Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 9., vasárnap 21:42

RMCF,mint máskor,most is kurvára adom amit írsz!Szóról-szóra! :salute: :salute: :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 9., vasárnap 21:33

Remy írta:Rendre rekordokat döntünk, jól és eredményesen játszunk. Egy Bale vagy Isco kezdővel is. De itt még most is elégedetlenség van. Ez lesz akkor is, ha idén mondjuk triplázunk? Történelmet írunk, de még mindig szar lesz ez meg az... :roll: érdekes.

Megpróbálok erre válaszolni,de biztos egy bizonyos körben nem leszek népszerű(mondjuk soha sem érdekelt).

A játékosok megítélése,nem tudás,forma kérdése alapvetően, hanem kedvenc,stílus kérdés. Ez alatt azt értem,hogy ha visszagondolunk az uszkve itt eltöltött 8 évemre,akkor látom ki miért és hogyan választ,tart,frankóz egy egy egyént.

Két csoportra lehet osztani,egyik a kezdetektől kedvenc,elég egy karcsú teljesítmény de akkor is prÍma,benne van a potenciál,vagy csak nem a helyén játszatják,vagy nem felel meg számára a rossz szerkezet....és a másik,elég egy hiba,vagy rossz meccs és adjuk el,utálom,nem idevaló,helye nincsen stb.....ezek mind mind attól függenek ki kinek a pártján áll,ki felé húz. Más nem. valós teljesítmény nem mérvadó.Illetve jobban fogalmazva,a kedvenctől elnézik a gyengébb teljesítményt,az utálttól meg kb semmit sem......

van egy réteg,akik ku*va menőnek, hozzáértőnek hiszik magukat,szószólók,megmondók,nagy dumások......nekik hisz sok tizenéves.

Isco vs bale most a sláger....ugye elment özil,már őt nem lehet köpködni,elment higu őt sem,elment a legtöbb által utált DM őt sem lehet már....de kell valakit,most bale az.
Nem számít nála sok minden,ugye alapon támadott, vakozott,futóbolondozott egyén volt.....mellette egy akkori isco sztár volt(nincsen vele semmi bajom,sőt bírom a tagot),aki az elmúlt pár meccs kivételével semmit sem mutatott abból amiért itt istenítették,többre tartották mint amit teljesített.....ő kiváltságos volt,kizárólag azért mert az a bizonyos réteg itt,akik a technikás,triblis foci szerető mivolt mögé bújva köpködnek,leszólnak embereket,játékosokat,azért mert nem annyira játékügyes,vagy nem annyira képzett,vagy esetleg nem csavarodik rá annyira a labdára.

:(

Csak jelzem,sok kedvenc,semmivel sem volt jobb,hasznosabb mint az egyébként rossz formában játszó Bale,semmivel sem.....de elnézték neki,lásd benzema,aki éveken át totálisan és idegesítően impotens volt,és ha rossz volt,akkor majd zidane beszéljen vele.....pfff....vagy épp a szóban forgó isco,hát az elmúlt pár hét kivételével semmi olyat nem mutatott amitől lekellett volna bárki álla essen,de a feltétlen bizalom mindig adott volt....mert ő is a tribli kivételezett,akiknek fele annyit kell csak teljesíteni,ha két havonta csinálnak egy szép de értelmetlen cselt....akkor már királyok.

Anno,amikor fociztam én is ezt szerettem,sőt nem szerettem azt aki nem ügyes,aki más......aztán ahogy kezdtem érni,és közben kiöregedni,rá kellett jönnöm mekkorát tévedtem. A lehető legnagyobbat. Az ügyes,a triblis,aki meghúzott olyan cseleket hogy ejjha,sokszor meglett verve,olyan által,aki jobban akart,koncentráltabb volt,szívósabb és fegyelmezettebb.
Rájöttem a foci nem CSAK arról szól amit hittem.....és egyre cikibb lett a számomra,hogy hiába voltam képzettebb,de mások hatékonyabbak voltak,ez van......a labdarúgás túlnőtte a triblit....ma már édeskevés ez. Sokrétűnek kell lenni,és bővíteni a repertoárt..... Amit sokan szépségnek hívnak,az ma még elmegy,de lassan hátrány lesz és nevetség tárgya,mert semmi más eszközük nem lesz a komolyabb arcok ellen,mint neymarnak amikor állandóan hasra bassza magát ha gond van,mert ezek az alakok,azok akik VALÓJÁBAN kevesebbet tudnak ma már a fociról,mint azok akik nem annyira ügyesek,az akarat,a taktika,a fegyelem,az erő,a gyorsaság,a gyakorlás több lesz mint az adottság,ez van....ezt lehet utáni,de akkor is ez az emberi csoda....a tanulékonyság,a másolás,a sokrétűség,az akarat és még sok más olyan jellemző aminek én pl híján voltam a pályafutásom során....

Vannak a Real Madridban olyan játékosok,akik divatok,akiket a hangadók kedvelnek,és ez miatt nekik több belefér,nekik elég több év alatt pár hetes kitűnő teljesítmény hogy azok legyenek akiknek évek óta tartják őket,mások,akik negatív hősök nekik elég pár hét szar teljesítmény és azzá válnak amiknek évek óta tartják őket.

Nekem is van kedvencem,de nem fújom túl,sőt nem is megyek neki senkinek amikor évek óta FGY-zi,kőbutázza,selejtezi....rájuk hagyom,biztos jobban tudják....biztos. Legyen,legyen FGY,vagy más legyen egylábas,vagy nem idevaló.
Vannak akik hátrányból indulnak,mint pepe.....nevetséges,mert ő pl a leghasznosabb védőnk,és még is sokan eladnák....nevetséges és ostoba gondolkodás.
Mindegy,mindenkinek megvan a véleménye,és ahogy Capello is mondta: Mindenki ért hozzá.

Ja,az ilyen nem triblis vak alakok azok,akikkel valóban nyerni lehet kupákat....trófeákat,mint dm vagy bale.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. november 9., vasárnap 20:08

De ha már Facebookon váltok 2 üzit valakivel, akkor azt veszem észre, hogy elment 10 perc
gépelj gyorsabban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 20:07

Ez egy kumma jó kérdés, ezen én is elgondolkodtam már... Mert meccsek alatt pörög a Megy a meccs topik, percenként jön vagy 10 hsz, 1-2x megpróbáltam, de követni is nagyon nehezen lehet. Én azt nem értem, hogy aki oda irkál, meg vitázik meccs alatt, az honnan tudja megállapítani, hogy ki hogy játszott?
Könnyen. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 9., vasárnap 19:19

Matt009 írta:mert lehet, hogy a kh 3-szor ér labdába, de azzal többet tesz, mint a 2 gól lövő csatár...
na ezt nagyon adom :agree:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. november 9., vasárnap 18:49

Matt009 írta:Ez egy kumma jó kérdés, ezen én is elgondolkodtam már... Mert meccsek alatt pörög a Megy a meccs topik, percenként jön vagy 10 hsz, 1-2x megpróbáltam, de követni is nagyon nehezen lehet. Én azt nem értem, hogy aki oda irkál, meg vitázik meccs alatt, az honnan tudja megállapítani, hogy ki hogy játszott?
Big lájk! Nagy tetszés! ( :mrgreen: )
Tényleg dőljetek hátra, élvezzétek a meccseket, imádkozzatok, hogy ne sérüljön meg senki, és ne elégedetlenkedjetek :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 9., vasárnap 18:36

Aztán a másik...néz még pár ember kivételével valaki meccset?Úgyértem....focit?Úgy mint régen,hogy az ember leült,aztán eldöntötte,hogy no most 90 percig szórakozni fog...nem pedig úgy,hogy előttem a számítógép,kezemben az okos telo,aztán bújom azt a rohadt statisztikát,ki mennyit fut,meg passzol,meg lő,meg szünetben hányszor veri ki...stb.
Ez egy kumma jó kérdés, ezen én is elgondolkodtam már... Mert meccsek alatt pörög a Megy a meccs topik, percenként jön vagy 10 hsz, 1-2x megpróbáltam, de követni is nagyon nehezen lehet. Én azt nem értem, hogy aki oda irkál, meg vitázik meccs alatt, az honnan tudja megállapítani, hogy ki hogy játszott? És utána ezek az emberek oktatnak ki másokat, hogy a másik mit nézett meccs helyett... Nekem szerintem Az évi 60 meccsen van 10 hsz-em a Megy a meccs topikban, annak is a fele meccs előtt... Amikor én meccset nézek akkor 90 percen át megy a stream, max kikukkantok más eredményekre, amikor csere vagy sérülés van, de annyi. De ha már Facebookon váltok 2 üzit valakivel, akkor azt veszem észre, hogy elment 10 perc, amire nem is emlékszem... Szóval lehet, hogy én régimódi vagyok, de én szeretek leülni meccset nézni, és leszarom, hogy ki mennyit fut, ki milyen %-kal passzol, én azt nézem, hogy ki, mit hoz le egy meccsen. Aki egy kicsit is tudja, hogy adott posztú játékosnál mire kell figyelni, az tudja ki játszott jól, és ki nem, és nem kellenek ide bugyuta statok. Csak ahhoz 90 percen át nézni kell a meccset, mert lehet, hogy a kh 3-szor ér labdába, de azzal többet tesz, mint a 2 gól lövő csatár...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 9., vasárnap 13:28

Az hogy szebben fociznak nekem még mindig nem elsődleges,nem kell meghalni a gyönyörtől.
Nem erről szól a futball.(Tudom de ez a Real Madrid blablbla)
Hát igen,a parajfőzeléktől is jó lehet lakni,meg a marhabélszíntől is...a különbség neve:Igény.Persze mindenki abból főz,amilye van,de szerencsére a realnak van miből...
Aztán a másik...néz még pár ember kivételével valaki meccset?Úgyértem....focit?Úgy mint régen,hogy az ember leült,aztán eldöntötte,hogy no most 90 percig szórakozni fog...nem pedig úgy,hogy előttem a számítógép,kezemben az okos telo,aztán bújom azt a rohadt statisztikát,ki mennyit fut,meg passzol,meg lő,meg szünetben hányszor veri ki...stb.
Persze érthető ha ez a trend,mivel az utóbbi 10 esztendőben a játék háttérbe szorult,most vannak általában azok a kigyúrt,extrémhajú fickók,akik nagyon mwgmutatják a kamerának hogy micsoda gladiátorok is ők,aztán darálnak,darálnak,és darálnak....
De most...most van tényleg egy olyan csapat,a MI csapatunk,aki félelmetesen tudja ötvözni a modern támadófocit,a játékinteligenciát,az eredményességgel.Uraim,addig nézzük míg tart a csoda,mert egyszer minden csoda véget ér...felejtkezzünk el egy ideig a statisztikáktól,és csodáljuk ezt a játékot...mert minden mulandó.
Bale meg...nem az a kérdés,hogy tegnep jól játszott e vagy sem,hanem hogy egyáltalán kellett,kell e ebbe a csapatba Bale,vagy sem.Ezen persze lehet vitázni,de mind ár/érték arányban,mind szakmai szempontból,szerintem fölösleges volt.Bale válasz volt Neymar-ra...
Na de ha már itt van,az minimum elvárható,hogy ha már nem olyan labdazsonglőr mint Isco,akkor dolgozzon,dolgozuon bmeg,vegye fel a ritmust,ne játsza meg az agyát 1 év után hogy ő mekkora sztár,mert az dühít.Nem Ronaldo ő,meg kb sose lesz.Szurkolok neki.Szurkolok,hogy belesimuljon a csapatba,vagy ha nem,akkor megmaradjon az eredményessége,mert ha már itt van,akkor a mi fiunk.De vegye le magáról a sztárattitűdöket,és tegye oda magát,mert 90 mille ide vagy oda,de padon fogja magát találni,ha nem...azt nem fogadom el teljesen hogy fáradt volt.Mert már a meccs elején is úgy sétálgatott mint Messi...ha fáradt;akkor szóljon,majd a mester akkor játszat mást...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. november 9., vasárnap 13:13

csabi* írta:
Remy írta:"El Shaarawy-gól 662 nap után" Őt akarták sokan Benzema helyére? :lol:
és ebből mennyit volt sérült? ez kicsit olyan mint mikor raúl nem játszott pár hónapot sérülés miatt és jöttek a cikkek, hogy mióta nem lőtt gólt
+ szerencsétlen nem is csatár

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. november 9., vasárnap 12:53

Remy írta:"El Shaarawy-gól 662 nap után" Őt akarták sokan Benzema helyére? :lol:
és ebből mennyit volt sérült? ez kicsit olyan mint mikor raúl nem játszott pár hónapot sérülés miatt és jöttek a cikkek, hogy mióta nem lőtt gólt
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 12:42

Kroos:
90'
1 Goal
1 Assist
68 Touches [2]
4 Key Passes [1]
3/3 Long Balls
52 Passes [2]
94.2% Pass Acc [2]
Modric:
90'
60 Touches [3]
2/0 Shots
3 Dribbles [2]
3/4 Long Balls
49 Passes [3]
81.6% Pass Acc [8]
Ramos:
90'
1 Goal
75 Touches [1]
3 Tackles [4]
3 Interceptions [1]
5 Clearances [1]
62 Passes [1]
87.1% [3]
Pepe:
90 Mins
41 Touches [8]
0 Tackles
2 Interceptions [2]
2 Clearances [3]
36 Passes [6]
86.1% Pass Acc [5]
Nacho:
90 Mins
36 Touches [10]
5 Tackles [1]
1 Interception [3]
2 Clearances [2]
23 Passes [11]
87% Acc [4]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 9., vasárnap 12:23

Remy írta:
Mike írta:Ez a folyamatos "sírás" azért van mert ez a Real Madrid, és ez most lehet nagyképű, vagy akármi, de ahogy Perez mondaná, ez van a klub DNS-ében, mindig a jobbra törekedni.

Ez valakinek szimpi, valakinek nem
Persze, ezt már észrevettem én is. Én is mindig azt akarom, hogy még jobbak legyünk, még több gólt rúgjunk, stb. Azonban most kivételesen meg vagyok elégedve a csapattal. Egyszerűen nem érdekel, hogy ki kezd és ki nem. Végre jó nézni a csapatot.
tegnap sztem épp nem volt annyira jó nézni, mint az elmúlt hetekben.
olyan, mintha lötyögtek volna. persze rugott a csapat így is 5öt, de a játék képe teljesen más volt.

viszont válogatott szünet után menni majd az eibarhoz szombat este.. hát nagy kínlódás lesz sztem. olyan elche szindróma mikor 95.perces büntetőgóllal nyertünk. plusz ugye kérdés ki, h tér vissza a válogatottból... de ez az eibar.. ezek vért fognak inni. elcsépelt, de tényleg. ezeknek most 12 napjuk csak a felkészülésről fog szólni.



aztán a végén jön majd hajráf és bebasz egyet 25ről. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 12:21

Végre jó nézni a csapatot.
Tegnap pont, hogy nem volt jó nézni a csapatot. Legalábbis én nem élveztem. Egyedül Kroos, akit ki tudok emelni és akinek jó volt nézni a játékát.
Előnyök, hátrányok vannak mindkét esetben, de ha Bale ráfanyalodna a védekezésre, Isco meg kiszorítaná Jamest, akkor talán még erősebbek lennénk.
Erről van szó. Amit nem is értek, hogy miért nincs így...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 9., vasárnap 12:16

Mike írta:Ez a folyamatos "sírás" azért van mert ez a Real Madrid, és ez most lehet nagyképű, vagy akármi, de ahogy Perez mondaná, ez van a klub DNS-ében, mindig a jobbra törekedni.

Ez valakinek szimpi, valakinek nem
Persze, ezt már észrevettem én is. Én is mindig azt akarom, hogy még jobbak legyünk, még több gólt rúgjunk, stb. Azonban most kivételesen meg vagyok elégedve a csapattal. Egyszerűen nem érdekel, hogy ki kezd és ki nem. Végre jó nézni a csapatot.

"El Shaarawy-gól 662 nap után" Őt akarták sokan Benzema helyére? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. november 9., vasárnap 12:09

Ez a folyamatos "sírás" azért van mert ez a Real Madrid, és ez most lehet nagyképű, vagy akármi, de ahogy Perez mondaná, ez van a klub DNS-ében, mindig a jobbra törekedni.

Ez valakinek szimpi, valakinek nem
pheco írta:Annyi a bajunk, hogy Bale azonnal kezdő, ahogy felépül és valószínűleg az is marad. Hiába jobb nélküle, illetve Iscoval és Jamessel a csapat.
sőt, még fel se épült, de már megmondta Carlo. hogy amint bevethető, Isco vagy James pad... Úgy hogy sorra aláztunk mindenkit, szép játékkal, amiben ők ketten is nagyban kivették a részüket.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 9., vasárnap 12:06

pheco írta:
Remy írta:Rendre rekordokat döntünk, jól és eredményesen játszunk. Egy Bale vagy Isco kezdővel is. De itt még most is elégedetlenség van. Ez lesz akkor is, ha idén mondjuk triplázunk? Történelmet írunk, de még mindig szar lesz ez meg az... :roll: érdekes.
Annyi a bajunk, hogy Bale azonnal kezdő, ahogy felépül és valószínűleg az is marad. Hiába jobb nélküle, illetve Iscoval és Jamessel a csapat.
Nekem azzal sincs gondom hogy kezdő lett. Nekem azzal van gondom, hogy szarik a taktikara. Most majd johet az hogy en honnan tudom mi a taktika. De a hírek es a nyilatkozatok alapján egyértelmű. Szinte csak C van felmentve a védekezés alól.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. november 9., vasárnap 12:05

Inkább annak örüljön mindenki, hogy Benzema a legjobb szezonkezdetét produkálta a Real Madrid színeiben. :) Ki fogadna arra, hogy több gólja lesz mint Messinek? :mrgreen: összes vagy csak bajnokság, még nem tudom :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. november 9., vasárnap 12:02

Remy írta:Rendre rekordokat döntünk, jól és eredményesen játszunk. Egy Bale vagy Isco kezdővel is. De itt még most is elégedetlenség van. Ez lesz akkor is, ha idén mondjuk triplázunk? Történelmet írunk, de még mindig szar lesz ez meg az... :roll: érdekes.
Annyi a bajunk, hogy Bale azonnal kezdő, ahogy felépül és valószínűleg az is marad. Hiába jobb nélküle, illetve Iscoval és Jamessel a csapat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 9., vasárnap 11:59

Rendre rekordokat döntünk, jól és eredményesen játszunk. Egy Bale vagy Isco kezdővel is. De itt még most is elégedetlenség van. Ez lesz akkor is, ha idén mondjuk triplázunk? Történelmet írunk, de még mindig szar lesz ez meg az... :roll: érdekes.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 9., vasárnap 11:55

Mondjuk az első gólnál szerintem nem CR volt a kulcs, hanem Toni. Megszerezte, letette, mutatta magát, aztán odarakta ahonnét Chicharito kihagyta volna. :mrgreen:

Amúgy igen, Bale-lel az a baj, hogy nem a jobb oldal a posztja, de ha Isco megtanult 3. emberként játszani a kp-n, akkor ne legyen nehézség Balenek se beilleszkedni oda. Igazából piszok nagy szerencse, hogy idén nem az a probléma, hogy kivel vagyunk kevésbé szarok, hanem kivel tudjuk a legjobbá csiszolni a játékot. Ki gondolta volna ezt a második vereségünk után? B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég