek kellett ez a gol a vegere, de most mezonyben is jobb volt, mint az elmult hetekben.

A barcelona kurvara leadta, kb spanyol kozepcsapat szint.
Gondolom realis hungarokatalanok ezt latjak, egyszeruen a jatekosok minosege lofasz.
Korabban idegben volt az ember, tudta, erezte, hogy kurvaeros a tamadosoruk, es akarhany golt baszhatnak, mellette kp-n is tudnak dominalni, az egyeduli fegyver ellenuk - ami vegre sok nagy hazai es idegenbeli alazas utan derult ki -, ha felvesszuk a kesztyut es kihasznaljuk, hogy a kp es tamadosoruk elrejti az amugy balfasz védelmüket, es rajukfutunk, nekikmegyunk, meg ha a jozan esz nem is ezt diktalja. Belefutott a kesbe zidanetol.kezdve ancelottin at mindenki. Na ez a baszo, tekintelyt parancsolo barcelona ugy ahogy van, eltunt. Yamal ugyeske, de azert lattunk mar sok ilyet (pl robben ugrik be hirtelen stilusra) a tobbiek, ugyeske kozepszer, semmi extra... Kemeny evek jonnek, en elhajtogatnam azt a barca mezt egy idore,.trofeak nem egyhamar esnek be hozzajuk
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » Tegnap, 7:00

Nem értem hogy nem kapta meg Vasquez a meccs embere címet? Ki és milyen univerzumban szavazta ezt meg?

Az eredmények jönnek de totál nem értem miért csinálja Ancelotti ezeket a felállásokat. Ősztől ha lesz igazi csatár és védők akkor remélem visszatér ehhez a dinamikus játékhoz amit a második félidő végén láttunk.

Érdekes módon a Bellingham - Brahim - Joselu trió a legtöbbször hasonlóan jól működött mégis alig látjuk őket egyszerre a pályán.

Na mindegy, az eredmények jönnek, 3 fontos meccsünk van még a szezonban. Közben Güler is megkaphatja most már a játékperceket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 6:58

Lehet rohogni Yamal motm meccs dijan, de a regi madridom ertekeles szerint mondjuk boven vedheto lenne, hogy LV az Aranyember, Motm meg Yamal.

A kolyok folyamat eletveszely volt a jobboson, azt csinalt, amit akart, es a meccs elejetol a vegeig tartotta a szintet.

Amugy meg barmikor barmelyik Barcasnak odaadnam a meccs legjobbja dijat, ha ez az egyetlen, amit haza tudnak vinni a meccs utan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » Tegnap, 1:41

Nem lett rossz hét szó, mi szó. Csodálatos ez a stadion, hihetetlen impressziven mutat, Perez koronáján az ékkő.

Fejben továbbra is szerintem legerősebb ez a galeri, összeálltunk hiába nincs csatár, meg butuska a támadógépezetünk, valahogy akkora az összetartás keret és a stáb között, hogy mindent túlélünk, megugrunk, beverjük, kiszenvedünk. Rüdiger, Nacho, Lucas, Carvajal, Lunin, olyanok lépnek elő kritikus pillanatokban, hogy eszedbe nem jutna.

Ha támadni kell, nagyon tudunk ez is látszik, minden Barca gólra perceken belül reagáltunk, Citynek szintén, csak Ancelotti baromira rövid pórázon tartja a csapatot, egyértelmű a stabilitás a fő szempont egész szezonban. Nem baj mert ez szül eredményt, de jövőre azért remélem merészebbek leszünk a kincskeresővel, mert itt azért lesz támadópotenciál bőven.

Youngest Yamal megizzasztotta Camavingát rendesen ma. Nincs nagy repertoárja a gyereknek, megtolja és fut mint a nyúl, de azt olyan ütemben, hogy már a tizenhatoson belül van mire feleszmél a védő. Robbenre emlékeztet, ő is mindig ugyanazt csinálta de nem lehetett megállítani. Mondjuk beton Mendy ellen nem virgonckodott volna ennyire a kis gézengúz.

Úgy látszik Cafucas Vázquez évszak van. Óriási MVP. Szerződést érdemel, nem kérdés, jó pár hónapja ellentétes véleményen voltam de meggyőzött, megint. Visszafog esni, de ezt honorálni kell, amit lerak. Aki dekázva megy tizit lőni az etihádba, annak krvára itt a helye, meg tizi gól gólpasszt melózik össze a Clasicón. Nem nézek magyar közvetítést évek óta de remélem Harsányi kínok közt makogott hosszú percekig.

Ps.: gyakorlatilag Campeooones, Cibeles van, megint BL elődöntő, 110+ bűnös olajgárda kiverve, Barca oda-vissza-keresztbe lerendezve, lélegzetelállító az új Bernabeu, jön Mbappé. Károghatunk is, de nem olyan rossz a helyzetünk. B-)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. április 21., vasárnap 23:55

Norbi90 írta: Hat azert szavunk nem lehet a birora, az a szögi konkretan bent volt . Nem is ertem hogy nem adtak meg.
Itt az elemzés, hogy nem volt bent a labda.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. április 21., vasárnap 23:54

Kercsó írta: Yamal MOTM :lol: :lol: :lol: :lol:

-11 fok van Barcelonaban
Leg leg leg leg....
Legfiatalabb motm egy clasicon?
:lol:
Lehet jövőre már nem adhatnák oda neki így.

Lucas hatalmasat ment.
Eredmények oldalon 9est kapott, yamal 6,8at.
Camavinga balos védőben ma rossz húzás volt. Yamal megette saj is... Fran kellett volna az elejétől.

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2024. április 21., vasárnap 23:40

Xavi :mrgreen: :mrgreen:
https://youtube.com/shorts/uO_Rx9GWtwQ? ... cCbjuUMd9O

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. április 21., vasárnap 23:32

lordgabi írta:
Realista24 írta:

Akkor aki így akar megnyilvánulni, az menjen mi a meccsre. Itt meg figyeljen oda, mert saját játékost így itt nem szidunk.
Maximálisan egyetértek. :agree:

Közben vége a stúdiónak is a Spiler 2 műsorán, szekunder szégyenérzet volt miután gratulált Harsányi a Real Madrid bajnoki címéhez, amit utána leművelt, nagyon csípi őket a dolog, hadd csípje, na nem baj.
Ilyen bírót minden La Liga meccsre, és nem lesz gond. :agree:
Eztaz egész bírózást ami engem mar kurvara untat lezárnám bale 2016os elvett góljával a clasicon mellé rakva a mai christensen gólt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

MarioCirolo
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. április 21., vasárnap 23:32

KAG írta: Amúgy ti még nem voltatok meccsen?
A fasszopo egy kedvesebb jelző a mérkőzés hevében. Ennél sokkal durvább dolgok durrognak


Vini amit pedig művel a kapu előtt az k gyenge.
Szerencséje van, hogy lv meg bellingham megmentette a segget.
Amugy egy Real Madrid szurkoloi forumon vagy, szoval fasszopozni a csapat jatekosat, aki annak ellenere hogy ma szarul jatszott golt lott es golpasszt adott, kicsit erosnek erzem.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2024. április 21., vasárnap 23:30

Realista24 írta:
KAG írta: Amúgy ti még nem voltatok meccsen?
A fasszopo egy kedvesebb jelző a mérkőzés hevében. Ennél sokkal durvább dolgok durrognak
Akkor aki így akar megnyilvánulni, az menjen mi a meccsre. Itt meg figyeljen oda, mert saját játékost így itt nem szidunk.
Maximálisan egyetértek. :agree:

Közben vége a stúdiónak is a Spiler 2 műsorán, szekunder szégyenérzet volt miután gratulált Harsányi a Real Madrid bajnoki címéhez, amit utána leművelt, nagyon csípi őket a dolog, hadd csípje, na nem baj.
Ilyen bírót minden La Liga meccsre, és nem lesz gond. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

MVPP
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2015. augusztus 23., vasárnap 14:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: MVPP » 2024. április 21., vasárnap 23:28

zsírosdeszka írta: Belelátnék a fejébe Xavinak. :lol: Christensen - Pedri csere? Újra Lewa? Ahogy a PSG ellen is fennhagyta. :agree: Ő a 12. emberünk. :salute:
Bayernre pihenni…
Mit kellene belelátni? Lesérült két középpályás, behozott helyettük másik kettőt.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. április 21., vasárnap 23:28

RaúlCF írta: Újfent jól vizsgáztak szívből. :sziv:

Megy a meccs topic szokásos pöcegödör, olvasni se érdemes. Hogy lehet minden után így szidni a saját csapatunkat meg Carlo-t nem is értem. Igen beakadt a lemez mert kurva szánalmas. A kritika nem egyenlő az alpári szófosással.

Mi lenne itt a "szurkolók" között, ha szar csapatunk lenne. Csoda, hogy túlélték az emberek a Calderon érát.
Tilts le mindenkit bátyja és olvasd az én hszeimet :D


Kezdőket látva már gondoltam, hogy itt valami remontada készül de ez megint elég netflixesre sikerült.

Maga a meccs katasztrófa volt. Fáradtak voltunk, indokalartlan emberek a kezdőben aztán hónapokig jegelt játékosok becserélve Carlo ma nagyon elengedte a fantáziáját :lol:

Lunin bizonytalankodása érthetetlen a szerdai meccs után. Viniciuszra én már nem tudok mit mondani. Ha lenne egy kis agya aranylabdáért mehetne így meg paródia. De vannak jó megoldásai is reméljük a blben mostmár összejön neki a gól.

Én nemtudtam, hogy a laligában nincs gólvonal technológia ez mondjuk nevetséges. A 800 kamera se vette a kaput rendesen így lehetetlen megmondani, hogy bent volt vagy nem de mindegy is mert a 3-3 is bajnoki cím. Igazából 5 pontos előnnyel is lehoztuk volna.

A barsza szerintem nem játszott jól. Mentek ahogy tudtak de itt kb rajtunk múlt, hogy ilyen izgalmas lett a vége.

Bellinghem meg mehet a balondorért a bl hajrában.

Csávinak meg gyönyörű búcsúhete volt. Kíváló ügynök volt.

Lukászvászkez meg az atyaúristen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2832
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: soadroli » 2024. április 21., vasárnap 23:27

zsírosdeszka írta: Belelátnék a fejébe Xavinak. :lol: Christensen - Pedri csere?
gondolom nem bírta tovább, nem teljesen egészséges már egy ideje
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég