Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. január 30., hétfő 9:42

Impostor írta:
_Bushido_ írta: Sociedadban van 10 sérült / eltiltott.
Igy is tudtak ötöt cserélni, míg a Realban pár sérült és mindössze 2 csere, azok se ertekma kb semmit sem.
Nincsen szélső védő, nincsen szélső támadó, nincsen csatár, nincsen értelmes kozeppályás. (CKMből a legjobb elment, KM hulla fáradt)

IGAZOLNI KÉNE!!!!

De a Castilla is ott lenne!!

Semmi helyett onnan is bárki jobb lenne.

(Ha meg pl Valverdénél családi gondok vannak, s csak árnyéka önmagának, talán pihentetni kéne - állítólag a bnőjének elment a babája)
Igen, biztos egy ilyen meccset a Castilla-s csatárok nyerték volna meg nekünk a 80. percben beszállva, úgy hogy kb. 0 percet játszottak az elmúlt 1 évben.. :lol:

Kb. beállt volna onnan valaki és a 2-3 Sociedad-os védővel a nyakán még a nevét sem hallottad volna... mert annyi lógott Benzema nyakán állandóan.. kb. annyit ért volna mint Jovic

Én adtam mindkét +-t :lol: :sziv:
Kár az x-ért. Helyzetek megvoltak, játék is volt.. Baszki. A barca is alig tudta őket megverni, emberelőnyben. Mindig ott volt egy láb/fej/felsőtest, akármi (vagy a régiVini :mrgreen: :mrgreen: ).. Volt amikor a kapu elé voltak szögezve..

Ja.. Kár az x-ért, mert a bárszá meg nyeri/gyötri/mákolja a meccseit és nyílik az olló a táblázaton..
Volt sok jó teljesítmény, nekem ez a Nacho jh dolog, mint egy falat kenyér, úgy kellett (bár 2 cinkes elváltás volt, amikor Nachonak mutatták, hogy menjen a felfutóval és veszélyesen mögé került a socis szélső), legalább nem átjáróház a hátsórész mindig.

Simán megérdemelte a győzelmet a csapat. Talán majd máskor visszakapjuk.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 9:37

kiserik írta: Továbbra is a legfőbb bajunk támadásban az ellenfél védelmében való mozgás teljes hiánya. Amiből például a Bilbao ellen gól született. Szinte az összes helyzetünk vagy egyéni megoldás után születik, vagy távoli kísérlet.
Vagy megy a kézis adogatás, vagy valaki megcsinálja a cselt, de a többiek csak nézik, hogy mi fog történni. Most Cama hatására fellendült a bal oldal, ezt öröm volt látni.

Sajnos Karim idénre teljesen elkészült. A VB előtt arra készült, azóta meg nem tér magához olyan pofont kapott. Emellett a szervezete is rottyon lehet. Sehol azok a könnyed mozdulatok amikkel hülyére szívatott komplett védelmeket, azok a vehemens letámadások, van helyettük ólom lábakon való kóválygás. Rodrygo elég megfoghatatlan. Vannak jó megmozdulásai, de inkább súlytalan, ahogy Asensio is az volt csereként. Talán fordítva (Ase kezd, Rodrygo csere) jobban működik a dolog.

Ceba előtt le a kalappal. Ismét remek meccset hozott, ahogy korrekt volt a komplett kp és a védelem sem hibázott nagyot.

Mindennel együtt egy élvezetes meccs volt. Az pedig már filozófiai megközelítés, hogy a támadó rontotta el a ziccert, vagy a kapus védett hatalmasat...
Egy meccs ertekeles ugy, hogy Vini nevet le sem irja a kolto, holott csak harom ziccere volt.

Karimot nyilvan ki kell emelni, hogy szar, hiaba o hozta meg az elso ziccert Vininek. Az emelos ziccernel is Karimtol jott a passz, egybol, utembe.

Lehet, hogy Karim szar...de ha szar formaban erre kepes, meg 7 golt verni 8 meccsen, akkor kivanom, hogy Vini is keruljon ilyen szar formaba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 30., hétfő 9:30

Továbbra is a legfőbb bajunk támadásban az ellenfél védelmében való mozgás teljes hiánya. Amiből például a Bilbao ellen gól született. Szinte az összes helyzetünk vagy egyéni megoldás után születik, vagy távoli kísérlet.
Vagy megy a kézis adogatás, vagy valaki megcsinálja a cselt, de a többiek csak nézik, hogy mi fog történni. Most Cama hatására fellendült a bal oldal, ezt öröm volt látni.

Sajnos Karim idénre teljesen elkészült. A VB előtt arra készült, azóta meg nem tér magához olyan pofont kapott. Emellett a szervezete is rottyon lehet. Sehol azok a könnyed mozdulatok amikkel hülyére szívatott komplett védelmeket, azok a vehemens letámadások, van helyettük ólom lábakon való kóválygás. Rodrygo elég megfoghatatlan. Vannak jó megmozdulásai, de inkább súlytalan, ahogy Asensio is az volt csereként. Talán fordítva (Ase kezd, Rodrygo csere) jobban működik a dolog.

Ceba előtt le a kalappal. Ismét remek meccset hozott, ahogy korrekt volt a komplett kp és a védelem sem hibázott nagyot.

Mindennel együtt egy élvezetes meccs volt. Az pedig már filozófiai megközelítés, hogy a támadó rontotta el a ziccert, vagy a kapus védett hatalmasat...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 30., hétfő 9:28

Talan a ziccereket be kene loni, nem elrohogcselni meg elszorakozni, vidamkodni, hanem talan komolyan venni, koncentralni es ramenosebbnek, direktebbnek, határozottabbnak lenni.
Mind fejben dol el.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2023. január 30., hétfő 9:24

Ha másra nem , arra legalább jó volt a vb, hogy találtunk egy posztot Camavingának is. Ha a középpálya tele van, akkor is játszhat, bár védekezésben sokat kell javulnia, az előre játéka meggyőző. Mint a régi 12esünk. Jó alapanyag a játékos. Inkább nézem, mint a másik két feketét.

Ceballos gyakorlatilag a téli igazolásunk. Szerintem szintet lépett, megjött az önbizalma, de ez a tudás szerintem mindig is megvolt benne, nekem régóta az egyik kedvencem. Viszont pár jó meccs kevés lesz, nagy kérdés, hogy ezt a formát meddig tudja tartani. A meccs embere volt. Nem tudom, hogy hozták ki Rodrygot a végén legjobbnak, de legtöbbször érdekes döntéseket hoznak a spanyol tvs szakemberek. Rosszabbak, mint Nyilasi Tibi volt a stúdióban, nála legalább mindig a góllövő volt a legjobb, játéktól függetlenül, bár most így ő is bajban lett volna. A Rodrygo melletti döntést viszont végképp nem értem. Ceba, Kroos, Militao, Cama ment a legnagyobbat.

Kár a meccsért, mert jól játszottunk, győzelmet érdemeltünk volna, de ment a balfaszkodás a kapu előtt. Az a szerencsénk, hogy ebben a Sociedad is hasonlóan gyenge volt, ordító helyzetek maradtak ki.

Valamin változtatni kell, mert a játék képe rendre nem tükröződik az eredményen, mindig nyögvenyelős az egész, utolsó percekben tudjuk lezárni a meccseket, addig éles. A bajnokságot meg általában az nyeri, aki hozni tudja a döntetlen képű vagy szarabb meccseket is valahogy, a kötelező pontokat meg fixen. Ebben viszont a rivális ebben a szakaszban most jobb. A formánk javul, bízzunk benne, hogy a teljesen megszokott januári hullámvölgyön túl leszünk lassan, bár megint egy vért izzadós meccs jön.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. január 30., hétfő 7:35

mocsok írta: Baromi jól játszottunk tegnap szerintem.
Végre kicsit visszatért a tavalyi labdabiztonsag.
Benzema volt kicsit szürke, vinicius meg egyet valahogy belohetett volna.

A cserék lényegében sajnos semmit nem tettek hozza.
5 pont meg lofasz feltavnal szerintem, főleg egy ilyen gyenge barca ellen.
Szerintem Benzema sem volt vész, ha abból az 1-2 előkészítéséből gól lett volna, akkor most semmi baj nem lett volna vele és mondanánk, hogy mennyire univerzális. Sajnos nem lőheti mindig ő a gólt, főleg ezen a szinten már. Ilyenkor van az, hogy a társaknak bizony be kell segíteni, felzarkózni. Az sem várható el, hogy az osszjatekban mindig részt vegyen és fel alá futkarozzon ennyi idősen a pályán. A második félidő végén már elfáradt, ezért többnyire középen várta a labdát. Amúgy tény, hogy igazolni kellett volna valakit mögé, de az is tény, hogy a kozeppalya mögötte lehetne gólerősebb.

Az utolsó passzaink rendre rosszak voltak, ez innentől már nem az ő sara. Minimum 1, de mintha 2 golpasszt érő átadása lett volna.

Nálam a MOM amúgy Ceballos, eszméletlen mit melózott középen. Végig labdabiztos volt, csinálta a cseleket, passzokat, és kapura is veszélyes volt. Játékában semmi alibit nem éreztem. Fantasztikus lenne ha megtartaná ezt a formát, Tchouamenivel és Kroossal kiegészülve akkor egész ütős lehet a KP.
Camavinga is jó volt, talán egyszer mentek át egy kotennyel rajta, de amíg Mendynel ezt rendre többször megcsinaljak, addig ettől nem dőlök a kardomba.
Akit még kiemelnék az Militao, aki hetek óta beton.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 30., hétfő 7:25

Mickey írta: Mikor az ázsiai cserediákunk, belemerült Körtisz mellkasába....azt hittem benga Rüdi kitekeri a nyakát :lol: :lol:
az, amugy amit tegnap a kisgyerek lemuvelt, nem csodalom, ha felszolitjak odahaza, hogy ilyen szegyenben miatta ok nem tudnak elni, itt ez a tőr, aztan szeppuku baratom. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2023. január 30., hétfő 7:13

Baromi jól játszottunk tegnap szerintem.
Végre kicsit visszatért a tavalyi labdabiztonsag.
Benzema volt kicsit szürke, vinicius meg egyet valahogy belohetett volna.

A cserék lényegében sajnos semmit nem tettek hozza.
5 pont meg lofasz feltavnal szerintem, főleg egy ilyen gyenge barca ellen.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. január 30., hétfő 5:39

illgner írta:
Tjacks írta:

Szerintem még oda se férne be.... :roll:
Ez most komoly, vagy csak irónia?
Persze hogy irónia, imádom az ilyen kommenteket.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 30., hétfő 0:39

Greatest number of saves in a match since Remiro (Real Sociedad gk) arrived in La Liga:

[7] 23/11/2019 vs Real Madrid
[7] 06/02/2020 vs Real Madrid
[7] 29/01/2023 vs Real Madrid
:mrgreen: :lol: :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. január 29., vasárnap 23:15

Mikor az ázsiai cserediákunk, belemerült Körtisz mellkasába....azt hittem benga Rüdi kitekeri a nyakát :lol: :lol:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 29., vasárnap 23:12

Realista24 írta:
ikarus93 írta: R24 ziro vagy aki ért is hozzá, hogy játszottak ma a srácok?
Szezon legjobb meccset hoztak a sracok.

Ziccert vagy elkurtuk vagy a kapus vedett emberfelettit, de azert Tibinek is kellett vedenie parat.
Ceba es Cama voltak a legjobbak (nalam). Vini mezonyben barkit leszopatott, kapu elott viszont sajat magat, es az utolso passzai is annyit ertek, mint egy darab kula.

Rodrygo is jo volt, de elfogyott, hogy miert lett MOTM-nak valasztva, azt nem ertem mondjuk.
Öt jobb osztályzat is volt nála, ennyire kell komolyan venni ezeket a "címeket".

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 29., vasárnap 23:11

Tjacks írta:
rikko írta:

Van, de a mostani formája kb megyei szint.
Szerintem még oda se férne be.... :roll:
Van még valaki? :lol: :coffee:
Kéne még pár 10 aranylabdás visszavonult magyar csatár aki hozzászólna ide a madridom fórumra, hogy miért volt ma szar Benzema :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 29., vasárnap 23:10

Realista24 írta:
rikko írta:

Van, de a mostani formája kb megyei szint.
Az lehet, hogy mezonyben gatya, ellenben a ziccert beveri. Azzal tudunk nyerni, gol nelkul nem, ezt lathattuk ma is.

Bytheway ezt megelozoen 7 meccsen 7 golt hozott ez a megyei szintu csatar. Pontokat/tovabbjutast ero golokat.
Szerintem biztos, hogy nem volt 100%-os ma.
:goat:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. január 29., vasárnap 23:09

Realista24 írta:
ikarus93 írta: R24 ziro vagy aki ért is hozzá, hogy játszottak ma a srácok?
Szezon legjobb meccset hoztak a sracok.

Ziccert vagy elkurtuk vagy a kapus vedett emberfelettit, de azert Tibinek is kellett vedenie parat.
Ceba es Cama voltak a legjobbak (nalam). Vini mezonyben barkit leszopatott, kapu elott viszont sajat magat, es az utolso passzai is annyit ertek, mint egy darab kula.

Rodrygo is jo volt, de elfogyott, hogy miert lett MOTM-nak valasztva, azt nem ertem mondjuk.
Asszonyt vinnem kellet a sürgőségire, kár hogy kihagytam. De a jó hir hogy nincsen nagyobb baja.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 29., vasárnap 23:08

Tjacks írta:
rikko írta:

Van, de a mostani formája kb megyei szint.
Szerintem még oda se férne be.... :roll:
Ez most komoly, vagy csak irónia?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 29., vasárnap 23:08

rikko írta:
illgner írta:

Cserecsatárra gondoltál? Mert aranylabdás csatár az van.
Van, de a mostani formája kb megyei szint.
Az lehet, hogy mezonyben gatya, ellenben a ziccert beveri. Azzal tudunk nyerni, gol nelkul nem, ezt lathattuk ma is.

Bytheway ezt megelozoen 7 meccsen 7 golt hozott ez a megyei szintu csatar. Pontokat/tovabbjutast ero golokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. január 29., vasárnap 23:06

rikko írta:
illgner írta:

Cserecsatárra gondoltál? Mert aranylabdás csatár az van.
Van, de a mostani formája kb megyei szint.
Szerintem még oda se férne be.... :roll:

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 29., vasárnap 23:05

_Bushido_ írta: Sociedadban van 10 sérült / eltiltott.
Igy is tudtak ötöt cserélni, míg a Realban pár sérült és mindössze 2 csere, azok se ertekma kb semmit sem.
Nincsen szélső védő, nincsen szélső támadó, nincsen csatár, nincsen értelmes kozeppályás. (CKMből a legjobb elment, KM hulla fáradt)

IGAZOLNI KÉNE!!!!

De a Castilla is ott lenne!!

Semmi helyett onnan is bárki jobb lenne.

(Ha meg pl Valverdénél családi gondok vannak, s csak árnyéka önmagának, talán pihentetni kéne - állítólag a bnőjének elment a babája)
Igen, biztos egy ilyen meccset a Castilla-s csatárok nyerték volna meg nekünk a 80. percben beszállva, úgy hogy kb. 0 percet játszottak az elmúlt 1 évben.. :lol:

Kb. beállt volna onnan valaki és a 2-3 Sociedad-os védővel a nyakán még a nevét sem hallottad volna... mert annyi lógott Benzema nyakán állandóan.. kb. annyit ért volna mint Jovic

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 29., vasárnap 23:05

Jol jatszottunk, kiveve Benzema. Vini jo volt csak ezek az utolso erintesek…nem jott be semmi, elofordul az ilyesmi, nem lenne ezzel baj ha katalanek ellen nem hagynanak ki minden meccsen ureskapura ket meterrol ziccereket. Be fogjak huzni szerintem a bajnoksagot, ez van, a kupa a mienk lesz.

En csak szegeny Danit sajnalom ma, elmarad a vacsi. :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég