Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. március 5., vasárnap 22:55

Gólokat legalabb mar nem kapunk!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 5., vasárnap 22:54

https://twitter.com/Ultra_Suristic/stat ... 48417?s=20

Errol lemaradtam meccs kozben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. március 3., péntek 21:25

amúgy mindenkitől azt olvasom, Kroos is flopp volt tegnap, pedig szerintem az egyik legjobb volt míg le nem cserélték.
helyette nem kellett Cama védekezzen, mert folyamatosan visszalépett, és szervezett

Carvajalnak is adott egy mesteri labdát pl., amit szerintem Benz vagy Rodrygo legalább kapura rúgott volna, Dani inkább stadionból ki

Modric volt szürkébb
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 3., péntek 15:06

Carlo teljesen félremenedzselte a csapatot minden téren sajnos.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 3., péntek 14:56

ferni írta: Nagyon jól védekeztek amúgy, mindig odaért egy láb, egyszer nem csorgott át sehol, Ter Stegen mindent lehúzott stb.

Beszoptuk azzal a góllal sajnos nagyon.
Meg hát rosszak is voltunk elől.
Nem levonva semmit Ter Stegen érdemeiből, de a beadásaink nagy részét a nagymamám is leszedte volna.

A Barca egyébként valóban szinte hibátlanul védekezett, ha nincs a baki akkor ez egy büdös nagy nulla nulla. Èrdekes, hogy tegnap nem küldte be Dua Lipa rémét, egy ilyen felállt védelem ellen jóval több lövéssel kellett volna próbálkozni, az meg megy neki. Vagy Alvarot elöbb, hogy többen legyenek a boxban.

Camavinga szerintem sem játszott annyira jól mint amennyire itt sokan írják. Persze, hogy mindenhova odaért de nem egyszer a saját hibáját kellett javítani: pontatlan szertelen passzok. Elképzelhető, hogy ez még a rutintalanságnak/ idegességnek köszönhetö, de szertelen, ezért folyton benne van a hiba.

Vininek meg tököt kell növeszteni, nem rögtön pofázni meg kiakadni. Az elején volt 2-3 szitu rögtön megkapta a faltot, aztán kb 1-et fújtak ellene és ki is volt véve a játékból. Oké ott a bíró is hülye volt, vagy mindkettőnek járt volna a sárga vagy egyiknek sem, de azt már tudhatná, hogy nem fogják a bírók sem védeni, pláne ha folyton pofázik. Ès akkor sem szakdhat el a cérna, ha egyszer tévednek ellened adott meccsen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 3., péntek 14:45

ANDS írta: De 2014 óta egyszer sem sikerült a kupa közelébe férkőzni, a bl- ben meg összejött azóta is pár trófea.
Egyébként akkortájt volt egy sikeresebb széria a kupában (2011-ben is megnyertünk, 2013-ban döntöztünk), de előtte is vagy 20 évig semmi, egy kupadöntő volt 2004-ben,az buktuk. Közben meg ilyen Alcorcon meg Real Unionok állították meg a csapatot.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. március 3., péntek 10:58

Nagyon jól védekeztek amúgy, mindig odaért egy láb, egyszer nem csorgott át sehol, Ter Stegen mindent lehúzott stb.

Beszoptuk azzal a góllal sajnos nagyon.
Meg hát rosszak is voltunk elől.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. március 3., péntek 10:49

A hozzáállásunkkal semmi probléma nem volt tegnap, nem azért alakult ez így mert kupa és az minket nem érdekel. Ennyit tudunk sajnos ha az ellenfél tökéletesen védekezik. Szoros meccsen valahogy behúzni, vagy ha elmennek egy kontrával akkor futni az eredmény után. Úgy mentünk ki ahogy kell, elkezdtünk nyomni, úgy tűnt hozni fogjuk majd valahogy bedaráljuk őket. Aztán, miután megszerezték a vezetést, úgy hogy támadni se akartak kb megdobta őket koncentrációban, mi meg nyomtuk a totál sablon szart végig.

Ilyen forgatókönyvre nem lenne rossz ha mondjuk kicsit gyakorolnánk a pontrúgásokat. Kibaszott nevetséges hogy volt egy tucat szögletünk és minimális veszély se volt egyikből se, szabadrúgások dettó. Nem is értem, mintha nem szorulnánk rá, hogy gyakoroljuk ezeket. Aztán hétvégén is ebből lett pont az ezredik szögletünkből végre.

Első félidőben Vinit lehármazták, agyát felbaszta, onnantól ő kuka, másodikra a mesterterv az volt, hogy majd akkor Carvajal megoldja jobboldalról. Ezt még egy prime Dani talán 5 éve, a mostani már nem jó kb semmire, nem hogy erre. Benzema a kezdőkörben forgolódott végig, rémálmaimban ne jöjjön elő ez a meccs.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 3., péntek 10:26

Iszonyat nagy sablon alibi volt a tegnapi, tényleg az a szomorú, hogy nem túl nehéz ellenünk készülni, tilitoli oldalpasszok, Benzema meg Modric egyérintő, Valverde meghúzza és laposan visszateszi, Vini elfut és random generátor, ez a játékunk. A BL-ben 30 baszó perccel megbaszunk akárkit mert azért a minőség még ott van, illetve szerintem fosnak is tőlünk már rendesen, kb bevonzzák a szopatást.

Ez oké, ami jobban zavar hogy arról beszélünk Modric, Benzema meg Kroos lassú meg öreg, hát baszki igen, azok. De hogy beszéljünk a fiatalokról, ha Csucsu egyelőre flop, Rodrygo súlytalan, Valverde felemás..Ceba meg a kisgyerek meg nem kap bizalmat.
Nem illik.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: füst » 2023. március 3., péntek 10:19

Mint mondtam, értem hogy méltatlan a csapathoz, de attól még ez az igazság.
A negyedosztályú Alcorcón meg az Alcoyano, amiről csak annyit tudok hogy Johnny Sins védte a kaput, ejtettek ki minket magabiztosan. Persze ezek kimagasló esetek voltak, de szemléletesebb, mintha azt írnám, hogy elsőosztályú csapatok már bizakodóan várhatnak ellenünk meccset a kupában, mert ha összeszedik magukat és nem hoznak szar meccset, akkor jó eséllyel kiejthetőek vagyunk. Pedig ugyanúgy igaz. Én az elmúlt közel 30 évből szerintem két kezemen meg tudom számolni azon kupameccsek számát, ahol úgy hajtott a csapat, ami több mint tisztességes volt. Néha kijöhet a lépés egyik másik játékosunknál, de töredékannyi esélye van, mint a többi sorozatban. Egy szuperkupa annyival jobb, hogy az legalább 2 meccsből megvan, régen talán 1 volt csak, ráadásul uborkaszezonban. A kupa meg egy félszezonon, ráadásul a fontosabbik félszezonon keresztül veszi el a fókuszt a nagyobb célok elől.

Ez van, lehet hogy ez kínos, vagy elfogadhatatlan sokak számára, de időnk azért már volt megszokni, a tegnapi meccs jól beillik a sorba. A Barcától azért nem veszem al az érdemet, szép munka, nagy lépést tettek a kupa felé. Gávit pedig nem tudom megemlíteni, az a fél óra amíg néztem, elég volt hogy felidézze az érzelmeket, amiket anno Materazzi, Stam, és egyéb itáliában praktizáló hentesek és a helyi amatőr cselgáncsszövetség tagjai váltottak ki belőlem. :D

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. március 3., péntek 10:08

sebydani írta: Ha már kaput eltaláló lövések, Carvajalnak sem volt kötelező kirúgni a stadionból pár méterre a kaputól :kalapos:
Talalt az kaput, csak a Wandaban.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. március 3., péntek 10:07

Ha már kaput eltaláló lövések, Carvajalnak sem volt kötelező kirúgni a stadionból pár méterre a kaputól :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 3., péntek 10:01

En kerek elnezest, hogy a tegnapi utan meg optimista tudok maradni. Mert egyaltalan nem lettunk lefocizva, semmi ilyen. Egy par evvel ezelott ezt gondoltatok ver cikinek, mikor igy betoltuk a buszt a katalanok ellen. Vagy mikor Carlo parizsba az x-ert ment tavaly, nagyon sokan kitettetek volna. Most miert fordult meg a helyzet, miert lett egybol Xavi a zseni edzo? Soha nem jatszott igy a barca, valoszinuleg azert volt ez most igy, mert erre lettek kenyszeritve. Lofaszt akartak ok 20 meterre a kapujuktol jatszani a merkozes 2/3-aban.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 9:56

Tehát pontosan két ziccerrel több volt nekik, pedig nem akartak semmit se csinálni.
Mi meg annyira legyűrtük őket mezőnyben, hogy 0 kaput találó lövésünk volt :lol:
Most attol, hogy nem talalta el a kaput a loves, Modric helyzete meg pl. valos volt.
Karimnak ott volt a lesgolja, ami egy remekul megkomponalt tamadas volt szinten, egy utemen mult az egesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. március 3., péntek 9:55

___Samy___ írta: Latom megint gyaszhangulat van a forumon a tegnapi meccs utan. En viszont nem vagyok abszolut ideges. A Barcelona az egesz meccsen az egegyadta vilagon semmit nem csinalt, csak vedekezett. Nem akartak ok igazabol golt sem loni, viszont megis talaltak egyet a semmibol, plusz volt egy zicceruk, ennyire tellet toluk az egesz meccsen.

Teljesen le voltak gyurve mezonyben, oda voltak vegig szegezve a kapuhoz, es en nem a leszarom stilust lattam a csapatbol, mint mondjuk a szuperkupa donton. Na az a meccs meg sorozat egy pup volt a hatukon, teljes mertekben latszott, ez viszonr nem az a meccs volt. Nyomtak vegig becsulettel a sracok, kapartak, de sajnos erre futotta. Az az ongol teljesen felboritott minden elkepzelt dolgot. Onnan kovetkezett a kapkodas, a feszultseg, minden. Addig teljesen biztos voltam benne, hogy legalabb ket gollal nyerunk.
Tehát pontosan két ziccerrel több volt nekik, pedig nem akartak semmit se csinálni.
Mi meg annyira legyűrtük őket mezőnyben, hogy 0 kaput találó lövésünk volt :lol:

Az történt, amit ők akartak. Idejöttek az ikszért, tudták, hogy a felállt védelem ellen úgyse tudunk semmit csinálni és bejött nekik.
Nem az eredmény az elkeserítő, hanem hogy teljesen tanácstalanok voltunk. Egy mp-ig nem volt veszélyben a kapujuk. Carlo is nagyon elcseszte, de már minden le lett írva.

Szép lassan ez a lesajnált, kigúnyolt Barcelona behúz minden kupát hazai porondon, mi meg csak asszisztálunk hozzá :roll:

És ne legyen már nyűg a kupa nekik sokmilliós fizetésért, pláne ha a bajnokság már elúszott. Itt van az egyik leggyengébb Barca az elmúlt évekből, és mégis csak 10 évente egyszer sikerül a döntőig elmenni. BL győzelmek ide-oda, ez halál ciki egy Real Madridtól.

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 3., péntek 9:23

Szerintem nagyon gáz, hogy valaki azt próbálja bemesélni, hogy ez egy nyűg sorozat, hogy a játékosokat nem érdekli. Ez rohadtul nem így van, ez egy real barca örök rangadó ráadásul döntőbe jutasért, ráadásul úgy, hogy az ellenfél csapatából hiányzik minden értelmes futballista és ráadásul úgy, hogy másfél hónapja ellenük buktuk el spanyol szuperkupa döntőt. Ja és arról nem is beszélek, hogy az örök mérlegunk talán pont ezzel a meccsel egyenlitodott ki.
Ha nyertünk volna 2-3 góllal valószínűleg az El kiesés és bajnoki botlas után olyan mélyre löktük volna őket, hogy nem állnak fel onnan idény végéig.
Na de beszéljünk a meccsről.
Korábban már leirtam amit kb mindenki lát csak Carlito nem akar, hogy modric kroos ne legyenek már kezdők..
védelem oké volt,kb dolguk se volt, mondjuk azt a kis dolgot nem sikerült megoldani :lol:
Kp: Leirtam igazából, kezdhetett volna egy Camavinga, Kroos, Ceballos - vagy egy Camavinga Modric Valverde vagy egy Modric, Cama, tchuameni bármelyik jobb lett volna mint ez a mostani. Camavinga nyargalaszott egyedül a veteranjaink helyett egész meccsen kb. De óriási fekete pont ancelottinak, hogy látja hogy nem megy akkor miért nem cserélte be félidőbe Cebat.. Nem is értem.
Támadó sor: Vini, Benzema, Valverdevel nem lenne rossz ha Valverdenek nem azt kéne csinálni hogy benyargalaszik kp közepére az öregek helyett futkosni. Tudom ő meg tudja oldani de egy ilyen tömör 11 emberrel védekező csapat ellen szét kéne húzni a védelmet ezzel szembe Vini is befelé cselez Valverde is közepén mozgolodik, így semmi szethuzasa nem volt az ellenfél védelmének. Arról mondjuk nem beszélek, hogy ha szándékos volt a bemozgasa Valverdenek, hogy carvajal teret kapjon, akkor miért nem cseréltük már le 60 percbe carvat? Lucas Vasquez pont ebbe lenne jó siman jobb beadásai cselei vannak mint carvanak.. Mondjuk az se ártana ha benn talán érkezne valaki a beadása és Benzi nem a felpalya közepén keregetne el a labdákat. Amúgy Vini helyzete is érdekes ráalltak konkrétan hárman Aranjou, kounde, és kessie de nem baj mi akkor is ezt erőltettjuk menjenek balra hozzá a labdák majd megoldja... Ilyenkor miért nem próbáljuk meg azt, hogy hiába nem jó a jobboldalt Vini de akkor is rakuldenem inkább a gyenge balde, marcos alonsora hátha legalább besargazta vagy bepirosozta volna valamelyiket. Vagy ha nem is legalább megzavartuk volna a vedelmuk..

A másik dolog, hogy gyakoroljunk már be 3. darab szöglet variációt könyörgöm. Annyira semmi 0 minden szöglet és szabadrugasunk pedig ott van a csapatba Rüdiger, Militao, Nacho, Benzema kipattanora ott vannak a nagy rugók Valverde, Kroos, Modric. Tényleg nem hiszem el, hogy egy kicsit veszélyesebb szogleteket nem tudnánk megvalósítási..

Ancelotti: jól végig mozizta az egészet, egy értelmes időbe történő cseréje nem volt, kezdő is gyenge volt, de ez hogy sose időbe cserél ez megőrít. Motivalasba is érdekes, ilyen lehetőséget így kihasználatlanul hagyni nagyon gáz.
Hát bizva bízzunk a visszavágóba, de ez szerintem kuka. Bajnokság is kuka. Blbe valameddig eljutunk aztán kipottyanunk majd. Remélem jön majd egy támadó nyáron aki miatt megoszlik a figyelem Vinivel és talán így változik majd a támadó játékunk..

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. március 3., péntek 9:11

Latom megint gyaszhangulat van a forumon a tegnapi meccs utan. En viszont nem vagyok abszolut ideges. A Barcelona az egesz meccsen az egegyadta vilagon semmit nem csinalt, csak vedekezett. Nem akartak ok igazabol golt sem loni, viszont megis talaltak egyet a semmibol, plusz volt egy zicceruk, ennyire tellet toluk az egesz meccsen.

Teljesen le voltak gyurve mezonyben, oda voltak vegig szegezve a kapuhoz, es en nem a leszarom stilust lattam a csapatbol, mint mondjuk a szuperkupa donton. Na az a meccs meg sorozat egy pup volt a hatukon, teljes mertekben latszott, ez viszonr nem az a meccs volt. Nyomtak vegig becsulettel a sracok, kapartak, de sajnos erre futotta. Az az ongol teljesen felboritott minden elkepzelt dolgot. Onnan kovetkezett a kapkodas, a feszultseg, minden. Addig teljesen biztos voltam benne, hogy legalabb ket gollal nyerunk.

Ket dolgot hianyoltam nagyon. Az egyik az Ceballos miert nem allt be a 60. perc kornyeken. A masik meg az atlovesek. Tele vagyunk kibaszott jo rugotechnikaval rendelkezo jatekossal (Kroos, Modric, Valverde, Camavinga, Rodrygo), megis csak a korbeadogatas meg a beiveles ment. Nem ertem miert.

Mar sokadik alkalommal derult az ki, hogy felallt fal ellen megall a tudomany. Illene most mar kezdeni ezzel valamit. A tobbi rendben volt.

Ja, Rudi vegre beton volt.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 3., péntek 8:56

A tegnapi pont olyan meccs volt amiket mi szoktunk Peppel játszani.
Ti jatszottatok 10+ eve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. március 3., péntek 8:49

füst írta: Én abszolút megértem a méltatlankodást, de a kupameccsek -amióta az eszemet tudom- mindig is az agóniáról szóltak. Szenvedni járunk ide, akkor is amikor a világ császárai vagyunk, pláne amikor nem. Szerintem nem kellett több tegnap 20 percnél, hogy leszűrjük hogy ezúttal sem lesz másként. A játékosoknak nyűg ez a sorozat, ezért szökőévente egyszer éri meg leülni megnézni. A bajnokságban is jöhetnek szenvedős meccsek, de ott legalább releváns esély van arra, hogy ihletett formában játsszon a csapat. De tavasszal, amikor élesedik a bl és a bajnokság, a csapatnak a kupa nem lehetőség, hanem púp a háta közepén. Fokozottan érvényes az öregekre, akiknek körzővel és szögmérővel kell kiszámolni melyik meccsen hajtsanak, melyiken ne, hogy az év végére is maradjon kraft.
Szóval messzemenő következtetéseket nem nagyon lehet leszűrni ebből, megint érvényesült az általános igazság, ha kupameccs, akkor agónia.
Csak akkor azt nem értem, hogy a Villarreal ellen a sírból visszahozott meccsre miért kellett rapörögni ? Akkor még nem volt nyűg a Kupa ? Vagy az Atma ellen ismét 120 percet küzdeni ?
A tegnapi pont olyan meccs volt amiket mi szoktunk Peppel játszani. Ellenfél hátát feltöri a háló, erre kapunk egy gólt és annyi a meccsnek. Arról nem is érdemes már beszélni, ha Fati mondjuk nem veletek lett volna , akkor ez 0-2.

Nem kell ebbe belelàtni semmit. Egyszerűen nem jött ki a lépés nálatok. Az, hogy púp a háton ez a kupa az meg egy eléggé lapos mentegetőzés. Mert ha az, akkor a már említett 2 meccsen sem jöttetek volna vissza, hanem lekocogjatok a 90 percet és ennyi.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 3., péntek 8:43

Az első félidő után nem bírtam tovább nézni. Ahogy én láttam, főleg az elején jobbak voltunk, de ezek felcseszték az agyunkat a bíróval karöltve, és onnantól annyi volt nekünk, hibát hibára halmoztunk. Most mondanám hogy bármelyik másik csapatot legyőztük volna, de az Atletico ellen is hasonlóan balfaszok voltunk. Carlo játssza le nekik a BL himnuszt vagy nem tudom mi a szar kéne nekik. Lassan kezdhetünk félni a Pool elleni visszavágótól is.
Nem is tudom mi a bosszantóbb, amikor jobb a Barca és azért vernek meg, vagy amikor jobbak vagyunk csak nem tudjuk megmutatni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég