Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. augusztus 5., szerda 15:05

___Samy___ írta:nem tudom volt-e már róla szó, de az nekem elég biztató, hogy az összes meccsünkön csak egy tizigólt kaptunk eddig, barátságos meccs ide vagy oda
Mike írta:biztató bizony. Talán végre a védekezésünk szintje is klasszis lesz, nem csak a védőink.
Sok csapat nem találja a góllövő formáját előszezonban, szezon elején. Többek közt mi sem. Ergo ilyesfajta következtetésnek nem sok értelme van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 5., szerda 14:28

Én jelenleg is csak annyit látok hogy a kp-ról vagy a szélről valaki beíveli és vagy jól érkezik egy fejes, vagy nem. Ezen viszont nincs mit csodálkozni. Bale játszik a 10-es poszton, neki kellene ott kiugratni, erre egy sorral hátrébbről próbálja Kroos meg Modric végrehajtani ezt. Az akcióink sokkal látványosabbak és hasznosabbak lennének ha Isco lenne azon a poszton, igaz még mindig sokat cipeli, de legalább képes két lábbal jól passzolni. A legjobb meg ott jelenleg a keretből Modric vagy Kroos lenne, de hát miért is vettünk volna egy ütközni és szerelni tudó kitartó embert a kp-ra?
Elképzelni is jó egy Benzema mögötti Isco-Modric-CR/James sort. Még a letámadások is mennének.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 5., szerda 14:00

Az egyetlen pozitívum eddig az, hogy úgy néz ki, hogy a csapatvédekezés rendben lesz. Ennyiből például jó a Vasquez meg a Cherishev. De, hogy semmi elképzelést és igazi focit nem látok, az biztos. Alakulhat még, meg biztos fog is, de idén is az lesz szerintem, hogy ha valamelyik keratív játékosunk villant valamit, akkor lesz zsuga, amúgy meg ha szarba leszünk, akkor CR fel előre Karim helyére és mehetnek az ívelések. Aztán lehet túl negatív vagyok, meg nem is akarom elhamarkodni, mert még a szezon sem indult el, de az előrejátékunk az nem bíztató, az biztos. Még mielőtt valaki félre értené... Nem a gólok mennyiségére értem, hanem arra, hogy azok is inkább villanásokból jöttek és nem szebbnél szebb támadásokból.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. augusztus 5., szerda 13:53

https://www.youtube.com/watch?v=1mJbC02BtFg
ez volt már? :| :lol:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 5., szerda 12:19

___Samy___ írta:nem tudom volt-e már róla szó, de az nekem elég biztató, hogy az összes meccsünkön csak egy tizigólt kaptunk eddig, barátságos meccs ide vagy oda
Viszont a támadásaink maga a gyötrelem. :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 5., szerda 11:47

biztató bizony. Talán végre a védekezésünk szintje is klasszis lesz, nem csak a védőink.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. augusztus 5., szerda 11:33

nem tudom volt-e már róla szó, de az nekem elég biztató, hogy az összes meccsünkön csak egy tizigólt kaptunk eddig, barátságos meccs ide vagy oda
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 5., szerda 11:23

CS0ki írta:
Casemiro kevés....lassú,színtelen,szagtalan.....igazi semmirevaló,időhúzó cserének jó max.
De legalább jelen volt a pályán. Illara konkrétan mintha pályán sem lett volna, a második félidő elejét nem láttam, és igazából most is bizonytalan vagyok, hogy játszott-e egyáltalán, de mintha láttam volna. Casemirora legalább lehet emlékezni, pároszor jól akatkozott közbe. Szerintem vele nincsen baj.
Jah,legalább leutkozi a delikvenst de Illarra ehhez is sulytalan sajnos.Xabi utodnak gondoltuk de sose lesz fele olyan jo sem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 5., szerda 11:16

Casemiro kevés....lassú,színtelen,szagtalan.....igazi semmirevaló,időhúzó cserének jó max.
De legalább jelen volt a pályán. Illara konkrétan mintha pályán sem lett volna, a második félidő elejét nem láttam, és igazából most is bizonytalan vagyok, hogy játszott-e egyáltalán, de mintha láttam volna. Casemirora legalább lehet emlékezni, pároszor jól akatkozott közbe. Szerintem vele nincsen baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 5., szerda 11:03

Max a tinèdzserek...vagy a nyugdijasok
Kapd be haver :D :lol:

Amugy Jese sztm sem volt rossz.Annál a helyzetnèl ha jobban koncentrál akkor gol.(Nem a kapufára gondoltam.)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. augusztus 5., szerda 0:14

Ha mar Pep akkor legyen kover....
https://www.youtube.com/watch?v=2WjKUiL5GbM

Pep kirugasat az oktoberi fesztivalhoz fogjak igazitani. :mrgreen: ....tele lehet a tokuk vele.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. augusztus 4., kedd 22:45

http://www.eredmenyek.com/merkozes/WIXn ... sztikaja;0

Ez is kemény volt... :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 22:41

ziro4vr írta:
Kerlon írta:http://www.eredmenyek.com/merkozes/4WFg ... sztikaja;0
ez a Bayern statisztika kemény, azért :lol:
Ugyanúgy el lesznek popsizva az egyik spanyol nagycsapat által, mint az előző években. Guardiola a szakíróknak meg okosoknak játszik, ezt azért már tudhatnád. :lol:

Meccs közben mondták,hogy mennyien utálják már a nagy BM régi sztárok közül is...,és kritizálják.....de ez mondjuk nyilvánvaló való volt,mindig is egyértelmű volt,hogy pep egy baxott nagy felfújt divatlufi.....igazi komoly tudás nélkül.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 4., kedd 22:39

Kerlon írta:http://www.eredmenyek.com/merkozes/4WFg ... sztikaja;0
ez a Bayern statisztika kemény, azért :lol:
Ugyanúgy el lesznek popsizva az egyik spanyol nagycsapat által, mint az előző években. Guardiola a szakíróknak meg okosoknak játszik, ezt azért már tudhatnád. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 22:24

http://www.eredmenyek.com/merkozes/4WFg ... sztikaja;0
ez a Bayern statisztika kemény, azért :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. augusztus 4., kedd 22:23

az újak (és visszatérő régiek) közül egyedül Asensioban van fantázia,
ez így nem túl bíztató egyenlőre ...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 4., kedd 22:14

R.M.C.F írta:
wZoLee7 írta:Na megnéztem egy 3 perces összefoglalót. Tudom ebből ítéletet mondani lehetetlen, szóval csak kérdezek.
Marcelo rengeteget kolbászolt fent, így is volt? Jesé jónak tűnt. Bale lövése meg pont az amit hiányolok. Aki így tud lőni az próbálkozzon többet. Jól csavarodott, lepattant, szép volt. Ezen kívül csinált valamit, vagy megél majd ebből még pár hónapig?

Én csak a második félidőből részleteket láttam.....6 órakor ki a bánat ér rá meccset nézni? Max a tinédzserek....vagy a nyugdijasok.
Danilo nagyon kevés...egyelőre.A mozgása is :D elég furcsa.
Jesé fejlődött,de sajnos a nullából,illetve akaratban kevés.
bale...ő meg bale.....rá nincsenek szavak.
Asencio vagy hogy kell írni,elég jól mozgott.
Casemiro kevés....lassú,színtelen,szagtalan.....igazi semmirevaló,időhúzó cserének jó max.
Teljesen egyetértek. Bár Jesé még így is jól mozgott, csak nem az egész játék idejében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 4., kedd 22:13

Köszi! Akkor eddig nem hogy előre nem léptünk, inkább tettünk egy lépést hátra. Semmivel se lesz jobb a pad mint tavaly. Bale tuti kezdő lesz, így annyival lesz jobb a helyzet, amennyivel Jesé javulni fog. Iscot elszórhatjuk ha nem lesz alap ember. Sajnálnám, de megérdemelnénk. Egyre inkább úgy tűnik a Kroos-Modric párostól függ majd a szezon. Sokkal fontosabbak már mint pl CR.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 4., kedd 22:09

wZoLee7 írta:Na megnéztem egy 3 perces összefoglalót. Tudom ebből ítéletet mondani lehetetlen, szóval csak kérdezek.
Marcelo rengeteget kolbászolt fent, így is volt? Jesé jónak tűnt. Bale lövése meg pont az amit hiányolok. Aki így tud lőni az próbálkozzon többet. Jól csavarodott, lepattant, szép volt. Ezen kívül csinált valamit, vagy megél majd ebből még pár hónapig?

Én csak a második félidőből részleteket láttam.....6 órakor ki a bánat ér rá meccset nézni? Max a tinédzserek....vagy a nyugdijasok.
Danilo nagyon kevés...egyelőre.A mozgása is :D elég furcsa.
Jesé fejlődött,de sajnos a nullából,illetve akaratban kevés.
bale...ő meg bale.....rá nincsenek szavak.
Asencio vagy hogy kell írni,elég jól mozgott.
Casemiro kevés....lassú,színtelen,szagtalan.....igazi semmirevaló,időhúzó cserének jó max.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 4., kedd 22:01

Na megnéztem egy 3 perces összefoglalót. Tudom ebből ítéletet mondani lehetetlen, szóval csak kérdezek.
Marcelo rengeteget kolbászolt fent, így is volt? Jesé jónak tűnt. Bale lövése meg pont az amit hiányolok. Aki így tud lőni az próbálkozzon többet. Jól csavarodott, lepattant, szép volt. Ezen kívül csinált valamit, vagy megél majd ebből még pár hónapig?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 225 regisztrált és 0 vendég